Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


125. barkasz
2009. okt. 22. 16:14

Szivesen leveleznék bárkivel, bármiről.

Ha van kedvetek írjatok, igyekszem válaszolni

124. Mcat
2009. okt. 20. 18:53

Sziasztok! 18 éves lány vagyok és 16-22 éves lányokkal leveleznék, de hagyományos, postai úton. Ha volna kedved hozzá, akkor címcsere miatt írj egy emailt:

mcat@citromail.hu

Szép napot mindenkinek :)

123. lanncsa
2009. okt. 7. 12:32
Írjatok, fiúk/lányok korombeliek! lanncsa@gmail.com
122. lanncsa
2009. okt. 7. 12:30

Sziasztok!

25 éves lány vagyok. Szeretek elmélkedni az Élet dolgain, nagyon mélyen érző és empatikus vagyok. Szeretem az alternatív zenét,ezeket élőben is hallani, a filmeket (filmdrámák, thrillerek, sci-fi-k, moziban dolgozom:)), olvasni, érdekes könyveket, élettörténeteket, regényeket... Szeretem a természetet, az erdőket, túrázni. Szeretek/szeretnék utazni is, világot látni! Írjat

2009. okt. 6. 14:14

Sziasztok!

Korban hozzám illő lányokkal és fiúkkal leveleznék az ország minden részéről, szinte bármiről. Szeretek filmet nézni, zenét hallgatni, vásárolni. 55zsuzs@gmail.com

2009. okt. 2. 12:01

Sziasztok! 35 éves még gyermektelen, 125 kg-os, férjezett, kos nő vagyok. Szívesen venném hasonló hölgy levelét, akivel örömről bánatról tudnánk beszélgetni. Hiszem, hogy minden gond, betegség lelki eredetű és tanulgatom a vonzás törvényét. Szeretettel várom leveleiteket! :)

andi2333kukacfreemailponthu

2009. szept. 28. 10:01

Sziasztok, még mindig szeretnék levelezni normális fiatalokkal, főként lányokkal! :) Jómagam 21 éves srác vagyok, széles érdeklődési körrel és fejlett beszélőkével. Azért írok mert kaptam levelet de a feladó címe rossz volt és nem tudtam válaszolni, remélem olvassa az is akiről szó van (igen, akinek nem válaszoltam mert sajnos nem tudtam). Minden jót, sziasztok! :)

(Címem: pogisti kukac gmail pont com)

2009. szept. 21. 17:08

Barátság céljából keresek olyan levelezőtársat aki a közeljövőben (november, december vagy január legkésőbb) szivesen utazna Londonba csak épp nincs kivel, mert én is így vagyok ketten könnyebb lenne. Vagy ha valakinek ilyen ismerőse van aki menne csak nincs kivel írjon.

19 éves lány vagyok, a velem egykorú vagy hasonló korúak inkább lányok levelát várom.

e-mail: pass00@indamail.hu

2009. szept. 7. 16:16
83 éves édesanyámnak keresek levelezőtársat(amolyan levélpapiros,borítékosat)intelligens,jó humorú,olvasott férfi vagy nő személyében, aki magányát némiképp enyhítené.Látom jórészt fiatalok a fórum résztvevői, de hátha valakinek épp fennti adottságú ismerőse vagy rokona van, aki szívesen levelezne bármilyen témában.
2009. aug. 26. 16:03

sziasztok!

20 éves lány vagyok, és szeretnék levelezni, barátkozni kortól, nemtől függetlenül az ország bármely részéről fiatalokkal :)

puszi :) ritusska.s@citromail.hu

2009. aug. 7. 12:09

Sziasztok:)

18 éves lány vagyok Veszprém megyéből. Nagyon szeretnék találni egy jó barátnőt! Aki így van ezzel, írjon, szívesen barátkozom!:)


e-mail: nari88@citromail.hu

2009. aug. 6. 22:01
SAzivesen levelezek mindenkivel akinek van gyermeke és 40 évesen vagy később szült van sok téma amit megszeretnék osztani másokkal.Kérlek irjatok akár e-mailen akár a hoxába kyra57@freemail.hu
113. mzsoltika (válaszként erre: 102. - Törppanna)
2009. júl. 3. 09:41
Szia én Mzsoltika vagyok és ha gondolod levelezhetünk
112. Ciara85
2009. jún. 30. 08:45

Sziasztok!

Mindenki levelét szívesen várom, az ország bármely pontjáról barátkozás céljából! :D

2009. jún. 29. 14:38

Sziasztok!

Barátság céljából szeretnék levelezni, bárkivel! Minden levélnek örülök! Hagyományos úton is levelezhetünk! Msn is jöhet. :)

Szeretek levelezni, filmet nézni, olvasni. És még sok minden más! Politika no.

2009. jún. 28. 16:05

Szijasztok! Gabus vagyok és 13 éves!

Igazi csajos csaj vagyok! :)

Szeretek embereket megismerni és jókat beszélgetni!

Ha megakartok ismerni akkor írjatok ide: jeneigabriella@pannonmail.hu

Nemtől és kortól függetlenül várom mindenki levelét! :)

109. mzsoltika (válaszként erre: 107. - Moncsi84)
2009. jún. 28. 11:33
Szia én Zsolti vagyok Sopronból és szivesen leveleznék veled írj magadról valamit Mzsoltika vagy zsiga78@citromail.hu cimre
2009. jún. 27. 21:31

Sziasztok!

13 éves lány vagyok és levelező társakat keresek! Előnyben a Szolnok megyeiek!!:)De mindenkinek válaszolok! Barátkozás cáljából szeretnék levelezni.A kor nem számít!:')

ide írhattok:meszarosadri@citromail.hu

pusz

2009. jún. 17. 19:30

Sziasztok!


24 éves lány levelezőtársat keres. Kecskemétről várom a leveleket barátság céljából. Most költöztem a városba és nincs senki, akivel eljárhatnék néha :( Írj, válaszolok! e-mail címem: dmon@c2.hu

106. vikus07
2009. jún. 14. 19:19

Sziasztok! 17 éves(lassan 18 :) ) zala megyei lány vagyok és levelezőtársat keresek, velem kb egykorúakat. :) Aki gondolja írjon!!

e-mail címem: vikus07@hotmail.com

Minden levélre válaszolok.:)

2009. jún. 13. 13:41

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, levelezőtársat keresek igaz barátság céljából, Debrecen és környékéről várom a leveleiteket, bármilyen témáról szivesen beszélgetek, nem vagyok bulizós, komoly lánynak érzem magam, szivesebben vagyok otthon és inkább beszélgetek stb. Nagyon szeretném ha valaki irna nekem tényleg szeretnék egy igaz barátnőt akivel akár szivesen el is utazhatnánk, meg ilyenek.

Köszönöm.

pass00@indamail.hu

104. barkasz
2009. máj. 28. 15:45

barkasz

Sziasztok

25 éves minden témára nyitott lány vagyok.

Szeretnék olyan személyekkel levelezni akik szeretnek mély dolgokról gondolkodni, beszélni és nem csak a felszínt látják.

Köszönöm

103. almasyv
2009. máj. 20. 20:04

Sziasztok!

Az unokahugomnak keresek levelezőpartnert. Ő 9 éves, vele egykorú levelező társat szeretne. Pár év eltérés nem gond! :). Nagyon szereti a kutyákat, szeret kirándulni, mozogni, biciklizni, gördeszkázni és mindent ami jó és vidám.

Írjátok meg a postai címeteket az almasyv@gmail.com emailcímre , ha lehet pár soros bemutatkozással, esetleg kérdésekkel hogy jobban induljon az első levél.

Köszönöm! :)

2009. máj. 20. 00:02

Sziasztok!

Szívesen leveleznék és barátkoznék 20 év feletti emberkékkel. Megtanultam már én is hogy mennyire törékenyek a kapcsolatok, és mindig szükség van egy segítő szóra.

editta.mano (kukac) freemail. hu

101. 5193772e0c (válaszként erre: 87. - Alfoldi13)
2009. máj. 15. 16:04
Bocsánat, most látom, hogy már nem aktuális, így szíves elnézésedet kérem a zavarásért.
100. 5193772e0c (válaszként erre: 38. - Alfoldi13)
2009. máj. 15. 16:02
Van pár a néninek telefonpartnere, vagy esetleg még szükségeltetik egy ilyen partner, mert esetleg szívesen beszélgetnék a nénivel. Kérlek írd meg, hogy szükséges e még, vagy már olyan sok a jelentkező, hogy a néninek ideje sincs újabb hívásokat fogadni.
99. 5193772e0c (válaszként erre: 8. - 36cb71e089)
2009. máj. 15. 15:57

Szia!

Ha gondolod szívesen leveleznék Veled, de kérlek előbb írd meg miről is szeretnél levelezni, milyen problémád van, vagy mi érdekel. Egyébként szeretek levélformájában beszélgetni. Lehet így nyilvánosan is, de lehet úgy is, hogy privát küldöd. Mindkettőnek örülök, és várom a jelentkezésedet, ha gondolod.

2009. máj. 15. 11:34

Sziasztok!


Postai úton leveleznék bárkivel, akár egy kis angol gyakorlás céljából, akár magyarul is.

Írd meg a címed, ha hasonlóképpen gondolod: zsupan@t-online.hu

2009. máj. 10. 12:29

Sziasztok!

Szeretnék levelezni kortól, nemtől függetlenül bárkivel, aki most tanul, vagy esetleg tanult spanyolul. Én most kezdtem neki, így barátkozás, és gyakorlás szempontjából is örülnék egy beszélgető partnernek. Ha te is most indulsz neki ennek a gyönyörű nyelvnek, írj, és ha gondolod menjünk együtt!

email címem: katka.26@citromail.hu

96. Efii
2009. máj. 9. 20:13

Sziasztok!

17 éves, váci csajszi vagyok. Szívesen leveleznék 15 év feletti fiúkkal és lányokkal.Majdnem minden témához hozzá tudok szólni, nyitott és őszinte embernek tartom magam.

email címem: toth.evelin@dunaweb.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook