Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban fórum

Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
6545. Hajnocza
2008. febr. 25. 16:54

Sziasztok! Bocsánat, hogy csak így "betolakodok". Lenne egy olyan kérdésem, hogy ma az a napom van amikor ehetem a tejtermékeket is és hogy vacsorára lehet-e natúr joghurtot enni?


Előre is köszönöm a segítségeteket.

Hajni

6544. Barbie18
2008. febr. 25. 15:47
fehérje napon uzsonnára egy túrórudi megengedett?:P
6543. annaluca
2008. febr. 25. 13:47
Én a gyümi napnál tartok, eddig - és ezután is -eredményesen.
6542. Maruszja (válaszként erre: 6541. - Barbie18)
2008. febr. 25. 10:18

Szia Barbue18!

Sok sikert kívánok Neked is és minden fogyózónak a kúrához! Szép napot és sok kitartást!

6541. Barbie18
2008. febr. 25. 07:56

Ma van a nagy nap,az első! ;) eddig jól bírom :D:D:D

reggelire pomelot eszek (ez olyan mint a grapefruit csak nagyobb és zöld,de nagyon finom és egészséges!)tízóraira kivit.ebéd és vacsora pedig natúrhusi,meg csinálok hozzá paradicsom salátát!:)ez mára a terv!Ügyes és kitartó legyen mindenki ma is!:)

6540. dorcas (válaszként erre: 6537. - Eperkata)
2008. febr. 24. 23:17
Köszi, megnéztem a neten is és sokan dícsérik, főleg a problémás testrészek fogyasztása miatt. Nekem is főleg a csípőmmel és a combommal van a gond, sajnos a legtöbb kiló oda megy. Holnap beszerzem a dvdt!:D
6539. annaluca
2008. febr. 24. 19:55
Gyümölcsnapon változatosság lehet egy kis turmix is. Nálam ennek mindíg banán és valamilyen gyümölcslé az alapja. Aztán még ami van otthon hozzáteszem. Nagyon fincsi, és tápláló (egy ideig).
6538. eperkata (válaszként erre: 6528. - Zsany001)
2008. febr. 24. 18:54

ha ezta diétát alkalmazod akkor a pufirizs meg a müzli nem gázos szánhidrát napon a többit fegyház jár érte :) ugyan igy a kennyérrel azt csak fehérje ill. keményitő napon 1 szelet megengedett, de elhagyni sztem érdemesebb, ha meg nem ezta diétát csinálod és minden nap eszed azt a borzasztó kalóriabomba"müzlinak nevezett" izéket, sürgösen tegyél le rola sztem..... benne vana nevébe csoki....

a pufurizshez inkáb egyél gyümölcsöt.

6537. eperkata (válaszként erre: 6527. - Dorcas)
2008. febr. 24. 18:51

hello! én régota csináloma b. alexandrás fogyi dvd-t, nem a nagyfogyás miatt kerestem meg a nevét már elötte is csináltam, sztem kibirhato, és nagyon klassz alakformálo a fogyás mellett!!!

nekem nagyon bevált!

6536. Maruszja (válaszként erre: 6534. - C299b9bcdc)
2008. febr. 24. 17:35
Én a banánt jobban is szeretem, mint az almát. Sokat megettem már. Gyüminapokon eddig főleg babánt, narancsot, mandarint és kivit ettem. Néha almát, de azt ritkábban.
6535. dorcas
2008. febr. 24. 14:39
Meg is sütheted az almát egy kis fahéjas, édesítőszeres dióval megszórva...
6534. c299b9bcdc (válaszként erre: 6532. - Maruszja)
2008. febr. 24. 12:13

ha az alma savat csinál, egyél banánt, nálunk a spárban a banán például még olcsóbb is mint az alma


de van sokféle gyümölcs télen is, nemcsak banán meg alma

6533. dorcas
2008. febr. 24. 12:09
Lula, a testvérem epebetegként csinálta végig a 90 napost. A gyümölcsnapokon vagy csak banánt evett, vagy reggel gyümölcsöt, délben és este zöldsalátát. Ugyanúgy lefogyott 16 kilót, és azóta tartja. Most reggelente gyümölcsöt eszik, délben bármit, vacsorára pedig vagy fehérjét vagy szénhidrátot, 6 után pedig nem eszik. Az epéje is rendben van, egyedül a bogyós gyümölcsöket és a magkat nem tudja enni. Neked sem lesz problémád. Sok sikert!
6532. Maruszja
2008. febr. 24. 11:15

Sziasztok!

Még hétköznap elmegy a gyümölcsnap, de hétvégén valami szörnyű, amikor a család sok finomságot eszik, mi meg rágjuk az almát. Nekem is sok a savam, így aztán nem éppen jó a gyüminap, de azért csak csinálom.

Én nem sokára szünetet tartok, mert német vendégeink jönnek és a férjemnek szülinapja lesz, egy kicsit rosszalkodni fogok. De igérem nem sokáig. Én szedem mellette a Reductilt is, azt sem fogom bevenni legalább egy hétig.

Mindenkinek sok fogyást kívánok!

6531. annaluca (válaszként erre: 6526. - Barbie18)
2008. febr. 24. 08:38

Szia Barbie! Én a hét elején kezdtem a 90 napost a párommal. Nekem is sok leadni valóm van, de elhatároztam, hogy kétszámjegyűvé teszem ebben a körben a súlyomat. Jelenleg 123 kiló vagyok, amit még leírni is szörnyű. képzeld eddig abban a hitben éltem, hogy 100-as vagyok, de aztán kiderült, hogy elromlott a digitális csodamérlegünk, és hónapok óta átver.

Na mindegy, most beindulok, és meg sem állok a célig. Kitartást neked is! Szerintem könnyen betarthatóak a szabályok.

6530. annaluca (válaszként erre: 6529. - Lula)
2008. febr. 24. 08:28
Lula, szerintem a gyümölcsnap nem kiváltható mással, hiszen az a szervezet megtisztulását szolgálja. Max, ha minden 4. napon lénapot tarttasz, bár úgy elég durva. Egy ismerősöm, a négynapos ciklust 5 naposra változtatta, mert minden gyüminap után lénapot tartott. Mazoista, és kitartó volt.
6529. Lula
2008. febr. 23. 23:51
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e a gyümölcs napot felváltani valamivel? Sajnos sok a savam, és utána gyógyszerrel is nagyon megküzdök vele!
6528. zsany001
2008. febr. 23. 23:44
sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy baj e hogyha eszek suliban minden nap 1 csomag vagy annyit se puffasztot rizst vagy ha műzli csoki eszek??illetve az nagy baj ha nem eszek az ebédhez és vacsorához kenyeret????
6527. dorcas
2008. febr. 23. 19:59

Sziasztok!

Hétfőn kezdem a diétámat, megpróbálom a 90 napost. Mivel 4 gyermekem van, mindegyik után muszáj volt leadnom minimum 10 kilót. Az egyetlen módszer, ami bevált, a testkontroll és mivel ez arra épül, remélem, beválik. Sok ismerősöm dícsérte, átlag 15 kilót fogytak. A gondom az, hogy csak nyáron van időm rendszeresen sportolni. Esetleg ha valaki tudna ajánlani itthon végezhető torna cdt, hálás lennék. Köszi, és mindenkinek kitartást:)

6526. Barbie18
2008. febr. 23. 16:36

Sziasztok!

Én hétfőn kezdem a diétát!nagyon várom már:)egyik ismerősöm csinálta,neki nagyon eredményes volt,biztos vagyok benne,hogy nekem is az lesz!:)173 cm vagyok és kb. 93kg :( ugyh 70 kilóig nincs is megállás!!!!van valaki aki szintén mostanában kezdte vagy kezdi?minden nap írok majd ide,hátha azzal segítek másoknak is,esteleg ötleteket adok!

2008. febr. 20. 13:13
Sziasztok!Én ma kezdtem a diétát,most 66 kg vagyok és szeretnék 55-re visszafogyni amennyi tavaly nyáron is voltam!nehezen fog lemenni ez a 10kg, mert úgy hallottam hogy akinek kevesebbet kell az nehezebben megy le!
6524. igynogy
2008. febr. 18. 21:07
Nem igazán hiszem, hogy a diéta mellékhatása, ilyet még senkitől nem hallottam. Vitamint meg amúgy is ajánlatos szerintem szedni, mert kell, főleg télen :) Én szedek. :) Gratulálok neked az eddig leadott kilókhoz, nagyon ügyes vagy, csak így tovább. :)
2008. febr. 18. 19:22
Szisztok! Most tartok a diéta felénél.13 kg fogytam eddig.Viszont van egy problémám van egy kis légszomjam motanában. lehet ez a fogyokura mellékhatása? vitaminhiány
6522. qwertyx (válaszként erre: 6519. - Shephard)
2008. febr. 18. 13:42

amint látom, 15 kilót leadtál ezzel a módszerrel! mindig betartottad az előírásokat, vagy csaltál néha?


és mindenkinek köszi a biztatást :)

6521. igynogy
2008. febr. 17. 21:08

sziasztok!

Csak írok, bizony növő hold van :( Én is híztam,igaz csak 10 dekát, de akkor is :( És nem megy le semmi. :( Shephard: szeretettel várlak az Atkinsben, ha mégis amellett döntesz :)

Mindenkinek kitartást :)

6520. Maruszja (válaszként erre: 6519. - Shephard)
2008. febr. 17. 20:39

Szia!

Neked is legyen szép estéd! És azért vigyázz magadra, ne hogy visszamenjenek azok a fránya kilók. Most én is stagnálok megint.

6519. Shephard
2008. febr. 17. 20:05

Sziasztok Lányok!


Nos a finishbe érkeztem, már csak 2 napom van hátra és befejezem a 90 naposat! Illetve csak 1 nap, ha a mait nem számítjuk :) Ma gyümölcsnapom van, holnap pedig tartok egy víznapot lezárásképpen! A súlyom nem változik, ami sok tényező miatt lehet, és néha tudom is az okát, de most majd tartok egy kis szünetet, aztán újúlt erővel vetem magam bele a diétába, bár azt még nem tudom, hogy mit fogok választani, jelenleg az Atkins és a SBD fej fej mellett vezetnek :) Meg aztán van itt egy fehérjepor készítmény is, amit tejjel kell elkeverni és 1 étkezést kell vele helyettesíteni (reggeli, vagy ebéd), lehet kipróbálom :) Anno nagyon hatásos volt a *, de olyan drasztikusat most nem akarok, csak egy kis lökést :)

Én úgy tudom most épp növőhold van, ez is szerepet játszhat, hogy nem mennek lefele a kg-k! Régebben nem hittem benne, de mikor lassabban fogytam mindig megnéztem, s akkor növőhold volt minden alkalommal, érdekes :) A lényeg, hogy tartsatok ki! Az 1 kg lehet annyi is, hogy a szervezted több vizet tart vissza, vagy épp hormonálisan változik!


Legyen szép estétek :)

6518. Maruszja (válaszként erre: 6517. - Qwertyx)
2008. febr. 17. 07:51

Voltam már én is így. Most is stagnálok megint. Hol fel, hol le, de egy istennek sem tudom elérni a 90-et. Minden vágyam már, hogy 8-assal kezdődjön a súlyom.

Sok szerencsét Neked a fogyózásban!

6517. qwertyx (válaszként erre: 6514. - Maruszja)
2008. febr. 17. 07:39

köszönöm, de sajnos egy nyomorult kiló visszajött :)

vagy inkább :(

6516. Maruszja
2008. febr. 16. 07:10

Sziasztok!

Mindenkinek jó reggelt és jó hétvégét kívánok!

Juliannáknak boldog névnapot kívánok!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook