Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
103003. 654268ce3d
2020. ápr. 10. 22:00

Sziasztok!

Nekem lassan másfél éve volt a műtétem.

A következőket tapasztalom:

Köldök helyen érzéketlen és nem is érzem magam ott sehogy, mintha nem az enyém lenne. Olyan furcsa, picike, bár az erős simogatás azért érzem, de pl mosni sem szoktam belül, picit félek hozzá nyúlni!

Az első kicsi haskotom után hordtam a nagy haskotot, szerintem a hasam tetején lévő izom egyszerűen nem tapadt le, mert kiall. Most már hiába próbálok bármit. Mondjuk erről a dokit nem kérdeztem. Csak feltételezek, hozzáteszem.

A hegem nagyon nagy (hatalmas darabon nyílt szét, már össze forrt) ami miatt korrekciós műtét kellene, de nem merek ezen rossz tapasztalat után belevagni. Ez van!

Felszedtem valamennyit, de nem tudok mérlegre állni, kifogyott az elem a mérlegbol. És jelenleg a helyzet miatt most nem tudtam pótolni, így találomra kB 3-5kg lehet, de az kevéssé a hasamon, inkább a karon és a combokin látszik.

Szóval szerintem még egyszer belevagnek, csak a haskotom csaralnek időben a nagyobbra és nem a sebészetre mennék mikor szétnyílt, hanem a plasztikai sebészhez, csak ugye mindez hétvégén történt.

Jó egészséget és szép hasikákat kívánok mindenkinek!

2020. ápr. 10. 18:36

Sziasztok!

Azokat kérdezném akiket a Honvédban műtenének:

Mire számíthatok..

Október közepére vagyok előjegyezve 2sérv és szétnyílt hasizom műtétre.

Azon agyalok h most akiket lemondanak akkor az enyém is tolódni fog,ha helyre all addigra a rend vagy akiket lemondanak kaptok új időpontot?

Köszönöm

103001. torpiri (válaszként erre: 102992. - Laszlokartárs)
2020. ápr. 10. 11:06

Engem se zavar,csak mostanában belül a köldökömnél viszket, és mivel érzéketlen hiába vakarom 🤣🤣

Hát én meg se merem mondani mennyi jött vissza🙊🙈🙈 mondjuk nem hasra... comb és csípő... úgyhogy valamit ki kell találnom.


Koronát -bírjuk.

Mi Olaszba voltunk 1 hónapja...épp, hogy hazajutottunk. 14 nap karantén szerencsére kutya bajunk, most meg már meló ezerrel.


Mindenkinek kitartást, gyógyulást, kellemes nyuszit.


Tavaly ilyenkor jöttem haza a kórházból ;)

Elröppent az az 1 év.😉

103000. Laszlokartárs (válaszként erre: 102999. - BodyLipi)
2020. ápr. 4. 08:00

elhiszem, de előbb utóbb el kell hagyni majd a haskötöt, legalább is nekem is ezt mondta a dokim.

én egyszer csak eldobtam :)

engem egy itteni fórumtárs segített meggyózni hogy a haskötő nem tartja a sebet, hanem a hasfal letapadása miatt kell...

de az a fontos amit a doki a mond, mert az agyunk meg tud viccelni :)


a jhasi érzés számomra is ilyen mint amit mondasz, olyan mintha csúcsos lenne a hasam a köldökömnél meg olyan mintha kráter lenne :))

102999. BodyLipi (válaszként erre: 102997. - Laszlokartárs)
2020. ápr. 2. 21:05

Köszönöm. Én is gyors javulást kívánok mindenkinek.

Az alhasam szokott feszülni a köldök alatti tenyérnyi részen. Estére vagy sport után vagy ha sokat állok, jövök, megyek. Mintha picit estére kicsucsosodna. De csak ott. Reggelre már nem. Valószínű a pihenés nagyon jót tesz neki. A haskötő kell. Bár már mondták hogy nyugodtan hordjak alakformáló fehérneműt, de nekem akkor olyan furcsa, az alhasam mintha el akarna engedni, nincs ami támassza. Szóval a haskötőmmel jól érzem magam, de még sokat kell pihennem, ami a fekvő pozíció.

102998. Pannika 2
2020. ápr. 2. 19:59
Én 3 és fél hónapos vagyok. Én is csinálom a haspréseket már kb 1 hónapja. Elóre és két oldalra is felülőkerettel. Meg nyújtott lábbal lábemeléseket. Igaz nekem izmot nem varrtak, hasfalat sem.
102997. Laszlokartárs (válaszként erre: 102995. - BodyLipi)
2020. ápr. 2. 18:03

szia, gyors gyógyulást neked is :)


milyen érzés?

le tudnád írni milyen érzés?

nekem néha olyan érzés a köldököm és az alatti részen, én úgy hivom az Y vágásomig, mintha kemény lenne, vagyis érzéketlen és néha olyan feszítő érzés van ott, mintha egy nadrág szíj elszorítaná, feszítené...

kicsit nehézkes leírni az érzést, de olyan mint amikor az ember nagyon bekajál és puffad, ekkora tudom hogy kicsit túl erőltettem és dagad, de már ott tartok hogy egy fél óra, órás fekvés már csökkenti ezt az érzést, egy két hónapja ennek még volt hogy egy éjszaka kellett...


szóval szerintem javulok :)

102996. Laszlokartárs (válaszként erre: 102994. - Barbarella)
2020. ápr. 2. 18:00

ejha gratulálok, én még azt nem merek csinálni, inkább a sok séta, napi 5-10 km, és elliptikus tréner gép, épp most szálltam le róla.


azt a képet nem láttam, de nagyon bízom benne hogy izom is van, mert látom a lábamon, no meg a sejhajomon is érzem hogy ott is alakulnak izmok :)


bizom benne hogy nem hízás :))))


de azért a kajára is most megint oda figyelek, nehogy még véletlenül elhizzak ismét :)))

102995. BodyLipi
2020. ápr. 2. 14:47
Sziasztok! Most vagyok 2 hónapos. Köldök körül és alatta érzéketlen. A köldök alatt ha elfárad furcsa alhasi diszkomfort érzés, de egyébként teljesen jó. Nekem spinning biciklim van, de még nem merem nagyon erőltetni, emiatt a kicsit furcsa enyhe alhasi érzés miatt. (nem fájdalom) Ti is éreztek/éreztetek ilyet?
102994. barbarella (válaszként erre: 102993. - Laszlokartárs)
2020. ápr. 2. 00:03

Szerintem akkor izom lehet az. Ilyenkor már inkább érdemesebb lesz centikben nézni. :)


Láttad azt a képet ahol egymás mellé volt rakva 1kg zsír és 1kg izom fotója?:))


Én a január végi műtétem után ma tudtam újrakezdeni az edzést, olyan izomláz lesz itt holnapra...

De azért a 100 hasprést lenyomtam a végén! :D

102993. Laszlokartárs (válaszként erre: 102991. - Barbarella)
2020. ápr. 1. 19:25

oooo akkor vigyáznom kell a súlyomra, nehogy felszedjek, mert akkor ismét lehet löttyed hasú leszek :)))))


de jó tudni, köszönöm a te véleményed/tapasztalatod is, mivel én azért feldurrantottam 3-4 kg-ot :(((


épp most akarom elkezdeni újra a diétát, de amúgy nem is értem, ugyanúgy eszem mint előtte és annyi a különbség hogy most már edzek is, lehet ez izom? :D :P :)))

102992. Laszlokartárs (válaszként erre: 102990. - Torpiri)
2020. ápr. 1. 19:23

szia, oooo pedig azt hittem visszatér majd bele az érzés :)

bár nekem igy is "jó" :)))))


ki hogy bírja ezt a koronamizériát?

hogy vagytok?

tele az éléskamra? :)))

102991. barbarella
2020. ápr. 1. 00:51

Az enyém másfél éves.


Közvetlenül a köldököm körül én sem érzek sokat, viszont a többi részen igen szépen visszatért az érzékelés(pedig nem csak vízszintesen, hanem függőlegesen is vágva voltam).

Tényleg kell neki vagy egy év mire beáll szépen a formája is. Viszont én a műtét után még 15 kilót leadtam (nagyon nem ajánlom!), az bizony kezdett látszani, főleg ha lehajoltam. Ha jól tudom a hasplasztika max +/- 10 kilót bír el.


A szerencsém az volt, hogy a legutóbbi - negyedik - műtétem (most január végén) során (hát és derék) volt lehetőség arra, hogy picit húzzon hátra azon a részen, így nem látszik semmi. :)


[A combom éppen ma egy éves, ott érzek mindent.]

102990. torpiri (válaszként erre: 102988. - Laszlokartárs)
2020. márc. 31. 18:58

Helló

Jövőhéten leszek 1 éves 😁

Köldök körül, alatta tök érzéketlen 😂😂😂 szerintem ez már így marad ;)

102989. Pannika 2 (válaszként erre: 102988. - Laszlokartárs)
2020. márc. 30. 21:06
Azt mondta a dokim hogy egy évbe is beletelhet mire teljesen beáll a végleges állapot.
102988. Laszlokartárs (válaszként erre: 102987. - Pannika 2)
2020. márc. 30. 17:26

mondjuk azt hogy rendbe jött, szépnek nem szép, bár egy pasinál ez nem "fontos" :)))


de funkcionál, szóval mondjuk hogy rendbe jött, bár még körülötte eléggé érzéketlen, de majd csak vissza tér egyszer bele az élet :)

102987. Pannika 2 (válaszként erre: 102986. - Laszlokartárs)
2020. márc. 29. 20:24
A köldököd is rendbejött?
102986. Laszlokartárs (válaszként erre: 102985. - Pannika 2)
2020. márc. 29. 14:15

igazából én sem bántam meg, pedig volt nekem szívás becsülettel :))))


de igy van, legalább én ott hordom a nadrágot, ahol a normális alkatú emberek :)


majd alakulgat, bár én nem akarok lapos hasat, de azt a lebernyeg bőrt el kellett távolítani, nincs mese, szóval alapvetően megérte :)

102985. Pannika 2 (válaszként erre: 102984. - Laszlokartárs)
2020. márc. 28. 18:46
Mindenesetre nem bántam meg. Még nem igazán szép, de lapos. Hihetetlen.
102984. Laszlokartárs (válaszként erre: 102983. - Pannika 2)
2020. márc. 27. 19:23

én is pont igy vagyok vele, köldök alatt funkcionálok, de alatta érzéketlen még :)

majd csak javulgat, egyre jobban bírom a terhelést, szóval szerintem megmaradok :))

örülök hogy jobban vagy, gyors gyógyulást kívánok neked :)

102983. Pannika 2 (válaszként erre: 102982. - Laszlokartárs)
2020. márc. 27. 19:06
Én is jól vagyok. Az elliptikus tréner nálam is játszik. Nekem is be-bekeményedik a hasam alsó része. Érzéketlen is még. Köldök fölött tökéletes.
102982. Laszlokartárs (válaszként erre: 102981. - Pannika 2)
2020. márc. 27. 18:28

szia, igen meglepően nagy a csend :)

gondolom mindenki a tv-t nézi, figyeli mizuja a nagy világban a koronavírussal kapcsolatban...

te hogy vagy?

én elvagyok, van kicsi dagadás még, de már ismerkedem újra az elliptikus tréner géppel, főleg hogy nem nagyon megyek ki bringázni, a melóba is gyalog járok, ergó van már elég mozgás is :)))

102981. Pannika 2
2020. márc. 24. 17:37
De nagy a csend. Mindenki jól van?
102980. barbarella (válaszként erre: 102979. - Igditta)
2020. márc. 13. 11:24

Szia!


Én bementem simán a bőrklinikán a plasztikai részleg ambuláns rendelésére. Ott pedig szerencsémre a ma már szinte anyámmá vált adjunktusnő fogadott. Megnézett, feltett pár kérdést és onnantól kezdve kaptam a további teendőket.


(-86kg természetes fogyással, Szeged)

102979. igditta
2020. márc. 11. 07:03

Sziasztok!


Egy kis segítségre lenne szükségem. Régóta olvaslak Titeket. Az én történetem 2018 novemberére nyúlik vissza. Akkor kezdtem az életmódváltásom. 134 kg-ról indultam, jelenleg 74 kg vagyok. A fogyásom műtét nélkül sikerült. Most érett meg a gondolat a hasplasztikára. Kiskunhalason élek, láttam Szegeden is csinálnak, tudnátok segíteni az indulásban, mire kell felkészülni? Hogy lehet bekerülni? Köszönöm a válaszokat előre is!

102978. Memike3 (válaszként erre: 102970. - Shoppingmania)
2020. márc. 9. 20:21
Rendben, észben tartom. Köszönöm a tanácsod :)
102977. AnnaWass (válaszként erre: 102975. - Valakivagyok1984)
2020. márc. 6. 21:05
Nagyon koszonom!! 🙏🏻😊 ppff igen? Nos akkor belepek oda korulnezek kicsit...meg nem gondolkodtam de a fb-n rengetegen kernek tanacsot es keresnek fel a beauty woman csopiban is szepsegtanacsadassal es a plasztikai csopiban is priviben sokan irnak hogy lehetseges hogy inditok egy sajat oldalt... koszonom meg egyszer Neked es legjobbakar kivanom🙏🏻😊
102976. HJ80
2020. márc. 6. 18:54
Sziasztok! Véleményetek érdekelne, abban a dillemaban vagyok, hogy engem a Honvédban dr. Fekete fog műteni, és a central body liftet javasolta, amitől én eléggé tartok, a nagy heg, meg úgy az egesztől. Akinek esetleg ilyen műtétje volt örülnék ha megosztaná velem tapasztalatait. Nagyon köszönöm,mindenkinek sikéres gyógyulást!
102975. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 102974. - AnnaWass)
2020. márc. 6. 18:49

Aranyos vagy én is minden jót kívánok.😊Németh doki a mellplasztikai fórumon nem népszerű szerencsés vagy h neked szépet csinált.

Nem akarsz naplot inditani?

102974. AnnaWass (válaszként erre: 102973. - Valakivagyok1984)
2020. márc. 6. 16:21
Igymar ertem sajnalom es bizom benne hogy sikeres lesz oktoberben a beavatkozas es minden aszerint tortenik ahogy Te kivanod!!🌺🙏🏻 Muszaly hogy sikeruljon minden!!! A halo elkerulesere engem lokwood technikaval mutott igy arra nem volt szukseg viszont igy csak lassan fokozatosan terhelhetem a derekam es oldalso izmaimat de sebaj nem loverseny amint tul vagyok a hegmuteten es ok minden elkezdek szepen komolyabban mozogni... Dr Nemeth Tamas mutott egy regrol ismert cicit mar csinalt gondos profi doktor ur imadom de sajnos ez a sebzavar most kisse kiboritotta it magat is igy nagy remenyekkel allunk a 12-i mutet ele bizom benne hogy minden OK lesz! Kitartas neked ez az ev is el fog repulni es mindjart Oktober👍🏻😊 szep hetveget🌺
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook