Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? fórum

Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
máj. 16. 05:15
nem
332. King86 (válaszként erre: 331. - Barbarella)
máj. 16. 02:31

Szia. Ne haragudj, én csak kérdésemmel szeretnélek zaklatni ha nem gond. Az összes testtájat megcsinálják neked tb-re??? Azt hogyhogy? Mivel fogyás után (majd) nekem is szükségem lesz műtétekre, ezért elkezdtem gyűjteni, de én neten valahol egy olyan cikket olvastam, hogy még melleket se csinálnak tb-re mert hogy az esztétikai beavatkozásnak számít vagy valami ilyesmi. Nem gondoltam azt sem, hogy pl a végtagokat is megcsinálhatják.

Létezik, hogy az összeset tb-re csináltatod?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz, nagyon örülnék némi infónak. Bár még csak érdeklődöm mert én még csak az első 10 kg mínuszomnál járok, és még 95 hátra van.

Gratulálok a hatalmas fogyáshoz:) Mi volt a módszered? Hány stagnálós időszakod volt, meddig tartottak?

2018. aug. 15. 01:08

Sziasztok! :)

Szóval nagy örömömre nekem is lesz tb alapon finanszírozott hasplasztikám (valamint karok, combok és mellfelvarrás - legalábbis a doktornő első körben ezeket ígérte). Nagyon izgatottan várom már... fix időpontom nincs, ha az orvosom visszajött szabadságról utána megyek egyeztetni.

A kérdésem az lenne, hogy a jelenlévők között operált valakit Dr. Kis Erika? (Szeged)

A konzultációkon kedves volt, de érdekelne hátha járt még valaki nála.

(Nálam -70kg - 2 év alatt.)

Köszönöm előre is!

Barbi (24)

330. Andika 84 (válaszként erre: 318. - Ad1c821ed9)
2018. júl. 13. 14:31
Szia, nekem köldöksérvem van és mellé szétnyílt hasizmom van. A sérvet műtené de a hasizom műtétet nem, tb-re kinèl csinàltattad a műtétet?
2018. jún. 5. 18:51

Sziasztok!

Holnap fekszek be a Honvédba, csütörtökön műtét.Nagyon félek...😣

Kit hány napig tartottak kórházban?

328. erika08
2018. jún. 4. 20:29
Mehetek plasztikára (tb) Pestre,ha győri vagyok?
2018. máj. 31. 20:56
Engem is tb finanszirozottan műtöttek a Szent Imrebeb, 2 gyerek és 40 kiló leadása után rémesen festett a hasam. A mutetem ota eltelt egy év és azt mondom H bár nem volt egy leányálom az elso hat hét de megérte...az elso látogatásom után kb 5 hétre kaptam műtéti idopontot. Nekem mivel sokat fogytam, nem kellett fizetnem semmit, előtte néhány vizsgálat kellett, mindent elmondtak részletesen, bár nagyon izgultam. Az osztályon mindenki nagyon kedves volt orvosok és ápolók is. A mutet masnapjan fel is keltettek, ami azért eléggé fajt, de allitolag azert mert a hasizmokat is meg kellett varrni a két szülés miatz. Egy hét utan mehettem haza akkor a csovet is kihúztak, azt viszonylag egyszeruen megúsztam de varratszedestol nagyon feltem. Két hetesen szedtek varratot, ha tehettem volna azt is altatasban kerem ( ezen mondjuk jol el is nevetgeltunk a dokival) de csak a szep hasam lebegett a szemem elott :) a haskotot azt mondták, hogy 6 hetig hordjam, es mivel szofogado beteg vagyok betartottam de az utolso het már nagyon nem esett jol. Én cicaplasttal kenegettem a hegeimet varratszedestol kb 3 hónapig, az elején még elegge vöröses lilás volt, de mostanra kifeheredett szerencsere. Osszessegeben nagyon örülök hogy bevallaltam a műtétet, annak ellenére hogy a gyerekek miatt (3 es 5 évesek) az elejen elég nehéz volt. Ahhoz képest h állami kórház és az egeszsegugyrol mostanában nem sok jót hallani, csak jókat tudok mondani a Szent Imrerol.
326. erika08
2018. máj. 31. 10:30

Sziasztok!

Valaki tapasztalt leírná nekem a hasplasztika menetét lépésről lépésre? Hol kezdjem?A honvéd korházba mennék.A konzultációért kell fizetni,be kell jelentkezni? Nagyon köszönöm a választ előre is!

325. Kiss Ildikó (válaszként erre: 324. - Kismanó82)
2018. ápr. 10. 15:28

szia! igen, én Dr. Győri Sándornál votam 3 éve hasplasztikán a Honvéd kórházban

elégedett vagyok az eredménnyel

azóta is lapos és feszes a hasam

jó döntés volt részemről hogy bevállaltam a hasplasztikát és az orvos választást is sikeresnek mondom ennyi idő elteltével is 😀

2018. ápr. 10. 15:22

Sziasztok!

Operált valakit Dr.Győri a Honvédban?

Vagy bármelyik orvos onnan? Köszi

323. Scili (válaszként erre: 318. - Ad1c821ed9)
2018. jan. 24. 14:41
Szia! Elárulod ki/hol operalt?
2018. jan. 1. 15:59

Hasplasztikára tudtok orvost ajánlani?

TB alapon csináltatnám, nagy fogyás miatt.

Köszönöm!

2017. nov. 18. 18:23
Sziasztok😊 leírnàtok nekem h milyen feltételei vannak a tàmogatott hasplasztikànak? Eddig 11 bmi fogytam... a hàziorvosom sajnos nem tudja milyen papírok kellenek😕 előre is köszi
320. Kosziné (válaszként erre: 319. - Ad1c821ed9)
2017. nov. 4. 18:11
köszi az infót :)
319. ad1c821ed9 (válaszként erre: 317. - Kosziné)
2017. nov. 3. 19:39
Eleinte háton próbáltam aludni. Nem nagyon ment. A 2-3 nap már oldalra fordultam. Haskötőt a gyógyászati boltba vettem 3000 ft körül volt. Most váltok hasszorítós bugyira.
318. ad1c821ed9 (válaszként erre: 313. - Kosziné)
2017. nov. 3. 19:37
Szia! Engem szeptember végén műtöttek. Nekem sérv miatt mehetett tb-re, de pasztikával egybe. 8 napot voltam bent. A műtét utáni nap már felkelhettem. Nem volt gond semmivel. A haskötőt még a műtőbe rám tették. Az öltözködéssel nem volt problémám.
317. Kosziné (válaszként erre: 316. - Csilla11111)
2017. okt. 31. 16:46
szia ennek örülök!hát lenne pár kédésem még 6 napig kell bennt lenni ez az átlag?öltözködést hogy oldottad meg?alvás?haskötő milyet vettél?minden ilyesmi érdekel tudom ,hogy meg fogja érni de már parázok :) :)
316. Csilla11111 (válaszként erre: 315. - Kosziné)
2017. okt. 30. 18:09
Szia.Szegedi bőrklinikán műtöttek. Aznap reggel kellett jönni éhgyomorral. Kb két és fél óra volt a műtét. Amint betoltak már aludtam is. Az ágyban ébredtem. Ma van az 5. Napom ha minden jól megy holnap kiveszik a csöveket és megyek haza. A hasam csodaszép lapos lett pedig nekem soha sem volt előtte ilyen:) H bármi kérdésed van írj bátran!
315. Kosziné (válaszként erre: 314. - Csilla11111)
2017. okt. 30. 17:37
mesélj még erről :) hol műtöttek?meddíg voltál korházban?nagyon parázok mostmár csak 1 hét
314. Csilla11111 (válaszként erre: 313. - Kosziné)
2017. okt. 29. 05:38
Ha már elbírálták hogy műtenek utánna már nincs mérlegelés. Ha a házi orvos leigazolta a fogyást és megvan a műtét időpontja utánna már műtenek. Nekem 4 napja volt tb finanszírozott hasplasztikám.
2017. okt. 26. 19:04
szia! Engem november 8-án műtenek sztk alapon hasplasztikával amikor megkaptam az engedélyt a 10bmi külömbség megvolt a műtét elött mennyire ellenörzik tudja ezt valaki?
312. Nikolniki23 (válaszként erre: 311. - Bakroattila)
2017. szept. 25. 19:55
Szia ez semennyire nem valós hála istennek több mint egy éve volt hasplasztikam és kb 4 kilóval vagyok több mint akkor és a hasamon szerencsére nem látszik semmi 😊
2017. szept. 19. 00:35

Kötényhas műtét után mennyire rugalmas a bőr?

Az orvos azt mondta, hogy a műtét után életem végéig kilóra pontosan meg kell tartanom a súlyomat, mert ha 1 kilót fogyok/hízok, akkor az nagyon durván meglátszódik a bőrömön, akár kilónként 1 centit is. Ez mennyire valós?

310. Klaudia20 (válaszként erre: 307. - Encsykee)
2017. szept. 15. 12:49
Persze hogy van. Barátnőm október 3-ára kapott időpontot. körkörös lesz neki. Teljesen ingyen.
2017. szept. 15. 12:47
Sziasztok. Engem jövőhónapban műtenek, tegnap kaptam meg az engedélyt a tb által finanszírozott hasi műtétre. Úgyhogy működik a rendszer:)
308. supin
2017. aug. 22. 06:14
nem
2017. aug. 21. 22:50

VAn TB által finanszírozott hasplasztika?

Ez most érdekel. Mondjuk pár nap és megyek kontrollra az Ars Corporishoz, majd ott megkérdezem.

306. Klaudia20 (válaszként erre: 305. - Vzila)
2017. júl. 12. 06:17

Nekem barátnőm most fog menni ősszel, elöször körkörös lesz (has, hát), üakd pár hónap múlva mell.

Ő 30 kilót fogyott, és nagyon csúnya lett a bőre.

Nem kellett semmi papír, csak bement valami dokihoz pestre, elmondta mit szeretne, a doki megnézte, és már meg is beszélték.

Aután a későbbiekben lehet kell majd igazolás a háziorvostól, hogy a kiinduló és a jelenlegi BMI között megvan e 10 különbség.

Neki bőven meg va.

305. vzila (válaszként erre: 300. - Farmicsajszi)
2016. nov. 12. 21:49

Szia

Tudnál nekem irni , mire volt szükség a műtét előtt? Papirok, bármi?

Mik a kitételek?

Hogy viselted? Ki csinálta?

köszönöm :)

304. Farmicsajszi (válaszként erre: 301. - Nya17)
2016. nov. 4. 07:26
Fekete László műtött, előtte itt helyben voltam sebésznél, ő adott egy papírt, azzal mentem a Honvédba. Képet teszek fel a varratról, 4 hetes volt a képen :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook