Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben fórum

Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2317. 480b578442 (válaszként erre: 2315. - D6d0a67fc0)
2011. szept. 25. 00:53

Szia jucus!

Köszi, igen ugy tünik jó döntés volt főleg mert még színesíti az iskolai hétköznapokat, hogy Ámor nyila is eltalálta :)

Nem gondoltam arra, hogy kölön nyelvtanárhoz kellene járnia ugy gondolom mivel kéttanos eleget foglalkoznak a nyelvvel.Nem is nagyon lenne rá idő hisz heti 3-szor van 8 órájuk amikoris fél 5-re ér haza.

Ma volt nálunk egy rokonkislány aki most elsőéves egyetemista. Azt mondta van mikor reggel 8-tól este hétig bent van órán. Azért ez durva.És nagyon rossz véleménnyel volt az egyetemről.

2316. Cilumiluci (válaszként erre: 2313. - Lili74)
2011. szept. 19. 13:43
Másabb mint az előző ,ez egy fiatal nő,elég szigorúnak tűnik.Én jobban díjaztam a pasi ofőt,de ez van.A lényeg hogy a tudásának megfelelő helyen legyen Dani.Le akarják érettségiztetni 11.-ben nyelvből.Kicsit bonyolítja a dolgot hogy a másik osztály bankszámlája az én nevemen van,de szombaton elintézzük ezt az utódommal:)
2315. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2314. - 480b578442)
2011. szept. 19. 13:39

Szia Zsula!

Örülök, h itt vagy, és h a Lányod elkezdte a sulit.

Jó döntés volt ugy látom, h maradtatok. Érdemes volt kiböjtölni. - Ez az, h az ember nem látja előre a változásokat és sokszor elhamarkodottan dönt, pedig csak várni kellett volna. - Nálatok ez most ugy tünik bejött!:) Valóban fel kell kötni, fontos a nyelv vizsga.


- Egyébként Nálatok Lányok, járnak a gyerekek pluszban nyelvtanárhoz? Én rá akarom beszélni a Lányomat, h könnyebb lenne, de azt mondja, neki nincs rá szüksége nem akar menni korrepetálásra.

Én meg nagyon szeretném, ha minél előbb meglenne a középfoku nyelvvizsga.

2011. szept. 18. 22:07

Sziasztok!

Na belekostoltunk végre mi is az iskolai örömökbe:)

A tavalyihoz képest 100%-os fordulatot vetett mind az én mind a gyerekem véleménye szerint. Átvette az egyház és mit mondjak igen jó hatása lett a sulinak.Nyugalom, kiegyensúlyozottság tükröződik és egyre jobb osztályközösség kezd összekovácsolódni. Leváltották az igazgatót végre ami eddig rávetítette a negatív sulihangulatot.

Voltam szülőin ahol az ofőn sem a merevséget láttam egész jó fej lett.Szóval kellett ez ide.

A tanulás nekik is egyre nehezebb lesz új tantárgyak + 1 nyelv.Elmondták gondolom nektek is, hogy 2013-tól csak az mehet felsőbboktatású intézménybe továbbtanulni aki emelt érettségit tesz és legalább 1 nyelvből van nyelvvizsgája.Na ebbe ők már pont beleesnek ugyhogy ha diplomát szeretnének fel kell ám kötni.Egyébként én nem is bánom így hátha nekik már értékesebb lesz az a diploma persze ha még akkor is így gondolják.Fizetnivaló is bőven akadt 7000-et perkáltunk ki de még nincs Francia könyve.

Szóval azt hiszem nem bánta meg, hogy maradt ugy látom jó lesz ez.

2313. Lili74
2011. szept. 15. 23:20

Cilu, szerintem tényleg öröm, hogy ekkora "baj" van a gyerekkel.


Milyen az új ofő? Szimpi a gyereknek?

2312. Lili74
2011. szept. 15. 23:18

Sziasztok!

Nálunk így év elején nagyon döcögősre vették a figurát. Már 2 órarendjük volt, ez most a harmadik. Mégsincs 8 órájuk szerencsére, bár a fiam a legújabb órarenddel is elégedetlenkedik.


Jövő héten szülői azt már tudjuk. A fiam viszont nagyon, de nagyon le akar beszélni arról, hogy elmenjek. Így már még jobban szeretnék ott lenni, bár tuti a nagy szája miatt lehet a gond.

Nagyon kinyílt a csipája az egy év alatt.

2311. Cilumiluci (válaszként erre: 2310. - D6d0a67fc0)
2011. szept. 13. 13:06
Nem,nekem is eszembe jutott,de nem:(Ráadásul nem is egyszerű beszerezni,de talán sikerül.
2310. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2309. - Cilumiluci)
2011. szept. 13. 13:03
- Ez bosszantó! Amit megvettetek azt nem veszik vissza? - Lehet, h hülye kérdés?
2309. Cilumiluci (válaszként erre: 2308. - D6d0a67fc0)
2011. szept. 13. 09:57
Szia!!Mi meg vehetjük meg az emelt szintű nyelvkönyvet és munkafüzetet,8000 ft,azért eszükbe juthatott volna ez a váltás tavaly év végén is:)Na de nem baj:)
2011. szept. 13. 09:07
Sziasztok! Volt nálunk szülői, azt mondták h egyenlőre nagyon jól indul az osztály. Ugyebár mondtam, h nagyon lecsökkent a létszám nálunk, de ez a javukra válik. 10-11-en vannak a bontott órákon. Azt mondta a tanár, h most jobban kezdenek, tanulnak. Remélem igy marad!:)
2307. Cilumiluci (válaszként erre: 2305. - D6d0a67fc0)
2011. szept. 8. 07:56
A jövő héttől már a b-ben kezd:)
2306. Cilumiluci (válaszként erre: 2305. - D6d0a67fc0)
2011. szept. 8. 07:56
Köszönöm:)A két nyelven és a magyaron kívül viszont a többi tárgyat nemigen szereti sajnos.Jó hír ez,bár sajnálom az ofőt,egy nagyon jó fej pasi ,a másik osztályé egy fiatal nő,hát majd meglátom ő milyen.
2305. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2304. - Cilumiluci)
2011. szept. 8. 07:54
Gratulálok! - Ennél nagyobb probléma ne legyen a Fiaddal!:)
2011. szept. 8. 07:24

Sziasztok!


Danival fennforgás van:)Tegnap hívott az ofő ,hogy Danival nem tudnak mit kezdeni az angol és a spanyol órákon,mert egyszerűen unja.Kérdezte hogy miért nem a b-be jár,az emelt szintű nyelvi osztályba.Mondtam,azért mert oda tavaly nem vették fel.Azt mondta a tanár hogy angolból a többiek 4.év végére sem fognak ott tartani ahol Dani most.Lényeg az hogy hétfőtől a B-be fog járni.Bonyolítja a dolgot az,hogy én vagyok a SZMK,az én nevemen van az osztálypénz számla,el kell majd intézni,le kell adnom a posztot és a számlakezelési jogot:)

2303. Timejja
2011. szept. 7. 14:21
Fiaméknak is 2x van 7 órájuk, a többin 6, de ez még változhat. Tavaly is át lett írva párszor. Egyenlőre semmi különös nem történik, de már belevetették magukat a tanulásba, nincs lazítás.
2011. szept. 6. 23:09

Sziasztok!

Jövőhéten suli neki is bár még nem nagyon mehetne de azt mondta a doktornő próbáljuk meg.A férjem fogja hozni-vinni kocsival.Kderült, hogy nem az immunrendszere volt gyenge, pont fordítva túl erős volt és tulvédekezett a baktérium jelen esetben a torokgyuszi ellen és ez váltott ki nála allergiás reakciót.A gyógyszerekkel nem erősítik az immunrendszerét hanem gyengítik. Na hallottatok már ilyet?

Jövőhéten már én is okosabb leszek sulitéren majd közlöm a fejleményeket:)

2301. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2299. - Lili74)
2011. szept. 6. 13:31
Nálunk kétszer van 7 óra, egyszer 5 és a többi 6 órájuk lesz.
2300. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2297. - 480b578442)
2011. szept. 6. 13:30
Zsula! Örülök, h jól vagy a Lányod és mehet a suliba!:)
2299. Lili74
2011. szept. 6. 11:47
Nálunk megvan az órarend, hát nem vagyok elragadtatva én sem, mint szülő, de a gyerek mégjobban nem. Hétfőn nulladikkal kezdenek, és 8 órájuk van. Szerdán meg csak 5. Nem értem miért nem lehetett ezt egy kicsit normálisabban összerendezni. Olyan volt a gyerek, mint a mosott sz*r mire hazaért fél 4-kor.
2298. laszlozsu (válaszként erre: 2297. - 480b578442)
2011. szept. 3. 17:28

Szia Zsula!

Örülök, hogy rendben vagytok már.

Azt megértem, hogy a 8 óra ellen nagyon ágálsz. Az már elég fárasztó, s meggyőződésem, hogy képtelenek is figyelni a gyerekek a késő délutáni időpontban.

Gondolom most, hogy átvette az egyház, így már némi hitéleti oktatás is párosul az eddigiek mellé.

2011. szept. 2. 21:34

Sziasztok!

Hazajött végre, szerintem suliba is mehet hamarosan.

Náluk is voltak változások annál is inkább mivel az egyház átvette a sulit.Az egyik tanteremből kápolnát csináltak, nem lehet rövidnadrágba, kivágott pólóba és válpántos felsőbe járni és még hasonló tinilázasztó dolgok.Nekik lesz olyan mikor 8 órájuk lesz ez ellen nagyon ágálok.1/4 4 kor lesz kicsengő + 1 óra mire hazaér.Nem tudom mit fogunk kitalálni, hogy le ne amortizálja magát megint. Nagyon menne suliba na nem a tanulás miatt inkább a barátnők na és persze a barátja is odajár aki a korházban is rendületlenül látogatta.Remélem megy már hamarosan mert nem jó lemaradni.Ja tőllük 6-an buktak de lehetett volna még pár gyereket kipergetni. Gondolom év végén megint jön egy kör.

2296. Lili74
2011. szept. 2. 12:37

Zsula jobbulást kívánok a lányodnak!


Nálunk is beindult a suli, volt pár bukás, de végül csak 1-nek nem sikerült a pótvizsga.

Tanárváltás az van hegyekbe, nem is tudom maradt-e tanár aki nem változott.

A fiam nagyon nem várta a sulit, aztán csupa pozitív élménnyel jött haza. Azért úgy látom hiányoztak az osztálytársai a nyáron.

Érdekesség, nálunk idén már csak külön kérésre van ellenőrző, tavaly még adtak.

2295. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2294. - Laszlozsu)
2011. szept. 2. 08:16

Szerintem ez jó, h nem volt mozgás. Én nem örültem, h ilyen nagy mozgás volt, bár őszintén jó néhány gyerek jó ha nincs az osztályunkban.

Én sem bántam volna, ha marad az emelt óraszám, de csak 5 angol és 3 német maradt.

2294. laszlozsu
2011. szept. 2. 07:08

Sziasztok!

A fiaimnál minden maradt úgy, mint év végén, nem volt mozgás az osztálylétszámban.

Nincs új tanár sem, illetve a nagynál a nyelvi osztályban van, azáltal, hogy bejött a többi tantárgy is az idei évtől. Minden napja 7 órás, mert a nyelv továbbra is heti 13 órában megy a többi mellett. Ez annyira nem tetszik neki.

Hát ez van, majd hozzászokik.

2011. szept. 1. 20:07

Sziasztok!


Nálunk 22 fős lett az osztály 32-ből 19 maradt, majd kaptunk még 3 uj gyereket.

Rájöttem, h voltak akik csak a nyelvi előkészitő évet használták ki, utána elmentek máshová.

Az a jó, h a problémásabb gyerekek elmentek, remélem akiket kaptunk azok normálisak lesznek.


Nálatok mi a helyzet?

2292. 480b578442 (válaszként erre: 2291. - Maszimano)
2011. aug. 30. 22:30

Köszönöm!

Már lement a gyulladás 18-ra és hétvégére remélem hazajöhet.Az étvágya nagyon jó remélem így is marad.

2291. maszimano
2011. aug. 25. 10:02

Zsula11! Nagyon drukkolok Nektek, kitartást és mielőbbi gyógyulást a lányodnak!


Hónapok óta most néztem újra ide, látom mindenki nagyon jól vette az első év akadályait. Gratulálok Mindenkinek!

Hihetetlen, hogy nemrég még azon tipródott a mi topikunk, hogy vajon hova vesznek fel minket, most meg már mindjárt itt a szeptember és kezdjük az elsőt!

Hajni, a 2011-es felvételes topikból :)

2011. aug. 24. 21:59

Köszönöm lányok:)

Holnap vesznek megint vért akkor kiderül mennyit ment le a gyulladás.127-es vérsüllyedéssel mentünk be tegnapelőtt 70 volt remélem most sokat ment lentebb (10 lenne a max)A lába szép és nem fáj viszont ha rááll bepirosodik sőt már inkább kékes.

Azt már látom nem 1-2 hét gyógyulás lesz ez csak legalább már itthon lenne mert szenved bent rendesen.


Ma hozta el a férjem a tankönyveket 19e volt de nem kaptunk meg mindent lesz amit még fénymásolnak.

2289. laszlozsu (válaszként erre: 2282. - 480b578442)
2011. aug. 23. 19:41

Sziasztok!

Szia Zsula!


Örülök, hogy jobban érzi már magát a kislányod. Nem lesz semmi baj, meglátjátok. A gyerekeknek még annyira erős és egészséges a szervezetük, hogy sokkal könnyebben legyőznek mindent. Majd megerősítik az immunrendszerét, aztán minden visszatér a régi kerékvágásba. Remélem minél hamarabb.

Aranyos, hogy még a kórházban is a tanulásra gondol.


Az én fiaim bezzeg nem. A sulit várják már, de a tanulás a legutolsó, amit ehhez kapcsolnak.

A haverok hiányoznak, a hangulat hiányzik, de az, hogy a gimiben tanulni is kell, az talán hatodrendű kérdés.

A könyvek talán egészen normál áron lesznek, olyan 17-20 közötti mindkettőé, úgy emlékszem. A tavalyihoz minden esetre szinte kedvezményes.

2288. Edit1965 (válaszként erre: 2285. - 480b578442)
2011. aug. 23. 17:30

Sziasztok lányok !


Zsula, nagyon drukkolok a lányodnak, hogy ne legyen semmi komoly baja !

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook