Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! fórum

Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
334. timycat (válaszként erre: 328. - Vanessza13)
2011. júl. 5. 01:19

Szia köztünk!


DE! Sajnos rögtön így kezdem, írtad, hogy 7 hetes a babád. Ez esetben nagyon nem ajánlott a futás, ha már mozgás inkább biciklizz vagy ússz. A futás egyáltalán nem tesz jót a tejtermelésnek, a melled megnőtt már ez is nyújtja a szalagokat, a futás meg alapból nem tesz jót a melleknek; a másik amit megvisel az a gátizom; ami nálad mostanában elég nagy terhelésnek volt kitéve, pl. hónapokig tartott egy babát, aztán a szülés.


Én anno a szoptatás alatt semmit sem sportoltam, fizikai erőkifejtés apasztja a tejelválasztást, és ilyenkor nem lehetünk önzők, a baba érdekei a legfontosabbak.

333. naomi1 (válaszként erre: 332. - Timycat)
2011. júl. 5. 01:18
haha meg szerencse hogy nem vagy anorexias.:) Egeszsegedre. Jobbulast a labadra.:)
332. timycat (válaszként erre: 324. - Naomi1)
2011. júl. 5. 01:12

Én épp most végeztem 2 nagy szelet pipizsíros kenyérrel és küldtem rá Sport szeletet. Én hízókúrázom (49 kiló vagyok); ez ici-pici ellentmondás a napi 7-8 esetleg 10km futásommal, tudom.

Ja és ma futottam, nem olyan sokat, mint szoktam, de mára enyhült a fájdalom, igaz kenegetem a lábim és lehet a benne lévő fájdalomcsillapító hatott, ezt nem tudom, de jól esett.

331. naomi1
2011. júl. 5. 00:42
udvozollek teged is a csapatban. :))
2011. júl. 5. 00:23
sziasztok:)! En is matol szeretnek elkezdeni kocogni, csatlakoznek:)!
329. naomi1 (válaszként erre: 328. - Vanessza13)
2011. júl. 4. 23:34
hat nekem a hajnali futas halal lenne. En havi 1 kilot leadok ami nem jon vissza. Ez persze nem csak a futastol van. Probalok zsirtalanabb etrenden elni. Nekem a futas nagyon sokat segitett. Sima fogyourakban nem hiszek mert mindig visszaszedtem a kilokat. Na meg nem vagyok egy tartozkodos. 1 eve meretem a testzsiromat es ez az egy ami eddig segitett a kocogas, lassu futas, seta. :)))Es szepult tole az alakom. Karcsusit. Tavaly nyaron szegyeltem magam es most 2 honap utan fel merem venni az ujjatlant mert nem log a karom mint elotte. Hajlamos vagyok cellulitiszre pedig nem vagyo eros testalkat ...az is tunedezik. :)
2011. júl. 4. 22:41
Nekem 2 gyerkőc van itthon a Picike 7 hetes így nem lesz könnyű beütemezni a futást.A férjem dolgozik amikor meg hazaér Ő is elmegy edzeni,így este tuti nem tudok futni.Arra gondoltam,hogy mielőtt elmegy dolgozni fogok futni.Ami azt jelenti,hogy kb.hajnali5-6 között.Hát ez dupla kihívást jelent majd,mert olyankor szeretek még aludni,de muszáj lesz mivel máskor nem lesz rá lehetőségem.....
327. Vanessza13 (válaszként erre: 326. - Naomi1)
2011. júl. 4. 22:38

Szia:)

Akkor Te ezen módszer szerint futsz?

És mennyit sikerült fogynod tőle?

Amikor elkezdtelek olvasni Titeket és a névadásról volt szó,valamiért az Easy Rider jutott az eszembe:D

De újoncként nem akarok okoskodni,félre ne értsétek:)

326. naomi1 (válaszként erre: 325. - Vanessza13)
2011. júl. 4. 22:33
Le ne lepj. Maradj velunk. Igaz a 6 het letelt de attol meg a futast nem hagyjuk abba. Akar lehetne egy uj nevet adni. Sot en meg csak nem is kezdo voltam mikor kezdtem majusban. Evek ota futok hellyel-kozzel. Itt tanultam meg ezen a forumon hogy is csinaljam a sikeres fogyasert. :)))
2011. júl. 4. 22:24

Sziasztok!

Még nem jártam itt,de annyira megörültem Nektek és én is csatlakozni szerettem volna,el is kezdtelek Titeket olvasni és a 85. h.sz-nál rájöttem,hogy Ti májusban kezdtetek és most meg júli van:(

Pedig én is épp most akartam elkezdeni futni és hát hasonlóképp egy-két illetőhöz én sem vagyok egy sportember.Ezért örültem ennek a fórumnak,mert magamra találtam köztetek.

Azért tovább fogok olvasni,hogy legalább biztatást nyerjek a sikereitekből:)

További jó futást!!

324. naomi1
2011. júl. 4. 21:46
Setalgassatok. jot fog tenni de nem feladni mert ellustultok. Es ne egyetek zsiros kajakat Csokkentsetek le amennyire csak lehet. Ezt is megszokja majd a szervezet egy ido utan. Apa meg zabalhat ha akar. Az enyem eszik rendesen es szep pocakja van. Direkt nem veszek kolbit... erre elmegy a boltba vesz maganak es meg is eszi. En meg nezem de nem zavar mert mar nem kivanom. :)))))
2011. júl. 4. 07:13
sajnos tényleg nem szabad futnom, ma reggel megméreckedtem hát gáz.
322. timycat
2011. júl. 3. 23:22
Ja a konklúzió lemaradt: vigyázz a bokádra!
321. timycat (válaszként erre: 320. - Naomi1)
2011. júl. 3. 23:22
Én is sétára "adtam a fejem", fáj a lábam; pont egy éve volt egy részleges térdszalag szakadásom, nagyon hamar gyógyult, pedig nem tartottam az orvosi utasításokat, rá 2hétre már fáslival mászkáltam, noha 6 hét fekvés javallott. Ez már mindegy is, de most be vagyok sza.va, mert most emeltem a terhelést és fáj, mintha kést döfködnének, szerintem maga a szakadás nem fájt ennyire :(
320. naomi1 (válaszként erre: 318. - Helena66)
2011. júl. 3. 23:12
timicatnek igaza van. a seta is ugyanolyan hatasos a te esetedben. :) A lenyeg hogy a pulzusod seaval is felmegy 120 fole tehat zsirt egetsz. :)))
319. timycat (válaszként erre: 318. - Helena66)
2011. júl. 3. 22:58

:D Ez nem rossz tulajdonság, csak a hozzáállással van még pici gond. Én inkább úgy mondanám: Mindent elérek amit szeretnék csak nem mindig olyan úton-módon ahogy terveztem/szeretném.


Ne add fel!

318. helena66 (válaszként erre: 317. - Timycat)
2011. júl. 3. 22:49
Igazad van és tudom mit írtál, de tudod olyan típus vagyok,hogy mindig azt szeretném,amit nem érek el.
317. timycat (válaszként erre: 316. - Helena66)
2011. júl. 3. 22:46

Szia!

Egyszer már írtam neked erre a problémádra, a 184. hsz. Olvasd el a futóedzések újrakezdése előtt.


Én tegnap láttam 2 testesebb egyik középkorú, másik idősebb hölgyet, akik csak sétáltak, de elég tempósan; szerintem ha már nem akarsz biciklizni vagy elliptikus tréner miatt kondi bérletet venni, akkor inkább tempósan sétálj. A futásnak azért nem látom értelmét esetedben, mert megfogod így utálni, fájni fog, feladod és még a bokádat is tönkreteheted

316. helena66 (válaszként erre: 315. - Naomi1)
2011. júl. 3. 22:23
Sajnos a súlyomtól van. Biciklizni pedig nem merek.
315. naomi1 (válaszként erre: 314. - Helena66)
2011. júl. 3. 20:25

ne add fel!!! nem lehet hogy a boka fajas a cipotol van? nagyon nehez jo futocipot szerezni. csak akkor tudja az ember hogy jo ha mar fut. ...

ha meg nem attol van akkor biciklizzel. az is nagyon jo zsiregeto amig rendbe nem jon a bokad.:)))

2011. júl. 3. 20:13
Nyomi vagyok feladtam, hol a bokám, hol a lustaságom. Holnap újra kezdem.
2011. júl. 3. 19:08

Nem a futást hagytam el, hanem a netezést, meg munkát keresek, papírmunka stb. ha eszembe jut ide feljönni, már túl fáradt vagyok...

Most nekem valamiért jobb este futni, pláne eső előtt egyszerűen jóóóóó :)

312. naomi1
2011. júl. 1. 14:54
futrinkak nagyon el vagytok tunve. nyaralni vagytok vagy feladtatok? En ma megint megyek. matol akcio van a fitnessbe. pontgyujto. alkalmankenti pecset. 5 pecset utan ajandek 10 pecset utan bor, es sorsolasos nyeremeny. Nekem pont meg lesz 10 nyaralas elott.:)))) mar ezert is erdemes futni. :))A nagy melegben meg jol esik a kondiciolat helyen futkosni. :))udv mindenkinek
311. naomi1
2011. jún. 26. 21:19
szegeny van ez ugy. ismeros. vasarnap betegseg :))). A horgaszat nagyon szuper volt. eletre szolo elmeny. Egy foka elcsorta az egyik makrelamat, aztan kidugta a fejet es korberohogott....Sosem lattam vadon elot es foleg nem a melyebb tengeri reszeken.
310. timycat
2011. jún. 26. 15:54
Ma nagyon szar napom van, nem történt semmi, csak szimplán nem tudok mit kezdeni magammal... még futni sincs kedvem... na ez a vég :(((
309. timycat (válaszként erre: 308. - Naomi1)
2011. jún. 23. 23:40
Jó horgászást! Én mindig is sajnáltam szegény halakat... de azért megeszem, csak ne lássam őket "egészben" Álszent felfogás tudom, de darabokban már tárgyiasulnak számomra
308. naomi1
2011. jún. 23. 20:36
En sajna holnap kihagyom de lesz egy jo programom. Horgaszni megyek makrelara a tegrerre. Egesz nap allok igaz de a karom mozgatom, na meg ha fogasom van ...jo a karizmomnak. Persze ha nem leszek tengeri beteg.:)
307. timycat (válaszként erre: 305. - Naomi1)
2011. jún. 23. 01:48
Amúgy én is futottam, veszett jó időt, úgy hogy holnapra pihenőt szánok, aztán pénteken kórház-védő futásra megyek
306. timycat (válaszként erre: 304. - Naomi1)
2011. jún. 23. 01:46
ügyvédjelöltként tengetem a napjaim, de panaszra nincs okom, mákom van a két főnökömmel; az iroda alapvetően polgári joggal, némi nemzetközi joggal főként osztrák/némettel foglalkozik, az én "reszortom" inkább a gazdasági és vagyon elleni bűntetőjog (ősszel szakvizsgázom, legalábbis remélem hogy sikerül)
305. naomi1
2011. jún. 22. 21:33
Ja el is felejtettem mondani hogy lefutottam a mai adagomat is. :) Kerdes: nem tudtok veletlen valakit akinek van elado Jack Russelje kolyok?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook