Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


29. Timky
2010. okt. 19. 12:36

Sziasztok!


Ha valaki most akarja kiprobálni ezt a fantasztikusnak mondható kezelést,én lebeszélném róla. Én is beleestem abba a hibába,hogy elmentem egy kozmetikushoz és rengeteg pénzt (40000Ft-ot)dobtam ki az ablakon,még aranylapocskákat is raktak az arcomra. Az eredmény=0!! Láttam a neten olcsón hozzálehet jutni ezekhez az eszközökhöz,inkább magamnak csinálom legközelebb,és nem gazdagítok senkit sem!!!!

28. cicmic87 (válaszként erre: 27. - Zildiki)
2010. jún. 13. 11:23

Szia!


Megkérdezhetem,hogy te mire használtad?

2010. jún. 13. 10:14

Félreérthető voltam, a gumikesztyűt, egyebeket, nyilván felszámolják mindenhol, ebből midig új kell.

DE, sokkal olcsóbb otthon, és minimális IQ-val kivitelezhető.

2010. jún. 13. 10:10

Otthon is meg lehet csinálni, de nagyon-nagyon ésszel. Fertőtleníteni kell a hengert kórházi eszközfertőtlenítővel, a bőrt bőr és nyálkahártya fertőtlenítővel, gumikesztyű, desztillált víz...


Meg lehet csinálni, de csak óvatosan!!!! Nem javaslom!!!

2010. jún. 13. 10:04

Én már többször csináltam magamnak dermarolleres kezelést. Saját tapasztalat, lehet másnál nem így van, de a Lidocain kenőcs közel sem olyan jó , mint az Emla. Először Emla-val csináltam, rendben volt, úgy is fájt, de utána sima Lidocain kenőcsöt vettem, hát nem tudtam rendesen végig csinálni.Csak lusta voltam, mert Lidocain krémet bármelyik gyógyszertárban kapni. Elvileg ugyanannyi a hatóanyag, de az Emla nekem sokkal jobban bejött.

Nem vagyok érdekelt, csak mint felhasználó, én is a neten szerzem be (V atera).

Amúgy, ha magad csinálod, van itt egy nagyon jó leírás.

Jah, a roller nem 10, hanem 3. Kicsit átvágtak, bocsika :) Nézz már szét a kellékboltokban. A kozmetikus nyilván többért számolja.

Önköltség első kezelésre 15-17 ezer, utána minimális (desztillált víz, steril mullap, kesztyű...), a kozmetikus, doki minden alkalommal felszámolja. Ja, és nem az eszköz az legdrágább, hnaem a mezoterápiás hatóanyaok, ami steril, de beszerezhető (nem a reklám helye, én a Vaterán találtam)

24. albert9876 (válaszként erre: 23. - Cicmic87)
2010. máj. 26. 20:09
Egy angol nyelvű leírás alapján a striára és helyi zsírpárnák eltüntetésére is jók, ehez az 1mm-es tű ajánlott.
23. cicmic87 (válaszként erre: 22. - Pkbetti)
2010. máj. 26. 17:55

Szia!

Ezek striákra is jók ami már ki van fehéredve?

Mert eddig még senkitől sem hallottam ,hogy arra is jó lett volna?

2010. máj. 26. 07:41

Sziasztok! Én Pécsett dolgozom kozmetikusként egy újonnan nyílt egészség-és szépségstúdióban. Mi is használunk dermarollert, csak ajánlani tudom mindenkinek. Azonban az otthoni használatát semmiképpen sem javaslom, még ha olcsóbb is! Rengeteg a veszélyforrás, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem mindenkin alkalmazható, ezt csak a kozmetikus tudja megállapítani. Ahogyan azt is, hogy kinek hány alkalomra van szüksége,milyen hatóanyagokat kell a bőrébe juttatni. Ezeknek a hatóanyagoknak 100% orvosilag tesztelten sterilnek kell lenniük, különben baktériumokat viszel a bőrödbe, aminek csúnya fertőzés lehet az eredménye. Otthon pedig senki nem tud olyan steril körülményeket teremteni, mint amilyen a kozmetikában van. Ezért bízzátok magatokat mindig szakemberre! Megéri!

Betti

21. albert9876 (válaszként erre: 20. - Puritan)
2010. máj. 22. 20:33

Én először a kozmetikussal csináltattam, aki kedves régről ismert barátom, így ő elmondta, hogy mikor mit kell tennem, kennem és mire ügyeljek.

Nem bonyolult, a rollert pedig Bp-en vettem, de van a Teszveszen is. 4000 ft körül már találsz, azok is jók.

20. puritan (válaszként erre: 19. - Albert9876)
2010. máj. 22. 20:25

és honnan lehet megtudni a szabályokat?

meglepően olcsón láttam interneten, ez normális?

19. albert9876 (válaszként erre: 17. - Puritan)
2010. máj. 22. 20:22

Ha nem tartod be a "szabályokat", akkor akár veszélyes is lehet.

De én betartom, minden kellékem megvan hozzá, így nincs probléma. :))

Sokkal olcsóbb, ha magamnak csinálom!

18. albert9876 (válaszként erre: 16. - Egészségügyis)
2010. máj. 22. 20:21
Hát a szemöldökömet nekem is érzéstelenítő nélkül tetoválták, de a szempillatövet már nem bírtam volna ki. Az így is nagyon brutális volt! :)
2010. máj. 22. 11:42
én nem merném otthon magamnak csinálni, nem veszélyes az?
16. egészségügyis (válaszként erre: 14. - Albert9876)
2010. máj. 22. 11:38
Nekem is csináltak tetoválást érzéstelenítő nélkül, meg érzéstelenítéssel is. Én sem gondoltam volna, hogy a kozmetikusok nem használhatnak Lidocaint. Szerintem, ha a vendégtől megkérdezik allergiás-e rá és azt mondja, hogy nem, akkor használhatnák. (de ez nem az én hatásköröm)
15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Albert9876)
2010. máj. 22. 08:56

Nekem pl a szemöldököm ki van tetoválva (kozmetikus) csinálta és nem érzéstelenítette.:-)

Ezt csak úgy hozzáteszem.



Én az első kezelésen vagyok túl,már most látványos a javulás és még van 4-5 kezelés...

1 kezelés nekem 20E ft

14. albert9876 (válaszként erre: 14. - Egészségügyis)
2010. máj. 21. 21:05

..és szerinted a sminktetováláshoz mit használnak?

Érdekes lenne érzéstelenítő nélkül! :)

13. albert9876 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2010. márc. 13. 22:23

Nekem egy barátnőm kozmetikus és csak meg kellett vennem a rollert és a hozzávaló krémeket, aztán erőt gyűjtenem és a kezelést megcsinálta nekem ingyen :)

Egyébként nem bonyolult, már a másodikat egyedül csináltam, lassan jön a következő.

A Rollert 10 ezerért meg tudom venni, nekem 1mm-es tűmérettel kellett vennem + a roller fertőtlenítő 1500 ft körül, a sebfertőtlenítő 800 ft, krémek, szérumok, pakolások 15 ezer.

Ez a teljes kúrára elég lesz, tehát akár 10-szer is rollerezhetek, a hyaloronból is nagyon kevés kell, annak fele fogy majd el csak.


Neked milyen tűvel végzik a kezelést?

Orvos csinálja?

12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Albert9876)
2010. márc. 13. 21:07

Szia!

Húúú.. ennek örülük,hogy hatásos(nak) mondható.:)

Én se nagyon árultam el a környezetemnek,hogy mibe is kezdek bele.Bár sajnos kicsit csúszik a kezelés,más ok miatt.De már nagyon várom.

Ha szabad tudni , te hol csináltatod?

És mennyibe kerül 1 kezelés?

Neked is sok sikert!

11. albert9876 (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2010. márc. 13. 15:09

Szia Bucóka!


Én 2 rollerezésen vagyok túl, nekem már most látható az eredmény :)

Nekem nincsenek nagyon vad hegeim, de nagyon tágak a pórusaim és a ráncaim s kezdenek erősödni a szemem körül.

Nekem érzéstelenítő nélkül csinálták, kicsit fájt, de ki lehetett bírni.

Nekem Hyaluronsav, C-vitaminos csipkebogyó szérum és kollagén keverékét kenték az arcomra, így rollereztek.

Utána egy aloé szérummal kevert aloé krémet ultrahangoztak be a bőrömbe, és még ezután is kaptam rá egy csipkebogyó zselépakolást. Ekkor már nagyon szépen lenyugodott a bőröm, simán ki mertem menni az utcára. De még a csipke zselé után egy erős összehúzó pakolás is volt :)

Szóval én nagyon elégedett vagyok, otthonra kaptam aloé krémet, amivel naponta kenem és már a kolegák is látják a változást, mert kérdezik, hogy mit csináltam, mert sokkal feszesebb és simább a bőröm. (nem tudják a titkot) :)


Én még megcsinálom 4-5 alkalommal, ennyi biztosan elé lesz.

Sok sikert neked is!!

2010. márc. 6. 07:32

Sziasztok!

Én tegnap voltam bőrgyógyásznál konzultáción.És 2 héten belül elkezdjük a dermarolleres kezelést az arcomon,ahol akne hegei látszanak elég csúnyán.Van kettő ami még nem űrült ki teljesen,azt fogja első körben felnyitni.:S És rá 7-10 napra (amint begyógyul) elkezdjük.5-6 alkalom kell.1 alkalom/20000Ft Eleinte 2,3 hetente fogja csinálni,utána pedig 6-7.Azt mondta,hogy sokkal szebb lesz a bőröm,de ne számítsak csodára :(

A naplómba mindent lefogok írni róla.:o)

9. albert9876 (válaszként erre: 8. - Cicmic87)
2010. febr. 6. 00:41

Mindenképp beszámolok :)


Nekem elég tágpórusú a bőröm, picit zsírosodik és vannak már a szemem körül szarkalábak is, ami szerintem elég látványos koromhoz képest.

íezen kívöl azt olvastam, hogy helyi fogyasztáshoz is nagyon jó :)


Majd írok, hogy milyen lettem.

8. cicmic87 (válaszként erre: 7. - Albert9876)
2010. febr. 5. 21:54

De jó, örülök,hogy már ilyen hamar megkapod!!!

Aztán számolj be,hogy milyen eredményt érél el!!!

Te mire fogod használni,ránc,stria...?

7. albert9876 (válaszként erre: 6. - Cicmic87)
2010. febr. 5. 13:33

Szia!


Azt nem tudom, hogy hol veszi, Nyíregyházán lakik a kozmim én meg Bp-en vagyok jelenleg.

Majd megkérdezem legközelebb.

Nekem először ő fogja megcsinálni, aqzán én magamnak.

Állítólag az 1mm elég, de én nem értek hozzá, nézz utána a neten vagy kérdezd meg attól, aki már csináltatott ilyen kezelést.

Nekem majd Ilcsi cuccot használ hozzá és nem azt ami kapható hozzá.

Hétvégén kapm meg a rollert :)

6. cicmic87 (válaszként erre: 5. - Albert9876)
2010. febr. 4. 17:33

De jó szerintem 8000 Ft nem is sok,ahhoz képest,hogy egy kezlés vagy 30 Ft és ráadásul,ha elég 8-10 alkalomra. Lehet tudni a kozmetikusod honnan szerzi vagy akár lehet tőle rendelni?

Te magadnak csinálnád vagy a kozmetikusod?

Már csak egy kérdés nem kedvés a kezelésre az 1mm-es? Mert hiába nem drága,de ha az nem sokat használ akkor kidobott pénz. Nehogy félre érts nem vagyok negatív csak meg szeretnék győződni,hogy ez tényleg jó és hasznos!!

5. albert9876 (válaszként erre: 4. - Cicmic87)
2010. febr. 4. 08:12

Szia!


Ha magadnak szeretnéd csinálni, akkor csak a 0,3mm-es tűméretig tudod megvenni, mert a nagyobb már orvosi tűnek számít és nem adják oda :(

Nekem szerez a kozmetikus 1mm-eset, az 8.000 FT körül lesz és 8-10 alkalommal használható, de az elég is lesz.

Hallottam, hogy 1-1 ilyen kezelést 20-70ezer között csinálnak.

Akin láttam az eredményt, annak leginkább a ráncaira kellett és valóban sokkal jobb már a pofija, pedig azt hiszem, hogy csak 1-szer csináltatta meg.

Azt mondta, hogy 6-8 hetente lehet...

4. cicmic87 (válaszként erre: 3. - Albert9876)
2010. febr. 2. 13:42

Szia!

De jó,hogy írtál!! Te mennyiért láttad és hol,mert én nem tudom sajnos,hogy hol lehetne beszerezni. (ha nem lehet ide kiírni akkor priviben elküldenéd)?

Akin láttad az eredményt ő mire használta?

2010. febr. 2. 13:19

Én a tág pórusokra hallottam, hogy nagyon jó, valamint nagyon jól lehet vele ránctalanítani, mert mikrosebeket ejt, ezáltal a kollagéntermelődés 300-szorosára turbózza fel magát.

Láttam már az eredménét máson, sajnos elég drága, így nem tudtam még kipróbálni. :(

2. cicmic87 (válaszként erre: 1. - Kbetty16)
2010. jan. 27. 14:18

Szia!


Én is nem rég olvastam ról. Jónak tűnik,de ha valaki használta és elmondaná a tapasztalatát az nagyon jó lenne.

2009. dec. 27. 18:51

A dermaroller egy tűs szerkezet, amivel állítólag el lehet tüntetni a striákat és fogyaszt is!

Próbáltátok már? és ha igen, mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook