Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


2009. jan. 7. 14:27
Sziasztok! Kortól függetlenül keresek lány levelezőtársakat! Nézzétek meg az adatlapom, az e-mail címemet is megtaláljátok ott!
2009. jan. 5. 15:32
Hát nekem ez itt sem nagyon akar összejönni, valahogy nem lehetek vonzó az emberek szemében, pedig pont emiatt jöttem ide, na mindegy, talán még van esély:)
63. Ulan
2009. jan. 4. 21:59

Szeretnék levelezni 20 év feletti fiúkkal lányokkal.Kizárólag levelezésés céljából. Nézd meg a weblapom kezdésnek eleget megtudhatsz rólam :) [link]

E-mail címem: lindemann85@gmail.com

2009. jan. 4. 15:43

Üdvözlet mindenkinek!

19 éves heves megyei lány vagyok, és levelezőtársakat keresnék, főleg velem egykorúakat, vagy idősebbeket. Hagyományos postai úton szeretnék levelezni!

Szeretem a könyveket, állatokat, jó filmeket, de szinte bármiről el tudok beszélgetni, sokminden érdekel.

Sokat vagyok egyedül, valamint szeretek írni, ezért gondoltam, hogy keresek magamnak egy levelezőtársat, így akadtam rá az oldalra is.

Ha valakit érdekel, akkor írjatok a heylonara@hotmail.com email címre, és megadom a levelezési címemet.

2009. jan. 3. 23:22
Levelezőtársat,beszélgetőtársat,barátot keresek 50-65 éves férfi személyében.Válaszokat a spiri@kabelnet.hu e-mailre várom.
2008. dec. 20. 21:23
Hello mindenkinek!14 eves lany vagyok Nemetorszagban elek.Levelezotarsat keresek:e-mail cimem:awful_rum@yahoo.com
2008. dec. 17. 15:28
Sziasztok! Postai úton szeretnék levelezni. 19 éves Pest megyei lány vagyok. Nemtől, kortól függetlenül szívesen leveleznék bárkivel. Ha van kedved, elkérheted a címemet priviben, vagy e-mailben. tinka13@freemail.hu
2008. dec. 16. 17:10

Sziasztok.

Levelezőtársat keresek hagyományos úton. Minden levélre válaszolok.


Melnek Tiborné

2060 Bicske, Akácfa utca 7 1/6

57. Kalliopé (válaszként erre: 56. - Kalliopé)
2008. dec. 11. 14:36

az e-mail címem:


fecsenge kukac gmail.com

2008. dec. 11. 14:02
Sziasztok, én 36 éves vagyok. A 30-40-es korosztályból keresek levelezőtársakat.
2008. dec. 6. 01:49

Sziasztok! 21 éves srác vagyok, műszaki informatikus végzettségemet igyekszem megszerezni, de ez nem jelenti azt, hogy csak ez a téma érdekel, sőt...szeretem a történelmet, az irodalmat, játszottam hangszeren, énekeltem énekkarban is többek között. Őszinte, közvetlen, figyelmes ember próbálok lenni, azt nem mondom hogy az is vagyok, ezt ki-ki döntse el maga, mennyire járok sikerrel :) Szeretnék levelezni hasonló korú és beállítottságú emberekkel, mint amilyen én is vagyok. Ha valaki esetleg írna is, arra az esetre megadom az e-mail címem :D (a @ jelet mellőzném, mert bizonyos programok szeretik listára tenni a címemet és reklámanyagokkal megtölteni, átírás értelemszerűen):

pogisti kukac gmail.com


Üdv: István

2008. nov. 20. 10:42

Sziasztok!

Szeretnék levelezni 14-17 éves fiúkkal, lányokkal!

E-mail címem:mucsiadri@hotmail.com Mindenkinek válaszolok!:)

2008. nov. 10. 11:37

Sziasztok:)

Szetnék e-mail-ezni vagy msn-ezni 15-18 éves fiúkkal vagy lányokkal bármilyen témában.

MSN: b.angi001@hotmail.com

e-mail: borbas_angela@freemail.hu

52. tunkov
2008. nov. 7. 11:11

Kedves Mindenki!


Tegnap este rájöttem, hogy minden ismerősöm „révbe ért”. Családi elfoglaltságok miatt már nem érnek rá annyira mint a régi szép időkben. Ezért keresnék először levelezőtársakat nemtől és életkortól függetlenül. Amennyiben van mit egymásnak mondanunk úgy jó lenne havi 1-2 alkalommal közös programot is szervezni.

31 éves Bp-i lány vagyok. Szeretem a színes egyéniségeket, a szép dolgokat és történeteket, a vidámságot, a meghökkentő dolgokat, a természetet. Szeretem a finom borokat, a különleges teákat is.

tndeko@gmail.com

2008. nov. 3. 03:37

Sziasztok!

24 éves lány vagyok.Életvidám,lökött,néha hisztis-lelkizős:)

Szeretem a hajnalig tartó beszélgetéseket és imádok új barátokat megismerni!

Ha van kedved írj:

andired@citromail.hu

2008. okt. 23. 11:12

Sziasztok! 59 éves vagyok, hasonló korúakkal szeretnék levelezni.

e-mail cím: szmagdolna@citromail.hu

49. alena8
2008. okt. 22. 23:14

Sziasztok!

Levelezőtársat keresek 17-25 év között. Leveleiteket előre is köszönöm!

e-mail cím: zsuka8@gmail.com

48. Myrad
2008. okt. 14. 10:30

Sziasztok!


Táncosokkal szeretnék levelezni, bármilyen nemű, bármilyen korosztályú.


seres.zsani@gmail.com


Köszi =)

47. Thomas Magnum (válaszként erre: 46. - Thomas Magnum)
2008. okt. 14. 09:16
November 26-án leszek 21 éves
2008. okt. 14. 09:15

sziasztok, szívesen leveleznék lányokkal - fiúkkal 16-30 év között.

Tamás vagyok 20 éves

2008. okt. 8. 16:31
én is megprobálom csak nyilvánosabban az én mamám lássd a naplómban is nagyon egyedül van s jó lenne ha valaki néha néha felhívná legalább 29 463 403 irénke . . . . . . . . . Vidékiek. . . . . balatonon lakok pesti család ismeretséget keress minden korosztálynak válaszolunk
44. Alexy
2008. okt. 7. 15:13

Sziasztok!

17-30 éves korig keresnék levelezőtársat, de hagyományos úton :) Akit érdekel, az írjon nyugodtan! :)

43. neith
2008. okt. 2. 12:56

Sziasztok!

Olyan emberekkel szeretnék levelezni, kortól és nemtől függetlenül, akik talán velem együtt érzik hogy mit is jelent az hogy élet, lét, világ, halál, szeretet, jó, rossz...és mind olyan dolgok még amiket emberi ész és értelem nem tud felfogni.

partyup@citromail.hu

42. Thomas Magnum (válaszként erre: 41. - Thomas Magnum)
2008. szept. 30. 09:24
Leginkább postai úton szeretnék levelezni
2008. szept. 29. 21:37

Sziasztok, Tamás vagyok!

Szeretnék levelezni 16 - 30 éves korig főleg lányokkal, de fiúk is írhatnak, hobbiról és más érdekes dolgokról.


emailban: ferencvaros11@citromail.hu

Levélben: Melnek Tamás 2060 Bicske Akácfa utca 7 1/6

2008. szept. 13. 23:17

Hali!

Egy 18 éves csajszi vagyok és szeretnék levelezni hasonló korúakkal. Ha te is sokat unatkozol, írj :P Email: winnie_megan@yahoo.com Puß! ^^

2008. szept. 11. 14:17

Sziasztok!

Én egy 16,5 éves lány vagyok, aki eddig még nem talált jó levelező társakat, barátokat. Érdekel a zene, sport, természet, harcművészetek, könyvek, egészség és hasonlók. Ha van kedvetek velem e-mailozni, akár még MSN-ezni is akkor csak bíztatni tudlak Titeket! e-mail:flower0277@windowslive.com

Köszi

2008. szept. 8. 12:49
a mamám magányos és egy speciális telefondijat fizet igy száz órát beszélhet egy hónapban ha szívesen beszélgetnél egy értelmes idős nénivel visszahiv ha vonalas telefonról hívod 29 463 403 Irénke
2008. szept. 5. 11:05

OTTó Rothe strasse 43 07549 Gera Daischland /németo/

Anti németországi cime aki leveleket vár lányoktól és fiuktól..és testvérektől rokonoktól,ismerösöktől... Gulyás Antal... Minden oké ma dolgozott először a német tanfolyam után csak remélni tudom..hogy prerfekt tudással érkezik vissza...hátha a leveleket német angol és magyar nyelven is várja postán és neten iwiwen vagy emailen is...

2008. szept. 5. 10:38

Sziasztok! Ha van kedvetek egy 26 éves pesti vak csajjal levelezni, akkor bátran. Szeretek sportot nézni, jönni-menni nevetni, ismerkedni, beszélgetni, vagy csak úgy lenni. Dolgozom, most kezdek egy informatikai cégnél, ügyfélelégedettségi felmérőként. Szép napot

Ja ha szeretnétek, akor az

annamarip1@freemail.hu címre írhattok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook