Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? fórum

Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. máj. 8. 11:40
Kedves Fórumozók! Tanácsot szeretnék kérni azoktól, akiknek most 2022-ben sikerült TB-támogatással plasztikai műtétet végeztetniük. Egyáltalán van még ilyen, és ha igen, hogyan kell elkezdeni az ügyintézését? Én nagyon sokat kell, hogy fogyjak, kb. 25 kg-t, és koromnál fogva már nem fog visszahúzódni a bőröm. Elsősorban has- és karplasztikára lesz szükségem. Minden segítő jellegű választ nagyon szépen köszönök előre is.
2022. márc. 20. 13:40

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a TB támogatás csak szigorúan hasplasztikára vonatkozik? Ha nagyobb súlyfelesleggel rendelkeztem és lefogytam, de megereszkedett a combom és a mellem is, akkor azokat is lehet plasztikáztatni TB-re, vagy csak a hasat?

Köszönöm!

352. tumbo2 (válaszként erre: 351. - Lucullus)
2021. jún. 9. 13:15
én maszek orvosnál voltam,akkor fizettem ötezer forintot,hát nem ma volt.mondta,hogy egy kicsit fogyni kell,a többi tb-re ment.
2021. jún. 9. 13:05

Sziasztok!


Szeretnék egy kis infót kérni Tőletek, hogy hogy lehet has- és mellplasztikat TB-re csináltatni? Mennyit kell fogyni és ki igazolja ezt? (-22-nél járok, de szeretnék még fogyni 30-at kb.) Orvos emiatt nem látott még.

Akkora melleim vannak, hogy a sapkám kicsi rá, sokat fáj a hátam, de sosem írták le, hogy a melleim miatt van, a hasam pedig lóg, s még nem is szültem.

Köszönöm, ha válaszolsz!

350. tumbo2 (válaszként erre: 348. - Agines)
2021. jún. 4. 17:02
nekem a sérvem műtötték,meg a hasizmot varrták össze,leszedtek egy csomó zsírt.pedig nem voltam már fiatal,de csak egy nagy heg maradt a hasam alján,de szépen begyógyult.
349. Nyuszika03 (válaszként erre: 348. - Agines)
2021. jún. 4. 12:27

Szia Ági.

Nekem tavalyról elmaradt a műtétem es jovoheten lesz. A haziorvostol kell igazolas hogy fogytal e 10 BMI-t. Ha igen meg kell irnia. Kell tudoszuro, hasi rotgen, ekg, vervetel es kiirnak idopontra. Igazabol a dokival kell megbeszelni mindent ,hogy mit szeretnel. Szetnyilt hasizmot varrnak elvileg nekem is. Szerintem servet is megcsinaljak, ha van.

Sok sikert. 😉 Ha van kérdés valakinek irjatok nyugodtan a nyuszika03@gmail.com ra. Az tuti latom majd, de a forumot nem. Szep napot.

348. Agines
2021. márc. 11. 08:01
Sziasztok, a tb finanszírozott ( majd ha újra lehet) hasplasztikába mi tartozik bele? Lehet kombinálni? Pld szétnyílt Hasizom-kötényhas-zsírleszivas együtt? Pontosan mi tartozik a Tb-s hasplasztikába? Ha nem lehet együtt, akkor vagy magánban kell vagy több műtét kell?
347. tumbo2 (válaszként erre: 346. - Barbarella)
2020. szept. 13. 08:29
ő mondta,hát ki vagyok én,hogy tudjam.bár az is igaz,hogy nem most volt.
346. barbarella (válaszként erre: 344. - Tumbo2)
2020. szept. 13. 07:25

Maximum csak az orvosodnak volt az utolsó TB-s műtétje...


Mást nem tudok elképzelni.


(Már azért sem, mert nekem több műtétem is volt a fogyás végett és most jön a következő...tb...)

345. VendrinerPiroska (válaszként erre: 342. - Csontsovány)
2020. szept. 6. 15:58
Esetleg megkérdezhetnéd a gasztroenterológiát. Végül is a tápcsatorna hozzájuk tartozik.
344. tumbo2 (válaszként erre: 338. - Katicabogarka66)
2020. szept. 6. 14:00
én voltam.igaz,hogy már régen,ötezer forintot fizettem a konzultációért.aztán kértem,hogy akkor hasplasztika is legyen.aztán a műtét előtti dolgok,nem volt olyan vészes az egész,fájdalomcsillapítót talán 5 napig szedtem.mondta az orvos,hogy én voltam az utolsó,akinek tb-re csinálták.hogy most mi van,nem tudom.de még sajnálkozott is,hogy szerencsétlen nők,akiknek lóg a hasa.
343. barbarella (válaszként erre: 342. - Csontsovány)
2020. szept. 6. 13:52
Gőzöm sincs, természetes úton adtam le... a fogyáshoz nem volt semmilyen beavatkozásom.
342. csontsovány (válaszként erre: 335. - Barbarella)
2020. jún. 14. 19:01
Beállok a sorba....nagyon meghiztam. Szetetném kérdezni,hogy hol tesznek fel gyomorgyűrűt ?
2020. jún. 14. 18:57
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni.Hol tudom intezni es kit kell keresnem, TB alltal finanszirozott boreltavolito mutetet?! (-40kg durvan) Koszonom a segitseget! 😊
2020. ápr. 25. 06:29

Sziasztok!

Inzulin Rezisztens lettem,a diéta és a mozgás miatt elkezdtem fogyni,de nagyon! Én 52 éves vagyok,a hasamon a bőr nem húzódott vissza,így lett egy nagyon logó és nagy kotenyhasam. A kérdésem az lenne hogy cukordietoa miatt fogytam le,én is igénybe vehetem,a TB által finanszírozott ingyen hasplasztikai műtétet? Köszönöm szépen a segítséget

2020. márc. 4. 17:23
nem
2020. márc. 4. 17:18

Sziasztok.

Azt kerdeznem, h a koldokservet hogy allapitjak meg? Lehet latni a kituremkedest vagy kevesbe sulyos esetben pl. ultrahanggal?


Ha szetnyilt hasizmom biztosan van, hova fordulhatok vizsgalatra? Hogyan kell elindulni?


Tb alapon tudnek csak vallalkozni mutetre.


Koszonom szepen.

337. barbarella (válaszként erre: 336. - King86)
2020. jan. 16. 17:12
Inkább privátban!
336. King86 (válaszként erre: 335. - Barbarella)
2020. jan. 15. 23:31
Gratula:) hogy zajlott tb- re? Kellett hàziorvosi igazolàs a súlyodról?
335. barbarella (válaszként erre: 331. - King86)
2020. jan. 15. 21:25

Bocsánat, megfeledkeztem a fórumról.


Azóta -86kg és túl három műtéten, jövőhéten jön a negyedik felvonás.

334. Julcsi7 (válaszként erre: 328. - Kismanó82)
2019. aug. 30. 18:50
Szia!Írnál pár dolgot a műtétedről? Ki műtött? Milyen műtéted volt? Mik a tapasztalatok? Köszönöm
333. Julcsi7
2019. aug. 30. 18:22
Sziasztok! Fogyás utáni hasplasztikát szeretnék TB-re a Honvéd Kórházba. Van valakinek tapasztalata Dr. Fekete Attila doktor Úrral kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat előre is!!!
2019. máj. 16. 05:15
nem
331. King86 (válaszként erre: 330. - Barbarella)
2019. máj. 16. 02:31

Szia. Ne haragudj, én csak kérdésemmel szeretnélek zaklatni ha nem gond. Az összes testtájat megcsinálják neked tb-re??? Azt hogyhogy? Mivel fogyás után (majd) nekem is szükségem lesz műtétekre, ezért elkezdtem gyűjteni, de én neten valahol egy olyan cikket olvastam, hogy még melleket se csinálnak tb-re mert hogy az esztétikai beavatkozásnak számít vagy valami ilyesmi. Nem gondoltam azt sem, hogy pl a végtagokat is megcsinálhatják.

Létezik, hogy az összeset tb-re csináltatod?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz, nagyon örülnék némi infónak. Bár még csak érdeklődöm mert én még csak az első 10 kg mínuszomnál járok, és még 95 hátra van.


Gratulálok a hatalmas fogyáshoz:) Mi volt a módszered? Hány stagnálós időszakod volt, meddig tartottak?

2018. aug. 15. 01:08

Sziasztok! :)


Szóval nagy örömömre nekem is lesz tb alapon finanszírozott hasplasztikám (valamint karok, combok és mellfelvarrás - legalábbis a doktornő első körben ezeket ígérte). Nagyon izgatottan várom már... fix időpontom nincs, ha az orvosom visszajött szabadságról utána megyek egyeztetni.


A kérdésem az lenne, hogy a jelenlévők között operált valakit Dr. Kis Erika? (Szeged)

A konzultációkon kedves volt, de érdekelne hátha járt még valaki nála.


(Nálam -70kg - 2 év alatt.)


Köszönöm előre is!


Barbi (24)

329. Andika 84 (válaszként erre: 317. - Ad1c821ed9)
2018. júl. 13. 14:31
Szia, nekem köldöksérvem van és mellé szétnyílt hasizmom van. A sérvet műtené de a hasizom műtétet nem, tb-re kinèl csinàltattad a műtétet?
2018. jún. 5. 18:51

Sziasztok!

Holnap fekszek be a Honvédba, csütörtökön műtét.Nagyon félek...😣

Kit hány napig tartottak kórházban?

327. erika08
2018. jún. 4. 20:29
Mehetek plasztikára (tb) Pestre,ha győri vagyok?
2018. máj. 31. 20:56
Engem is tb finanszirozottan műtöttek a Szent Imrebeb, 2 gyerek és 40 kiló leadása után rémesen festett a hasam. A mutetem ota eltelt egy év és azt mondom H bár nem volt egy leányálom az elso hat hét de megérte...az elso látogatásom után kb 5 hétre kaptam műtéti idopontot. Nekem mivel sokat fogytam, nem kellett fizetnem semmit, előtte néhány vizsgálat kellett, mindent elmondtak részletesen, bár nagyon izgultam. Az osztályon mindenki nagyon kedves volt orvosok és ápolók is. A mutet masnapjan fel is keltettek, ami azért eléggé fajt, de allitolag azert mert a hasizmokat is meg kellett varrni a két szülés miatz. Egy hét utan mehettem haza akkor a csovet is kihúztak, azt viszonylag egyszeruen megúsztam de varratszedestol nagyon feltem. Két hetesen szedtek varratot, ha tehettem volna azt is altatasban kerem ( ezen mondjuk jol el is nevetgeltunk a dokival) de csak a szep hasam lebegett a szemem elott :) a haskotot azt mondták, hogy 6 hetig hordjam, es mivel szofogado beteg vagyok betartottam de az utolso het már nagyon nem esett jol. Én cicaplasttal kenegettem a hegeimet varratszedestol kb 3 hónapig, az elején még elegge vöröses lilás volt, de mostanra kifeheredett szerencsere. Osszessegeben nagyon örülök hogy bevallaltam a műtétet, annak ellenére hogy a gyerekek miatt (3 es 5 évesek) az elejen elég nehéz volt. Ahhoz képest h állami kórház és az egeszsegugyrol mostanában nem sok jót hallani, csak jókat tudok mondani a Szent Imrerol.
325. erika08
2018. máj. 31. 10:30

Sziasztok!

Valaki tapasztalt leírná nekem a hasplasztika menetét lépésről lépésre? Hol kezdjem?A honvéd korházba mennék.A konzultációért kell fizetni,be kell jelentkezni? Nagyon köszönöm a választ előre is!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook