Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben fórum

Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben (beszélgetős fórum)


7. Kék
2010. jan. 28. 21:22
Olyan nehéz feladatokat állítottak össze ami a 45 perc alatt megoldhatatlannak bizonyult egy átlagos gyereknek!
2010. jan. 28. 21:21
ja azt is mondta az öcsém, hogy a magyar az könnyű volt
2010. jan. 28. 21:21
A fiam jövőre fog,de már most figyeltük,hogy hogy is zajlik.Az egyik barátja írta,mert ő nyolcadikos; és ő is panaszkodott, hogy a matek túl nehéz volt,de a nyelvtan könnyű...
2010. jan. 28. 21:20

Az én gyerekem most irta a felvételit. A magyar nagyon könnyű volt, a matek nagyon nehéz.

Bár nálunk volt rengeteg felvételi előkészitő, a saját iskolájában is és különtanárnál is. Holnap derül ki, hány pontosra irta...

De egyébként rengeteg gyereknek lett 5-10 pont között, és szegény gyerkőcök nagyon stresszesek.


Volt olyan gyerek, aki idegességében széttépte a feladatsort (azt nem is tudom, hogy vele mi lesz?), és sokan sirva jöttek ki a teremből:(((

2010. jan. 28. 21:19

szia

nekem az öcsém volt és nagyon nehéz volt a metak neki is

szegény nagyon kivolt

2010. jan. 28. 21:19
2 éve felvételizett. Mitől volt botrányos?
1. Kék
2010. jan. 28. 21:18
Van olyan köztetek akinek most felvételizett a gyereke?Ki hogyan élte meg az izgalmakat?Mivel botrányosra sikerült összeállítani a feladatsort nagyon sok gyereknek okozott kudarcot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook