Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


2008. aug. 11. 20:19

Én 19éves lány vagyok. Szivesen leveleznék én is hasonló koru lányokkal. Igazándiból nicns sok barátom ezért nem is nagyon járok el sokfelé, sok időt ülök a gép előtt, szivesen járnék inkább társaságba de ha csak ez marad akkor szeretném itt jó érezni magam 1-2 állando levelezőpartnerrel.

Várom az üziket: sikizita@gmail.com cimre :)

31. Dalmu
2008. aug. 11. 20:15

Sziasztok!

Én egy 11 éves lány vok és naon szeretem a kutyákat.

Szóval aki szereti a kutyikat és akar postán levelezni az írjon. E-mail címem: j_dalma@freemail.hu

Címem: 8220 Balatonalmádi Ferenczy Károly utca 2.

2008. aug. 6. 09:09
Szeretnék levelezni 12-15 éves lányokkal. Sok dolog érdekel, úgyhogy írjatok. e-mailem: barbiy01@citromail.hu.
2008. aug. 3. 21:59
Szeretek levelezni nyugdijas vagyok főzés, sütés varrás könyvek TV müsorok stb minden érdekel gevi1931
2008. júl. 30. 16:39
Sziasztok!!! szivesen leveleznék 20-30 év közötti hölgyekkel!!!! Nyitott vagyok indenre, és érdekel minden!!!!mandarinba@freemail.hu
2008. júl. 28. 10:54

American Cowboy seeking to correspond with male/female open-minded,

mature long letter pen pals. I enjoy danger, extreme sports, music,

reading, travel, animals, dancing, giving advice, beach partying, fast

cars and foreign girls. Send photos. Will answer all letters in

English only.

Lonnie Cox, 710968, 1800 Luther Drive, Navasotha Texas 77868, USA

2008. júl. 15. 21:20

Sziasztok!

13 éves vagyok és lány.Szeretem az állatokat, a sportokat.Aki szertne velem levelezni: e-mail címem: gigaliga@freemail.hu msn: ha írsz megadom :P

25. Jenc
2008. júl. 11. 19:16

Sziasztok!

Szeretnék interneten levelezni (e-mailben, vagy msn-en) 10-15 éves kutya- és/vagy lószerető lányokkal. Én 12 éves vagyok most, de alig egy hónap híján 13. Ha van kedvetek, írjatok: badger.jennifer@citromail.hu vagy vegyetek fel msn-re: jency95@hotmail.com

2008. jún. 18. 09:46
látom ezek a sorok ritkán kerülnek előre
2008. jún. 11. 07:19
én is megprobálom csak nyilvánosabban az én mamám lássd a naplómban is nagyon egyedül van s jó lenne ha valaki néha néha felhívná legalább 29 463 403 irénke ......... Vidékiek..... balatonon lakok pesti család ismeretséget keress minden korosztálynak válaszolunk.....
2008. jún. 10. 14:39
én is megprobálom csak nyilvánosabban az én mamám lássd a naplómban is nagyon egyedül van s jó lenne ha valaki néha néha felhívná legalább 29 463 403 irénke ......... Vidékiek..... balatonon lakok pesti család ismeretséget keress minden korosztálynak válaszolunk.....
2008. jún. 10. 14:26

sziasztok!

Én az anyukámnak keresek levelező társat, ő 59 éves.Nagyon magányos, és egy barátnő nagyon elkelne neki.Írj privát

2008. jún. 8. 15:01

Sziasztok! Nos ha valakinek lenne kedve egy 26 éves pesti vak csajjal levelezni, akr emailben, akár postán, az dobjon meg egy maillel:))) Szeretek olvasni, jönni-menni ismerkedni, sportot nézni, viccelődni. Vannak állataim is. Szeretem a kisbabákat is, bár nekem még nincs. Dolgozom emellett tanulok.

Nos aki szeretne az írjon:

annamarip1@freemail.hu

19. Imolci
2008. máj. 31. 23:21
Sziasztok!Én egy nagyváradi 13 éves lány vagyok és szeretnék levelezni mindenkivel.Szeretnék barátokat szerezni akikre lehet számítani,mert egyenlőre nincsenek barátaim:( nagyváradiak előnyben,de pesrze más is írhat: imola_girl@yahoo.com
2008. máj. 27. 14:52

Sziasztok! 13 éves vagyok,célom az ismerkedés.

Bármilyen nemű és korú emberkék leveleit várom.

Szóval ha kedved van új barátot szerezni írj nyugodtan.

pofazacsik@freemail.hu

2008. máj. 18. 22:34

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, nagyon szeretek levelezni, de amolyan régimódian, postai úton (szerintem sokkal személyesebb, mint e-mailben). Ha szeretne velem levelezni valaki, akkor írjon egy mailt, és akkor címet cserélünk!

pollypolly87@gmail.com

2008. ápr. 19. 00:43

Sziasztok! Én is csatlakozom. Szívesen beszélgetek bármiről leginkább jóról, mert azt mondják róllam, hogy szeretek tanácsot adni, de már Én is szeretnék tanácsokat kapni, :) , amit már kaptam párat. Keresem a barátokat :) Sokáig "egyedül" voltam, most ismét kinyilt a világ elöttem. Szeretném bejárni. Köszönöm Hoxa.

fmagdibogi@freemail.hu

15. endris
2008. márc. 24. 22:29
Sziasztok. 23 éves lány vagyok szeretnék levelezni bármilyen nemű és korúakkal. Szeretnék barátokra szert tenni, akivel bármiről lehet beszélgetni.
2008. febr. 14. 13:15

Sziasztok! Szerintem is jó ötlet volt ez a topic!:)

Sok értékes kapcsolatra lehet szert tenni. Olykor az emberek "vadidegen" emberekben jobban megbíznak ,mint jó pár éves barátaikban.

13. Hmv.
2008. febr. 10. 09:01

Én 31 éve írtam a Barátnő c. folyóirathoz, hogy szeretnék levelezni. Az akkori Csehszlovákiából többen jelentkeztek, végül egy családdal tartottam fent a kapcsolatot. A mai napig írunk egymásnak, kölcsönösen meg is látogattuk már egymást, pedig igen nagy a távolság. Sőt, a gyerekeink is tartják a kapcsolatot.

Jó érzés, hogy olyan messze is van ismerősünk, jó ötlet részetekről is, hogy szeretnétek ismerkedni.

Itt a hoxán is lehet találni sok-sok témát, amiben ha levelezel, előbb utóbb megismeritek egymást, s itt is lehet tartani a kapcsolatot.

Sok a babás téma, fogyókúrás, sütés-főzés, stb., így hasonló érdeklődésű barátokra találsz.

2008. jan. 29. 11:58
32 éves,kétgyermekes anyuka vagyok.Szívesen leveleznék hasonló anyukával.Írjatok!H-marianna@hotmail.com
2008. jan. 14. 20:19
Sziasztok!Én is szivesen leveleznék elsősorban kisgyermekes anyukával.15 hós kislányom van.Email:luszi1@citromail.hu
2008. jan. 8. 19:37

Sziasztok!

Mennyit fejlődött a technika! Én 37 évvel ez előtt a rádióba írtam ilyen kérést. Nagyon sok levelet kaptam, sok barátra tettem szert így. Sajnos azóta a barátok, a férjhezmenés után elmaradtak. Amióta Hoxás vagyok, azóta ismét találtam barátokat. Nektek is sok sikert kívánok hozzá.

2007. dec. 20. 18:36

Sziasztok!


Szívesen leveleznék fogyókúráról, önmagunk elfogadásáról, lelki dolgokról.

Az élet nagy dolgairól:-)


Esetleg olyan nőkkel akiknek nem lehet gyermekük, az örökbefogadásról, a gyermektelenség lelki oldalairól..


Anyukákkal a gyermeknevelésről, a dackorszakról, a nemalvásról, a házimunka nehézségeiről stbstb


Tehát elég sokmindenről szívesen beszélgetek..


Emailem: nadszal30@freemail.hu


Üdv Maha

2007. dec. 20. 15:53

Sziasztok! levelezőtársakat keresek:),akivel bármiről beszélgethetek...a mai rohanó világban annyira törékenyek az emberi kapcsolatok.azt hiszem, gazdag vagy, ha már egy igaz barátod van...néha mégis azon kapom magam, hogy már a barátaimnak sem merek/tudok elmondani mindent. remélem megismerek itt olyan emberkéket, akikkel minden habozás nélkül megoszthatom a titkaimat:)

vaniliaholdacska@hotmail.com üdv mindenkinek és cép napot

2007. nov. 1. 17:10
én is szeretnék levelezni elsösorban anyukákkal, én két gyermekes anyuka vagyok. emailem: csillagabor1@citromail.hu
2007. okt. 24. 11:31
sziasztok két gyermekes anyuka vagyok29 éves szivesen leveleznék bárkivel cimem tiza27@freemail.hu
2007. szept. 23. 13:57

Sziasztok!


Kétgyermekes anyuka vagyok. 26 éves. Szívesen leveleznék hasonló korú emberkékkel.

E-mail címem: britta81@freemail.hu

2007. szept. 2. 12:34

25-30 év közötti lányokkal szeretnék levelezni, bármilyen témáról.Meg lehet nézni az adatlapom!

E-mail címem:herczkunetim@citromail.hu

2007. szept. 2. 09:32
20 év feletti fiúk-lányok leveleit várom! E-mail címem zsanett062897@gmail.com Aki szeretne levelezni ide írjon megadom e-mailben a címem! Postai úton történő levelezésre gondolok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook