Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


2010. márc. 11. 02:21

Sziasztok! 24 éves lány vagyok, szívesen leveleznék velem hasonló korú lányokkal hagyományos postai úton, mert ott lehet kreatívkodni (pl. scrapbooking)! :) Ha valaki angolul vagy spanyolul szeretne írni gyakorlás céljából, annak is örülnék! Érdekel minden, ami az élettel kapcsolatos. Szeretem a jótékonykodást, az igazságosságot, a rendet, az új ötleteket, a szívszorongató, romantikus sztorikat, a zenét, táncot, tornázást, jógát, egészséges életmódot, könyveket, nyelveket, utazást, túrázást, vicceket.

Írjatok bátran!

Címet e-mailben küldök:

hauancsa@freemail.hu

2010. márc. 9. 15:42
... és szívesen levelezek németül is, tanulás céljából. :)
2010. márc. 9. 15:22

Szia!

15 és fél éves :) vagyok, A Békés megyei Mezőkovácsházáról. Szeretnék levelezni lányokkal és fiúkkal egyaránt.Imádok görkorcsolyázni és bulizni. Kicsit felnőttesebb vagyok mint a korombeliek. A helyi gimnáziumba járok, németül és angolul tanulok. De erősségem a német.Szeretem a zenét, és a tini, szerelmes, vicces könyveket. Nem szeretem a horror csak a lélekápoló filmeket. Szerelmes vagyok 5 éve. :) Nem szerelmi társat vagy barátot keresek. Ha nem levelezőtársat. A kor teljesen mindegy. A lényeg hogy értelmesen beszélgessünk. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Annak nem írok vissza. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról. Tökéletes hallgatóság vagyok. Bármit elmesélhetsz nekem, lehet később ez kölcsönös lesz. Szóval ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó, vagány lánnyal levelezni. Írj. A válasz biztos!!! :)

Várom leveledet.

Magyarország. Mezőkovácsháza. 5800. Kinizsi Utca 17.

2010. márc. 4. 13:06
Sziasztok!26 éves lány vagyok, Hajdú-Biharból. Fiatalokkal leveleznék bármiről hagyományos postai úton is. Cím:4181 Nádudvar, Kárpát 7 vagy gitta8383@citromail.hu
151. Lufíí
2010. febr. 27. 20:40

Sziasztok!

19 éves felvidéki lány vagyok, és szívesen leveleznék hozzám hasonló korú fiatalokkal zenéről, életről, örömről, bánatról, szóval szinte bármiről, mint egy igazi baráttal.

agnes3(kukac)post(pont)sk

2010. febr. 16. 23:56
16 éves Fejérmegyei lány vagyok és 14-18 éves lányokkal, fiúkkal leveleznék. Szeretek olvasni, barátaimmal lenni és hülyéskedni is. Ha valaki úgy gondolja hogy szeretne levelezni egy aranyos, megértő lánnyal az írjon a pinkychanel@gmail.com-ra. A válasz biztos mindenkinek!!!
149. zsanku
2010. febr. 13. 21:38
Bocsi,elírtam 13-17 év között:D
148. zsanku
2010. febr. 13. 21:34

Sziasztok!

Én egy 15 éves lány vagyok.Levelezőtársat keresek,13-15 év között.Email címem:zsanku@citromail.hu

Minden levélre válaszolok!

147. Zsani!
2010. febr. 8. 20:49

Sziasztok!

Én 33 éves Budapesten élő nő vagyok.Levelezőtársat keresek bármely korosztályból.Szeretem az állatokat,szeretek jókat főzni és enni.Aki gondolja,írjon a szanpa@freemail.hu címre.Köszönöm! :-)

146. cido
2010. jan. 30. 12:43

Üdvözletem.

Levelezőtársat keresek, nemet, kort nem kötök meg, több okból kifolyólag.

16 éves vagyok, leány (egyébiránt, Pest megye)

Olyasvalakit keresek aki hasonló gondolkodású, ezt persze így nehéz megfogalmazni, de a lényeg, hogy szeresse/értékelje a művészetet (miután magam is szeretek írni, rajzolni, olvasni és persze zene nélkül mit érek én?, namindegy), ne legyen ateista (habár, ha nagyon szilárd elképzelései vannak, szívesen meggyőzöm 1-2 dologról o.O), legyen őszinte és ne féljen elmondani nekem semmit.

Na, most szépen leszűkítettem a kört, mi? ;)

Bizonyos szempontból jobb volna egy 14 évesnél idősebb valaki, úgy talán kicsit érettebb gondolkodású, de szívesen olvasom bárki levelét.

email. miss.cido [kukac] gmail [pont] com

145. sissi23 (válaszként erre: 135. - Rohadtalma)
2010. jan. 29. 15:52

Hello!!

Én egy csaj vagyok a sok közül, de ha szerencsém van találok egy levelező társat.

Mind1 hogy e-mail vagy hagyományos (sztem a hagyományos izgibb). 13 vok,szeretem az állatokat van is egy pár stb. 12-14 között keresek egy lányt ...

ha e-mail: sissi23@citromail.hu

Ha hagyományos, e-mailban címcsere.

2010. jan. 28. 17:07
szívesn leveleznék én is Bpi vagyok rengeteg szabadidővel email cim csorocsaj @citromail.hu
2010. jan. 24. 19:46

Sziasztok!


Komoly kapcsolat reményében, keresem társamat. 27 éves fiú vagyok, aki szívesen megismerkedne egy szombathelyi (vagy Vas megyei) lánnyal. Elsősorban e-mailen várom leveleiteket a reiki.akos (kukac) hotmail.com e-mail címen. Írjatok bátran, mindenkinek visszaírok!

142. ildiko651125 (válaszként erre: 135. - Rohadtalma)
2010. jan. 24. 14:59
szia én szivesen irnák vannak kutyáim és menhejröl valok ha érdekel irj szia
2010. jan. 11. 14:45
50 hatvanasokkal kik konzervativan gondolkodnak.. stb..néha olyan magányosak hogy szivesen megosztják gondolataikat..egy házaspárral..
140. T.Akana
2010. jan. 11. 13:20

Sziasztok!

Én egy 15 éves lány vagyok. Levelezőtársat keresek

13-17 év között. Szeretek új embereket megismerni, tehát a válasz garantált.

A levelezésnek nem feltétlen kell hagyományosnak lennie, de nekem mindegy, ha valaki ragaszkodik hozzá akkor címcsere e-mailben.

Szinte bármilyen témához hozzá tudok szólni.

Lehet írni bátran...:)

E-mail: toshiro.akana@gmail.com

2010. jan. 3. 05:43

Szia!

42 éves magányos férfi vagyok. Szeretnék levélben beszélgetni Veled, ha hasonló életérzésben lenne részed és esetleg egy barátság reményében szívesen vennéd, ha megosztanám Veled nem csak örömömet, bánatomat, hanem legmélyebb gondolataimat is és ha Te is ugyanerre, megértésre és mély empátiára viszont vágynál, akkor kérlek írj!

-Egy komoly, de vidám "társasság" elvárások és kötelezettségek nélkül...

Köszönöm.

mikhato@vipmail.hu


Boldog újévet kívánok Mindenkinek!

2010. jan. 2. 15:14

Az email cím nem jelent meg rendesen, elnézést:

tiszta.sziv@freemail.hu


Áldott, boldog Új Évet Mindenkinek!

2010. jan. 2. 15:12

Szívesen leveleznék olyan nőkkel, vagy férfiakkal (korosztály nélkül), akik az ÖNMEGISMERÉS útján haladva egyre tudatosabbá kívánnak válni.

Beszélgethetünk tapasztalatokról, a szellem-lélek-test egységéről, vagy amiről szeretnénk.

Köszönöm. (Én egy 32 éves nő vagyok.)

Email: tiszta.sziv@freemail.hu

2009. dec. 21. 09:47
sziasztok.en uj vagyok itt .31 eves anya.szivesn beszelgetek barkivel.email cimem:tepes_ibi@yahoo.com
135. Rohadtalma (válaszként erre: 133. - Fd0de13c47)
2009. dec. 12. 13:35
HELLO!ÉN IS SZERETNÉK UJ ISMERETSÉGET KÖTNI ÉS BARÁTSÁGOT EGY HOZZÁM HASOLO ÁLLATBARÁT ÖSZINTE EMBERREL!HA UGY ÉRZED TE ILYEN VAGY RÁM SZÁMITHATSZ!
2009. dec. 1. 09:18
Sziasztok! :) szivesen levelezek fiatalokkal :) erdelyi lany vagyok (partiumi), harmadeves gimnazista :) a valaszt garantalom :) szep napot!:)
2009. nov. 29. 14:27
Én egy 31éves,állatbarát lány vagyok,levelezőtársat keresek hagyományos uton barátság céljából,20-35korig,szeretnék egy jó barátnőt,aki igy van ezzel az irjon az alábbi e-mail cimre.katalin7878@freemail.hu Csak lánnyok irjanak!Szép napot mindenkinek!:)
132. fd0de13c47 (válaszként erre: 131. - Esztilánc)
2009. nov. 29. 14:09
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy és milyen témában leveleznél? Én egy 31éves lány vagyok.
2009. nov. 18. 21:48

“Mi lehet kellemesebb, mint egy olyan barát, akivel úgy mersz társalogni, mint önmagaddal?” (Seneca)

Elsősorban 22-30 évesekkel szeretnék levelezni, beszélgetni, barátkozni.

2009. nov. 5. 18:12
Levelezni szeretnék 60-70 közötti otthon élő nőkkel, asszonyokkal, magam 56 éves Prémium években otthon levő tanrnő vagyok.Csak akik kibírják a pedagógusokat, azok írjanak.Ez a férjem véleménye. szolfezs@citromail.hu
2009. nov. 4. 15:38
ja és aki szívesen levelezne írjon nekem!
2009. nov. 4. 15:20
Email címem subi13@freemail.hu ha írnátok levelet.
2009. nov. 4. 15:17

Sziasztok!

Én egy 16 éves középiskolás lány vagyok,levelező társat keresek magamnak. Bármilyen témáról ellehet velem beszélgetni és garantált hogy visszaírok mindenkinek.Előre is köszönöm azoknak akik engemet választanak.

126. tierra
2009. nov. 3. 16:04

Sziasztok!

23 éves lány vagyok! Nemtől és kortól függetlenül, az ország bármely területéről várom olyan emberek leveleit, aki szeretne beszélgetni, ismerkedni, barátkozni. Ha felkeltettem érdeklődésedet akkor várom leveled : tierra5@citromail.hu

Mindenkinek válaszolok. Sziasztok :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook