Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben fórum

Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 23. 14:29

Sziasztok Lányok!


Elnéztem errefelé, hát örülök, h lassan mindenki visszatér!:)


Zsula!


Nagyon-nagyon sajnálom, ami Veletek történt, remélem sikerül minél előbb kilábalnotok ebből és ujra egészséges lesz a Lányod!!!


Az én lányom még nyaralni van, de egyáltalán nem várja a sulit. A kis barátnője holnap fog pótvizsgázni, mert elég sok gyereket megbuktattak nyelvből. Remélem sikerülni fog nekik a vizsga, mert nem is tudom mi lesz ha nem, hányan maradnak az osztályba. Sajnos elég sokan elmennek, van akit küldtek, van aki magától ment el. 32-en kezdték, kiváncsi leszek mennyien maradnak. Szerintem jó esetben is csak 24-en.

Nem tudjátok, h egyáltalán hány fővel inditanak még osztályt, vagyis hányan maradhatnak ahhoz, hogy folytassák ugyan igy?


Nálunk nem kell venni uj nyelvkönyveket, a régit folytatják, mivel nyek.-es osztály volt és két nyelvet tanultak egyszerre, igy egyikkel sem értek végig. Nekünk igy 11800 Ft lesz a tankönyv.


Nálatok mi a helyzet, hányan mentek/mennek el az osztályból, majd irjátok meg!

2286. Cilumiluci (válaszként erre: 2285. - 480b578442)
2011. aug. 21. 21:36
Gondolunk rátok!♥
2011. aug. 21. 21:31

Köszönöm nektek a jókívánságokat.

Már jobban van szép a lába alig látszik a folt.

Remélem nem lesz folytatás és még időben elkaptuk hisz eddig nem volt semmi baja.Egyébként sem volt egy jó étvágyú de a tüszösmandula gyulladás padlóra vágta az immunrendszerét.Holnap várjuk a részletes vérvizsgálat eredményét és holnap ujabb vérvétel remélem lentebb ment a gyulladás és remélem nem lesz komoly.

A tankönyvekért szerdán megyek 25e lesz.

2284. Timejja (válaszként erre: 2282. - 480b578442)
2011. aug. 21. 20:26
Sajnálom ami veletek történik, de amilyen pozitívan álltok majd ehhez az egészhez, hidd el olyan jól fognak alakulni majd a dolgaitok, nagyon sok erőt kívánok és kitartást! A lányod meg fog gyógyulni:)))
2283. Cilumiluci (válaszként erre: 2282. - 480b578442)
2011. aug. 20. 21:48

Sajnálom:(

Kívánom hogy hamar megtalálják a segítséget,a gyógymódot a lányodnak.Puszilom és mielőbbi gyógyulást kívánok neki♥

2011. aug. 20. 21:45

sziasztok!

Ami azt illeti mi az iskolával eddig nem foglalkoztunk sajnos egészen más eset őről fel minket.A héten bekerült a lányom a korházba és kiderült autoimmun betegsége van.Sok mindent nem tudunk róla most nyomozgatok de mással sem tudunk most foglalkozni.Annyit tudunk az immunrendszer komoly betegsége.Azt sem tudom mikor kezdi el az évet de már alig várja a sulit a sok korházi fekvés után.És még most is a tanuláson jár az esze ma mondta, hogy az angolt ne felejtsük el bevinni neki mert adtak nyári házit amit meg akar csinálni pedig 1 hét után ma tudott önnálóan lábra állni.Hát nem kívánom senkinek a mostani helyzetünket.

2281. Cilumiluci (válaszként erre: 2280. - Timejja)
2011. aug. 20. 21:02

Szia!Az enyémek nem várják,még semmit nem vettünk,de jövő héten már meg kell:)

25000 lesz Daninak a könyvek.

2280. Timejja
2011. aug. 20. 20:59

Halihóóóóó!


Lassan indul az újabb év, hogy álltok a készülődéssel? Mi sehogy :)))) A könyvek már megvannak, elég olcsó volt a tavalyihoz képest, most csak 17000 volt. Szépek nagyon, remélem használva is lesznek majd. Úgy néz ki, hogy a kémiát kivették, fizika,biosz,föci az maradtak. Fiam már várja a suli,neki hosszú volt most ez a nyár v.mi miatt. Remélem hamarosan mindnki jön és újra feléled a fórum.

2279. Lili74 (válaszként erre: 2278. - Laszlozsu)
2011. jún. 20. 13:12
Ez így van. Hamar elszállnak az a évek, amikor meg majd muszályból kell dolgozni.
2278. laszlozsu (válaszként erre: 2277. - Lili74)
2011. jún. 20. 11:37

Köszi. Igen, már rátaláltam én is.

Meg is kérdeztem a fiamat, hogy most akkor hogy is állunk. Azt mondta, hogy az osztályfőnök beszélte le őket, mondván, hogy nagyon körülményes, nem is igazán lehet, na meg élvezzék a diákkorukat, amíg lehet, mert nagyon hamar eljön az az idő, amikor kilépnek a nagybetűsbe.

Ámen. Ha nem akar, akkor nem akar. Élvezze a nyarat.

2277. Lili74
2011. jún. 20. 08:57
Munkavállalóként munkaviszonyba főszabály szerint akkor léphetsz, ha a 16. életéved betöltötted. Abban az esetben azonban, ha már elmúltál 15 éves és általános iskolában, vagy szakiskolában, illetve középiskolában (gimnáziumban, szakközépiskolában) azaz nappali tagozaton tanulsz, az iskolai szünetek alatt (nyári szünet, téli szünet) szintén létesíthetsz munkaviszonyt. Ennek azonban további lényeges feltéte, hogy a 16 éves korod alatti, szünidő alatti munkavégzésedhez a munkáltatódnak be kell szereznie (ill. hát ha dolgozni szeretnél, akkor Neked) a szüleid hozzájárulását is [A Munka Törvénykönyvérol szóló 1992. évi XXII. törvény (továbbiakban: Mt.) 72. §-a]. Ezt írásban kell megtenni.
2276. Lili74 (válaszként erre: 2275. - Laszlozsu)
2011. jún. 20. 08:56
Szülői engedéllyel mehet, csak ezt nem szokták reklámozni nagyon.
2275. laszlozsu
2011. jún. 19. 09:38

Sziasztok!

Már most mehet nyári munkára?

Felmerült nálunk is, de engem arról tájékoztatott a fiam, hogy 16 év alatt nem lehet. Állítólag ezt a suliban mondták nekik. Én nem néztem utána. Lehet, hogy csak nincs kedve? Bár akkor ezt is mondhatta volna.

Na mindjárt kiderítem én. Mondjuk ha nem akar, akkor úgysem küldöm el, még ha lehet is.

2274. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2273. - Lili74)
2011. jún. 18. 21:38

Ha akar menni, akkor biztos szivesen megy! Én már 7. és 8. osztály között dolgoztam egy borpalackozóban. Nem árt, ha megismeri a munkát, nehezebben adja majd ki a pénzét hülyeségekre.

Régebben sokkal könnyebb volt munkát találni, sok cég vett fel tanulókat. Most már sajnos szinte nem is lehet, ugy hogy örülj neki, h nektek sikerül!

2273. Lili74
2011. jún. 18. 00:42

Mondtam neki, hogy mindeki alulról kezdte, ha bedolgozza magát, lehet jövőre jobb melót is talál.

Napi 10 óra a munkaidő, de egyelőre nem tudok még sokat. Féltem azért nagyon, de egyszer el kell kezdeni. Én nem is akarnám nagyon erőltetni, de ő akar nagyon menni.

2272. Lili74
2011. jún. 18. 00:40

Megy valakinek a gyerkőce nyári munkára?

Robi fiamnak az egyik haverja segít munkát keresni, úgy néz ki, hogy a csepeli strandra megy.

Nem nehéz meló, vattacukor árus lesz, ha minden igaz.

2271. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2270. - Lili74)
2011. jún. 17. 15:36

Lili! Gratulálok a gyermekedhez, örülök, h Nektek is sikeres volt ez az év!


Nálunk is lemaradnak páran, 32 embert vetek fel, 2 fő elment félévkor, lett egy magántanuló, 2 fő mondta, h keres másik iskolát, min. 2 főt szerintem a tanár fog elküldeni, és remélem, h akik buktak nyelvből le tudják tenni a pótvizsgát, de akkor is szerintem kb. 25 fővel fog folytatódni a jövő év.

2270. Lili74
2011. jún. 17. 08:58

Sziasztok!

Ahogyan aggódtam, hogy hogy fog beilleszkedni, hogyan fog megfelelni a követelményeknek, de szerencsére semmi gond nem volt. A bizi 4-es 5-ös, hármas nincs.

Persze mivel ő nyek-es, csak jövőre jönnek a szakmai tantárgyak, azért remélem nem tunyul el tanulás terén.

A nyártól picit félek, mert könnyen a gép előtt ragad, úgy kell kirobbantani onnan. Bár tegnap kivételesen elment az egyik barátjához.

A sulis haverok már most hiányoznak neki. Nálunk volt pár bukás, így jövőre kevesebben lesznek. Szóval jól zárult ez az év.


Mindenkinek kellemes nyarat kívánok!

2269. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2267. - Edit1965)
2011. jún. 17. 07:42
Edit! Köszönjük szépen!:) Nektek is sikeres éveket kivánunk az uj iskolában!:)
2268. laszlozsu (válaszként erre: 2267. - Edit1965)
2011. jún. 16. 08:25

Szia Edit!

Köszönjük szépen. Hasonló jókat kívánunk a 2011-es anyukáknak és csemetéiknek is.

2267. Edit1965
2011. jún. 15. 23:49

Sziasztok lányok !


Nagyon jó olvasni benneteket így az első év végén !


Gratulálok a gyerekeiteknek, sikeresen vette mindegyik az első évet !


Jó pihenést, éljen a VAKÁCIÓ !

2011. jún. 15. 21:23

Sziasztok Lányok!

Nálunk is jó lett a bizonyitvány, egy darab 3-as lett, angolból, de az utóbbi időben már szépen javult, de nem kapta meg a 4-est. A többi 4-es 5-ös. Három gyerek kapott oklevelet a tanulmányi eredménye miatt, egyik a lányom volt.:)


Zsula! Gratulálok a Lányodnak, jók ezek a jegyek már gimiben! - Akkor maradtok a suliban?


Timejja! Gratulálok a jegyekhez, jövőre már nekünk is bejön a sok tantárgy, most még kevesebb volt, mivel nyek.-esek voltunk!


Laszlozsu! Gratulálok a Fiukhoz, nagyon ügyesek!:)

- Igen lassan már azt irjuk majd, hogy hogyan sikerült az érettségi!?

2011. jún. 14. 22:46

Sziasztok!

Mi még nem tudjuk az év végi bizit és azt sem mikor lesz évzáró.Bár nem hiszem, hogy ott tud lenni mivel hamarosan elutazunk.Ha nem adják meg a jobbik jegyet neki is lesz két 3-as ének és matek. Az ének nem érdekel de matekból még bizakodunk mert 3,8 az átlaga, a többi 4-es 5-ös lesz neki is. A kicsi fiamnál sajnos már javarészt a 3-asok fognak dominálni bár még ez sem zavarna ha legalább 8-ig tudná ezt tartani de őt a tankönyvekkel kergetni lehet.

Holnap utolsó tanítási nap keretében a lányomék moziba mennek a fiaméknak pedig focimeccs lesz.

2264. Timejja
2011. jún. 13. 22:37
Fiaméknál júli 15 az utolsó tanítási nap és 20.-a évzáró.Föci, kémia,matek 3-as, többi 4-5. Földrajz 3 db 4-es és 1 db 3-asra kapta a 3-ast. Hagyjuk is...Nem érdekes, a matekot kell javítani a többi okés.
2263. laszlozsu
2011. jún. 13. 18:18

Sziasztok Csajok!

Na, megértük ezt is. Vége a sulinak. Múlt hét pénteken volt az utolsó tanítási nap.

A fiúk kicsit sajnálják. Hiányolják a haverokat, barátokat. Ugyanakkor azért örülnek is.

Pénteken, 17.-én meg lesz az évzáró is, na meg a bizi. Nem lesz rossz egyiknél sem. A kicsinél lesz egy pár négyes, a többi ötös. A nagyfiamnak pedig lesz egy pár ötös, a többi négyes. Fordított arányosságot állítottak fel.

Elégedett vagyok velük, független attól, hogy tudom, lehetne jobb is. Örülök ennek is.

2011. jún. 13. 08:31
Sziasztok LÁnyok! - Semmi hir a suliról? Mindenki marad, ahol volt?! Milyen lett a bizi? Majd irjatok!
2261. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2258. - 480b578442)
2011. máj. 30. 12:52
Zsula! Ezt én is tapasztaltam, de még az általánosban. Az én lányom mindig tornázott, nagyon sok másikkal ellentétben, és pont ezt tapasztaltam, amit Ti. Itt a gimiben szerencsére jó szigoru a tornatanár, nem lehet lógni, ugyhogy muszáj dolgozniuk!
2011. máj. 27. 13:47

Sziasztok Lányok! régen voltam itt, látom elkezdődött az év végi hajrá. A lányomék tegnap és ma vannak osztálykirálnduláson, persze csak 1-1 nap!

Az osztálylétszám 30 és 24-en mentek el. Kiváncsi leszek jövőre hányan maradnak az osztályban?!

Mi tul vagyunk az egyik nyelvi irásbelin, jövő héten szóbeli, ettől nagyon tart, lehet, h el kellett volna vinnem tanárhoz.

2259. Timejja
2011. máj. 27. 07:37
Fiamék is egész héten nyomatták a dogákat. Tegnap a kémia tanárra kibuktak. Nagyjából elmondta, hogy mi lesz a dolgozatban, kis elmélet pár feladat, gyakoroltak is rá. Erre egy 30 kérdésből álló tipp-mix feladatsorral állított be és minden kérdésre 4 válaszlehetőség volt. Mondanom se kell, hogy néztek mint Jenő a moziba. Ma írnak magyart, Hamlet és Rómeó és Júlia közül lesz az egyik, gondolom a, b csoport. Írnak ma még bioszt, infót is. Hátra van még matek, töri, fizika.
2258. 480b578442 (válaszként erre: 2255. - Lili74)
2011. máj. 26. 22:50

Na jut eszembe a tesiről!

Egész évben alig volt pár gyerek aki átöltözik de a lányom rendszeresen pedig sosem volt erőssége a torna.Ő is panaszkodott, hogy a tanár folyamatosan cseszteti, hogy ugorjon, hogy másszon, aztán a minap visszaszólt ne neki mondja már hanem azoknak akik nézik felöltözve.A tanár letudta azzal, hogy majd ők fognak megbukni:) Na hogyne! Azt a lovat ütik amelyik húz.

De várjuk meg az év végi bizit lehet, hogy nem csinálják meg csak rijogatnak.Remélem

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook