Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap működésével kapcsolatos információk fórum

Honlap működésével kapcsolatos információk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Honlap működésével kapcsolatos információk

200. Zsibi
2005. okt. 26. 12:13

Ahaaa, szóval itt vagytok! Na, akkor hanyagolom a lowcarb.hu-t :-)

Hoxa,

nagyon jó a weboldal, gratula!! már szemezgettem vele a napokban.

Asszem belefogok a naplóvezetésbe is - hátha így könnyebb lesz a fogyi :-)

199. bige (válaszként erre: 198. - Hoxa)
2005. okt. 26. 12:10
nem lehetne, hogy akkor németül is feltesz valaki valamit? :-) én ehhez a táborhoz tartozom :-(
198. Hoxa (válaszként erre: 197. - 549be03e80)
2005. okt. 26. 12:06
Brizzy, nem gond, hogy angol, így multilanguages oldal lettünk :) Szerintem ne szenvedj a fordítással, majd esetleg kereshetünk hasonlót magyarul is.
197. 549be03e80 (válaszként erre: 194. - Hoxa)
2005. okt. 26. 10:29
Hoxa, most copyztam egy cikket ide, a vitaminokrol, csak sajna angolul, de remelem azert hasznos lesz.Ha sokan nem ertenek, neki allhatok leforditani, de az biztos sok idot venne igenybe, szoval nem tulzott a lelkesedesem..._:-)
196. Hoxa (válaszként erre: 195. - 7e433abb8e)
2005. okt. 26. 09:12
Szia Moncha!

A fotó elhelyezésén még gondolkodunk, mert elég nagy káoszt tud okozni. Addig is javaslom, hogy tedd fel az adatlapodra és a naplóban hivatkozz rá. Így meg lehet nézni. (A farkas képet akarod feltenni? :))))))))))

A számláló folyamatban van. Úgy gondoljuk nem publikus szám lesz, hanem mindenki maga nézheti meg hányan olvasták a naplóját, mint ahogy a cikkeidnél is látszik.

A piros színt html kóddal lehet előidézni: egpróbálom szöveggel leírni, mert ha beírom, akkor piros lesz, de a kód nem látszik :))
(kacsacsőr nyitva)font color=red(kacsacsőr zárva)
szöveg amit pirossal akarsz
(kacsacsőr nyitva)/font(kacsacsőr zárva)

De csak mértékkel használjátok, mert a túl színes sem szép :)
195. 7e433abb8e (válaszként erre: 194. - Hoxa)
2005. okt. 25. 23:21

Hajjj Hoxam!


Ötletek a honlapra:

-fotó elhelyezése a naplókban, méretkorlátozással persze :)

-számláló feltüntetése, amit már korábban is említettem

-megírhatnád, hogy mivel oldottad meg a piros színt a szövegben.


Köszi, Csokica

M.

194. Hoxa
2005. okt. 23. 17:54

<font color=red>


Továbbra is várunk mindenféle cikket mindenkitől. Szedjétek össze az önbizalmatokat és írjatok. Elég hiányos még a "Test és lélek" és a "Szépségápolás, egészség" szekció, akinek van valamelyikhez egy jó témája, ragadjon billentyűzetet, oks?


</font>

Köszi:

Hoxa

193. Hoxa (válaszként erre: 181. - Emagdi)
2005. okt. 23. 17:48

Időközben javítgatunk, fejlesztgetünk :)


Emagdi: már látható az eredeti hozzászólás is, amikor válaszolsz.

2005. okt. 21. 17:01

Kedves Hoxa és Zso!

Nagyon tetszik az új honlap! Kellemes a színe, újszerű a felépítése (legalább is nekem)jó felfedezni.

Gratulálok Nektek!

191. Hoxa (válaszként erre: 190. - Zazuka)
2005. okt. 21. 13:09

Küldd el nekem a képeket emailben és felteszem az adatlapodra. (hoxa@mailbox.hu)


Ez mindenkire igaz, nem csak a kiváltságos, isteni atkins sütit sütő és még istenibb tiramisut készítő ősfelhasználókra, minz Zazu :)


Hoxa

190. zazuka (válaszként erre: 178. - Hoxa)
2005. okt. 21. 13:05

Hoxa, tuti a mérettel lesz a baj, biztos nagyok. Hogy őszinte legyek az égvilágon semmit nem ír ki, egyszer csak abbahagyja a mentést, és minden adat, amit beírtam elveszik, tallózhatok újra. 4-5. próbálkozásra föladtam :(

Biztos megint kitört rajtam a megalománia, és méreten felüli képpel próbálkoztam, no de sebaj, csináltatok pár száz képet apával, csak lesz belőle olyan, ami tetszik is:)

189. Hoxa
2005. okt. 21. 12:56

<font color=red>Volt egy kis gond a tudásbázis válaszainak értékelésével, törölni kellett az igaz/hamis értékeket. Ezért kérek mindenkit, újra tegye be a kis pöttyöket oda, ahová jónak látja.</font>


Aki meg nem tudja miről van szó, nézze meg az Interaktív/Teljes tudásbázis menüpontot :)

188. Hoxa (válaszként erre: 181. - Emagdi)
2005. okt. 21. 11:32

<b>Szia Emagdi!</b>


Az adatlap menüpontban, az adatlap módosításánál van egy lehetőség az automatikus beléptetés beállítására. Ez pont azt jelenti, hogy ma mindig ugyanonnan lépsz be, akkor nem kell minden alkalommal beírni a jelszót, hanem rögtön bent teremhetsz a honlapon :)


A második ötleted teljesen jó, megvalósítjuk :)

Köszi!!!


Hoxa

187. molntak (válaszként erre: 186. - Hoxa)
2005. okt. 21. 11:27
Na ná hogy beszállok. Kép feltöltés nem megy majdnem 700 as minden kép, majd szólok férjnek butítson. De most mennem kell mert valaki a szekrénybe ütközött és készűl bajba kerülni.
186. Hoxa (válaszként erre: 183. - Molntak)
2005. okt. 21. 11:17
Ja, és remélem beszállsz a baba-mama témába, mert itt most a diétázók vannak többségben. Elkél a segítség meg a tanács nekem is, most vagyok 20. hetes :)))
185. molntak (válaszként erre: 184. - Hoxa)
2005. okt. 21. 11:17
Oksi akkor megpróbálom!
184. Hoxa (válaszként erre: 183. - Molntak)
2005. okt. 21. 11:15

Szia Molntak!


Az első menü, a te saját menüd, ahol a neved is látod. Abban van egy adatlap/beállítások menüpont. Az adatlapot kicsit kibővítewttük, már nem csak bemutatkozás van rajta, hanem egyéb adatokat is meg lehet adni és képeket is fel lehet tölteni, csak rá kell nyomni az adatlap módosításra.


A képeknél arra kell figyelni, hogy ne legyen vészesen nagy méretű a fájl és jpg kiterjesztésű legyen.


Hoxa

183. molntak
2005. okt. 21. 11:08

Hol is kell képet feltenni? Mi az ,hogy saját menü? Bocsi az értetlenkedésért, de már nagyon rég nem jártam fórumozós,naplózós,oldalakon és már kiestem teljesen a gyakorletból. Előre is köszi.

molntak

182. Hoxa (válaszként erre: 180. - Ringolina)
2005. okt. 21. 09:24

Szia Ringo!


Úgy örülök neked, a "régi arcok" csak fel-fel bukkannak :)) Ma olyan borús, depresszív idő van, rám is rámfér a honlap narancssárgája. Valahogy nyáron jobban megy minden az embereknek, ilyenkor meg elmegy a kedv mindentől. Hát ez van. Bárcsak intézhetnék egy kis napsütést.


Pusza mindenkinek, legyen napsütés a lelketekben, ha már kint nincs :)

Hoxa

181. emagdi
2005. okt. 21. 09:23

Szia Hoxa!


Mint már írtam tegnap is, nagyon szuper az új lap!

Két kérdésem/javaslatom lenne, ami most a használat során eszembe jutott:

1. lehetne olyan funkciót beletenni a bejelentkezéshez, hogy ha beikszelem, akkor erről a gépről automatikusan beléptet a rendszer?


2. a fórumokban, ha valamelyik hozzászólásra válaszolunk, jó lenne ha a válasz írásakor látszana az az üzenet is, amire válaszolunk..


persze ezek csak apró dolgok, de könnyítést jelentenének szerintem a használat során.

2005. okt. 21. 08:21

Szia Hoxa!


Hogy te milyen aranyos vagy, hogy emlékszel rám. Nagyon jókor jött a leveled, valahogy a párommal együtt elkapott a jó öreg őszi depresszió. Valahogy fel kéne rázódni, szerintem őt is bántja a felszedett súlyunk. Mint tudjuk, a rázás a nők dolga...:o))) Remélem Nálad minden rendben, és a régiekkel találkozhatom. Most kissé csapongó vagyok, mert hosszú idő után jutottam normálisan múködő géphez. Neked is puszi, a régieknek és az újaknak is: Ringo

179. pruzsi
2005. okt. 20. 21:32

Szisztok!

Nagyon szuper! Gratula!

178. Hoxa (válaszként erre: 177. - Zazuka)
2005. okt. 20. 19:34

Köszönöm a dícséreteket, Zsonak is átadom :)


Zazu, mit ír ki? Nem túl nagy a kép, amit feltöltenél? Mert van egy mérethatár: 60000 byte fileméret, illetve 640*480-as képméret.

177. zazuka
2005. okt. 20. 19:26

Hali, egyszerűen eszméletlen az új honlap, csak ámulok és bámulok! Csudiszép.

Egy bajom van csak, nem tudok képek föltenni. Vajon miért?

2005. okt. 20. 17:01
Köszi az új lapot! Látszik, hogy sok munka lehetett benne. Gratulálok és remélem sokáig működni fog. Á.
175. emagdi
2005. okt. 20. 16:49

nagyon tetszik az új honlap!!!

gratula, és remélem hogy sok sok új cikk és info lesz rajta!!! :))))

174. 549be03e80 (válaszként erre: 173. - 497f15547f)
2005. okt. 20. 16:35
Hahoooka Hoxa szerintem is nagyon jo, nagy -nagy gratula!!!!!!!
2005. okt. 20. 16:31
Hahóóóóóka HOXA! Szerintem nagyon jó! :)))
2005. okt. 20. 15:35

Sziasztok


Nagyon örülök az uj honlapnak.

Kell még egy kis idő, amig felfedezek mindent.

De nagyon tetszik

171. Hoxa (válaszként erre: 170. - Dc0fa14c7a)
2005. okt. 20. 15:33

Praet, látom maximalista vagy :) Nem veszem kötözködésnek, értelmes ötletnek tartom, amit írsz.

Nos, mi is maximalisták vagyunk, csak már szerettük volna elindítani és feltöltögetni. Szóval fejlődés még várható, majd megbeszélem a fejlesztővel. :)

Hoxa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook