Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! fórum

Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 6. 17:48
én.és nem találtam hanem én szoktam ezt iszogatni,mert nagyon jó víz,és méreghajtó.de még a csalánt,és a zsurlót is hozzá kell tenni!mind a négyből 1kis kanál 1 liter vízbe téve.
273. odzsika
2011. jún. 6. 15:09
tudom, csak nem akartam külön írni és elfelejtettem h ki találta.. :)
272. timycat (válaszként erre: 271. - Odzsika)
2011. jún. 6. 14:48
erre én nem tudom a választ... a többiek találták...
271. odzsika (válaszként erre: 270. - Timycat)
2011. jún. 6. 14:37

nekem is hasonló problémáim vannak.. de 10 meg túl későn van.. addigra elmegy minden kedvem.. fél 7 körül járok, de majd ma megpróbálom nem túleröltetni magam..

amúgy ez a cickafark+körömvirág teát honnan szedtétek? ilyen kombóban nem találom a guglin, de felcsigázott az eredmény.. :)

270. timycat (válaszként erre: 269. - Odzsika)
2011. jún. 6. 14:25

Szia!


Én aktív futó vagyok régről, ilyen hőségben én este 10-11kor szoktam futni, de még akkor is dől rólam a víz, esetleg lehet hajnalban, de az nekem túl korán van ;)

269. odzsika
2011. jún. 6. 14:19

Sziasztok!

Lehet még csatlakozni? Én egy ideje nem futok, mert ebben a nagy melegben nem megy,nagyon megfájdult a fejem egyik este viszont helyette gyors tempoban séta.. napok óta érzem, hogy lenne kedvem futni, úh ma megpróbálom újra.. ti hogy bírtok ilyen időben futni?

268. naomi1 (válaszként erre: 267. - Lucalilli)
2011. jún. 6. 13:00
ooh en is szeretem a dechatlon t. Alig varom hogy menjek haza. Tuti megallok szetnezni. Ez is onnet szeretek vasarolni. Ezt a new balance-t megjegyzem magamnak. :)))))))Az idore visszaterve ...legalabb ma nem kell kertet locsolni:))))))esik ezerrel!!!
2011. jún. 6. 12:02

nektek is bár ez az idő felháborító semmi jó nincs benne:(

nekem new balance cipőm van,az egy nagyon jó futó márka csak itthon nem nagyon ismerik.30ezer volt,de én 10ért vettem leárazva a dechatlonban.ott sok jó cucc van futáshoz is,meg mindenhez.én onnan öltözködök

266. naomi1
2011. jún. 6. 11:34
Hetfo ..ma megint megyek futni. Tegnap tollasoztam masfel orat. Erzem a karom meg a fenekem. Ajanlom mindenkinek :)))) Kellemes fukarozast a hetre mindenkinek. :)))))
265. naomi1
2011. jún. 5. 23:46
haha eljen a jo oreg NIKE. jep :))))))
2011. jún. 5. 22:19
Az én lábam 43-as.Két éve vettem egy outlet-ben Nike rózsaszín-fehér azaz első női cipőmet. A férfi túl széles, most adidas marathon van 43 1/3-os kellett.
263. naomi1 (válaszként erre: 262. - Angellesmera)
2011. jún. 5. 12:14
Nekem is egy Nike jott be 2 eves es birja szerencsere. A szamlat azert tedd el ha megsem jonne be hogy vissz tudd cserelni. Nekem is 36 os a labam de van amikor 37 es veszek, es a futo ciom is 37 es. Volt egy 38 as is. Nagyon kenyelmes volt de ha futottam majd orra buktam benne.
2011. jún. 4. 23:58
Megvettem a futócipőmet!!! Niket vettem, ez volt a legrugalmasabb, az összes adidas nagyon, de nagyon kemény volt. Reebokba sem találtam megfelelőt, ami az lett volna nem volt méret. 22 fontomba fájt, át lehet számolni :) ja és amúgy 36 a lábméretem, de 38 vettem. Este kipróbáltam, nem mertem nagyon megerőltetni a lábamat még mindig fáj, de éreztem nagyságrendekkel jobb, szinte szárnyalni tudtam volna.
261. naomi1 (válaszként erre: 260. - Mamcili)
2011. jún. 4. 23:37
ooh de kar. mi az oka? Hatha tudunk segiteni rajta...:((((((((
260. mamcili
2011. jún. 4. 09:20

Sajna én feladtam...

Majd a nyáron szabi alatt kipróbálom, addig meg futok eleget a munkahelyemen SAJNOS!...

259. timycat (válaszként erre: 258. - Naomi1)
2011. jún. 3. 23:35

Igen a Hervisben elég jókat lehet találni leárazva. Én ott vettem kemény 5ezerért a Filámat csak mert volt a bal cipő elején egy pici folt. No sebaj a minőségén nem ront. Ma avattam fel, bevált, ha nem lett volna leárazva szerintem akkor is ezt választottam volna, mert színben teljesen megy a futócuccomhoz.


Amit elfelejtettem korábban írni, hogy a futócipő legyen fél vagy max egy egész számmal nagyobb, mint egyébként a lábméreted. Mert futás közben picit dagad a láb és a pont jó méretű cipő elkezdi nyomni az ujjadat (legalábbis az én tapasztalatom ez)

258. naomi1
2011. jún. 3. 23:21
En sem vagyok markafuggo. Bementem a Hervis be a parommal aki tapasztalt futo. O a leertekelt tek kozul felprobaltatott 3 db ot. Vegul is 10.000 FT ert egy Nike lett a iszemelt mert az volt a legrugalmasabb. En hatproblemas vagyok:((( a nem jo a cipo elso 10 perc utan borzalmas tud fajni.
2011. jún. 3. 21:48
Mondjuk én mindig adidas fan voltam :) a reebok tényleg jó koriból is olyat akarok venni :)
2011. jún. 3. 20:33
Az én cipőm adidas marathon, mert az olvastam a terepen futáshoz vékonyabb,de rugalmas cipő kellene, meg is magyartázzák miért. Régebben nekem is nike volt, de most hiába vettem újat nem jó, csak gyalogláshoz tudom felvenni. Persze ez lehet,hogy súlyom hibája.
255. timycat (válaszként erre: 254. - Angellesmera)
2011. jún. 3. 17:46

Szerintem is a cipővel lehet gond, vagy ha hirtelen terhelted meg, esetleg a melegtől szokott még lábdagadás lenni, de azt tapasztaltad volna korábban.


A jó futócipő titka -nem feltétlen a legdrágább a legjobb- rengeteget kell próbálni és menni, ugrálni bennük, ha hülyének néznek akkor mi van, a te lábadat cseszi szét ha rosszul választasz. Első hogy megnyomkodott belülről a saroknál, be kell tudnod nyomni kicsit, a másik pedig, hogy a cipő orra teljesen lazán felhajtható a fűző részre, gyakorlatilag össze lehet hajtani. Én korábban nagy Nike-hívő voltam, de valahogy az idő folyamán elfelejtett jó-cipőt gyártani. Most szerintem az adidas és fila ami jó és megfizethető, de amibe teljesen beleszerettem és ha szánsz rá cirka 25ezret akkor a Reebok EasyTone cipői valami isteniek, erre nem áll az összehajtogatás, mert más a talpkiképzése, de gyakorlatilag légkönnyűek és helyetted lépnek.

254. Angellesmera (válaszként erre: 252. - Helena66)
2011. jún. 3. 17:20
Erdőben futok én is, biztos akkor a cipővel van a baj, pedig nem kemény, igaz már kicsit régi edzőcipő, lehet h tényleg vennem kell valami speciálisat. Még egy éve többet mozogtam futottam, a kedvencem az volt, amikor homokos talajon mezítláb sprinteltem, most meg...kész. Azért ma elmentem sétálni másfél órára, de nem mertem futni.
253. naomi1 (válaszként erre: 251. - Angellesmera)
2011. jún. 2. 23:27
En is azt tudom mondani hogy vagy a talaj tul kemeny vagy a cipod nem jo. vagy mindketto. Olyan futocipot erdemes venni ami a saroknal rugalmas. A futocipok altalaban olyanok persze de gagyit ne vegyel mert a okozhat ilyet tapasztalatbol mondom.
252. helena66 (válaszként erre: 251. - Angellesmera)
2011. jún. 2. 22:57
Nem túl kemény talajon futsz? Tegnap nem mentem ki az erdőbe, mert sötét lett mire nekiindultam, betonon kocogtam 20 percet úgy jártam mint Te, ez az erdőben még nem jött elő.
2011. jún. 2. 13:12
Tegnapit is kihagytam mert a bokám bedagadt, ami érdekes mert nem is az fájt, hanem a vádlijaim, de ameddig le nem megy a gyulladás nem merek futni. Szerintetek mitől lehet amúgy? Addig is maradok a tornánál, hasra, fenékre és lábra vannak jó kis nyolcperces tornák azokat csinálom.
250. naomi1 (válaszként erre: 249. - Lucalilli)
2011. jún. 1. 14:30
szoritok neked hogy sikeruljon....nem lesz gond tobbet a feles kilokkal...
249. lucalilli (válaszként erre: 248. - Naomi1)
2011. jún. 1. 10:24
azt el is hiszem:)lehet hogy nekem is sikerül1munka este hattól pár óra ismerősök hotelében gazdasszonykodni.az jó volna a két gyerek mellett,és bringával kéne járnom minden este.meg heti3 futás.
248. naomi1 (válaszként erre: 246. - Lucalilli)
2011. máj. 31. 19:41
Lehet hogy te tobb zsirt egettel el a egesz napos takaritassal. Anno mikor Hollandba koltoztem bringaval jartam hazakat takaritani. Olyan vekony voltam mint a cinegemadar.....Meg mindig naooon faradt.
2011. máj. 31. 16:54
Nekem is megvolt a mai, de nem tudom, hogy holnap bírni fogom-e, egyszerűen úgy fájnak a vádlijaim a belső oldalon, hogy miután leálltam a futással alig bírtam sétálni...szóval szerintem csak minden második nap megyek, holnap lesz torna vagy csak séta, tudom elég gáz de nem tudok mit csinálni. :S
2011. máj. 31. 08:38
ügyes vagy,én tegnap csak takarítottam de egész nap
245. naomi1
2011. máj. 30. 22:28
lefutottam az adagomat. Nem tudom miert de nagyon konnyen ment pedig ma jott meg a mensim. Ilyenkor normalisan hulla vagyok es csokit falok ehelyett 1 ora futas 3x par perc setaval. Csokit nem ettem mert luta voltam elmenni erte a boltba. Este salsa oram volt ki voltam teljesen purtyanva.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook