Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben fórum

Középiskolai felvételi matematikából 2010-ben (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2257. 480b578442 (válaszként erre: 2255. - Lili74)
2011. máj. 26. 22:43

Köszönjük még kicsit köhécsel, dokinál nem volt de már jól van.


Na igen ez az ének elég érdekes.Írt egy 5-ös és egy 4-es dogát. Megkérdezte a tanártól ez ugye elég az év végi 4-es hez? A tanár azt mondta á nem ez már nem változtat a jegyeken. A lányom fel volt háborodva, hogy akkor minek törte magát ezzel a hülye énekkel. Tényleg érdekes lesz, hogy év végén a biziben egy ének 3-as fog díszelegni. De akkor mi a fenének irat velük év végi dolgozatot!

Ma angolból záróvizsgát tettek ami egy szóbeli nyelvvizsgához hasonlított.3 tanár volt bent, ünneplőbe kellett menni és tételeket húztak.

Nagyon izgult és nem készült mert azt mondta erre nem tud tanulni.Az étkezést húzta, kérdezték hányszor szokott naponta enni és miket,kedvenc étel stb, illetve megkérdezték karácsonykor mi a menü nálunk.(na foggalmam nincs szegénykém ezt, hogy magyarázta el) de 4-est kapott, az írásbeli eredményét még nem tudjuk.Azt mondta szerinte nehéz volt mert nem igazán vesézték ki ezeket és fogalma nem volt az e fajta feleletnek de szerintem első nekifutásnak spontán nem rossz.

Holnap mennek kirándulni csak 1 napra.

2256. laszlozsu
2011. máj. 25. 12:09

Sziasztok!

Kisfiamék elmentek erdei iskolába Bogácsra egy hétre. :-(( Már most hiányzik.

Látom előre, ahogy a nagy testvére is nyűglődik nélküle, nem találja a helyét.

Úgy örülök azért,hogy ennyire összenőttek.


A sulival, dolgozatokkal nálunk mindkét fiúnál minden rendben, hozzák a szokott formát.

A tesi az nekünk is cinkes a kicsinél. Magasugrásnál állandóan veri a lécet. Nem is kapott, csak kettest érte. Annyi baj legyen.

2255. Lili74 (válaszként erre: 2254. - 480b578442)
2011. máj. 25. 10:28

Szia!


Kicsit megkésve, de jobbulást neki.

Igen, elég bárgyú az ének, mint ahogy nálunk a tesi is. A fiam zsinórba hozza a ketteseket belőle, míg a fontos tárgyakból szín ötös. Így viszont nem lesz kítűnő, mert a tesi ott díszeleg.

2011. máj. 21. 23:51

Sziasztok!

A lányomék is írtak évfolyamdolgozatot amire készült és tartott is tőle. Angol biosz volt az egyik az eredményt még nem tudjuk pénteken írták de azt mondta szerinte elég jól sikerült a másik bármilyen röhejes ének.Talán ettől még jobban tartott mivel félévkor 3-as lett belőle és nem akarja, hogy év végén is ez a 3-as díszelegjen a biziben ezért kénytelen volt készülni rá de komolyan mondom nevetséges, hogy ennek a piti tantárgynak ilyen feneket kerítenek.Komolyzenéket meg szinfóniákat kellett hallás után felismerni, zenészek munkásságát és hasonló badarságok de azt mondta ez is jól ment.Már azt sem értem alig van tantárgyuk miért ezt a bárgyú éneket kellett meghagyni egy közgázban.A múlthéten beteg volt mondtam, hogy maradjon otthon és ezért ment betegen suliba most lehet ennek isszuk a levét mert pár napja semmit nem eszik és már aggódom.

2253. Lili74
2011. máj. 20. 09:35

Sziasztok!


Megírták a fiamék az évfolyamdolgozatokat.

Az angol 5-ös, az info viszont röhejes.

A példákhoz hiányoztak a megadott mappák a szerveren. A diákok hiába mondták, hogy nincsenek ott a mappák, a tanárok meg mondták, hogy de bizony ott vannak, csend és csináljátok. Aztán másnap belátták, hogy tényleg nem voltak a szerveren a megadott mappák, ahová dolgozniuk kellett volna, így most újraírják. Szimplán elfelejtették feltenni őket.

Annyit tudok, hogy aki nem megy át ezeken az évfolyamdolgozatokon, az jövőre nem lehet nyek-es. Bizony lesz pár bukás a fiam szerint. Általában a matekkal nem boldogulnak, abból lesz a legtöbb bukás.


A fiam szerint az osztályközösség nagyon jó, nagyon szeret ide járni. Mondtam is neki, hogy miért nem próbálnak segíteni a többieknek? Idejükbe belefér, üljenek össze és korrepetálják azokat akiknek nem megy. Persze ez maguktól nem jutott eszükbe, nekem meg már csak későn, így már mindegy.


Összességében elég jók a fiam jegyei, ámbár ennyi egyest a 8 év alatt szedett össze, mint most. A nagy szája is közrejátszik, az egyre nagyobb. Nagyon szemtelen mostanában, ez valószínűleg a korral jár, csak nálunk későn kezdődött. A nagy szája miatt egy intő is becsúszott.

Az e napló nagyon jó, de nem egyszerű utánajárni, ha valami rosszul lett beírva, néha előfordul.

2252. Timejja
2011. máj. 14. 13:58
Most a fiamék is egy naposon voltak, mondta az ofő, hogy meg akarja ismerni őket és akkor jövőre talán lehet 2 napos is. Hát nehéz kordában tartani ekkora gyerekeket, tele túltengő hormonnal...:))
2251. laszlozsu (válaszként erre: 2250. - 480b578442)
2011. máj. 11. 16:03

Hát, meglehet. Az őszi kezdő osztálykiránduláson is a vaskalapos ofő nem győzte kirángatni a lányokat a fiúk szobájából.

Szerintem ezt a szitut nem meri mégegyszer bevállalni.

2250. 480b578442 (válaszként erre: 2248. - Laszlozsu)
2011. máj. 10. 23:05

Szerintem azért mert a nagyobbakkal már sok baj van és a tanárok nem mernek felelőséget vállalni.

A lányomék csak 1 napra mennek a Dunakanyarba.

2249. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2248. - Laszlozsu)
2011. máj. 10. 07:46

Laszlozsu!

Ezt az érzést ismerem, amikor elmegy a gyerek!:( A lányom rendszeresen ment kisebb korától edzőtáborba, és majd megőrültem, h mikor jön már haza! Kb. egy hetet még csak kibirok, de mikor 2 hétre ment, az már huzós! - Sajnos meg kell szoknunk, h nélkülünk is mennek, de nem könnyü!

Nálunk is csak kétszer egy napos kirándulást terveznek.

2248. laszlozsu
2011. máj. 10. 06:52

Sziasztok!

A kisebbik fiam 25.-én megy erdei iskolába, Bogácsra.

Előre izgulunk, mert egy hétig még sosem voltunk távol egymástól, s ez bizony addig tart.

Érdekes, hogy ezt csak a hatosztályosoknak tervezik, a többieknek nem. Nem értem miért. Pedig a nagyfiam is úgy elmenne egy ilyenre. Igaz, nekik majd nyelvi tábor lesz valamikor, s az pedig külföldön. Na az is izgalmas lesz nekem.

2247. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2246. - Timejja)
2011. máj. 9. 13:46
Az biztos, én is arra várok, h alakuljon ki valami az osztályban, mert sajnos csak egy-két gyerekről beszél, akivel többet van, sajnos abból az egyik kislánynak nem nagyon jól megy a suli, remélem azért javit, mert nem szeretné ha jövőre nem maradna vele.
2246. Timejja (válaszként erre: 2247. - Jucus8)
2011. máj. 9. 08:34
Fiamék pénteken voltak osztály kiránduláson, jól sikerült, kötetlen volt a kirándulás, a Rám szakadéknál voltak, mindenki arra ment amerre akart, aki nem bírta az pihent, a bátrabbak, kitartóbbak végig mentek a pályán. Szóval jó volt, meg a busz út is, az volt a leghosszabb az egész napból, ott is hülyültek sokat állítólag. A közösségükről annyit, hogy tegnap moziba is voltak páran fiúk, jó kis banda. Ez egy szülőnek megnyugvás ha látja a gyerekén, hogy szívesen jár suliba és vannak barátai.
2245. Timejja (válaszként erre: 2246. - Zsula11)
2011. máj. 9. 08:30
15.-e lesz az utolsó nap úgy tudom.De itt azt hiszem évzáró is van külön.
2244. laszlozsu (válaszként erre: 2241. - Timejja)
2011. máj. 6. 07:38
Érdekes, az enyémek is így állnak hozzá. Nagyon szeretik a gimit. Lekopogom gyorsan.:-))
2011. máj. 5. 12:35
Zsula! Mi van a sulival? Maradtok, vagy még nem tudjátok?
2242. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 2241. - Timejja)
2011. máj. 5. 12:35
Ez nagyon jó, h igy gondolja a Fiad! A lányom azért nagyon jól el van itthon, nem örül, amikor vége van a szünetnek!
2241. Timejja
2011. máj. 5. 10:22

Sziasztok!


Fiaméknál most indul egy dolgozat hullám, gondolom a suli vége előtt még rátehet egy lapáttal a jó és a rossz tanuló is a jegyeire. Nálunk nincs gond hál isten, le is kopogom. A 4-es átlagot hozza, talán még jobb is picit.Azt mondta, hogy nem várja a szünetet mert szeret suliba. Ennek nagyon örülök, szerintem nem sok gyerek mondd ilyet.:))

2240. Lili74 (válaszként erre: 2237. - Laszlozsu)
2011. máj. 5. 09:12

Bizony így volt.

És 2 hetente szombaton is suliba kellett járni.

2239. Lili74
2011. máj. 5. 09:10

Akkor úgylátszik ez csak iskolai sajátosság.

Aztmondja jól sikerült, bár az info miatt vakarta egy kicsit a fejét, mert állítólag nem volt olyan mappa amiről a feladat szólt, 30-an nem találták meg.

2011. máj. 4. 22:40
Nálunk is érettségi szünet volt hétfőn, kedden ma pedig ők is délre mentek és rövidített órák voltak fél 5-ig.Holnap már rendes tanítás lesz.
2237. laszlozsu
2011. máj. 4. 19:34

Nekünk is érettségi szünet van. Holnap mennek, igaz, hogy délutános műszakban lesznek.

Déltől este 6-ig.

Mondtam is nekik, hogy valamikor az én gyerekkoromban alsó tagozatban minden második héten így jártam suliba. Délelőttös hét és délutános hét.

Jó sz@r volt. Nekik sem tetszik.

2011. máj. 4. 18:42

Sziasztok LÁnyok! Nálunk is érettségi szünet van, de holnap már sajnos menni kell!


Én évfolyam dolgozatról nem tudok!

2235. Cilumiluci (válaszként erre: 2234. - Lili74)
2011. máj. 4. 10:08
Nálunk nincs tanítás,érettségi szünet van:)
2234. Lili74
2011. máj. 4. 10:05

Sziasztok!


Nálatok is van évfolyamdolgozat?

Nálunk hétfőn info+matek, kedden tesi, de az nálunk a műtét miatt nem játszik, ma pedig angolból lesz.

2233. Lili74
2011. ápr. 24. 22:00
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek :)
2232. Timejja
2011. ápr. 24. 21:50
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!!
2011. ápr. 24. 21:25
Kellemes ünnepeket:)
2230. Edit1965
2011. ápr. 24. 21:24
Nagyon Boldog Húsvéti Ünnepeket Kívánok Nektek és a családotoknak !
2229. laszlozsu (válaszként erre: 2228. - D6d0a67fc0)
2011. ápr. 23. 17:46
Nálunk csak nyelvből van. A többi korrekt volt.
2011. ápr. 23. 14:58

Sziasztok Lányok!


Mindenkinek kellemes husvéti ünnepeket, pihenjetek jót!:) (Azért nem értem, miért kell egy csomó leckét feladni a gyereknek a szünetre, brrrrr!:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook