Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban Rosszban sorozat rajongók fórum

Jóban Rosszban sorozat rajongók (beszélgetős fórum)


384. agica81 (válaszként erre: 246. - Borsa)
2009. márc. 3. 08:48
Keresztelkedhetsz :-DBejött a tipped..Ha tudod a lottó számokat,majd írd már meg.
383. agica81 (válaszként erre: 375. - 64fa0801a6)
2009. márc. 3. 08:46
Hát ez elég gáz.szerintem az ukrán maffia akarja kiszabadítani a főnököt és ez miatt lesz a balhé(tipp).Kiváncsi vagyok kiket írnak ki a sorozatból.viktorról már nincs hír egy ideje.viola is kiszáll,de ő nem végleg,így ő tuti nem hal meg.Pongrácz Péter szerintem szintén nem,mert Barbi most veszítette el az anyját,köcsögség lenne ha az apja is meghalna.Nándi?Á, azt sem hiszem.Szerintem Előd sem,mert akkor miért hozták volna vissza a múltkor.A masször?Ugyan kin hajtanak végre életmentő műtétet?Csak nem a kis Vilikén?Azt nem szeretném.Kardos?Ők most kezdenek egyenesbe jönni Rékával.Na nem találgatok itt.Majd meglátjuk 2 hét múlva.
382. Borsa
2009. márc. 3. 07:52
Lányok, azt hiszem, lottóznom kellene. Így legyen máskor is igazam - 242. hsz.!!!!!!!!
2009. márc. 3. 00:10

Csaknem...

A sorozat népszerűbb, mint valaha, és különben is - külföldről jött új író, Aki izgalmakat ígért a sorozat kedvelőinek...

380. 1366d1807f (válaszként erre: 379. - Dj.cica)
2009. márc. 2. 23:01
Na nemáááá!
379. dj.cica
2009. márc. 2. 22:50
lehet,hogy ez a mészárlás egyben a sorozat bukása is lesz?
2009. márc. 2. 22:43

Pedig Rozi szrepe szerintem nem fáradt el, nem tudom, ki fogja átvenni a helyét, mert kell recepciós is, meg ki lesz az, Aki mindig mindenről értesül??

Kivel fognak a Nővérkék pletyizni??

2009. márc. 2. 22:41

Hát, körülbelül...


Meg olyan vérfürdőt rendezni, amilyet feltehetően terveznek...


Kíváncsi leszek, mely férfi szereplőket fogja a csatorna eltávolítani...


Illetve már el is vannak távolítva, mert a forgatás 3 hónappal jár előbbre, mint azt mi láthatjuk...


Lehet, hogy Rozit is lelövik?? - mert mint írja a tartalom, Rozi nem kap segítséget... -lehet, hogy ez azt jelenti, hogy lelövik, és nem kapja meg időben az életmentő segítséget, és "meghal", meg Anett is...

2009. márc. 2. 22:09
Hát ez azért nem semmi lesz! Azért ilyen nagy szabású terror cselekményt talán mégsem kellett volna beleírni, nem?
2009. márc. 2. 21:36

március 16.hétfő:

Szörnyű nagy fejetlenség és bizonytalanság lesz úrrá a kórházban. Robi és Rozi nyugtatják magukat, a rendőrség pedig felkészül az eseményekre. Dóra és Margit ezúttal egymásra vannak utalva. Péter nem tudja túltenni magát a történteken. Elvira eközben jó ötletet ad a rendőröknek...


március 17.kedd:

A Kék Macsekba is megérkeznek a hírek a klinikáról, s emiatt nagy az izgalom. Orsi végre beszél az apjával, és értesül a történtekről. Nándi szeretne a fia közelébe kerülni. Eközben Bandi és Richárd szövetkeznek egymással. Klári pedig szembesül azzal, hogy mire akarják felhasználni...


március 18.szerda:

Müller különleges szerepet kap az ügyben. Miközben Anettre bízzák a kis Vilit, Előd, Bandi és Richárd összetűzésbe kerülnek egymással. Rozinak segítségre van szüksége, de nem kapja meg. Anett a megfelelő pillanatra vár...


március 19.csüt.:

Richárd hatalmas meglepetést okoz Elődnek. Vilike eközben meglép Anettől. Böbe jó hírt kap, és végre megkönnyebbül. Réka megtudja, hogy mi történt a kis Vilivel. Péter és Réka életmentő operációt hajtanak végre. Gyöngyiben pedig egyre erősebb a gyanú, hogy Viola a kórházban van...


március 20.péntek:

Nándi tervének kimenetele igencsak kétségessé válik. Péter és Réka operációját eközben megnehezíti a fegyveresek jelenléte. Mindenki izgatottan várja, hogy ki megy, és ki marad a helyszínen. Böbe azonban megelégeli a várakozást...



kapcsolódó cikk:

Mégiscsak a maffia intézi el Csillagkút lakóit?


Már hetek óta kering a pletyka arról, hogy miként távolítják el a TV2 sorozatából a már nem olyan izgalmas karaktereket, most úgy tűnik, nem alaptalanul.


Mint arról már beszámoltunk, a TV2 Jóban Rosszban sorozata a közelmúltban már elküldte azokat a női szereplőket, akiknek karaktere úgy tűnik, nem elég izgalmas a nézők számára. Hamarosan szelektálnak a férfiak között is, ám nyilván nehéz ilyen sok csillagkúti lakos életét úgy alakítani, hogy egyik percről a másikra eltűnjön a képernyőről.


Folyosói pletykák már tavaly év végén tudni vélték, hogy állítólag valamilyen agresszív támadás éri majd a sorozatbéli kórházat, és így tűnnek majd el a nem kívánatos karakterek. Persze a csatorna hallgatott minderről, ám most úgy tűnhet, mégis igazak lesznek a találgatások. A hétvége óta ugyanis vetítenek egy spotot, melyben símaszkos alakokat láthatunk, és mely szerint március 13-a igazi péntek 13-a lesz a sorozatban.


Jóban Rosszban: Most a férfiakon a sor


Folyosói pletykák szerint egy terrortámadás közben fog meghalni néhány szereplő a TV2 szappanoperájában


Régóta szóbeszéd, hogy hamarosan valami újabb szörnyűség történik a TV2 napi sorozatában. A csatorna ugyanis komoly vérfrissítésbe kezdett, ám nyilván nem könnyű eltüntetni több karaktert egyszerre. Van, aki simán kilépett, más összebalhézott az új főnővérrel, és akad, akit egy autóbalesettel intéztek el. Ez határozottan csak a női vonal, hiszen eddig Mészáros Kitty, Szorcsik Viki és Kerekes Viki távoztak a képernyőről. De hamarosan eltűnik Gregor Bernadett, Tallós Rita és Várdai Anikó is. És mi van a pasikkal? Vetődhet fel jogosan a kérdés…

A csatorna természetesen hivatalosan még nem nyilatkozik a távozó férfiszereplők személyéről, se arról, miként oldja majd meg a cserét. Ám egy régóta keringő belső pletyka szerint egy terrortámadás frissíti fel a szereplőgárdát, melyben eltűnhet mindenki, akit nem akar tovább foglalkoztatni a Jóban Rosszban stábja.


A TV24.hu írja valóban

2009. márc. 2. 20:46
nem
373. Strawberry (válaszként erre: 362. - Agica81)
2009. márc. 2. 20:29
Nézzétek meg a tv24.hu oldalon. Ott általában hétfőnként 17:00 körül fenn van a 3. heti tartalom is :)
2009. márc. 2. 20:12
Még egyszer sem láttam
2009. márc. 2. 19:56
Most derült ki, hogy Helga apja Zsigmond.
2009. márc. 2. 15:47

A történetben Müller is fiatalabb, harmin-valahány évest játszik, és szerintem egyáltalán nincs semmi a nagyobb korkülönbségben...


Nekem szimpatikusak, és szeretem Őket, és remélem, hogy Nekik nem esik bajuk...

369. agica81 (válaszként erre: 367. - 64fa0801a6)
2009. márc. 2. 15:25

Énis szeretem nézni,de valahogy nekem sem az ottó sem az Elvira nem szimpi,ráadásul valahogy én korban teljesen máshová teszem őket.Elvirát 28/-30-nak gondolom a Müllert meg 40-45 körülinek

és ez nekem így nem jön be :-D

368. Borsa (válaszként erre: 367. - 64fa0801a6)
2009. márc. 2. 15:22
Te mindig olyan jól értesült vagy! Ha Te sem tudsz semmit...
2009. márc. 2. 15:17

EGyébként tényleg, a port.hu-n, ahol a TV csatornák vannak a tartalommal, ott 17 napra lehet előre lekérdezni, de a hétvége óta március 16.-ától blokkolva van az összes TV-műsor...


Ezek szerint nem az én gépem rossz, ahogy gondoltam, másnál is így van...


Én nagyon remélem, hogy Elvirával, és Ottóval nem történik semmi, olyan szép a kapcsolatuk, ezt nem tehetik velünk, nézőkkel...


Én annyira szeretem nézni az ilyen kibontakozó érzelmeket, az olyan csodálatos dolog!!

366. Borsa (válaszként erre: 365. - Borsa)
2009. márc. 2. 15:10
Remélem ez csak UTÓPIA marad ...
365. Borsa (válaszként erre: 364. - Borsa)
2009. márc. 2. 15:10
Ja, és ismétlés délelőtt 10kor...
364. Borsa
2009. márc. 2. 15:05
Remélem odébb teszik az időpontot, mondjuk délután 15.05 - re. Nehogy láthassam. Grrrrrrrr
363. agis
2009. márc. 2. 15:01
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
362. agica81
2009. márc. 2. 15:00
A TV2 valami nagyon nagy dologra készül,mert nézném a neten a 13.-a utáni első munkanapot és nem jön be a műsor,Ennyire titkos lenne?
361. agica81
2009. márc. 2. 14:54

Hiába próbálom megnéznia következő részek tartalmát mindegyikhez ezt írja ki.


Zsigmond próbál beszélni Helgával, de a főnővér még mindig elutasítóan viselkedik. Füredi segít Alexának telket nézni. Müller figyelmezteti Elvirát, hogy mihamarabb menjen el a kórházból. Eközben gyanús alakok lézengnek a Csillagvirág Klinikán, s végül Csillagkúton minden a feje tetejére áll...

360. 1366d1807f (válaszként erre: 359. - Agica81)
2009. márc. 2. 14:51
ÁÁÁÁÁ, egyszer már robbantottak, mégegyszer nem fognak. Mást fognak kitalálni.
359. agica81
2009. márc. 2. 14:46
Jaj tényleg,most péntek megint 13.-a lesz :-(,Februárban is az volt.Az már túl gagyi lenne ha megint robbantanának,tiszta akció lesz a végén,akkor nem is nézem.
358. 1366d1807f (válaszként erre: 355. - Borsa)
2009. márc. 2. 14:35
Többet én sem tudom, mint az előttem szólók, de mindjárt megnézem a TV2 honlapját.
357. Katinkaboszi (válaszként erre: 356. - Danama)
2009. márc. 2. 14:16
de nem csak ennek a sorozatnak az időpontja, hanem több is, vagy háromra emlékszem, de melyik hogy és hol, már nem tudom :)))
356. danama
2009. márc. 2. 14:10
péntek 13-tól sok minden megváltozik. ez volt az előzetesben is
355. Borsa (válaszként erre: 354. - 1366d1807f)
2009. márc. 2. 10:03
Valaki mesélje el mi volt, mert most már annnyira kíváncsi vagyok! Naaaaaaaaaaa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook