Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
635. Csaba-2
2020. márc. 29. 07:44
Még egy dolog: ha nem csupaszok a nemi szervek, kisebb az esélye a fertőzésnek. Nem véletlenül teremtett Isten szőrt oda...
634. Csaba-2
2020. márc. 28. 06:47
Örülök neki! Igen, erről a termékről van szó.
2020. márc. 27. 09:53

Köszönöm szépen, megnyugtattál nagyon!

Mégis érdekelne amiről írtál, viszont sehol nem találom az oldalt ahol megtudnám rendelni.

Erre gondoltál?: [link]

632. Csaba-2
2020. márc. 27. 07:53

Túlaggódod a dolgot, pedig a leírtak mellett nulla az esély a fertőzés átadására.


Ha tünetmentes időszakban szeretkeztek, akkor még gumi nélkül is alig van esélye a fertőzésnek. Tudom, erről megoszlanak a vélemények, de akkor is így van. Minden vírusfertőzéshez kell egy bizonyos vírusszám, egy limit. Ez alatt a betegség nem tud megeredni. Tehát ha mondjuk bekerül valaki szervezetébe 100 vagy ezer darab, azzal még elbánik az immunrendszer. Egy fertőzéshez több milliárd példány kell, ennyi pedig szinte csak a felszakadt hólyagokból tud kijönni.


De ha nagyon félsz, erre is van már eszköz. Ez egy gumipelenka szerű alkalmatosság, amit a férfiak vesznek fel. Teljesen lefed mindent. Úgy emlékszem, valamikor ehhez is mellékeltem egy hivatkozást.

2020. márc. 26. 20:58
Azon is gondolkoztam, hogy ugye azt mondják tünetmentes időszakban is tud fertőzni, még óvszerrel is, mivel nem fedi le a teljes felületet, mi lenne ha le lehetne ragasztani, vagy fedni azt a részünket ami fertőzni tud? Erre nem tud valaki valamilyen megoldást? Esetleg valami speciális nadrágot, bármit. Így nem érintkezne a bőr a fertőző területtel. De lehet butaság az egész. Magamon már nem zavarnak a tünetek, viszont nem birnám ki ha a párom elkapná.
2020. márc. 26. 11:27
[link] illetve erről mi a véleményetek?
2020. márc. 26. 09:48
Köszönöm szépen a részletes, gyors választ! Még egy olyan kérdésem lenne, hogyha óvszert használunk, szedem a napi 2x200as Telvirant és csak tünetmentes időszakban szexelünk, mennyi az esélye hogy a párom elkapja?
628. Csaba-2
2020. márc. 26. 05:43

Igen, én. Ha elolvasod a korábbi hozzászólásaimat, megtalálod.


Röviden annyit, hogy ezt a vakcinát az oroszok fejlesztették ki. Mivel Európában nem nagyon ismerik, érdeklődtem orosz emberektől, akik utánanéztek. A beszámolóik szerint egyeseknél bevált, míg másoknál kevésbé. Általában jó vélemény van az oltóanyagról.


Én magam is olvastam róla orosz honlapokon. Tulajdonképpen legyengített vírust tartalmaz, amit zöld majom veséjében szaporítanak, és formalinban gyengítenek le. Elég primitív megoldás, ráadásul a zöld majom állítólag az AIDS kiindulópontja volt...


A háziorvosom szerint ugyanakkor nem kerülhet forgalomba olyan vakcina, ami AIDS fertőzést válthat ki. Ez nyilvánvalóan nagyon durva botrány lenne óriási nemzetközi visszhanggal. Én sem tartom valószínűnek, hogy ekkora kockázatot vállaljanak az oroszok vagy bármely nemzet.


Mindenesetre a vakcina (ha jól emlékszem 50 euróért) megrendelhető az interneten. Több adagot kell meghatározott időnként az alkarba beadni.


Szerintem nem az ilyen típusú oltóanyagoké a jövő a herpesz esetében, hanem az ún. intelligens vakcináké, amelyek nem elölt vírust tartalmaznak, hanem az immunrendszert kicsit átalakítják. Megtanítják egy szuperhatékony védekezésre, hogy már akkor elpusztítsa a vírust, amikor a legelső kópia a vérbe kerül.

2020. márc. 24. 14:55
Sziasztok! Hallott már valaki valamit a Vitaherpavac vakcináról?
626. Csaba-2
2020. márc. 14. 10:00
Először is el kéne menni egy bőrgyógyászhoz, és csináltatni egy HSV-tesztet. Ha ez pozitív, csak akkor biztos a herpesz. Egyébként bármi más is lehet, mint pl. gomba stb.
2020. márc. 11. 22:33
Ja és még annyit, hogy mielőtt megjelent ez a folt neki, előtte pár nappal mondta, hogy vizelésnél fájdalma volt. Ez már nem áll fent.
2020. márc. 11. 22:18

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a páromnak intim herpesze van. A száján volt 2 hete, már csak var maradt belőle, aztán pár napja piros folt jelentek meg a makkján. Olyan, mintha hámlana. Nincs láza, se fájdalmai, nem ég neki, nem viszket semmi. Csak viszonylag csúnya, mintha megégett volna egy kis területen. A héten sajnos nem lehetséges orvoshoz mennie, leghamarabb hétfőn. Jövő hónaptól szerettünk volna belevágni a baba projektbe. Még nincs gyerekünk, 10 éve vagyunk együtt, 5 éve 0-24 órában együtt, itthon munkahelyen stb, tehát nem harmadik féltől kapta el. A kérdésem az lenne, hogy amennyiben elkezdjük a baba projektet, akkor számítsak rá, hogy azzal a lendülettel el is kapom? Lehet ez esetleg más, és nem herpesz?

623. Panna5 (válaszként erre: 622. - Csaba-2)
2020. márc. 9. 15:18

Köszönöm az infót. Egyelőre kivárok.

Szép napot!

622. Csaba-2
2020. márc. 8. 07:04

Kedves Panna!


A vakcinát másképp alkalmaztam, mint ahogy terveztem. Mindig akkor adtam be, amikor éreztem, hogy elindult a vírus a lábamtól felfelé. Ilyenkor bizsergést és forróságot érzek a bokám környékén.


A gyógyszert kombináltam C-vitamin injekcióval. A C-vitamint (1000 mg-ot) abba a lábamba adtam be, ahol bizsergett, a vakcinát pedig a másik lábamba. Jó eredményt értem el vele. Vagy ki sem jött semmi, vagy enyhe lefolyású volt a betegség.


Még van az oltóanyagból valamennyi.


Összességében jót tett, de a problémát nem oldotta meg.

621. Panna5
2020. márc. 7. 14:23

Sziasztok!

Csabától szeretném megkérdezni, hogy a homeopátiás injekció kúráról tudsz-e már mondani valamit?

Ha jól gondolom kb. félidőnél jársz. Érzel-e valamilyen javulást, változást, volt-e kitörésed mióta alkalmazod a kúrát?

Nekem egy jó ideje nincs tünetem, még csak enyhe sem.:-) Több mozgást iktattam be, és a vitaminok palettáját is bővítettem. A részletekbe most nem mennék bele, várok még, figyelem magam, és ha így marad beszámolok róla. Amúgy a megfázást is megúsztam ezen a télen. Szerintem jó nyomon vagyok.:-)

Epavirral kapcsolatban sajnos nincs tapasztalatom, ha jól tudom természetes összetevőkből áll.

Jobbulást mindenkinek!

620. leo32
2020. márc. 5. 22:42
Sziasztok,az epavir tablettáról mi a véleményetek?próbálta valaki?segített valakinek esetleg?
619. Lilla025 (válaszként erre: 618. - Dorika0217)
2020. febr. 17. 19:00
Dorika!ha szülés él biztosra akarsz menni akkor császárral szülj. Én nekem alapból sokszor a herpesz vagy a telvirán se használ. Nekem anno ezt javasolta a nődoki mert ez biztosabb a baba egészsége szempontjaból. Habár még én se szültem csak kitértünk a témára és ő erre hívta fel a figyelmemet. Amúgy sima disznózsírral kenegesd annál jobbat eddig én nem találtam azzal nem ártasz senkinek. Jobbulást és ne stresszelj mert annál rosszabb.. . Tudom könnyen mondom pedig ez nálam se egyszerű..
2020. febr. 17. 01:05
Sziasztok. Elsősorban női fórumozókhoz szólnék hátha most kapok választ. Már írtam régebben is hogy herpeszem van de nagyon szeretnénk babát a párommal de aggódom hogy nehogy ez miatt baja legyen a babának. Nos 8 hetes terhes vagyok. Már voltam orvosnál mindent rendben talalált már szívhang is volt amikor 2 hete megvizsgált. Természetesen tud a herpeszről azt tanácsolta szedhetek 3 napig aciclovirt ha esetleg újra kijönne majd a 36. Héttől a szülésig szednem kell újra mert állítólag szülésnél jelenthet nagy bajt. Ma sajnos kijött es elég nagy már rég volt ekkora persze természetesen ilyenkor kell történnie de én inkább csak aciklovir krémet kentem rá nehogy a gyógyszer mégis ártson a kicsinek. Barátom nagyon nyugodt és az orvos is rendes volt meg elmagyarázott mindent de én iszonyatosan félek hogy baj lesz. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?
617. Csaba-2
2020. febr. 14. 08:16

Elfelejtettem megírni, hogy jelentkeztem önkéntesnek az X-Vax nevű vakcina teszteléséhez. Most ez a legígéretesebb lehetőség. Írtam már, hogy ez "megtanítja" az immunrendszert arra, hogy idejében, már az első vírusok felszabadulásakor érzékelje a támadást, és azonnal megsemmisítse a fertőzött sejteket a vírusokkal együtt. Így a betegség soha nem alakulhat ki, a vírusgazda pedig soha senkit nem tud megfertőzni.


Kb. egy hónap múlva visszaírtak, hogy most szállították át az oltóanyagot egy kísérleti intézetbe, ahol 2021-ben vagy 22-ben elkezdődnek a fázis-1 tesztek. Ez azt jelenti, hogy még nagyon az elején járnak. Sajnos.

616. Csaba-2
2020. febr. 13. 06:24

István jókat írt. Én is mindig hangsúlyozom a természetgyógyászat fontosságát.


A Zapper-t már több mint egy éve megvettem, szinte minden nap használtam. Rengeteg frekvenciát kipróbáltam, de nálam sajnos nem vált be.


Vannak szakemberek, akik be tudják mérni a vírus rezgésszámát. Kaptam egy telefonszámot, de még nem volt időm felhívni. Pedig mintát is vettem az egyik hólyagból bemérés céljára. Remélem, jutok majd valamilyen eredményre...

2020. febr. 12. 14:00
Es akibol erot meritek az gunagriha nezzetek utana a facebookon vagy youtube on minden szava igaz.jobbulast mindenkinek
2020. febr. 12. 12:22
Udv. En amit javasolnek az a zapper keszulek nezzetek utana az interneten. Rezonenciaval dolgozik. En hasznalom bar nekem nincsen tunetem grapefruit csepp es kokuszolaj. Testi lelki megtisztulas meditacio es eros hit.
2020. febr. 11. 22:41

Gyógymódok tanácsok tapasztalatok megosztása egymás között. Azt gondolom, hogy ez az a hely ahol nyugodtan megoszthatjuk egymással éppen az adott problémánkból kifolyólag a lelki bajainkat is (részben) .. Mert azért ezekkel se egyszerű szembenézni és mi se tudunk mindig erősek maradni és pozitívan hozzáállni.. Ez az a csoport, ahol azért kaphatunk egymástól biztatást megértést megoldást, hogy miként hogy álljunk ehhez az egészhez. Én örülök, hogy van ez a csoport még ha itt sokaknak idegenek is vagyunk egymás számára, még is sokan jelenthetünk egymásnak...

Úgy, hogy tartsunk össze bízzunk a legjobbakban, hogy hamarosan eljön a mi h időnk is, úgy ahogy mi szeretnénk....

612. Csaba-2
2020. febr. 11. 14:42

Bocs' Csilla, nem akartalak megbántani. Egyébként ki is írtam, hogy ne vegye magára az, aki nem olyan.


Amúgy pedig tényleg elsősorban a gyógymódokkal kell foglalkoznunk. Emellett viszont ismerkedni is lehetne, hiszen azzal már egyből egy komoly terhet vehetünk le egymás válláról.

611. Panna5
2020. febr. 10. 22:29

Kedves Csaba!


Igazad van, hogy a nőkre is kitértél. Nem akartam csak a férfiakra nézve általánosítani. Elnézést! Különben egyetértek.


Szép estét!

2020. febr. 10. 18:45

Kedves Mindenki!

Szerintem vigyázzunk arra, hogy ez a kis közösség valóban a közös "kórsággal" foglalkozzon!

Vigyázzunk egymás lelkére!

Cs.

609. Csaba-2
2020. febr. 10. 10:47

Panna hozzászólására reagálva: Mi, férfiak általában tényleg kezdeményezőbbek, aktívabbak vagyunk, és külön tudjuk választani a szerelemtől a szexet. Ennek biológiai és szociológiai okai vannak, most nem mennék bele a részletekbe.


Ugyanakkor kár lenne általánosítani, hiszen a nőkről ugyanígy el lehetne mondani dolgokat. Pl. hogy a többség kizárólag a külsőt nézi, egyből fényképet kér, és ha valaki nem úgy néz ki, mint a kedvenc színésze, akkor már nem is ír vissza. Vagy hogy könnyen megsértődnek, és apró dolgok miatt is hajlamosak felrúgni egy-egy kapcsolatot. (Akinek nem inge, ne vegye magára).


Én egyébként már találkoztam egy nővel, akit itt ismertem meg, de nekem nem volt az esetem. Egy másik meg velem szakított, mert világnézeti különbségek voltak közöttünk. Szóval nem reménytelen a helyzet, csak próbálkozni kell. De ha nem írtok, még esély sincs...


Az orálszexről annyit, hogy én nem mondanék le róla. Tünetmentes állapotban szerintem veszélytelen. De még ha nem is volna az, ajakherpesze az emberek 98%-nak van. Akkor meg már úgyis mindegy.

608. Lilla025 (válaszként erre: 607. - Panna5)
2020. febr. 9. 12:30

Kedves Panna! Jó a kérdés a felvetésed vagy az aggodalma. Őszintén megmondva hogy sokan mondanak ezt azt. Mikor is fertőzhet ha kint van ha nincs is tünet akkor is, vki ezt mondja vki azt. Habár a nőgyógyászokkal akikkel kapcsolatba voltam azt állította h ez valójában akkor fertőz amikor a tünten fent áll. De én se tudom biztosra venni ezt hogy ebben kinek van igaza. Az óvszer az elsődleges nálam is és a Csaba szerint megemlitett más egyéb dolgok kapcsán én se szedek már jó ideje fogamzásgátlót se. Azt gondolom, hogy annyi probléma betegség is van amúgy az ember életében, hogy nem gondolnám hogy ebből kifolyólag még adódjon valami más probléma pláne a szülés előtt álló nők esetében. Erre is azt tudom mondani akinek nem tetszik ez a rendszer így járt..

Az orális szex is elég kényes téma számomra is mióta jelen van a vírus.. nálam ez azóta tabu... Nem érzem magam jól ha valaki azzal jön h ő ott másként is szeretne örömöt okozni én is tartok attól h nem szeretném ha ebből kifolyólag tovább ferzőzném akár magam vagy a párom...

607. Panna5
2020. febr. 9. 09:48

Jó reggelt!


Lillának abban igaza van, hogy manapság a legtöbb hímnemű csak ,,pasiból van" vagyis csak szexet akarnak és nem érdekli őket a nő lelki világa. Ezt első kézből tudom, barátnők által. Tisztelet a kivételnek, mert azért olyan is van. Csak rá kell találni.

Ha valaki csak szexelni akar, akkor valóban lehetne akár itt is ismerkedni, és ki tudja, akár párkapcsolat is lehet belőle.

Ugyan nem hallottunk róla, hogy valaki itt találta meg élete párját, mert gondolom azért elújságolta volna a jó hírt.:)

Csaba hozzászólására reagálva: az én jelenlegi kapcsolatomban nem tudok érdemben nyilatkozni az óvszerrel való védekezésről, de olvastam róla, hogy az óvszer sem véd meg mindentől. Most akkor hogy is van ez? 100 %-os az óvszervédelem vagy sem?

A másik kérdésem: ha valaki nem herpeszessel ismerkedik meg, és óvszerrel védekezik /ami helyes/, akkor mi a helyzet az orális szexel? De ezt a kérdést akár herpeszes partner esetén is feltehetném? Nálunk pont e miatt, csak egy irányba működik az orális szex.

Számomra még mindig bonyolult a téma, sok a kérdőjel, sok a bizonytalanság.

606. Csaba-2
2020. febr. 9. 07:48

Nagyon jó volt Lilla hozzászólása! Ügyesen megfogtad a lényeget mind a két témában.


Az elsőhöz csak annyit, hogy manapság nagyon sok lehetetlen ember van (mind férfiak, mind nők körében), így akkor is nehéz az ismerkedés, ha valaki nem herpeszes.


Én már számtalanszor írtam itt a fórumon, hogy használjátok ki a lehetőséget, és ismerkedjetek itt. Többször láttam férfitársaimat hirdetni a fórumon (hiszen hol máshol tegye meg az ember, ha nem ezen a helyen), így a többségben jelen levő nőknek van lehetőségük kapcsolatokat kiépíteni.


Én magam is számtalanszor felajánlottam, hogy ismerkednék, de alig kaptam lehetőséget. Miért nem írtok, ahelyett, hogy füstölögtök a problémákon? Mi már nem fertőzhetjük meg egymást, boldogan élhetnénk szép finom natúr nemi életet.


Amúgy pedig - ha valaki nem herpeszest ismer meg - védekezhet gumival. A mai óvszerek már nagyon vékonyak, biztonságosak. Miért nem lehet őket használni? Miért kell megvárni a tünetmentes időszakokat, és izgulni, hogy vajon nem lesz-e baj? Nem értem.


Ha valaki fogamzásgátló gyógyszereket szed, saját magát sodorja veszélybe, mert ezeknek mellékhatásaik vannak. Sok asszony (orvosi tanulmányok szerint) azért nem tud teherbe esni, mert évtizedekig szedte. A reprodukciós intézetek tele vannak meddő párokkal. Megéri?


Ha valaki hurkot tetet be magának, állandó abortusz történik, mert a megtermékenyített petesejt nem tud beágyazódni. Sok ember hite szerint az élet a fogantatással kezdődik, tehát aki megtermékenyített petesejtet pusztít el, az gyilkos. Megéri?


Nem jobb lenne egy olyan egyszerű technológia, mint a gumi óvszer, aminek semmi mellékhatása nincs, ráadásul véd a fertőző betegségektől?


Persze nyilván jobb a natúr szex, én is ezt szeretem, mert kellemesebb érzéssel jár. Gondolom, a nők is így vannak ezzel, de mérlegelni kell a védekezés módját, aminek biztonságosnak és mellékhatás mentesnek kéne lennie.


A másik téma a gyógyszerlobbi. Igen, nekik nem érdekük, hogy véglegesen "múzeumba kerüljön" egy olyan betegség, amit egy életen át lehet kezelni. De gondoljatok csak a hepatitisz-C elleni gyógyszerre, ami véglegesen kitörli a vírust. Pár éve került a piacra, a teljes kezelés ára kb. 20 millió forint, de mégis rendelkezésre áll. Talán a herpesznél is elérjük majd ugyanezt.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook