Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sürgős információra lenne szükségem gimnáziumi felvételivel kapcsolatban! Tudnátok segíteni? fórum

Sürgős információra lenne szükségem gimnáziumi felvételivel kapcsolatban! Tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 29. 17:19
Nincs mit, sokat nem segítettem. :D Sok sikert!
6. nk.andrea (válaszként erre: 4. - Capuccino77)
2011. ápr. 29. 17:13
Elég spec.a helyzet és az iskola fog tudni biztos választ adni tudom,csak próbálok előtte valami kis infóhoz jutni:)Azért köszönöm a segítséged!
2011. ápr. 29. 17:05
nyeet = nyert :)
2011. ápr. 29. 17:05
Ezt szerintem abban az iskolában kellene megkérdezned, amelyikbe felvételt nyeet. Biztos megoldható, bár még nem hallottam ilyenről, csak pl. egyetemnél, de ha nyomós indok áll a háttérben, akkor biztos együttműködnek. De szerintem a felvételit jövőre újra kellene írnia. Ez így igazságos az 1 év múlva felvételizőkkel szemben. :)
2011. ápr. 29. 17:02
A kérdésem az lenne,hogy gimnázium első osztályába felvételt nyert tanuló,halaszthat-e egy évet?Megkezdheti-e a tanulmányait a következő tanévben a felvételi vizsga megismétlése nélkül,illetve mik a feltételei a halasztásnak?Kérem aki tud valami információt erről,vagy,hogy hol tudnék utána nézni,kérem írjon!Köszönöm!!!
2011. ápr. 29. 17:02
Mi lenne a kérdésed? Hátha tudok segíteni, az Én lányom is tovább tanulás előtt áll. :)
2011. ápr. 29. 16:56
Sürgős információra lenne szükségem gimnáziumi felvételivel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook