Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap működésével kapcsolatos információk fórum

Honlap működésével kapcsolatos információk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Honlap működésével kapcsolatos információk

170. dc0fa14c7a (válaszként erre: 169. - Hoxa)
2005. okt. 20. 15:29

Na jó...

(csak hogy kötözködjek...)

Egyszerre megjeleníthető fórum/hozzászólás állíthatóság?

169. Hoxa (válaszként erre: 168. - Dc0fa14c7a)
2005. okt. 20. 15:13

Interaktív menüben az összes fórumnál megtalálod. Ott ömlesztve mind megvan.

Ugyanez igaz a cikkekre, tudásbázisra is.

A témakörök menüin belül arra a témára bontva, az interaktívban pedig minden egyben is megvan.

2005. okt. 20. 15:07

Szia!

Szerintem a fórumokat tegyétek külön ablakba, és inkább együtt, mert így jó eséllyel látogatjuk azt is, amit egyébként nem néznénk.

167. cooper
2005. okt. 20. 14:44

Sziasztok!


Ez igen!!!! Csúcs lett a honlap!

Gratulálok!


Üdv.:


Cooper

2005. okt. 20. 14:10
Köszi a sok munkát, amit létrehoztál jól nézki,remélem ezt is hasznossan használom mint a másikat.
165. rozina
2005. okt. 20. 13:41

nagyon szupika!!!!!

Még nem néztem át mindent úgyhogy megyek is és feltérképezem a terepet!!:))))))

164. Jay
2005. okt. 20. 13:29

Gratula!

Ezen is eligazodunk majd, mint annyi minden máson.

Sokkal jobban tetszik.

163. Angela (válaszként erre: 162. - Hoxa)
2005. okt. 20. 13:08
Hát! Gratulálok. Biztosan beletelik egy kis időbe, mire kitanuljuk, de biztos vagyok benne, hogy megéri! :)
162. Hoxa
2005. okt. 20. 13:06

Sziasztok!


Amint láthatjtok, megtörtént a "nagy átállás" :)

Ebbe a topikba kérek szépen mindenféle észrevételt, javaslatot, kritikát :)


Remélem tetszik és szépen "belakjátok" majd a nem diétás szekciókat is :)


Pusza:

Hoxa

161. Hoxa
2005. okt. 20. 12:27

Üdvözöllek az új honlapunkon!


Ez a lap a tiéd is, hiszen te is aktívan részt vehetsz a szerkesztésében. Regisztráció illetve belépés után a követhező funkciókhoz férsz hozzá:

- adatlapodra képeket tölthetsz fel magadról,

- fórumozhatsz,

- írhatsz naplót,

- küldhetsz és fogadhatsz üzeneteket másoktól,

- felvihetsz cikkeket a különböző témakörökbe,

- kérdéseket tehetsz fel és válaszolhatsz meg a tudásbázisokban,

- szavazásokat írhatsz ki a véleménykutatás menüpontban.

160. Hoxa
2005. okt. 20. 10:52

Sziasztok!


Amint láthatjtok, megtörtént a "nagy átállás" :)

Ebbe a topikba kérek szépen mindenféle észrevételt, javaslatot, kritikát :)


Remélem tetszik és szépen "belakjátok" majd a nem diétás szekciókat is :)


Pusza:

Hoxa

159. Hoxa
2005. okt. 19. 21:48

Sziasztok!


Ma estére terveztük az átállást az új honlapra, de sajnos technikai problémák miatt nem jött össze. (Olyan lassú az internet, hogy elkezdtünk őszülni... úgyhogy feladtuk).

Reggel (csütörtökön) újra próbáljuk, reméljük második nekifutásra már menni fog.


pusza:

Hoxa+Zso

158. Hoxa
2005. okt. 10. 15:39

Haladunk kérem, haladunk. Már nincs túl sok hátra. De még nagyon nyers az egész, ki kell külalakilag is pofozni. Meg a belbecsből is hiányoznak dolgok.

De igyekszünk!

157. Hoxa (válaszként erre: 156. - 497f15547f)
2005. okt. 3. 12:59

Ez jó hír :)

Én is elájultam, de attól, hogy Zso milyen segítőkész :)))) Rajta áll vagy bukik ez egész.

IMÁDOM :) És nagy a szakálla :) Tuti őt láttátok, :))

156. 497f15547f (válaszként erre: 155. - Hoxa)
2005. okt. 3. 12:49

Én már elájultam, komolyan!


Hoxa! Zsonak most mekkora a szakálla? Csak azért kérdezem,mert a múltkor felétek mentünk kocsival, és aszem őt láttuk bringán ! :-P

155. Hoxa
2005. okt. 3. 12:17

Sziasztok!


Már egész jól körvonalazódik az új honlap :)

Sőt, már-már bizonyos részei megvannak :)))


Fő témák lesznek:

Diéták (atkins, sb, 90 napos és más diéták)

Gyerekvállalás (teherbe esés, terhesség, szülés, gyereknevelés, egyebek)

Párkapcsolatok (szerelem, szex, házasság, stb)

Hobbik, gasztronómia (főzés, kézimunka, lakás/kert szépítés stb)

Interaktivitás (naplók, játékok, véleménykutatás, fórumok, stb.)


Mindenki vihet fel cikkeket, ami a saját nevével fog megjelenni. A cikkeket utólag lehet majd szerkesztgetni. Úgyhogy, aki érez magában némi tetterőt, hogy bármely témában írjon, vagy esetleg fincsi recepteket tegyen fel, az kezdje gyűjtögetni, mert JÖN JÖN JÖN az új lap és már lehet is majd feltölteni :)


pusza:

Hoxa+Zso

154. kisgé (válaszként erre: 152. - Hoxa)
2005. szept. 30. 14:11

Hoxa!


Köszike!:))

Akkor átirányítom ide a jó kis SBD-s bandát!:))

2005. szept. 29. 22:29

Hali,


Hoxa, nagyon örülök, hogy mégis megcsinálod a honlapodat ! Kár, hogy annó nem fogadtunk, hogy úgysem fogsz bírni magaddal :) :) :)


Sok-sok-sok sikert !

Pusza !

a.

152. Hoxa
2005. szept. 28. 10:09

Kisgé!


Természetesen belefér :)

Minden belefér!! :)))


Hoxa

151. kisgé (válaszként erre: 150. - Hoxa)
2005. szept. 27. 16:10

Szia Hoxa!


Én pont ma 1 éve vágtam bele az SBD-be és sikeresen le is fogytam. Itt nincs ilyen topik, nem tudom, beférünk-e. Nekem nagyon tetszik a társaság és az élet dolgai is izgatnak. Szívesen részt vennék a közös munkában.


g

150. Hoxa
2005. szept. 26. 08:57

Sziasztok!


Előre is köszönök minden segítséget. Megpróbálok fejben összerakni mindent és befogni kicsit Zsot, a programozásban ugyanis ő az ász :))

Angela, nagyon örülnék a segítségednek! És a gasztronómia ki ne maradjon, kellenek a receptek, mind a diétákhoz, mind a napi főzöcskéhez.

Igazából a lap olyan lenne, amit az olvasói szerkesztenek nagyrészt, szóval a beküldött anyagokból állna mondjuk 80%-ban, a recepteket, cikkeket ti írnátok.

Azt vettem észre a régi honlapon is, hogy az éltető erő a fórumban van, tehát ezt kiterjesztenénk annyira, hogy a tanácsokat, gondolatokat nem csak fórum hozzászólásokként lehetne beírni, hanem komolyabb cikk formában is.

Szóval tollakat elő :))))


Hoxa

149. Angela (válaszként erre: 145. - Hoxa)
2005. szept. 26. 08:28

Szia Hoxa!


Az ötletet nagyon jónak tartom, és szívesen segítek a szerkesztésben, ötletelésben, írásban, ha gondolod. Sőt, lehet, hogy a páromat is rá tudnám beszélni. A végzettségünket tekinteve mindketten újságírók vagyunk. Ő hivatásszerűen gyakorolja én jelenleg másból élek, de szívesen írok. Engem elsősorban az emberi lélek, sorsok, kapcsolatok érdekelnek és természetesen a gasztronómia. Ha ezek a témák illeszkednek a koncepciódba szívesen segítek. Üdv, Angela

148. 497f15547f (válaszként erre: 145. - Hoxa)
2005. szept. 24. 18:27
Ja, és izé! Van egy nagyon jó fodrász, ki tuti, hogy jó hajakat vág...stb.Ha aktuális lesz, akkor dumcsizom vele erről a témáról, szerintem neki sem árt a reklám. Abban a szállodában dolgozik ahol a Zolek...
147. 497f15547f (válaszként erre: 145. - Hoxa)
2005. szept. 24. 18:26

Helloka!

Ez egy nagy ötlet.Imádok olvasni, szóval rámszámíthatsz a cikkekkel kapcsolatban(is):-))

2005. szept. 24. 17:51

Szia Hoxa!


Ez tényleg nagyon jó ötlet! Bár én uj vagyok itt, és a fogyókúra világában egyaránt, de nagyon örülnék, ha ez az álmod létrejönne.

Ha valamiben tudok segíteni, csak szólj nyugodtan.

145. Hoxa
2005. szept. 24. 09:32

Elmesélem a nagy álmomat, ami már baromi régen foglalkoztat.


Olyan honlapot szeretnék, ami arról szólna, hogyan tehetnénk szebbé az életet. :)


Lenne benne "változtassunk" rész, amibe belefér a diéta, a dohányzásról való leszokás stb. Meg ide jó lenne leszervezni egy olyan megváltoztatós részt, megállapodva egy fodrásszal meg egy kozmetikussal, aki megcsinálná mondjuk havonta egy embernek :)


Lenne családi rész, ahol a társas kapcsolatokról, a családról, a babavárásról-nevelésről, ilyesmiről lehetne beszélgetni, cikkeket olvasni stb.


Lenne egy hobbi rész, a lakás berendezésről, patchworkről meg egyéb kézimunkákról, stb.


Természetesen lenne fórum minden részhez, meg normális képfeltöltős adatlap.


Viszont ez iszonyat nagy meló. A honlap leprogramozás egy dolog. De a sok cikk, meg miegymás a másik. Szóval... nem egyszerű.


Talán majd kis lépésekkel. :))))


De addig is, ha vannak jó kis írásaitok, cikkeitek BÁRMIRŐL, azt küldjétek el és felteszem.

KÉPEKET IS FELTESZEK, küldjétek el emailben.


hoxa@mailbox.hu

144. EriAnyó (válaszként erre: 143. - 497f15547f)
2005. szept. 22. 12:56
Köszönjük szépen! Olyan jó, hogy sokan örülnek velünk!
143. 497f15547f (válaszként erre: 138. - EriAnyó)
2005. szept. 22. 12:31

Juhhhhhhhhhhhééééééééé!

Jujjjj, de jó! Kívánok Nektek nagyon jó egészséget és sok boldogságot, és gartulálok!!! És még egy csomó mindent ide írnék..., csak győzzed bezsebelni!!! :-))))

142. zse pi
2005. szept. 22. 11:03

Valami gond van az oldallal, nagyon nem akar frissíteni...

Mindig csak a hozzászólásomig jön be, sajna.

Lehet vele valamit csinálni?

141. Angela (válaszként erre: 119. - Hoxa)
2005. szept. 22. 07:43

Neeeeeeeeeeeee! Az istenért nehogy letöröld! Én eddig csak olvastam mert fogyóztam, de nagyon sok jó ötletet innen merítettem. Ne töröld őket, kérlek!


Köszi, Angela

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook