Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban fórum

Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

5. mgkriszta (válaszként erre: 4. - Molntak)
2006. jan. 9. 08:50
A mindmegette oldalon is van forum és ott folyik sok tapasztalat csere és sikerek és kudarcokról való beszélgetés.Szerintem elég sok mindent írnak és nagyon sok mindenkinek bevállt az is.Szerintem meg, de engem ne felejt itt.:-))))
4. molntak (válaszként erre: 3. - Mgkriszta)
2006. jan. 9. 08:39

Köszi, de tegnap már néztem a mindmegettét, de sajna nem lettem okosabb. 2. napja keresek a témában és ezekre a kérdésekre nem kaptam választ. Illetve még egy kérdés:

-mi van a kávéval? Édesítővel mehet?

3. mgkriszta (válaszként erre: 2. - Molntak)
2006. jan. 9. 08:23

Szia molntak!!


Örülök, hogy itt vagy én az atkinsal kapcsolatban írtam a multkor és írtad, hogy te csináltad.Azután szeretnék érdeklődni, hogy az első fázisban mennyit fogytál és utána milyen ütemben ment le rólad a kg.Amúgy nagyon sokan csinálják a www.mindmegette.hu oldalon a 90 napos diétát és mindent írnak róla.Remélem tudsz nekem segíteni.Megadom az emai címem és oda is írhatsz megköszönnék minden segítséget.

mgkriszta@citromail.hu


Köszönöm Kriszta

2006. jan. 9. 06:58

Van valaki, aki csinálja vagy csinálta a 90 napost?????

Lenne néhány kérdésem, mert még elég kusza a dolog:

-létezik könyv amiben minden le van írva?

-mi az a mennyiség amit meg lehet enni mondjuk grammokban kifejezve?

-kell e meghatározott időnek eltelnie 2 étkezés között?

-a lehet enni bármennyi salátát, az mit jelent? Mármint hogy milyen zöldségekből lehet salátát enni?

-lehet e a salátához ecetet tenni? Bármelyik napon?

-Édesítőt bármelyik napon lehet használni?

-És létezik e olyan lista amiből pontosan látszik, hogy mi melyik napra való (bocsánat de amiket olvastam nem egyértelműek számomra)?

2005. okt. 30. 13:53
Rengeteg tanácsot,ötletet kaphatsz a mindennapokban előforduló kérdéseidre,problémáidra.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook