Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
185. Medina26 (válaszként erre: 157. - Medina26)
2010. aug. 6. 13:22

Sziasztok.

Levelezőtársat keresek a báttyámnak!

Akik megigérték hogy irnak a tesómnak azok irjanak ha komolyan gondolták. Sajnos egy levet se kapott. :(

Ne email cimet irjatok a boritékra mert csak hagyományos levet tud fogadni-küldeni.

Előre is köszönöm hogy irtok neki.

184. Henní.
2010. aug. 3. 09:05

Sziasztok!

12 éves vagyok, szívesen leveleznék 12-15 éves fiúkkal/lányokkal. Szeretek, sétál,vásárolni,olvasni,gépezni.

Email címem: bheni98@citromail.hu

183. Kiwi98 (válaszként erre: 179. - Cservenák Vali)
2010. júl. 29. 18:37
Oksa.Mikor van a karate edzés????Bocs hogy nem tudtam írni de kirándulni voltam.
2010. júl. 22. 19:40

Sziasztok!


Egy 22 éves fiú vagyok aki levelező és szabadidőtársakat keres!


Rendkívül nyitott érdeklődésű vagyok és hasonló nyitott lányok, esetleg fiúk leveleit várom a


norbiii22@freemail. hu


e-mail címre!

2010. júl. 21. 19:10

Sziasztok!


Egy 22 éves fiú vagyok aki levelező és szabadidőtársakat keres!


Rendkívül nyitott érdeklődésű vagyok és hasonló nyitott lányok, esetleg fiúk leveleit várom a

norbiii22@freemail.hu


e-mail címre!

2010. júl. 14. 18:19

Sziasztok!

Dorina vagyok 14 éves. Levelező társat keresek nagyábbol 14-16 éves fiúkat/lányokat!

179. Cservenák Vali (válaszként erre: 177. - Kiwi98)
2010. júl. 13. 08:07
Szia Vivien.Ma megyek Csécsénybe karate edzésren a ligetbe lesz megtartva Kirának hívnak és sok barátom van aki ott lakik mint te. én ios 12 éves vagyok és most megyek 6-dik osztályba és a Szabó Lőrinc Ált iskolába járok balassagyarmatra mert én ott lakom. Lehet,hogy ismered a karate társaimat Krenács Mirella és annak van 2 lány testvére.Ha akarsz gyere el du 5 kor van a karate edzésünk.Szia Kira Nekem van egy tibeti terrier kutyusom akit nagyon imádok.Szeretem a lovakat is.
178. peti.mk
2010. júl. 11. 11:50

Sziasztok!


Egy 21 éves budapesti egyetemista srác vagyok. Barátság céljából szívesen leveleznék olyanokkal (lányokkal, fiúkkal egyaránt), akik szeretnek jókat beszélgetni, bármiről, komolyabb dolgokról is, vagy ha csak szeretnéd elmondani valakinek az örömödet-bánatodat, én nagyon szívesen olvasom, és mondom el, hogy mit gondolok róla (azt szokták mondani, hogy jó gondolataim vannak). Ha netalántán félénk vagy, az nem akadály, sőt nagyon örülnék, ha segíthetnék abban, hogy megnyílj valaki előtt, mert én kíváncsi vagyok Rád. Hátha egy jó barátra lelünk egymásban! :D És mindenkinek válaszolok! Várom a leveled! ;)


Amit szeretek csinálni: sétálni, felfedezni a város különböző pontjait, érdekes helyekre járni, fényképezni, túrázni, vagy tanulni másoktól különféle "kreatív dolgokat" XD (pl. gyertyaöntés, ajándékkészítés stb.), érdekel, ha valakinek valamilyen különleges hobbija van (hátha kedvet kapok hozzá :D) vagy ha művészettel foglalkozik (rajz, irodalom, festészet, zene stb), például ha verset írsz, azt szívesen elolvasom, és elmesélem, hogy én mit "alkotok." XD Futni szoktam járni. És szeretem a teát! :P


E-mail: peti.mk@gmail. com

177. Kiwi98
2010. júl. 10. 19:39
Sziasztok!! Wiwien vagyok. Levelezőtársat keresek 11-14 éves korig. Imádom az állatokat, imádok görkorizni.Imádom Lady Gagát, Miley Cyrust, Demi Lovatot,Selena Gomezt. Ha szerintetek szimpi vok írjatok MSN:wiwike1998@hotmail.com :) xD Aki ír annak köszi szépen :D Thanx!!! ( vagy írjatok kézzel levelet címem: Jusztin Vivien , 3170 Szécsény Tavasz út 2
2010. júl. 4. 17:06
Sziasztok!Én 32éves Móváron élő nő vagyok.Leveleznék bármiről.Ha nem tudod kinek mond el pl.:a bánatod v.örömöd én Szivesen elolvasom.cimem:barbi.zsuzsi@gmail.com.várom leveled:)
2010. jún. 28. 02:12

Sziasztok! Egy 16 éves lány szeretne levelezőtársakat találni!

E-mail címem: melinda16@velvet.hu

174. Dani19
2010. jún. 26. 21:44
Hozzáteszem:Olyan levelezőtársat keresek,aki nem unja meg két nap után...Csak kitartóak jelentkezzenek!!!
173. Dani19
2010. jún. 22. 20:06

Sziasztok!

Dani vagyok Budapestről,aki szeretne levelezni,nyugodtan írhat.

2010. jún. 8. 13:32
Sziasztok! Egy 22 éves fiú vagyok aki levelező és szabadidőtársakat keres! Rendkívül nyitott érdeklődésű vagyok és hasonló nyitott lányok, esetleg fiúk leveleit várom a norbiii22@freemail. hu e-mail címre!
2010. máj. 29. 17:16

szijjasztok :)

13 lányka vagyok Szerbiábol ugyszint :P Levelezőtársat keresek naggyábol, mondjuk 12-16 éves fiukat/lányokat :D ckis e-mailen :P nagyon xeretek vásárolni,ismerkedni :)

(Am minden levélre válaxolok :P) :D

E-mailem: reiyna.chan@gmail.com

170. Nanuq
2010. máj. 22. 15:15
65 éves nő, szívesen levelezne hasonló korú asszonytársakkal az ország - világ bármely területéről. Rengeteg dolog érdekel, sok mindenről beszélgethetünk (politika kivételével).
2010. máj. 21. 17:05

Sziasztok!

22 éves nő vagyok,Szerbiában élek.

Levelező társat keresek!

Aki szeretne velem levelezni nyugodtan írjon:

gykati88@hotmail.com

2010. máj. 13. 17:46

Sziasztok! 26 éves lány vagyok Hajdú-Biharból. Levelezőtársakat keresek.

natalialia@freemail.hu

167. Burgic
2010. ápr. 21. 18:58

Sziasztok!


Bogi vagyok, 19 éves, Bp-ről. Arra gondoltam, milyen klassz lenne összebarátkozni valakivel, csak e-mailek alapján – ha angolul és németül már sikerült, magyarul miért ne menne? Szóval, bárkit szívesen megismernék – lehetőleg valamelyest hasonló korosztályból – akinek van kedve írni! Szeretek hosszú-hosszú könyveket olvasni, zongorázni, énekelni, barátokkal lenni, úszni, nagyokat beszélgetni, hastáncolni, bulizni (ha jó a társaság) és ha most májusban-júniusban sikerül jól leérettségiznem, akkor ősztől pszichológiát fogok az ELTE-n tanulni! Majd szorítsatok légyszi, és írjatok ám! :)


Bogi

2010. ápr. 12. 10:56
Szívesen leveleznék az ország minden területen élő nőkkel,férfiakkal 60-70 éves korig.
2010. ápr. 9. 20:31

Hali mindenkinek:)

Luca vagyok, 18éves.Pestre járok suliba,de Battán lakok.Szeretem az esőt és a napsütést:)Általában mindig mosolygok,de ha kell tudok komoly is lenni:)szeretek zenét hallgatni és beszélgetni,de olykor elbújok egy könyv mögé:)

Levelező társat keresek.

címem:sister4@freemail.hu

puszi mindenkinek:):)

2010. ápr. 7. 17:13

Az e-mail lemaradt :)

dorcii96@gmail. com

2010. ápr. 7. 17:11

Sziasztok !

Dóri vagyok 13 éves és levelezőtársat keresek . Szeretem a zenét , az állatokat , és a könyveket is.

Nyugodtan írjatok mindent elolvesok és válaszolok is rá . Szívesen beszélek bármiről . :) Bátran lehet írni:)

2010. ápr. 6. 11:36

Szia!

16 vagyok, A Békés megyei Mezőkovácsházáról. Szeretnék levelezni lányokkal és fiúkkal egyaránt.Imádok görkorcsolyázni és bulizni. Kicsit felnőttesebb vagyok mint a korombeliek. A helyi gimnáziumba járok, németül és angolul tanulok. De erősségem a német.Szeretem a zenét, és a tini, szerelmes, vicces könyveket. Nem szeretem a horror csak a lélekápoló filmeket. Szerelmes vagyok 5 éve. :) Nem szerelmi társat keresek, Ha nem levelezőtársat. A kor teljesen mindegy. A lényeg hogy értelmesen beszélgessünk. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Annak nem írok vissza. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról. Tökéletes hallgatóság vagyok. Bármit elmesélhetsz nekem, lehet később ez kölcsönös lesz. Szóval ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó, vagány lánnyal levelezni írj bátran. Valamint szívesen levelezek németül, tanulás céljából. Írj. A válasz biztos!!! :)

Várom leveledet.

Magyarország. Mezőkovácsháza. 5800. Kinizsi Utca 17.

2010. ápr. 4. 20:07
Sziasztok!23 éves lány vagyok.Kortól,helytől függetlenül várom lányok levelét.Levelezhetünk postai úton is.Írj ide és megadom a címem! :)
2010. márc. 30. 20:37
Sziasztok! Egy 22 éves fiú vagyok aki levelező és szabadidőtársakat keres! Rendkívül nyitott érdeklődésű vagyok és hasonló nyitott lányok, esetleg fiúk leveleit várom a norbiii22@freemail.hu e-mail címre.
2010. márc. 27. 11:17

Sziatok!


Olyan levelező társat keresnék, aki lehetőleg Siófok környéki. És az életben minden érdekli. Várom a jelentkezéseket!

Cirmix21

158. Varis
2010. márc. 26. 20:33

Sziasztok!


20 éves, magyar szakos egyetemista lány vagyok, az első évemet töltöm az ELTE-BTK falai között. Nem vagyok az a kifejezetten bulizós, társasági ember, így sajnos nem sikerült még új barátokra találnom.

Szabadidőmben szeretek írogatni, olvasni, fotózni, szerepjátékozni (Vampire), sétálni, filozofálgatni, beszélgetni és másokat meghallgatni, megismerni az embereket. Zenei érdeklődésem szerint a dark/gothic stílust kedvelem.

Nagyon örülnék, ha hozzám hasonló érdeklődésű, a környéken élő egyéniségekkel ismerkedhetnék meg (kizárólag barátság céljából).

2010. márc. 23. 17:55

Sziasztok 26 éves lány vagyok.

Olyan levelező társakat keresek akik szívesen "beszélgetnének" olyan emberrel aki börtönben van.

Bátyámnak keresek levelező társat.

35 éves férfi szereti az állatokat, szeret festeni, rajzolni, verset írni. Bárkit szívesen meghallgat, bármiről lehet vele beszélni.

Csak a hagyományos levelezés.

Email címem: medi24@citromail.hu ha szeretnél a tesómmal levelezni irj nekem és küldöm a címét.


Szép napot mindenkinek.

2010. márc. 13. 07:07

38 éves nő vagyok.


Levelezőtársakat keresek, akikkel megbeszélhetném mindazt, ami számomra és számukra érdekes és fontos.


Szeretek olvasni, szeretem a verseket és nagyon könnyen elérzékenyülök a legkisebb apróságtól kezdve a mélyebb dolgokig bármitől.


címem:

anianiani72 kukac gmail.com

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook