Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
2010. nov. 11. 14:54

Sziasztok!

Tudom, ez nagyon bután fog hangzani, de kb. 12 éves lányokkal szeretnék levelezni, akiknek nemrég jött meg az első menstruációja.


Egy másik 12 éves lány


Ide írjatok: menstruacio@citromail.hu

2010. nov. 5. 10:33

Szia!

16 vagyok, A Békés megyei Mezőkovácsházáról. Szeretnék levelezni lányokkal és fiúkkal egyaránt.Imádok görkorcsolyázni és bulizni. Kicsit felnőttesebb vagyok mint a korombeliek. A helyi gimnáziumba járok, németül és angolul tanulok. De erősségem a német.Szeretem a zenét, és a tini, szerelmes, vicces könyveket. Nem szeretem a horror csak a lélekápoló filmeket. Szerelmes vagyok 5 éve. :) Nem szerelmi társat keresek, Ha nem levelezőtársat. A kor teljesen mindegy. A lényeg hogy értelmesen beszélgessünk. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Annak nem írok vissza. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról. Tökéletes hallgatóság vagyok. Bármit elmesélhetsz nekem, lehet később ez kölcsönös lesz. Szóval ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó, vagány lánnyal levelezni írj bátran. Valamint szívesen levelezek németül, tanulás céljából. Írj. A válasz biztos!!! :)

Várom leveledet.

Magyarország. Mezőkovácsháza. 5800. Kinizsi Utca 17.

2010. nov. 4. 20:12

Sziasztok!


22 éves egyetemista lány vagyok Budapestről. Ha lehet, postai úton szeretnék levelezni bárkivel (korra, nemre való tekikntet nélkül). Imádok olvasni, zenét hallgatni, sétálni a kutyusommal. Ha angolul szeretnél levelezni, abban is benne vagyok :). Levelezési címemet a petymeg@chello. hu emailcímről kérheted el

212. Gyopka
2010. nov. 4. 11:14

Hy!*.*

A nevem Balizs Gyopár,és szíesen leeleznék 9-14 év közötti lányokkal/fiúkkal.Csellózok,énekelek,táncokok...kedves agyok,és csak akkor harapok ha an is okom rá xD

írj freemail-re és akk megbeszélünk mindent

2010. nov. 1. 07:47

Sziasztok!

Én is szívesen leveleznék,barátkoznék,ismerkednék!

E-mail címem: veg.viktoria@gmail.com

2010. okt. 31. 11:14

Sziasztok!

Van egy verseny , ahol határainkon túl élő magyarokkal kell leveleznünk.Ha jár erre valaki aki magyar , de külföldön él akkor lécci írjon , és levelezzen velem:)Fontos lenne:) Előre is köszike:) e-mail: dorcii96@gmail.com

2010. okt. 30. 17:43

Sziasztok!


Egy 23 éves, csendes, zárkózott egyetemista srác szeretne levelezni bárkivel kortól és nemtől függetlenül.


Kulcsszavakban amiket szeretek:

- minden ami számítógép (játékok, programok, stb.)

- könyvek

- zene (klasszikustól a metálig sok minden, a lényeg, hogy jó legyen)

- filmek, sorozatok

- anime, manga, meg úgy minden ami japán

- nyelvek

- zongora :)


Ha hasonló az érdeklődésed, vagy csak szeretnél írni valakinek, ne habozz! :) Minden levélre válaszolok.


E-mail cím: komplexgyok@gmail.com

2010. okt. 19. 11:08

Szia!

16 vagyok, A Békés megyei Mezőkovácsházáról. Szeretnék levelezni lányokkal és fiúkkal egyaránt.Imádok görkorcsolyázni és bulizni. Kicsit felnőttesebb vagyok mint a korombeliek. A helyi gimnáziumba járok, németül és angolul tanulok. De erősségem a német.Szeretem a zenét, és a tini, szerelmes, vicces könyveket. Nem szeretem a horror csak a lélekápoló filmeket. Szerelmes vagyok 5 éve. :) Nem szerelmi társat keresek, Ha nem levelezőtársat. A kor teljesen mindegy. A lényeg hogy értelmesen beszélgessünk. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Annak nem írok vissza. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról. Tökéletes hallgatóság vagyok. Bármit elmesélhetsz nekem, lehet később ez kölcsönös lesz. Szóval ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó, vagány lánnyal levelezni írj bátran. Valamint szívesen levelezek németül, tanulás céljából. Írj. A válasz biztos!!! :)

Várom leveledet.

Magyarország. Mezőkovácsháza. 5800. Kinizsi Utca 17.

2010. okt. 19. 09:27
Sziasztok! Akinek van kedve levelezni, az bátran írjon, akár email, akár hagyományos postai úton. Kizárólag levelező barátokat keresek. Szinte minden téma érdekel, kivéve a politika. :) Írjatok bátran! Szép napot!
2010. okt. 14. 22:31

Sziasztok!


Au-pair vagyok Németországban, és a családban van egy 9 éves kislány, aki szívesen levelezne hagyományos postai uton hasonló korú gyerekkel, angol esetleg német nyelven....

Nyelvgyakorlásnak, és különleges kapcsolatnak szerintem tök jó :)

szóval akit érdekel, írjon egy mailt, és megadom a kislány címét:

hnicy@citromail.hu

2010. okt. 7. 10:59

Sziasztok!


Egy 23 éves fiú vagyok aki levelező és szabadidő társakat keres kortól és nemtől függetlenül! Nyitott érdeklődésű vagyok, ezért bőven van miről beszélgetni velem, csak legyen hozzá érdeklődő partner.


Aki szeretne írni, az tegye meg az e-mail címemre: norbiii22@freemail.hu

2010. okt. 5. 19:43

sziasztok! 13 éves fiú vagyok levelező társat keresek e-mail címem:lurosz@citromail.hu

dobj 1 e-mailt és akkor megadom a címem

203. Fancs16
2010. okt. 2. 20:41

Sziasztok!

Levelező társat keresek, inkább hagyományos, postai úton. 16 éves vagyok, és már régebben nagyon sokat leveleztem, de egy idő után nem kaptam választ a leveleimre és ez el is szomorított, de most szeretném újra elkezdeni. Szeretek énekelni, írni, és minden művészeti dolgot. Aki szeretne velem levelezni az a keopsz@citromail.hu e-mail címre küljön egy e-mailt, és elküldöm a címemet.

Üdv: Fancs

202. Little Black (válaszként erre: 199. - Little Black)
2010. szept. 29. 14:16

A címem (akit érdekel) :


Szabó Tünde

Hajdúböszörmény

Gyöngyvirág u. 8.

4220

201. Gyopka (válaszként erre: 173. - Dani19)
2010. szept. 23. 12:59
Szija Dani!Hány éves vagy?
200. Gyopka
2010. szept. 22. 20:23

Szjasztokk*.*

A nevem Gyopár és 11 éves vagyok.Nagyon-nagyon szeretem a zenét.Csellózok és énekelek.10 és 13 év körüli lányok és fiúk jelentkezését várom.Én postai úton szeretnék leveleni.De először írjátok meg nekem e-mail-en,hogy megbeszéljük a címet.

Az e-mail címem:gyopar99@freemail.hu

Várom leveleideket!

:)

Szijasztokk

2010. szept. 21. 10:24

Szia!


Én 17 éves gimnazista lány vagyok. Hajdúböszörményben lakom. Szívesen leveleznék. Nagyon szeretem az állatokat...Van több állatom is. Szeretek olvasni és szeretek zenét hallgatni. Rám nagyon jellemző a "Zene nélkül mit érek én...", ugyanis akárhova megyek, akármit csinálok szinte mindig szól a zene. Inkább hagyományosan szeretnék levelezni, ha te is leveleznél, akkor légyszi írj nekem egy e-mailt ( meow.meow@c2.hu ). Ott légyszi írj magadról egy néhány sort, e-mail címed(ahová elküldhetem neked a posta címem) és a postacímed ... Kösszi szia!

198. stellaniki (válaszként erre: 186. - Szuzi 78)
2010. szept. 14. 20:16
szívesen leveleznék vele ,egy 15 éves lány vagyok és barátot keresek akivel mindent megtudok beszélni az e-mail címem: varga.stella@freemal.hu
197. Thomas Magnum (válaszként erre: 187. - Szuzi 78)
2010. szept. 14. 10:01
Szia, szívesen leveleznék a lányoddal, ha nem baj, hogy 22 éves vagyok.
2010. szept. 3. 13:43

Sziasztok!


Egy 23 éves fiú vagyok aki levelező társakat keres! Ha szeretnél megismerni és többet megtudni rólam akkor írj az e-mail címemre: norbiii22@freemail.hu

Bárki írhat, nem kötöm meg a nemet és a kort!

2010. szept. 1. 14:13

Sziasztok!


22 éves egyetemista lány vagyok Budapestről. Ha lehet, postai úton szeretnék levelezni bárkivel (korra, nemre való tekikntet nélkül). Imádok olvasni, zenét hallgatni, sétálni a kutyusommal. Ha angolul szeretnél levelezni, abban is benne vagyok :). Levelezési címememt a petymeg@chello.hu emailcímről kérheted el.

194. ellie68
2010. aug. 30. 18:50

Sziasztok! Én egy 17 éves gimnazista lány vagyok. Nagyon régóta keresek levelezőtársakat (lehetőleg hagyományos úton) ismerkedés céljából. Lányok és fiúk egyaránt írhatnak, szívesen beszélgetek mindenről. Érdeklődési köreim: művészetek, film, bulizás.

Címemet itt tudod elkérni: evelyn86@freemail.hu

193. we.dorcsi96 (válaszként erre: 190. - Hópárduc76)
2010. aug. 29. 17:16
írnál többet magadról a do96@citromail.hu címre?
192. Lau72
2010. aug. 28. 08:54
Sziasztok, Lau vagyok, levelezni szeretnék 30-as 40-es korosztálybeliekkel. E-mail-címemet az adatlapomon találjátok.
191. fd0de13c47 (válaszként erre: 190. - Hópárduc76)
2010. aug. 17. 12:55
Szia!Olvastam üzidet amit szimpatikusnak találtam,ezért válaszolok neked.Irnál magadról,és korod,keresztneved az alábbi e-mail cimre várom a válaszod katalin7878@freemail.hu,és a továbbiakat majd megbeszéljük.Szia.
2010. aug. 12. 16:00

Sziasztok!

Barátnő kerestetik!!! Levelezés, msn, stb.... kizárólag barátság céljából! Írjatok!!!

2010. aug. 9. 11:05
Sziasztok én egy 13 éves lány vagyok cilinek hivnak sötzeretem a zenét lógni barátnőkkel ismerkedni stb levelezőtársat keresek 12-16 év közöttieket e-mail:szineszno56@citromail.hu 100 százalék h válaszolok várom leveledet
188. *bby*
2010. aug. 8. 16:20
Ha valakinek lenne kedve levelezni a 20-on túli korosztályból (én 26 vagyok), akkor annak nagyon örülnék... Msn, e-mail, vagy akár postai úton is. :) Köszi!
187. szuzi 78 (válaszként erre: 184. - Henní.)
2010. aug. 8. 15:29
Szia!Én egy anyuka vagyok.A lányom szívesen levelezne veled postai úton.Ha válaszolsz akkor elküldöm a címet.Köszi Szia:)
186. szuzi 78 (válaszként erre: 31. - Dalmu)
2010. aug. 8. 15:26
Szia!Én egy anyuka vagyok.De van egy 12éves lányom aki biztos nagyon örülne ha leveleznétek postai úton.Már próbált egy kislánnyal de sajnos nem jött neki össze.Ez meglepi lenne neki.Ha válaszolsz itt akkor megadom a címünket.Köszi:)
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook