Ti kiírnátok Facebookra a készségfejlesztő iskolát? (beszélgetés)
Azt nem írtad le milyen készséget kellett fejleszteni, mert pl. ha az mozgás, attól a szellemi képességed lehet remek.
Barátokat és munkát is találhatsz így.
Főnökasszonyom mondta, hogy lépjek be a FB-ba, merthogy kell a megfelelő információcseréhez.
Mondtam neki, hogy sajnos tiltja a vallásom. Ebben maradtunk... :)
Szóval semmit sem írnék ki a FB profilomra, merthogy ilyen profilom se akarna lenni...
Hozzáteszem, hogy én sem teszek ki magamról adatokat,fotóm sincs.
Én csak azt írtam le, hogy amennyiben én olvasnám az adatlapodon, engem nem zavarna. Sőt.....pozitív lenne.
Libikóka fogalmazta meg, lehet egy munkahelyen a kollégák visszaélnének vele, ha akarnak.
Szerintem kiírható. Nem az a kérdés, hogy mások mit gondolnak róla, hanem hogy te szégyellnivalónak tartod-e? Ha nem, akkor nincs miért eltitkolni. A lényeg honnét, hova jutottál a szorgalmaddal, a munkáddal.
Én inkább azt nézném, hogy neked mi esik jól. Ha úgy érzed, ez a múltad része, és nincs okod titkolni, akkor nyugodtan írd ki.
További ajánlott fórumok:
- Hogyan tudom törölni magamat a Facebookról?
- Hogyan tudok úgy felvenni lányokat facebookra, hogy a párom ne lássa meg hogy kit vettem fel?
- Miért tesznek fel egyes nők annyi fényképet a facebookra?
- Hogyan lehet kilépni a facebookról?
- Nem tudok belépni a facebookra! Nektek sikerül?
- Akik törölték magukat a Facebookról