Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? fórum

Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jún. 4. 09:17
Kihúzom a szemem fekete ceruzával és spirál, de ezt sem mindennap. Rendes smink ritka...
2011. jún. 3. 18:37
soha nem sminkeltem magam és szerintem még mindig gyönyörű vagyok:)))) Nincs szükségem "malterre"
2010. júl. 11. 21:39

miért ?


pedig régebben igen :D

2010. júl. 11. 13:06
Már nem sminkelem magam.
2010. febr. 7. 18:20
csak a szemem: fekete szemceruza, spiral es arnyekolas. ennyi. ez vagyok EN :)
2009. aug. 19. 21:02
hát, attól függ, ha bemegyek suliba akkor korrektor max a bőrömre meg kis pirosító, szemhéjtus, barna v fekete, max spirál még, szintén fekete, régebben használtam szemcerkát, barnát. ha buli van, vagy elegánsan kell megjelenni, alapozok is, és bátran kifestem a szemem is, rózsaszín v barna... ennyi.
2008. dec. 22. 18:59
Én csak szempilla spirált,szempilla festéket,szájfényt szoktam
121. Lauraa
2008. dec. 22. 18:57
Minden nap festem feketével a fekete szemem, délutántól plusz egy kis piros vagy bordó rúzs.
120. vickie
2008. dec. 22. 17:14
Minden nap sminkelem magam, kiveve ha strandra megyek es ha otthon vayok egesz nap! Alapozo, arcpir, szempilla spiral, szajfeny. Alkalmakra pedig mindig a ruhamhoz megfelelo szinu erosebb smink!
2008. dec. 22. 17:04
Én csak a szememet szoktam kihúzni, meg egy kis szempillaspirál :D
118. Ana888
2008. nov. 22. 16:39
Igen, minden nap kifestem reggel a szemem, kihúzom szemceruzával.Alkalomra már az egész arcom számat is kifestem ,és szép alkalmi színekkel jobban kihansúlyozom a szemem, Óaranyt, ezüst színt szemkontúrozásra használok a felső szemhéjjamon.Szeretném a füst színű szemhélyfestést is megtanulni, de még nem tudom, szerintem nekem jól álna a zöldesbarna szememhez.
2008. nov. 22. 16:31
Nem használok sminket.
2008. nov. 19. 22:21
Minden nap kékre festem, próbáltam más színt is de mindenkinek a kék jöttbe.
115. Veronika27 (válaszként erre: 111. - Ueszter)
2008. nov. 19. 15:48
Kozmetikus vagyok, szoval magamtol :)
2008. nov. 19. 12:53
pardon, szemhéjra
2008. nov. 19. 12:52

Minden nap sminkelek, kivéve ha otthon vagyok, pl. vasárnap.

Alapozót soha nem használok, a bőröm szép, nincs mit eltakarni, ilyenkor télen, hogy ne legyek sápadt, heti egyszer szolizok, így megvan egy alap barnaság.

Szemhélyra szeretem a rózsaszín-lila, a világos és sötétbarna, valamint a fekete-fehér kombinációkat, mindig két színnel sminkelek.

Szempillasprilából kétvégű Loreal-t használok.

A szemöldökömet néha kiszoktam húzni, de úgy, hogy nem veszi észre senki a "csalást". Csak természetesen.


A munkahelyre színtelen szájfényt használok, alkalmakkor szeretem a rózsaszínt és a bézs színt.

112. c0c88e77c0 (válaszként erre: 111. - Ueszter)
2008. nov. 19. 12:33

a tükörtől :D


egyébként nem sminkelem magam mindennap , de a szempillaspirál az nem maradhat el :)

nem szeretem a túl harsány sminket úgy gondolom,hogy sokszor a kevesebb,több :)

111. ueszter
2008. nov. 19. 12:21
Kitől szoktatok tanácsot kérni? Nekem a húgom segít:)
2008. nov. 19. 11:55
Igen rendszeresen sminkelek, és a pasztell szineket részesítem előnyben. szeretem a barna és bézs árnyalatait, valamit az egészen halvány-sejtelmes lilát.
2008. nov. 19. 11:44
Sohasem sminkelek.
108. Veronika27 (válaszként erre: 107. - Ueszter)
2008. nov. 19. 11:30

Szerintem egyertelmuen a donto az, hogy jo legyen, tehat minoseg az elso. A masodik pedig az ar. Kiserletezni kell, elsore nem mindig sikerul kifogni a szamunkra megfelelot.

En alapozobol evek ota L"Orealt hasznalok, es van egy hely, ahol majdnem a bolti ar feleert meg tudom venni. Volt egy kedvenc ruzsom, Maybelline silver sand, de mar nem gyartjak:( Azota nem talalok rendes ruzst...

107. ueszter
2008. nov. 19. 10:39
Hogyan vásároltok sminket? A választásnál mi a döntő tényező, mi az ami fontos? Van olyan ami megszokott, kedvenc márka?
106. Anne83
2008. nov. 10. 20:30
Én is csak alkalmakra használok sminket és akkor mindent,az alapozótól kezdve a rúzson át...Bár a párom nem szereti,ha festem magam,ezért kompromisszumot kötöttünk:maradok a szolid,nem kihívó színeknél.
105. s.irma
2008. nov. 10. 19:58

Csak alkalmakra használok sminket. Akkor is nagyon szolidat. Rúzs , szájkontúr ceruza, szemhéjpúder, púder,

Szemöldök és szempilla festéket nem használok.

2008. okt. 22. 11:00
Alkalmakra kifestem magam, de akkor is szolidan. Hétköznap nem szoktam. Nincs szükségem szempillaspirálra, ha a kozmetikus kifesti a pilláimat, akkor olyanná válik, hogy nem kell spirál. A rúzs és a fény hamar lejön rólam, fölösleges feltennem:)) Puderre nincs szükségem, mert nincs mit eltakarni. Nincs karikás szemem. ha egy kicsit is levegőn vagyok és kialszom magam, akkor nincs szüksége a bőrömnek takarásra:))
103. Veronika27 (válaszként erre: 102. - C066a749d7)
2008. okt. 22. 10:55

Szerintem ha kimozdulunk, akkor adjuk meg a modjat...

Ezzel nem bantani akarlak, mert valoban izles kerdese.

2008. okt. 19. 15:07
én még buliba sem használok sminket, eskűvön is voltam már mindnféle sminkcucc nélkül...
2008. okt. 19. 15:00

Én mindig sminkelek ha elmegyek valahová. Szempillaspirált és diszkrét színű ajakrúzst szoktam használni ilyenkor.

Buliba egy kicsit erősebb smink :az eddigiek mellé kék szemceruza és szemhéjfesték. + szájfény :)

Ha vannak látható bőrhibáim, akkor folyékony alapozó. De ez elég körülményes mert fel kell melegiteni ahhoz, hogy ne legyen foltos és alaposan el is kell kenni. Sajnos nem tart túl sokáig hatása (főleg ha a párommal vagyok :D), csak ha hidratáló krémmel keverem össze. Az meg már pláne otthoni macera. Ha nincs rá szükség, nem is használom. A kőpúdert jobban szerettem.

100. tafonta
2008. okt. 19. 14:34
Korrektort, kőpúdert használok, szemöldökömet barna ceruzával hangsúlyozom ki (mert szőke, hajam barna) és fekete spirált használok, néha egy kis barna satírt a szemhéjra, számra Labello kerül. Persze a szemöldököm és a hajam színe harmonizálni szokott: vöröshöz vörösesbarna, barnához barna, melírozotthoz is barna, szőkéhez világosbarnára "rajzolom". Szóval elég natúr smink.
2008. szept. 22. 17:31
Alapozót nem szeretem, pirosítót mindig elfelejtem a nagy rohanásban, de szemfesték az mindig a ruhával, vagy pulcsival, harmonizál. Rúzs is szintén azokkal. Vagyis barna felsőhöz barna rúzs, zöld szemfesték.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook