Vajon a sors akarja,intézi úgy hogy soha ne találkozzunk az... (beszélgetés)
8. Érdekes73
ma 20:37
Inkább a meglévő kapcsolatodon kellene gondolkodnod szerintem.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 19:17
Jobban járnál, ha ez nem lenne kérdés, és a józan eszed lenne az, ami ezt így alakítja.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 18:13
Miért akarnál találkozni egy valamikori viszonzatlan szerelmeddel? Ez akkor is csak a részedről volt (képzelt) szerelem. Mégis mit vársz egy ilyen találkozástól?
5. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:53
Te és az a srác, aki nem keres.
A srác lehet azért nem keres, nem szól, mert férjed van és eszébe sem jut, hogy te mégis utána vágyódsz. Gondolhatja, te így vagy boldog a hites uraddal.
Ebben az ügyben, csak egyedül te tudsz lépni.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
ma 17:32
Az a legnagyobb probléma, hogy fiatal korunkban jobban számít ki mit gondol vagy mond rólunk, mint a saját életünk. De szerencsére ez általában változni szokott.
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:27
Dehát te magad írtad nem egyszer, hogy direkt nem akarsz vele beszélni, nehogy a falu népe kombinálni kezdjen.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:14
A sorsunkat mi alakítjuk a döntéseinkkel.
Ha hiányzik neked, találkoznál vele, keresd fel.
ma 17:10
"Vajon a sors akarja,intézi úgy hogy soha ne találkozzunk az anno viszonzatlan szerelmemmel?"
További ajánlott fórumok:
- Megismertem egy új fiút. Mikor találkozzak vele?
- Egy tervező hányszor tervez meg egy házat általában, hogy találkozzanak az elképzelések a megrendelőjével? Leülnek rajzolgatni?
- Mire számíthatok, ha felhívott magához, hogy találkozzunk?
- Internetes ismerkedésnél ilyet ír, hogy alig várja hogy találkozzunk?
- Én komolyan nem értem. Hetek óta hív, hogy találkozzunk, de...
- Az új párod és a gyermekeid hol találkozzanak először és mennyi időre, egyáltalán mire kell figyelni?