Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyszerfüggőség, depresszió, szorongás, pánik... van kiút! fórum

Gyógyszerfüggőség, depresszió, szorongás, pánik... van kiút! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. máj. 22. 07:12
Szia, jó a kérdés, páran már feltették, és eddig még mindig jött rá pozitív példa, gondolom most se lesz ez másként.
2012. máj. 22. 06:29

Sziasztok, nem akarok ennyi mindent visszaolvasni, mert sok van :)

Van olyan ember itt aki szorongással és depresszióval küzdött és ma gyógyszerek nélkül él?

2438. ogrené (válaszként erre: 2431. - Sleek)
2012. máj. 22. 06:05
Sziasztok Köszi a választ akkor meg nyugodtam.Bár lehet a vasamat azért meg nézetem
2437. Sleek (válaszként erre: 2435. - 292ed2b54e)
2012. máj. 21. 21:14
Nincs mit :)
2012. máj. 21. 19:39
:) Szívesen!
2435. 292ed2b54e (válaszként erre: 2434. - 099c0bed40)
2012. máj. 21. 07:46
Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a segítséget! :-)
2434. 099c0bed40 (válaszként erre: 2424. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 20:53

Szia, én is szívesen segítek ha tudok...a vitamin kontra gyümölcs témában nem vagyok annyira otthon, illetve azt mondom én úgy csinálom hogy kicsit ebből is meg abból is, az arany középút mentén.


Ha a menzeszed előtti héten vannak pszichés tüneteid, ki lehet próbálni gyógynövényes nyugtatókat vagy a Premens nevű szintén gyógynövény alapú tablettát, hátha segít.

2433. Sleek (válaszként erre: 2432. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 19:08
Szívesen bármikor írj ha kérdésed van:)
2432. 292ed2b54e (válaszként erre: 2431. - Sleek)
2012. máj. 20. 18:56
Redben, még egyszer köszönöm a segítségedet! :-)
2431. Sleek (válaszként erre: 2429. - Ogrené)
2012. máj. 20. 18:47

Napi egy szem is több mint a semmi. Amikor én a megát szedtem úgy csináltam hogy egy reggeli után egy meg ebéd vagy amikor hazaértem a melóból.

A sárga vizelet teljesen normális a b vitamin miatt.

Nekem a multi protól vagy hogy megfogja a fehér csészét :DDD

Dokik néznek is amikor kérnek vizelet mintát.

:DD

Szedjed nyugodtan ártani nem árt.

Kivéve ha van valami gondod a vassal

2430. Sleek (válaszként erre: 2428. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 18:45

Igazából a mai gyümölcsökkel az a baj hogy semmit nem érnek.:( Viszont cserébe jó sok vegyszert kapsz a szervezetbe . Ha nem a termelőtől veszed a gyümölcsöt akkor abban szinte semmi vitamin nincs.

De ritka az őszinte termelő aki elismeri hogy mivel permetez.

Sajnos tudom mi megy a mezőgazdaságban mert abból élek vagyis dolgozom.

2429. ogrené (válaszként erre: 2427. - Sleek)
2012. máj. 20. 17:47
Sziasztok Látom te Scitec multit szeded egy gyors kérdésem lenne!Mega Daily One-t hozott a párom napi 1 szemet szedek.Nem lehet hogy ez túl sok B-vitamint visz a szervezetbe?Finoman fogalmazva napok óta citrom sárgát pisilek.Hogy a pánikomra jó e azt nem tudom mert szedek mellé gyógyszereket is.Lehet sokat szedek belőle?
2428. 292ed2b54e (válaszként erre: 2427. - Sleek)
2012. máj. 20. 17:40

Kedves Sleek!

Van rá pénz, de pl. nem lehet gyümölcsökkel megoldani? Nemrég kaptam tök jó gyümölcsturmixkészítő gépet és azóta minden nap sok gyümölcsöt eszem. Lehet, hogy az is segítene?

2427. Sleek (válaszként erre: 2426. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 17:08

Ha van rá havi szinten 5500ft t akkor scitec multi pro.

7 db van egy tasakban az egy napi adag. De ebben van minden

2426. 292ed2b54e (válaszként erre: 2425. - Sleek)
2012. máj. 20. 15:30
Köszönöm kedvességedet, ki fogom próbálni!
2425. Sleek (válaszként erre: 2424. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 11:24
Én azt tudom javasolni hogy szedj magas dózisú multivitamint. Én a frontint eldobtam amikor szellemeket láttam tőle...
2424. 292ed2b54e (válaszként erre: 2423. - 099c0bed40)
2012. máj. 20. 10:17

Szia!

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz. Szerencsére már elmúlt a vágy, hogy bevegyem a gyógyszert. Remélem nem jön elő többet. Nagyon rossz volt.

Ami miatt kaptam, az az, hogy mielőtt megjön kb. egy héttel szoktak ilyen "pánikszerű" tüneteim lenni. Kivizsgáltak, semmi szervi bajom nincs. Erre felírta ezt, hogy szedjem.

Meg sem fordult a fejemben, hogy ez milyen gyógyszer. A neten olvastam róla, hogy mit okozhat. Na, ekkor hagytam abba. Remélem még időben.

Csak azt nem tudom, hogy ha előjönnek megint a tünetek, akkor mit tegyek???

2423. 099c0bed40 (válaszként erre: 2422. - 292ed2b54e)
2012. máj. 20. 08:14

Szia!


4 napi szedés valóban nem nagy eséllyel okoz elvonái tüneteket, talán inkább az az alapproblémád erősödött fel, ami miatt kaptad a nyugtatót,nem lehet?


Ha mégis a frontinra gyanakodsz, akkor azt lehetne csinálni hogy elkezded ismét szedni 0,25 mg-mal, aztán 4 naponként felezel, amíg el nem éred a 0 mg-ot, így csinálják a hivatalos elvonást, próbáld meg, és nézd meg mi történik ha így csinálod.

Minden jót: Eszter

2012. máj. 18. 15:04

Sziasztok!

Frontintól szenvedek. Pár napig szedtem még csak, de mivel az orvos nem tájékoztatott, hogy függőséget is okozhat, csak a neten keresgéltem rá a gyógyszerre, le is tettem amint megláttam mit okozhat. Ennek 3 napja, és iszonyatos belső remegésem van. Ez lehet elvonási tünet 4 napi szedéstől???? Tudom, hogy nem kéne szednem, de alig bírom ki, hogy ne szedjek be belőle. Nagyon jó érzés volt, mikor ellazultam tőle. Mit tegyek? Lehet, hogy az a baj, hogy hirtelen hagytam abba? Na, de csak 4 napig szedtem!!! Napi 3 x 0,5-öt szedtem.

2012. máj. 13. 08:37
ha csak kicsit, az is valami, nem igaz? :)
2420. 981908f710 (válaszként erre: 2419. - 099c0bed40)
2012. máj. 6. 17:57
:)Kicsit megnyugtattál:)
2419. 099c0bed40 (válaszként erre: 2418. - 981908f710)
2012. máj. 2. 08:04

Szia, már az is nagy dolog ha csak időszakosan kell szedned, és nem állandóan!

Így Te nem gyógyszerfüggőnek számítasz, hanem alkalmi gyógyszerhasználónak, és a kettő között óriási a különbség, ugyanis nem vagy a szer rabja.

Vannak időszakok amikor nem megy mással csak ezzel,de ha le tudod tenni hosszabb időre, az már nagyon nagy előrelépés.

A két szem amúgy sem nagy mennyiség.

2418. 981908f710 (válaszként erre: 2417. - 099c0bed40)
2012. máj. 1. 20:54
Próbáltam:(Fél évekre sikerül elhagyni,aztán jön a "pörgés"-szerintem besokalok,napokig nem alszok ,nyugtalanabb vagyok és akkor beveszek estére 2 szemet.
2417. 099c0bed40 (válaszként erre: 2416. - 981908f710)
2012. ápr. 29. 09:01

Szia, értelek, pontosabban megértelek....

Amíg a kiváltó ok ( ami miatt kell hogy szedd) megmarad, addig tényleg kár is erőlködni a végleges és örök leszokással, mert legjobb esetben is csak időlegesen sikerül.

Biztos hogy nem megy a 180 fokos életmódváltás?

Próbáltad, vagy csak úgy gondolod hogy úgyse menne?

2416. 981908f710 (válaszként erre: 2415. - 099c0bed40)
2012. ápr. 28. 15:52

Tudom ,hogy nem tesz jót ,tudom ,hogy nem ez az én utam,de mégis ezt járom.Mindig mikor ebben a "fázisban" vagyok ,leszokok hónapokra és aztán vissza.Mikor már az esti 3 szem sem kottyan meg a reggeli 1 szemmel,"leszokok" aztán vissza...:(Nem tudok aludni,pörög az agyam és úgy vagyok vele "ez nem ital ,annál jobb".De szerintem ez is függőség.

Hiába határozom el ,hogy NEM KELL,az okok amiért szedem megmaradnak.Annyi stresszt nyelek be nap mint nap ,hogy a "leszokott " időben felgyűlnek és ezért a visszaesés.Életmódváltás..180fokban,amit nem tehetek meg...passz...

2415. 099c0bed40 (válaszként erre: 2413. - 981908f710)
2012. ápr. 27. 09:35

Szia!

Ha szeretnél leszokni, akkor első és legfontosabb fejben eldöntened hogy biztosan le akarod tenni a gyógyszert, és ha ez megvan, akkor az adagokat kell fokozatosan csökkenteni.

Általában az a bevett gyakorlat hogy 4 naponta negyed tablettával levesebbet bevenni, egészen addig amíg el nem érsz a nulla mg-ig.

Így minimálisra csökkenthető annak az esélye hogy elvonási tüneteid lesznek, a pszichiáterek is ezt a protokollt követtetik a betegeikkel.

Sok sikert! :)

E

2414. 099c0bed40 (válaszként erre: 2411. - -KisTücsök-)
2012. ápr. 27. 09:24

Szia, a fiam rendszeresen erősít és küzdősport edzésre is jár, tehát elvileg jogos lenne a pluszbevitel, ennek ellenére az van, amit leírtam.

Én sem értem, és mint anya aggódom is Érte épp eleget, de ezen kívül nem nagyon tudok mit tenni, mert felnőtt ember szabad akarattal.

2012. ápr. 26. 19:18

Sziasztok.

Én tippeket kérnék-bár már leírtátok ,csak annyi hozzászólás van ,nem könnyű mazsolázni-hogy szokjak le.

Este 0.5 frontin 3 szem ,nappal csak ritkán 1 esetleg 2.

Segítséget építő kritikát várok ,szeretnék,előre is köszönöm.

2412. Sleek (válaszként erre: 2411. - -KisTücsök-)
2012. ápr. 26. 16:22

Nekem meg pont a doki mondta szedjek fehérjét mert nagyon gyors az emésztésem.

Annyira hamar bontja le a kajákat hogy nem sok marad meg. Azért kellett gyors felszívódású fehérjét szednem.

2411. -KisTücsök- (válaszként erre: 2410. - 099c0bed40)
2012. ápr. 26. 15:35

Szia!

Akkor én már csak egy dolgot nem értek. emelt adag fehérjét fogyaszt a fiad. De a kérdés, hogy miért? Mert ha izomtömeget akar növelni, akkor kell az emelt adag, mert ugye az izom fehérjéből épül fel. Viszont ha nem izomnövelő, -erősítő, -építő életmódot folytat, vagy ezeknek megfelelően edz, akkor a fehérjepor tényleg túlzás lehet a szervezete számára. De hallottam már olyanról is, mikor aktív sport nélkül itta ezeket valaki. Tehát még rendszeres aktív, cardiómozgás is hiányzott, nemhogy izomerősítés.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook