Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! fórum

Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
184. timycat (válaszként erre: 176. - Helena66)
2011. máj. 16. 21:56

Gratulálok az elhatározáshoz! Sohasem késő! Ne írd le magad, nem vagy te "vén"!

DE! Írtad, hogy 100 kiló körül vagy és a bokád is fáj. Ez a súly elég megterhelő az ízületeknek, ezért én neked nem ajánlanám a futást!

Inkább gyalogolj, abban is lehet tempót váltani! Laza séta-tempós séta. Futás helyett biciklizhetsz is, írtad is a spinninget, ami nagyon klassz, pláne ha bírod. Én őszintén bevallva nem bírom az 1 óra spinninget... nesze neked edzettség.

Ami még nagyon jó lehet esetedben az az elliptikus tréner, én csak kvázi futásnak hívom. A mozgás ugyanaz csak nem terheled sem a bokád, sem a térded.

Nagyon figyelj oda a sétánál is a cipőre! Ha csak betonon tudod megoldani, megfelelően rugalmas legyen a cipő, tompítja az ütődéseket és így kíméli az ízületeket.

Aztán ha lemegy -már pedig lemegy- néhány kiló jöhet a kocogás!

A bokádat pedig most pihentesd addig, amíg 100%-os nem lesz. Én addig a biciklit/spinninget sem ajánlanám. Sérült ízület, szalag a tiniknél is kegyetlen nehezen regenerálódik... pláne a fiatal felnőtteknél ;)

Kitartást a fogyihoz!

183. timycat (válaszként erre: 177. - 44d5abb30c)
2011. máj. 16. 21:47

Nem tudom, hogy milyen a kísérő fájdalmad, de ha nem annyira gáz, akkor a futás segíteni is szokott a nehezebb napokon. Oldja a görcsöt és gyorsítja a tisztulást.

De ha nagyon erősek a görcsök akkor inkább pihenj, amúgy is kell a pihenőnap.

182. Angellesmera (válaszként erre: 179. - Naomi1)
2011. máj. 16. 20:51

Nekem két eshetőség van. Vagy reggel futok reggeli után, mert éhen én sem bírok, vagy du ebéd után, futás után pedig próbálok nem enni, csak hideg vizet iszom, nekem teljesen csillapítja, aztán meg jön a fáradság érzet és akkor már tuti nem vagyok éhes. Mindezek mellé jön még az esti kutyasétáltatás, szóval jót mókázom :D

Amúgy azért kérdeztem, mert nekem azt javasolták, hogy reggel fussak akkor hatásosabb...vagy akkor ez csak olyan városi legenda?

181. naomi1 (válaszként erre: 176. - Helena66)
2011. máj. 16. 19:41
ja es meg azt elfelejtettem hozza tenni hogy hol vagy te meg oreg..... ha 60 lennel mint anyukam is mondanam hogy fogyozzal mert ugyis sikerulni fog lefogynod......
180. naomi1 (válaszként erre: 176. - Helena66)
2011. máj. 16. 19:38

Hat igen minel jobban mulnak az evek annal nehezebb. Ez igaz. De kitartas. A kura szuper amit irtal. Anyukam minden evben csinalja. Mozog is sokat setal. Tole szoktam jo fogyokuras tippeket kapni. Kaposztaleves, bio ecet, stb.

Amit masok mondanak ne vedd figyelembe. Nekem van egy baratnom aki tobb mint 100 kilo volt. Par evig nem lattam mert elkoltoztuk.Tavaly nyaron a boltban osszefutottunk. O volt a penztaros. Nem hittem a szememnek mert egy sexi szoke csaj ult ott. Csak hasonlitott az arca a baratnomere. Majd kiakadtam mikor megszolitott. Szoval sosem mondom tobbet senkinek aki kover hogy igy szerettunk meg meg hogy jobb igy ne foglalozz vele. O a pelda ra a baratnom. Szep no volt koveren de super sexi lett vekonyan. Sajna gyorsan fogyot csak dietazott nem evett este stb.nem spotolt. Igy neki a hasa logott azt kesobb plasztikazni kellett. Szoval mindenkinek van eselye ne add fel. Legyel te is sexi. 100 kilo nem a vilag akar milyen idos az ember. Csak eletmod valtozas meg ido.

179. naomi1 (válaszként erre: 178. - Angellesmera)
2011. máj. 16. 19:25
En vacsi vagy nagyobb etkezes elott szoktam. A vegett hogy en nem tudok teli pocival futni. Nem megy. Ures gyomorral sem, igy mielott elindulok futni 1 oraval elotte egy banat vagy egy joghurtot eszek csak. Ha haza ertem fozok vacsit. Szoval en du szoktam futni. Neha este de akkor utana nem eszek sokat csak egy kenyerket mert akkor meg aludni nem tudok ha bezabalok lefekves elott
2011. máj. 16. 18:52
Annyit szeretnék tőletek kérdezni, hogy mikor, melyik napszakban hatásosabb futni???
177. 44d5abb30c (válaszként erre: 176. - Helena66)
2011. máj. 16. 18:06

Mi is szurkolunk neked!;o)

Ma én sem megyek edzeni, a szokásos találkám miatt a mikulással, meg a találkát kísérő hasfájás miatt. De holnap bepótolom!:)

2011. máj. 16. 17:47

Sziasztok,

A bokám miatt a múlt hetet nem tudtam teljesíteni csak egyszer az is alternatív megoldás volt, spinning, azután az se jött össze, mert csak érzékeny a bal külbokám. Ma pedig munka reggeltől holnap délig, akkor fogorvoshoz megyek, majd fodrászhoz és utána haza, mihez lesz erőm nem tudom,sajnos így el is röppen két nap a hétből mozgás nélkül.

A mai napon belekzdtem egy méregtelenítő kúrába, két nap lé utána hét nap erős diéta, majd 30 napos kiegynsúlyozott étrend. Nem bírom az ilyen erős szabálykat, de a mérleg meggyőzött, több,mint 100 kilógramm lettem. Ez egy szerűen gáz és undorító. Főleg a hasam,ami az én koromban ,ár nemigen alakul vissza. Kicsit elkeserít,hogy már nemigen tudok változtatni rajta, nincs is annál csúnyább, mikor lifeg a háj, vagy a tónustalan bőr. Most nagyon el vagyok keseredve és mindent megfogadtam, elszánt is vagyok. Nem mondom el senkinek, mert eddig még soha nem voltam ilyen dagadt mindig azt mondták a barátaim miért akarsz lefogynoi,mi így is szeretünk, a férjed se bánja stb. Persze nem mondta soha ő is elég husi sőt annál is több,de szerintem igen illúzióromboló lehetek fehérneműban, régebben nem törődtem ezzel, hba volt, most már sajnálom ezeket az éveket, minél fiatalabb az ember jobb,ha meg jön az esze. Ti nagyon ügyesek vagytok, szurkolok nektek.

175. naomi1
2011. máj. 16. 16:55
Csajok en a mai napot kihagyom mert fel vagyok puffadva. Ma pedig meg van 1 salsa oram is a parommal. Nem tudom mit ehettem ossze a hetvegen :( Holnap tuti megyek futni.
2011. máj. 16. 13:13
úgy akartam írni,hogy ügyesek vagytok,csak a baba a nyakamon keresztül mászkerál,
2011. máj. 16. 13:11
én most kezdek megint neki futni.az a baj,hogy jobban használ a heti3-4 alkalom 5-6 kilóméter,mint ha valaki fut minden nap 3at.ezért áttérek a heti3szor 6ra,bár nekem az sokkal több idő,és a baba miatt nem akartam de tényleg többet ér.régen kocsistól futottam de már nem marad el a kocsijában.ja és mindenkinek gratulálok,nagyon ügyike vagy.én kirándulni nem érek rá,de ha valaki hétvégén fut a szigeten,én csatlakoznék szivesen.és ne feledjétek aki fogyaszt az szép ráérőssen kocogjon:)
172. naomi1 (válaszként erre: 169. - Mamcili)
2011. máj. 14. 18:57
jogi, administracios, konyveloi, vegul is mindegy, a lenyeg hogy legyen
171. mamcili (válaszként erre: 170. - Ba75fa2700)
2011. máj. 14. 16:16

jó bizony

és közben mozgunk

friss levegőn vagyunk

stb...

170. ba75fa2700 (válaszként erre: 168. - Mamcili)
2011. máj. 14. 16:01
a csavargás az jó dolog...
169. mamcili (válaszként erre: 167. - Naomi1)
2011. máj. 14. 15:41
Milyen munkát keresel?
168. mamcili
2011. máj. 14. 15:41

Kéthetente egyedül vagyok...

Szívesen mennék csavarogni itt a környéki hegyekbe...

Ha valakinek van kedve társulni, beszéljünk róla...

167. naomi1 (válaszként erre: 166. - Mamcili)
2011. máj. 14. 15:29
ooh igy mar megertelek. En epp munkanelkuli vagyok. Remelem nem sokaig. Szoval en orulok ha mozgok. A tollaslabdara vissaterve en tegnap vettem. Alig varom hogy kiprobaljuk a csaladdal.
166. mamcili (válaszként erre: 158. - Naomi1)
2011. máj. 14. 14:45

az igazság, hogy a munkám sem éppen ülő, hanem napi 8 óra állás és menőmanó, stb... Mikor hazaérek örülök, hogy leülök, de nem adom fel olyan könnyen csak kezdhetem újra...

és maradok a trénernél és mivel jön a jó idő beindul a hegyi séta és a játszóterezés (egy kis tollas és kidobós :)

2011. máj. 14. 08:20

Tegnap is megvolt a 7.edzésnap: 2perc futás, 2perc gyaloglás 7x!:DDD

Ma is megyek, és így a második hét ezzel le is lesz tudva!;o)

Kifejezetten könnyebnek érzem már az edzést, kezdem egyre jobban bírni szuflával. A végére kellemesen elfáradok és szép egészséges piros az arcom. Egyre jobban megy, így én is egyre jobban szeretem is csinálni..

Viszont az ipod-ozást elhagytam, mert engem idegesített. Szeretek egyedül maradni a godolataimmal, legalább ilyenkor. Meg az erdő és a természet hangjait is vétek lenne elnyomni valami ricsajjal..:P

De nem vagyunk egyformák! Szerencsére!;o)

2011. máj. 13. 22:38
Jelentem nektek meg volt az én adagom is még reggel :D de iszonyatosan fájnak a combizmaim, de én is éveztem. Mellesleg én is zenével futok és így teljesen kikapcsolok. :D
2011. máj. 13. 18:02
Én még csak most megyek majd.. Várom, hogy leülepedjen a vacsora!:DD
162. naomi1
2011. máj. 13. 17:32
na megvolt mara is az adagom. Jol is esett. :)
2011. máj. 13. 12:48
Sziasztok, én is elkezdtem ismét.... Brrrr, nagyon nehéz, nem gondoltam volna, hogy ennyit visszaesik az állóképeségem...
160. naomi1 (válaszként erre: 159. - Lucalilli)
2011. máj. 13. 12:42
igazad van, es ami a zenet illtei en is MP3 vel futok. Igaz havy metallt hallgatok :)Nekem ez jott be
2011. máj. 13. 12:35
szerintem vigyetek magatokkal 1 mp3mat és hallgassatok zenét.csak lassú számokat!futni úgy érdemes el kezdeni ha nagyon lassan kocorásztok,mintha sétálna az ember,vagy lassabban.ez is égeti a zsírt és idővel az ember saját maga fog gyorsítani.aki így kezdi el az nem kell,hogy bele sétáljon
158. naomi1 (válaszként erre: 154. - Mamcili)
2011. máj. 13. 11:54
ne add fel. kitartas. setalj tobbet es csak akkor fuss ha jol esik. ha most feladod orokre elmegy a kedved.
157. naomi1 (válaszként erre: 156. - Angellesmera)
2011. máj. 13. 11:52
udvozlet es kitartas az uj futrinkanak :)
2011. máj. 12. 22:52
wááá sziasztok nagyon örülök, hogy ide tévedtem :) egy másik sport miatt le kell adnom kb 8 kilót, ez a célom :)hogy könnyebben tudjak mozogni, mert amióta felszedtem a kilókat valahogy nem vagyok ura a testemnek...tudom, hogy ez hülyén hangzik de remélem értitek mire gondolok :) a lényeg mostantól én is itt vagyok igaz én csak a héten kezdtem :)
2011. máj. 12. 22:02

Sziasztok!!Rég írtam már!

Tegnap,tegnapelőtt futottam..:)

Mert a múlt hetem elég satnyára sikeredett!!:P

De hogy én milyen gyenge vagyok!!Majd a tüdőm köptem ki...de nem adom fel!!!!!!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook