Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! fórum

Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. máj. 21. 13:35
Én ma második nekifutásra 3 km-ig jutottam. Ami nem annyira rossz, viszont, ha azt nézzük, valaha már a 12km is gond nélkül ment kicsit el vagyok kámpicsorodva. De lesz még jobb :-))))))
2011. máj. 21. 13:19

én most állok neki számotttevően futni,majd beszámolok az eredményről.heti 3szor talán el jutok este futkorászni.remélem.

ügyes vagy ne is hagyd abba,tökre sokat számít az egészségünknek is.

212. naomi1 (válaszként erre: 211. - Lucalilli)
2011. máj. 21. 13:04
Nekem is feltunk mintha kevesebben lennenk. En kitarto vagyok. Tegnap szedtem foldiepret fogyozni, na meg vettem dinnyet ;).3 x voltam futni eddig a heten. Nem akarok nagyitani de nem csak a kozerzetem jobb de fogytam is tuti. A merlegen nem latok valtozast esetleg fel klot, de a ruhaim lotyognek. A borom is valozott a combon feneken cellulitisz kevesebb lett, es szep formaja lett a labaimnak. Igazan ennek orulo a legjobban. Lehet hogy meg a teli csizom is fel tudnam huzni mert a telen mar nem tudtam akkora vadliaim voltak. A legjobb az volt mikor 2 napja este a parom megjegyezte: te jo eg te aztan jol levekonyodtal.... ezt a derekam hasamra mondta. A karomat meg nem is emlitettem hogy keszult egy fenykep es nem hittem el hogy en vagyok. A zsirparnacskak onnan is eltunek. Hat 3 het eddig ugye? de en tokeletesen elegedett vagyok. Abba sem hagyom. Ma tollasozni akarok mert meg mult heten vettunk.
2011. máj. 21. 10:40
itt csak 3an maradtunk úgy tűnik:)én tegnap gyalogoltam vagy2órát feszített tempóban hát durva volt.ma megyek futni,remélem nem sülök meg.nektek látszik már valami?
210. naomi1
2011. máj. 19. 23:10
Nekem is megvolt a mai futrinka. 5 km folpakkosan. A hasam es a darakam erezhetoen vekonyodott a muanyagtol szoval nem csak a vizet izzadtam ki :)
209. naomi1 (válaszként erre: 207. - Lucalilli)
2011. máj. 19. 23:07
Hat igen a szemem az 2 eves orvoshoz jaras utan derult ki hogy az osszes panaszom szemhelyamtol van... igaz amugy is megmutettem volna 10 ev mulv igy legalabb mar nem kell. A szam meg egy 20 eves ter mert sosem volta megelegedve vele. Mindig olyan pici volt felol. Hat a cici az marad abba en sem merek bele vagni, na meg elegedett vagyok vele...vagyis a parom. haha
2011. máj. 19. 21:15

Megvolt a mai futrinka. Hát, nagyon nehezemre esett, fogalmam sincs miért. Se tüdővel, se izmokkal nem bírtam. 3perc futás, 3 perc gyaloglás lett volna 6x, de én csak 4ésfél-szer bírtam. Sorry!

Talán majd holnap menni fog, bár akkor már 7x kellene..:S

207. lucalilli (válaszként erre: 206. - Naomi1)
2011. máj. 19. 12:53
látom voltál plasztikázódni:)én is szeretnék télen új ciciket,de be vok kissé rezelve tőle.gondoltam addigra az alakom is tutkó lesz a sok futkározástól:)de ebbe a melegbe iszonyat futni komolyan mondom
206. naomi1 (válaszként erre: 205. - Lucalilli)
2011. máj. 19. 12:42
koszi szepen a hasznos infot. Biztos igazad van mert folyamatosan a wc re jarok....most hogy mondod. szoval amig nincs dinnye az eper is megteszi. :). Legalabb ingyen van :)
2011. máj. 19. 07:36
ja és ezt a fogyit én találtam ki mikor versenyre fogyasztottuk a súlyunkat,apámmmal,tehát engem lehet szídni ha nem jön be.
2011. máj. 19. 07:35
az eper viz hajtó nem hízlal és tökre egészséges.de mindig kell a csak gyümölcs mellé enni csirkemellet tofut,vagy,halat ki mit szeret,mert a bőr szereti a fehérjét szükség van rá hogy ne lógjon meg.
203. naomi1 (válaszként erre: 200. - Lucalilli)
2011. máj. 18. 23:01
ok. megcsinalom. ettol nem lesz lukas a fogoam mint az ecettol :) . Eloszor a foldiepret felzabalom mert most az erik epp a kertbe szoval 1 honap szamoca ...remelem nem hizlal?! ..es utana jon a dinnye kura ezerrel.
202. 44d5abb30c (válaszként erre: 200. - Lucalilli)
2011. máj. 18. 21:37

Az jó! Imádom a dinnyét..:))

Csak legyen már szezonja..:S

2011. máj. 18. 18:04
én olyan fáradt vagyok,szerintem lefekszem:(
2011. máj. 18. 17:03
jajj egyszerűen lehet vele.reggel dinnye,tízkor is,ebéd csibe mell salival du-n dinnye este fél liter citromos víz és egy szendvics,vagy saláta szóval valami diétás.tuti le fogysz,a dinnye 80százaléka víz!!!bár mennyi fogyasztható.:))
2011. máj. 18. 11:56
Na én ma 5 percet ha bírtam futni, annyira fáj a vádlim...tiszta szégyen főleg hogy még csak 19 vagyok és alig egy éve hagytam el a rendszeres mozgást...pfff nagyon mérges vagyok magamra...
198. naomi1 (válaszként erre: 197. - Lucalilli)
2011. máj. 18. 11:22
Uhh ezt most hallom eloszor. Meseld el hogy mukodik ez a dinnyes fogyas. En alma ecetet ittam ami jo volt fogytam tole, de lett ket lukas fogam igy abba kellett hagynom ,,....a fogorvos draga.
2011. máj. 18. 10:00
ügyesek vagytok.nekem egy nagy hideg görög dinnye esne jól:)de tök drága.azzal lehet nyáron fogyni,és méregteleníteni is.
196. naomi1
2011. máj. 17. 23:01
vagyis nektek...
195. naomi1 (válaszként erre: 193. - 44d5abb30c)
2011. máj. 17. 23:00
:))))))))) Egyidosek vagyunk. Oszinten en jobban birom a futast mint 28 evesen. Akkoriban 20 perceket jartam futni (igaz meg 2 honappal ezelott is) es alig vartam leteljen majd meg halltam. Most meg jol esik. Es ezt mind ennek a forumnak koszonhetem.:)
194. naomi1 (válaszként erre: 192. - Helena66)
2011. máj. 17. 22:54
Hat jobbulast kivanok. Lehet jobb is ha nem futsz ilyen kemeny dieta mellett. Ha megszokja a szervezeted jobb lesz. Valszeg a vernyomasod is leesett. Szerintem jovo heten be fog minden allni es ujra kezdheted a futast. 1 het kieses nem a vilag. Gyorsan alkalmazkodik a szervezeted. De Te fogod erezni melyik a legjobb perces futas.
2011. máj. 17. 22:12

Nah, letudtam a mai futást: 3perc futás, 3perc gyaloglás 5x. Ez a harmadik hetem és határozottan érzem a fejlődést! Nagyon élvezem, hogy elmúlt a kripliség-érzés, és a helyét átvette valamiféle kondiciós magabiztosság, amiben már a testem engedelmeskedik az akaratomnak és nem fordítva. Nagyon klassz érzés, nem is emlékeztem már, hogy van ilyen, pedig még csak 37 éves vagyok!:S

Hurrá, hurrá!:DDD

2011. máj. 17. 21:21

Sziasztok,

Sajna ez a hét nekem kimarad, a bokám miatt. A jövő héten tök elölről kell kezdeni, vagy szerintetek van esély rá, hogy könnyebben fog menni? annyira depis vagyok, a tisztító kúra megy, éhes vagyok és hányingerem is lett. A fejem még nem fáj. Két napig lé a menü, holnaptól kicsit ehetek is.Rághatok. Ez hiányzott a mármint a rágás.

191. naomi1
2011. máj. 17. 17:26
csajok nekem az uresgyomros futas nem jott be azt hittem meg halok, raadasul a hutoszekrenyrol almodoztam folyamatosan. Maradok vacsi elotti futasnal nekem az jot be ;). Teszek a hasamra folpakkot vagy minek hivjak, hatha a zsir jobban eg. Nem tudom miert de a hasamrol nehezen tunik el a csomagocska.
2011. máj. 17. 11:14
és több zsír is ég el az üres gyomor miatt,de én is csak este jutok el mióta újra járok,régebben csak reggel mentem mindig
189. 44d5abb30c (válaszként erre: 183. - Timycat)
2011. máj. 17. 11:00

Biztos így van, mondjuk a harmadik-negyedik nap már el is megyek, de az első két nap nekem kegyetlen szokott lenni. Nagyon erős, görnyesztően fájdalmas görcseim vannak, akárcsak a szülésnél. Azzal inkább nem sportolok, mert nem is tudnék szerintem..:S

Szerintem is jobb a reggeli futás (bár én gyakran csak este tudom rávenni magam), mert tényleg tisztább a levegő és akkor még nem fáradt el az egész napos hajtásban az ember..;o)

2011. máj. 17. 10:22

jó reggelt

futni szerintem reggel jobb,és minden képen üres gyomorral,mert így nem tud ch-ot égetni a szervezet csak vizet,és zsírt.én mindig reggel futottam .aki nem bírja nem bírja,jó az este is :)

187. naomi1
2011. máj. 16. 22:51
A baratom aki surubben jar futni azt mondta hogy a reggeli futassal az a baj hogy a szervezeted meg az ebredes utani nyugalmi allapotban van es nem lenne szabad futassal vagy 5 km es kocogassal terhelni. Mondjuk annyibl igaza van hogy nekem ez tuti nem menne. Egy reszt mert marha lusta vagyok reggelenkent orulok ha berek a munkahelyemre ha epp dolgozok.
186. timycat (válaszként erre: 182. - Angellesmera)
2011. máj. 16. 22:01

Szerintem ebben csak annyi van, hogy reggel, inkább hajnalban tisztább a levegő. Több az oxigén, amit belélegzel, több jut az izmokhoz és kevésbé fáradnak, jobban és többet bírsz.

Szerintem ennyi bújik a legenda mögött ;)

185. timycat
2011. máj. 16. 21:57

És mindenkihez:

Gratulálok a kitartásotokhoz! Csak így tovább!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook