Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetés)
Ez jó!....eddig azt írták többen, kozmetikushoz ne menjen senki ilyen kezelésre,mert csak lehúzz,kicsi a tű mérete,nem lesz látványos az eredmény,felesleges pénz kidobás,...ez a jó amit Ti csináltok.
akkor most hogy is van ez?
ajajj, eddig én sem mertem ám senkinek mondani, hogy ugyanígy gondolom és látom az arcom mint Ditz, mert azt gondoltam, hogy teljesen meghülyültem :) én is úgy gondolom, hogy kitartok és elkezdem ősszel újra, de hogy mi lesz addig? és azután? van-e értelme a fájdalomnak, az idő és pénzráfordításnak?
én is el vagyok keseredve ám :((((((
nekem a kezelések után napokig sokkal rosszabb a bőröm, ráncos, puffadt, élettelen, aztán ahogy gyógyul, szépen kisimul, feszül. nem lehet, hogy a kezelések utáni időszakban érzed úgy, hogy rosszabb lett?
többször leírtam, hogy az arcomon nem látok változást, volt, hogy más látott (pozitívat), de nem merném azt írni, hogy tényleges javulást látnék. viszont a hasamon annyira egyértelmű és nagy javulás van, és olyan sokat feszesített a roller, hogy ezt 100 százalék valósnak veheted :)
Hát kedves sorstársak, én egy ideje észre vettem magamon valamit, de úgy gondoltam biztosan tévedek, de ma ismerősök is hangot adtak a gyanúmnak. Ez pedig a következő: egyre jobban megnyúlik a bőröm!!!
A hasamon a leglátványosabb, sztem lazább, mint rollerezés előtt, pedig ott még csak háromszor csináltam. Mások szerint az arcom is feszesebb volt még ősszel, mielőtt elkezdtem ezt az egész macerát.
Én úgy látom,h az arcom lassan, de javul, a hasam viszont rosszabodik.
Mások szerint az arcom is rosszabodik, kinyúltabb kevésbé feszes,a hegek nem változtak.
Teljesen elkeseredtem. Mit látnak mások, és mit én? Nem lehet, h csak azért látok javulást az arcomon, mert azt akarok látni?
Ti, akik itt írkáltok, mindannyian javulásról számoltok be. Nem akarok bántani senkit, de ezek valósak? Csak azért csinálom ezt az egészet, mert elhiszem, amit mondtok és azt gondolom, hogy ha kitartok, előbb utóbb csak beindul nálam is valami.
Miért mondják a barátnőim, h feleslegesen gyötröm a bőröm, kinyúlt a rollertől!
Jaj! Mit tegyek?
Én is a hasamat kezelem,bár szülés után. Brutál ami Veled történt,nem hagytam volna annyiban az tuti.
Most volt a 4. kezelésem. Az eddig lógó hasamra már "csak" a megereszkedett kifejezés a helytálló. Lassan inkább a ráncoknak kéne eltűnnie.
De! Hason nekem úgy igazán sosenem vérzett. A második kezelést bírtam jobban,ott adtam neki rendesen,amikor vattával utána letöröltem akkor azon azért volt vér,de egyébként inkább horzsolásszerű volt,nem folyt belőle. Sztem hason nem is annyira jellemző ez. Hajrá!!! Remélem el tudod tüntetni amit elrontottak!!!
Nem volt következménye- nem akartam magam kinevettetni egy bírósági eljárás során, no és ugyan hogyan tudtam volna bizonyítani, hogy nem olyan volt? Nem készült előtte- utána fénykép. Most már azt is tudom, hogy egy komoly helyen lefényképeznek előtte - saját kárán tanul az oktondi. No de spongyát rá, majd a dermaroller megfeszesíti, amit elcsüngősítettek. :)
Esetleg combhátsó-fenék területre, vagy cellulitisre használta már valaki? Úgy dereng, valahol azt olvastam, hogy erre már hosszabb, 3 mm körüli tű kell. Vagy az már nagyon durva?
ha még az én hasamat is feszesíteni tudja a roller, akkor szerintem mindenkiét :)
a kozmetikus felé nem volt ennek a "kezelésnek" következménye? mert azért ez nem kis rongálás :(
Sziasztok!
Meglepve tapasztaltam, hogy a nemzetközi, kis hazánkba beérkező levelek/csomagok szállítási költségei nagyon felmentek. Jelen pillanatban 11,5 dolcsi (3500Ft) csak a szállítási ktg a Peptide maszkok tekintetében. Ha netán lenne valaki, aki szeretne magának hozatni néhány db-ot, az keressen már meg priviben, hogy közösen rendelve osztozhassunk a posta ktg-n.
(Kérem a modikat, ne töröljék e hsz nem reklám...)
húúúúúúúúúú ez nagyon durva, amit írtál! hogy tudtak ennyi kárt okozni? :( de az jó hír, hogy a dermaroller helyre tud hozni!
érdekes, hogy én pedig az arconom nem látok változást. neked hány arckezelésed volt, és milyen gyakran?
én MT-rollert használok, 1,5 mm-est a hasamra. tulajdonképpen sokkal kevésbé vérzik, mint más helyen, például az arcomon, sőt van, hogy nem is vérzik, a striás helyeken véraláfutásos lesz, más helyen meg csak piros, mint nálad. pedig a hasamon nekem nem fáj, és sokkal alaposabban tudom csinálni, mint az arcomon. nem viszek be semmilyen hatóanyagot, csak szárazon csinálom, és kábé 10-15-ször megyek át egy-egy területen, függetlenül attól, hogy vérzik-e vagy sem :) (az első pár kezelésnél csak piros lett, véraláfutás sem volt)
de már ott tartok, hogy a hasamon a vékonyabb csíkok nem látszanak :) sokan úgy tartják, hogy a 2 mm-es hatásosabb testre, de szerintem én érzéstelenítő nélkül azt már nem bírnám, és a 1,5-es tű is behatol oda, ahová kell :)
Sziasztok!
Nagyjából összeszedtem a vásárolni valókat. Annyi segítséget kérnék, hogy ez a roller hatásosabb mint a többi?
II. generációs roller -kevesebb fájdalom, gyorsabb kezelés
540 db tű az I.generációs rolleren lévő 192 db-al szemben
Vékonyabb, gyémánt alakú tűk a kevesebb fájdalomért, a gyorsabb gyógyulásért.
Az Emla gyógyszertárban kapható? Vény köteles?
Előre is köszi a választ.
Foltosodás: vmicskével nekem is más az árnyalata a kezelt területnek,de én ezt annak tudom be,h ott a bőr frissebb,mint máshol. Ha szépen lassan is,de sztem az onnan el fog tűnni,szépen egybebarnulok majd a nyáron :)
Nekem pocakra tegnap letelt a 4. kezelés utáni 2 hét,úgyhogy a héten vmikor megint erőt veszek magamon. Szépen haladunk előre,már látom a kiutat is. Már nem lóg annyira a hasam,h elképzelni se tudjam,h ez egyszer feszes lesz :)))
Szia!
Nem sajnos, még mindig egy árnyalattal sötétebb a kezelt terület a combjaimon. Hozzáteszem, nekem extra világos bőröm van, talán ez is számíthat, de tény, hogy 2 hónapja ilyen. Ezért is félek a mellemet megszurkálni, mert mi van, ha ott is foltos lesz, szeretem az egybefüggő mentőautó színem, megőrülnék, ha foltos maradna.
Remélem nálad is csak időszakos vendég marad a barnaság!
Én kezdőként 1,5-ös rollerel nyomom és csak testre.Pont ma néztem ha akarnám se tudnám az arcom csinálni,mert ott ahol ránc van anyajegy is van és azt ugye nem szabad:( Én kakaóvajat használok natúrt és a hipershop.hu oldalon veszem.Én is nagyban mert olcsóbb és mivel ezt használom testápoló helyett is jobb a nagy adag:D.van aki a körömvirágot használja szerintem majd kitapasztalod:D
Képzeld Bali nekem is barna folt maradt az egyik striámnál amit jobban meggyüsztöltem.Neked elmúlt már?
Szia!
Hasat még nem kezeltem, de indításnak nem lehet baj, ha 1,5mm-essel próbálkozol.
Pecsétet angolul keresd: Stamp / DermaStamp / Collagen Induction Therapy Stamp
Igen, belenyomod, a tűk derékszögben érintsék a bőrt. Kb. 1,5 éve olvasgatok a rollerről a neten, nem tudok konkrét leírást ajánlani a pecsétről, már összefolynak az infók, keress rá a nevére, és mazsolázz, én is ezt teszem.(de ne vegyél mindent készpénznek, amit olvasol.)
Aloe Gelly: Ha a Forever-es termékre gondolsz, akkor sztem igen, már rég használtam, akkor még nem rollereztem, és nem emlékszem az összetevőire.
Sztem a tiszta aloe gél a legjobb, de nekem sem az van, hanem véletlenül a DM-ben az Alveola Kft. Aloe First Aid nevű termékét vettem meg, talán még jobb is így.
Ha Forever, akkor inkább a First nevű cuccot választanám, azt még nyálkahártyára is lehet fújni.
Kókuszolaj:Bárhol, töménytelen mennyiségű szállító van, a lényeg, hogy a szűz verzió legyen, ami elvileg egy szűretlen, hidegsajtolással kinyer változat a termés friss húsijából. Ez mindig kókuszillatú.
Én innen vásárolom: zoldpolc pont hu
Mivel mindenre ezt használom(arc, test, haj, étkezés), így a kilós kiszerelést veszem, mert jobban megéri, de ha csak arcra kerül, akkor nagyon kevés fog fogyni, mert leheletnyi szükséges.
További ajánlott fórumok:
- Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide!
- Milyen kozmetikumot használtál legutóbb?
- Dévény módszer (gyógytorna): ismeritek?
- Tisztító tampon. Használta már valaki? Ha igen, tapasztalatokra lennék kíváncsi.
- Valaki használta már az anionos tisztasági betétet?
- Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál?