Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap működésével kapcsolatos információk fórum

Honlap működésével kapcsolatos információk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Honlap működésével kapcsolatos információk

2004. márc. 4. 13:38
Kedves Hoxa! Gratulálok a szép honlaphoz, tényleg teszik. És ami még fontosabb, szükségünk van rá és hiányt tölt ki a neten. Ma regisztráltam, és rajtatok felbuzdulva elkezdem a diétát!Harcra fel, nektek pedig egy baráti üdvöt küldök! :O)
19. Ildikó (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2004. márc. 4. 13:27

Kedves HOXA és FÉRJE! Nagyon-nagyon szupi az új honlap. Én még csak tegnap találtam rá, nekem már az is szuper volt, de ez még jobb.

Köszi a sok-sok-sok munkát és a sok erőt amit itt egymásnak adhatunk. Azt hiszem minden reggel az első lesz, hogy ide belépek. Rólad még nem sok mindent tudok, de gondolom valahol az előzményekben megtalálom! Mégegyszer NAGYON KÖSZI, mindenki nevében.

Pusssssszzzzzzzzzzziiiiiii!

2004. márc. 4. 10:31
Most regisztraltam magamat. A lap szupernak tünik, igaz nem a külcsin hanem a BELBECS a legfontosabb!!!:_))))))))))))))))))))
2004. márc. 4. 10:27
Kedves HOXA és Kedves Párja!!!! Igazán nagyon köszönjük azt a sok önzetlen munkát amit a fórumlakókért tesztek! A honlap szuper!!!!!!!!!!! Köszi: Jucus
16. DOMI (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2004. márc. 4. 10:21
HOXA! Balga voltam! Ekkora profizmus után, amit a mosolygos lapod is bizonyít, ezt feltételeznem kellett volna. Bocccsss és egy anyamaci! Mivel még ezt a funkciót nem tapasztaltam, azért gondoltam a hiányát.
2004. márc. 4. 10:20

Kedves Hoxa!!!

Nagyon szép lett az úl honlap-sokkal áttekinthetőbb,vidámabb,mint az előző volt!!!És ez a sárga szín is jobb kedvre deríti az embert:)))Gratulálok Nektek hozzá!!!

14. Hoxa (válaszként erre: 12. - DOMI)
2004. márc. 4. 10:15

Sziasztok!

Együtt örülök veletek ennek a napsárga honlapnak, már attól is boldog vagyok, ha ránézek. :)

Köszönöm a pozitív visszajelzéseket és az építő észrevételeket.


DOMI: Ha van üzeneted, akkor a beérkezett üzenetek mellett megjelenik, hogy hány új van.


Hoxa

2004. márc. 4. 09:00

Gratulálok !!!! Nagyon szuper ! Annyira meglepett a változás tegnap óta, hogy kétszer ki is léptem, hogy biztosan rossz helyen járok :-))


Köszönjük szépen, hogy ilyen összefogott, szép honlapot csináltál. Itt tényleg minden információ megtalálható az Atkinsról.



Andrea

12. DOMI
2004. márc. 4. 08:52

Kedves HOXA és nem kevésbbé kedves PÁRJA! Már maga az elindulás is egy szimpatikus ember szimpatikus ötlete volt. Semmi kereskedelem a dologban, és saját magad is velünk kűzdesz. KÖSZI!

Javaslat: a belépéskor lehetne egy jelzés, hogy új privátja van a belépőnek. Másik javaslat: a bal oldali ablak is mozoghat külön és a jobb oldali. Akkor a fő oldal mindig kéznél van (a láb is). Ez csak ötlet. Köszi nektek ismét. A hangulata az egésznek is jó, tükrözi a telt emberek jó lelki beállítottságát.

11. Lindi
2004. márc. 4. 08:50
Szia! nagyon tetszik az új honlap. sokkal áttekinthetőbb és összefogottabb! csak így tovább. Hajrá csajok!
10. meilen
2004. márc. 4. 08:20

Szia!

Ez a honlap sokkal jobb, mert már nincs gondom a belépéssel, és a hozzászólással. köszike

9. Vica
2004. márc. 4. 07:43

Kedves Hoxa!

Nagyon-nagyon tetszik az új honlap és ezer köszönet érte, hogy ennyit fáradoztál és fáradozol értünk, kedves férjednek is :-))

Nagyon sok hasznos információ megtalálható és olyan jó, hogy összehoztad az egy célért küzdő sorstársakat.

Mégegyszer köszi: Éva

8. ef14511d5c (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2004. márc. 4. 06:42

Nekem tetszik.Áttekinthető, ráadásul ha belépek jókedvem lesz, olyan mintha mindig sütne a Nap:))

Gratulálok az első honlapodhoz! Legyen sok rörömöd benn és nekünk is.

7. Bodsa (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2004. márc. 3. 21:40
Aham, akkor itt nyertünk 1 órát! :)
6. Hoxa (válaszként erre: 5. - Bodsa)
2004. márc. 3. 21:32

Az atw.hu órája lehet elcsúszva szerintem.


5. Bodsa (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2004. márc. 3. 21:20

Drága Hoxa!

Elvagy csúszva 1 órával! Ill nem te, hanem a fórum. 20.16-ot ír, viszont már 21.22 van!

4. Hoxa (válaszként erre: 3. - Bodsa)
2004. márc. 3. 21:16

Köszi! :)

Enni sem tudtam, úgy izgultam :)))

Ez az első igazi honlapom.


3. Bodsa (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2004. márc. 3. 21:09

Nagyon tetszik Hoxa! :))

Gratula hozzá, és kitartást, nem kevés időd ment el erre.. (de addig sem a hűtőd bújtad;)) bocs :)

Puszi:

Bodsa

2. Hoxa
2004. márc. 3. 21:01

Kis használati útmutató:


- Kérlek titeket, regisztráljátok magatokat. Csak a becenév és a jelszó megadása kötelező. Igazából csak azért kell, hogy egy nick alatt mindig ugyanaz az ember legyen. (regisztráció)


- Ha a korábbi nicketekkel beregisztráltok, akkor a korábbi fórum hozzászólásaitokat utólag a nevetekhez tudom rendelni.


- A privát üzeneteket csak azoknak küldjétek, aki 2004.02.03. 20:40 után szólt hozzá, tehát már regisztrált. A privát üzenetet úgy tudjátok megnézni, ha beléptek.


- Timus, írj egy Privi üzenetet, ha regisztráltál, mert akkor a naplódat a nevedhez tudom rendelni.


Na ennyi, várom a kérdéseiteket.

Aki nem szeretne regisztrálni, az csak olvasni tud, illetve írhat a vendégkönyvbe.


Hoxa


1. Hoxa
2004. márc. 3. 20:55
Üdvözöllek a honlapunkon!

Ez a lap a tiéd is, hiszen te is aktívan részt vehetsz a szerkesztésében. Regisztráció illetve belépés után a követhező funkciókhoz férsz hozzá:
- adatlapodra képeket tölthetsz fel magadról (Saját menüben),
- fórumozhatsz (az összes fórumot a Fórumok menüben találod)
- írhatsz naplót (saját menüben),
- küldhetsz és fogadhatsz üzeneteket másoktól (saját menüben),
- felvihetsz cikkeket a különböző témakörökbe (saját menü/cikkeid),
- kérdéseket tehetsz fel és válaszolhatsz meg a tudásbázisokban (adott témakör/tudásbázis),
- szavazásokat írhatsz ki (szavazások menüpontban),
- HoxAkasztófát és dominót játszhatsz (játékok menü),
- mérlegelő súlytáblázatot vezethetsz (saját menü/mérlegelő),
- képeket tölthetsz fel az adatlapodra (saját menü/adatlapod)
- képeslapokat küldhetsz (képeslap menü)
- recepteket tehetsz fel a recepttárba (receptek menü)

Ugrás a teljes írásra: Honlap működésével kapcsolatos információk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook