Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
579. AlexSky (válaszként erre: 576. - Fabiib)
2020. jan. 13. 16:35

Szia!


Semmi extra különleges kezelésre ne gondolj. Megjelentek a piros pöttyök, amikre pár napig komolyabb figyelmet sem fordítottam, azt hittem sima szőrtüsző gyulladás. Mikor vizelési problémák jelentkeztek, akkor tudatosult bennem, hogy itt valami gond lehet, ezt követően felkerestem a budapesti Semmelweis Bőrklinikát, ahol van erre specializált szakrendelés (STD) és ott az orvos szemrevételezés után állapította meg, hogy herpeszem van.


Ezután vettek kenet mintát tenyésztéshez egyéb betegségek kizárására, illetve vért is vettek HIV, RPR, TPPA vizsgálatra. A kontroll vizsgálaton javasolt húgycső CT és MG PCR vizsgálat (csak plusz infó, hogy ezek itt nálunk fizetős vizsgálatok).


Szerintem ez egy teljesen sztenderd, rutin vizsgálati folyamat ezen a szakrendelésen, ha ilyen problémával érkezik valaki. Véreredményem, egyebek még nincsenek a kezemben, hogy ettől pontosabb infóval szolgáljak, de gondolom a véreredmény fogja pontosan detektálni a HSV vírust a szervezetemben.


Hogy lappangási időben vérvétellel kimutatható-e vagy sem a vírus jelenléte, erről fogalmam sincs, talán egy orvost kellene erről megkérdezni, de az is lehet, hogy ha megkérdezel 2 orvost, 2 egymástól eltérő véleményt fogsz hallani.


Mindenesetre számomra ez a sztori meglehetősen sántít. Legyen akármilyen vallású (extrém esetben fanatista) egy társadalom, azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy orvos direkt nem vesz tudomást és nem diagnosztizál egy pácienst a bajával, főleg ha a betegség NEM létét vérvizsgálati eredmény is igazolja. Ha a véreredménye nem mutatott ki semmit én az Ő helyében szerintem most hátradőlnék és ennék egy tábla mogyorós csokit ünneplésképpen. :)


Remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 13. 16:17
Elnezest hogy kozbeszolok de a igg nem azt jelenti hogy fertozesen atesett antitestek?
577. Fabiib (válaszként erre: 575. - Csaba-2)
2020. jan. 13. 15:19
Azt mondta a barátom, sajnos nem igazán foglalkoztak vele komolyan az orvosok. :( Azt mondta neki, semmi probléma, házasodhat, lehet gyereke ,mert ez aggasztja a legjobban, hogy gyereket, családot szeretne, de fél, megfertőzi a feleségét és a gyereknek is problémája lehet. Mint az előző hsz-ban írtam, olyan országban él, ahol ez tabu, szégyen és sajnos az orvosok is így állnak hozzá. :( Most azt beszéltük meg, jelenleg nincs mit tenni, ha újra előjön csináltat egy újabb vizsgálatot és a végsőkig elmegy, míg be nem igazolódik, hogy fertőzött vagy nem.
576. Fabiib (válaszként erre: 574. - AlexSky)
2020. jan. 13. 15:10
Szia! Örülök, hogy te így fogadod el a történteket, bárcsak én is meg tudnám győzni a barátomat, hogy ha valami már megtörtént, azon változtatni nem tudunk, bízni kell a jövőben, hogy mivel annyi sok embert érint, teljes gőzzel keresik a megoldást a végleges gyógyuláshoz. Ő külföldön él, olyan országban, ahol ez tabutéma, nagyon erős a vallás, még a családtagjaival sem mer beszélni erről, mert ezt a betegséget Isten büntetésének tekintik. Én próbálok utánanézni, keresni hasonló betegeket, megosztani a tapasztalatokat. Néhány nappal ezelőtt írtam ide, számomra megnyugtató választ kaptam, valamelyest őt is sikerült megnyugtatnom, de állandóan foglalkoztatja a téma, sokkal nagyobb neki is a lelki teher, mint a fájdalom. Helyesebben neki nem is volt semmi fájdalom, 2x jött elő, pici pattanásszerű, semmi fájdalom, semmi hólyagosodás és néhány nap alatt elmúlt. A második alkalommal vérvizsgálatot csináltak, aminek az eredménye IGG pozitív, IMG negatív. Mivel te új "beteg" vagy, szeretnék veled a folyamatról beszélgetni. Ami szöget ütött a fejembe az írásodban, hogy a vizsgálati eredményre január végéig kell várnod. Hogyan, mi alapján diagnosztizálták nálad a herpeszt? Milyen vizsgálattal, ami még további vizsgálatokat kíván? Mert nála volt egy vérvizsgálat,azon kívül semmi. Az IGG pozitív alapján vette a fejébe, hogy korábban fertőződött. Az orvos szerint nincs semmi probléma. Neked milyen további vizsgálatokat végeztek/végeznek, amivel biztosan kimutatható a vírus? Váladékból, bőrmintából? Ne haragudj, te kértél segítséget és én bombázlak kérdésekkel, de szeretném megérteni ezt az egész folyamatot, mert szerintem nála nem herpesz vírus, semmi tünet nem olyan, mint amiket olvastam, de már én sem tudok szabadulni a gondolattól és szeretném őt is megnyugtatni, házasodni szeretne, gyereket szeretne, de így úgy érzi, nincs értelme az életének. Nagyon megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat, amennyiben én is többet tudok, természetesen én is fogok írni a fejleményekről. Amit bemásoltál linket, én is néztem már. Mivel minden szakirodalom azt írja, jelenleg véglegesen nem gyógyítható, az ellenszerre csak kísérletek folynak, ezért én nem hiszek benne. Talán tünetmentessé tudnak tenni, de véglegesen kiirtani jelenleg nem tudják. Ha így lenne, már a világon mindenhol alkalmaznák. További pozitív hozzáállást!
575. Csaba-2
2020. jan. 13. 14:57

Fabiib hozzászólásával kapcsolatban: Meg kéne kérdezni az orvost, hogyan kell a leletet értelmezni? Volt-e már herpesz valamikor vagy pedig nem? Ez szakember kompetenciája. Ők azért vannak, hogy erről tájékoztassanak.


AlexSky hozzáállása nagyon pozitív, csak így tovább! Csupán annyit tennék hozzá, hogy a herpesszel legfeljebb a tudomány JELENLEGI állása szerint kell életünk végéig együtt élni. Rövidesen remélhetően múzeumba kerül a betegség. ("Crisp cas y" vagy/és "X-Vax").


A hivatkozás alatt levő intézményt ismerem, ők a test méregtelenítésével, biorezonanciás teszteléssel és homeopátiával foglalkoznak.


Egyszer felajánlottam nekik, hogy fizetek egy félmilliót, ha kiirtják belőlem a herpeszt, de csakis akkor, ha a kezelés végén ezt a vérvizsgálat igazolja. (Addig is megfizettem volna a vizsgálatok és a gyógyszerek árát). Sajnos nem reagáltak a megkeresésemre...

574. AlexSky
2020. jan. 13. 11:07

Sziasztok!


Sajnos a múlthét folyamán nálam is diagnosztizálták a herpeszt, bár még a pontos eredményekre várok, amit január végén kapok kézhez, addig pontosabb információm nincs arról, hogy HSV1 és/vagy HSV2-vel kell szembe néznem.


A történetem nagyon hasonló a többséghez, én is kapcsolatból kaptam el. Nem éltem a hétköznapi ember számára extrém kicsapongó szexuális életet, nem feküdtem le buliból hazavitt ismeretlen lányokkal. Az eddig leélt 28 évem alatt, összesen 6 lánytól kaphattam el, ami szerintem egyáltalán nem magas szám tekintve, hogy mindegyikükkel rövidebb-hosszabb kapcsolatban éltem. Az nem tiszta, hogy a jelenlegi páromtól kaphattam-e el én, vagy én fertőztem-e meg őt, mint eddig passzív vírushordozó, de ennek számunkra már nincs is túl nagy jelentősége, hiszen a megtörténteken változtatni nem tudunk már.


Örülök, hogy rátaláltam a fórumra, nagyon sok hasznos információra és a lelki feldolgozáshoz szükséges pozitív, támogató sorokra is szert tettem, míg végig olvastam a hozzászólásokat. Annak külön örülök és nagyon támogatom, hogy vagytok néhányan (főleg Csaba), akik aktívan keresik, nyomon követik és be is számolnak a legfrissebb kutatásokról, vakcinákról, lehetséges gyógymódokról. Hasonlóan egy korábbi hozzászólóhoz megpróbálom én is úgy felfogni ezt a helyzetet, hogy ez semmivel sem különb ez mint egy HSV1, csupán máshol jön ki és nem szeretném átadni sem a tudatom, sem az életem annak, hogy megbélyegezve éljem az életem, mint nemi herpeszes "beteg", helyette az orvos szavaira próbálok koncentrálni: "lehet, hogy soha többet nem jön elő" :). Számomra sokkal fontosabb, hogy (amellett, hogy megteszek és ezelőtt mindig is megtettem mindent az egészségem jó állapotának fenntartása érdekében), keressük és nyomon kövessük az éppen futó projekteket, amik végleges megoldással szolgálhatnak a problémánkra.


Nekem ez az első alkalom, amikor saját magamon találkozok a herpesz vírus tüneteivel, ezért gondolom, hogy emiatt múlnak lassan a sebek, de azt mindenképpen megjegyezném, hogy nekem a vizelési problémákat (fájdalmas, égő érzés) leszámítva egyéb fizikai fájdalmam nem volt. Csupán csúnya, zavar és a lelki megterhelés az én esetemben sokkal nagyobb, mint a fizikai fájdalmaim, mert az életem során egészen eddig egészséges voltam, semmilyen komolyabb betegségem sem volt és mostantól azzal a tudattal kell élnem, hogy él bennem valami, amitől nem szabadulhatok (az orvostudomány /vagy a gazdasági érdekek/ jelenlegi állása szerint).


Összegezve az én részemről, maradjunk pozitívak, bizakodók és informálódva egymás tapasztalataiból próbáljuk meg ott folytatni az életünket, ahol éppen félbe szakította a herpesz vírus, de legyünk nyitottak és kíváncsiak a folyamatban lévő kutatásokra és továbbra is osszuk meg egymással, ha találunk valami biztatót.


Édesanyám saját kutató munkába kezdett és ezt találta :) [link]


Valakinek van esetleg tapasztalat vele vagy nem is érdemes vele foglalkozni?


Szép napot!

573. Fabiib (válaszként erre: 571. - Csaba-2)
2020. jan. 12. 10:30
Köszönöm, engem megerősítettél a magam igazában, már csak vele kell elhitetnem. Én is inkább valami gombás fertőzésre gyanakszom. Az immunrendszere legyengülhetett, mert keveset aludt, alig evett, csak nézi a neten a sok elrettentő képet. A negatív vérvizsgálattal arra utalsz, amit írtam, hogy IGG pozitív, IGM negatív? Én abszolút laikus vagyok ebben és nem igazán tudtam értelmezni az orvosi leírásokat, de ezt is másképp értelmezzük. Én azt mondom, az IGG pozitív, azt jelenti, az immunrendszere védekezik a fertőzések ellen, ő azt mondja, azt jelenti, hogy régebben volt herpesze, csak most nincs. De az immunrendszer védekezése bármilyen vírus/baktérium ellen kell hogy legyen, nem csak a herpesz vírus ellen.....legalábbis én így magyarázom, ha ő azt mondja, azt jelenti a pozitív érték, hogy volt ilyen vírusa. Én is azt javasoltam, most várjon türelemmel és ha újra előjön, csináltasson újabb vizsgálatot.
572. Fabiib (válaszként erre: 570. - Csillagod)
2020. jan. 12. 09:51
Én sajnos nem láttam milyen. Ő azt mondja, bőrszínű, nem voltak hólyagok. Amit olvastam, mindenki hólyagokról ír, olyannak tudom elképzelni, mint a bárányhimlő. Az a probléma, hogy borzasztóan makacs, ragaszkodik a saját elképzeléséhez. Minden nap beszélünk, általában a végén meg tudom nyugtatni, de aztán kezdődik újra a kétségbeesés. Már az orvos is azt mondta neki, hogy ne hozzá, hanem pszichiáterhez menjen. Szerintem is neki már a fejében van nagy baj. Most küldök neki immunerősítőt és gyógynövényes nyugtatót, mert nem alszik, csak sokkolja az idegeit. Köszönöm a válaszod, elküldöm neki, talán ha több embertől hall biztatást meg lehet győzni vagy legalábbis megingatni a makacs elképzelését.
571. Csaba-2
2020. jan. 12. 07:19

Ez szerintem sem herpesz. Sok más betegség is produkálhat hasonló tüneteket. Lehet pl. pattanás, esetleg gombásodás vagy allergiás kiütés.


Ha a vérvizsgálat negatív, hátra lehet dőlni a karosszékben. Esetleg megnyugtatásképp lehet még egy tesztet végeztetni.

570. Csillagod (válaszként erre: 569. - Fabiib)
2020. jan. 12. 05:53

A herpesz nagyon furcsa vírus! Ahány ember, alkalom, annyi tünet.

Az orvosok sem igazán tudnak vele mit kezdeni.

Szerintem a vérvétel a legbiztosabb.

Én nem mennék újabb orvoshoz, mert attól sem lesz okosabb.

Erősítse az immunrendszerét, lelkileg pedig kapaszkodjon abba, hogy azt mondták nem herpesz.

569. Fabiib
2020. jan. 11. 17:31
Örülök, hogy rátok találtam. A barátom /külföldön él/ kb. 6 héttel ezelőtt 2-3 db pici, pattanásszerű valamit talált a hímvesszőjén, ami nem fáj, nem viszket és kb. egy hét alatt elmúlt. Az orvos ránézésre herpesznek mondta. 1 héttel ezelőtt újra kijött 1 db, ami 2 nap alatt elmúlt. Másik orvoshoz ment, aki szerint szó sincs herpeszről. De a fejébe vette, hogy ez igenis az, felkeresett egy harmadik orvost, aki vérvizsgálatot is csinált és szintén azt mondta nem herpesz, gyógyszer sem kell. De nem hogy bizonytalan, hanem meggyőződése hogy nemi herpesze van, amiben én kételkedem az elmondása alapján és szeretnék tanácsot kérni attól, akinek valóban ez a betegsége van, hogy valahogy meg tudjam győzni, ha másról nem, de legalább arról, hogy csináltasson újabb vizsgálatot. Lehet ilyen enyhe lefolyású is a betegség vagy az mindig hólyagosodással kell hogy járjon? Elmúlhat 2 nap alatt minden egyéb tünet nélkül? És még azt kérdezném /bár próbáltam több helyen utánaolvasni, de nem igazán értem/ mit jelent a IGG pozitív és IGM negatív? Kérem, aki tud segítsen, mert még mindig jobb a biztos, még ha rossz is, mint ez a bizonytalanság és önmarcangolás. Nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni.
568. Panna5
2020. jan. 11. 13:32

Kedves Csaba!


Engem személy szerint ez a hír erről a vakcináról, teljesen feldobott.:-) Köszönöm.

Reménykedjünk, hogy végre lesz megoldás. Kell lennie!!!

Szép hétvégét!

567. Csillagod (válaszként erre: 566. - Csaba-2)
2020. jan. 11. 13:06

A te injekcióddal mi újsag?

Hogy vagy?

566. Csaba-2
2020. jan. 11. 11:07

Kedves Csilla!


Sajnálom, hogy nem hatottak az itt javasolt dolgok. Szerintem nálad nagyon el vannak szaporodva a vírusok, és az immunrendszered nem elég hatékony.


Szerintem szükséges lenne egy antivirális infúziós kúra (aciklovir, penciklovir vagy valaciklovir), utána pedig egy évig minden nap kis mennyiségű gyógyszer tablettában.


Ezzel párhuzamosan kulcskérdés a lelki problémák megoldása és az immunrendszer felépítése.


Már említettem a legújabb reményt, az X-Vax-ot. Ez egy olyan vakcina, ami úgy alakítja át az immunrendszert, hogy az egyből elpusztítja a vírussal fertőzött sejteket, ezáltal a vírus nem tud szaporodni és továbbterjedni.


A remények szerint még az idegdúcokból is ki lesznek így irtva az alvó vírusok.


Ha megkapja az engedélyt, akkor gyakorlatilag meg lesz oldva a probléma. Jó hír, hogy preklinikai fázisban van, azaz már csak egy lépés van hátra a forgalomba hozatalig.


Itt nézhetitek meg: [link]

565. Csillagod (válaszként erre: 547. - Szellő)
2020. jan. 10. 19:06

Kedves Szellő!

Várom már azt az időt, mikor a jelekből tudni fogom mikor jön elő.

Ugyanis nekem márciusban lesz 3 éve, hogy először kijött és azóta minden egyes nap bizsereg, viszket, hetente hólyagos.

A menstruációval pedig mindig hólyagos.

Amiket itt ajánlottatok én már mindent kipróbáltam.

Egyszer leírom, hogy még azon túl miket is.

Hm!

Cs.

564. Csaba-2
2020. jan. 4. 07:15

Nagyon szép és szívet melengető, ahogy az előttem szólók írtak! Külön köszönöm Pannának a zavarba ejtő szavakat!


Nagyon kedves vagy, Panna, de én csak a magam szerény módján próbálok a többieknek segíteni.


Abban viszont teljesen egyetértek (és én magam is meg szerettem volna írni már korábban), hogy ez a csoport példamutatóan viselkedik. Nem gyalázzuk egymást, hanem tiszteletben tartjuk egymás véleményét, és megpróbáljuk az új dolgokat beépíteni az életünkbe.


Elég szomorú, hogy más fórumokon egyesek kivetkőznek önmagukból, és anonimitásba burkolózva engedik "ki a gőzt". Ennek nem sok értelme van, csak megsebezzük egymást. Szavakkal ugyanúgy lehet verni, mint fizikailag, sőt, talán még annál is jobban. Aki pedig amúgy is sérült, mert elkapott egy betegséget, az mindenre vágyik, csak épp erre nem.


Szóval fel a fejjel, továbbra is legyetek aktívak, és osszátok meg a tudásotokat, tapasztalataitokat!

563. mmara13
2020. jan. 4. 01:57

Sziasztok!


Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó, hogy van ez a csoport! :)

Mindenkinek boldog új évet!

És kevesebb tünetet!

2020. jan. 4. 00:23

Kedves Sorstársak!

Boldog új évet mindenkinek!

561. Tomm
2020. jan. 3. 19:52

Sziasztok,

Mindenkinek boldog(abb) új évet!

560. Panna5
2020. jan. 3. 13:39

Kedves Szellő!


Szívemből beszéltél, én is azt kívánom, hogy ez legyen végre a mi évünk. :-)

Azt hiszem azt is Te mondtad, hogy tök jó, hogy van ez a fórum. Abszolút egyetértek. Időnként beleolvasgatok más témájú fórumokba is, na, ami ott megy az totális szubkultúra. Küldözgetik egymást melegebb éghajlatra, aki a földön fekszik abba belerúgnak még egyszer, meg hasonló finomságok.

Itt viszont nem kritizáljuk egymást, nem szólunk be a másiknak, hanem próbálunk egymásnak segíteni, egymást támogatni.

Persze jó lenne, ha a téma totál más lenne, de nem mi választottuk. :-)

Én nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Külön köszönet Csabának, mert Ő a tartópillére ennek a csoportnak.

BÚÉK!

559. Szellő
2020. jan. 3. 13:16
Nem mondtam, hogy attól kaptam.. 😂
558. Csaba-2
2020. jan. 3. 08:34

Sem ételektől, sem felfázástól nem lehet herpeszt kapni.

Legfeljebb előhozhatják a fenti körülmények.


Én is szeretnék mindenkinek boldog, herpeszmentes új évet kívánni!


Ha a hölgyek közül valaki társra vágyik, nekem írhat.

557. Szellő
2020. jan. 2. 23:09
Bocs az elírásokért😂
556. Szellő
2020. jan. 2. 23:08

BUÉK!


Nekem nagyrészt ételektől van.

És most visszagondolva évekig szenvedtem felfázásoktól. Minden második hónapban az urulógián ültem.. Antibiotikum antibiotikum hátán.. Biztos vagyok venne, hogy ez volt a herpesz előjátéka. Ezért tudott elhatalmasodni. Szóval amikor el kezdem kívánni az édességet, főleg a csokit már tudom, jogy elő akar jönni. És bevallom iszonyú erőfeszítések ellenére.. Sokszor győz basszus. Megrendeltem ezt a stick-et, ki is próbáltam és működik. Most a karácsonyi diós, csokis sütik után meglátogatott Herpa barátom és a kezelést követőesz a kifakadás helyett egyből a varrosodásba léptünk.. Legyen ez az év a mi évünk, kívánom, hogy rukkoljanak elő végre a megoldással és kapjuk vissza a szabadságunk!

555. Csaba-2
2019. dec. 30. 06:39

Sok okos dolgot olvashattunk az előző hozzászólóktól.


Az élelmiszereknek tényleg komoly szerepük lehet a tünetek kiváltásában vagy elnyomásában. Nekem is pl. a mogyorókrém hozza elő nagyobb mennyiségben.


Ugyanakkor - mint Panna is írja - nagyon sok tápanyagot nem nélkülözhetünk, így ha ellensúlyozzuk, nem kell lemondanunk róluk.


A fentiek ellenére én úgy tapasztalom, hogy egyéb tényezőknek (kialvatlanság, megfázás, lelki problémák, nem megfelelő vitaminbevitel) sokkal nagyobb jelentősége van. Én akkor sem tudtam eredményt elérni, amikor nagykanállal ettem a lizint.


Boldog új évet mindenkinek!

554. Panna5
2019. dec. 29. 14:13

Kedves sorstársak!


Koritól jó volt ez a kis összefoglaló az arginint tartalmazó ételekről. Kicsit én is utána olvastam. Azt eddig is tudtam, hogy az arginin nekünk nem túl jó. Bár fontos aminósav /ha valakit érdekel részletes tájékoztatás van róla a neten/, mint ahogy a lizin is az, csak a megfelelő egyensúlyt kell megtalálni a két aminósav között. Legalább is ezt írják, 4:1 arányról beszélünk a lizin javára.

Kori tapasztalata, hogy mindig a mogyoró és a dió elfogyasztása után jelentkeztek a tünetek, abszolút helytálló, mert a következő a adatokat találtam: /100g/

mogyoró: Lizin /mg/ 340 míg az arginin 1837 /mg/

dió: 466 2520

mandula: 666 2493

narancslé: 8,9 47

Azért ezek az értékek magukért beszélnek.

Ami meglepett az a narancslé.

A csokira nem találtam konkrét adatot, de annyit igen, hogy a magas kakaó tartalmú csoki /legalább 60%/ ami nem túl jó nekünk. Hát én pont a magas kakaó tartalmú csokikat részesítettem előnyben, az alacsonyabb cukor tartalom miatt, igaz, mindig csak 1-2 cikket.

Említenek olyan élelmiszereket is, ami viszont pont, hogy jó nekünk, / itt magasabb a lizin arány az argininhez képest/, ilyen a joghurt /lizin: 311, arginin 104./ Edami sajt /lizin: 2693, arginin: 975/

A tojásban is valamivel több a lizin, mint az arginin. Ugyanez vonatkozik a vajra.

Természetesen kizárhatjuk a nekünk kedvezőtlen élelmiszereket az életünkből, de ha betartjuk az arányokat, akár fogyaszthatjuk is őket, persze csak mértékkel. Szerintem. Viszont amikor tüneteink vannak, akkor semmiképp se fogyasszuk.


Így Év végén, kívánok mindenkinek a jövőben is, minél több tünetmentes napot!

553. kori54
2019. dec. 27. 20:08

"A különböző növényi alapú élelmiszerek is megfelelő mennyiségben biztosíthatják az L-arginint. A legjobb választás lehet a szójabab, a tökmag, a szezámmag, a mogyoró, a dió. Ezenfelül az édes paprikából, a hínárból, a spirulina algából is nagy koncentrációban tudjuk bevinni az L-arginint. Továbbá fontos forrásai még a quinoa, a zab, a búzacsír, a rizs, chia-mag illetve az egyébb gabonatermékek." Ezeket az élelmiszereket kerülni kell + Lizin C kapszulát szedni.

Meggyőződésem, hogy nekem a mogyoró és a dió ami kiváltja. Mindig mikor ilyeneket ettem jelentkezett a herpesz.......

552. Csaba-2
2019. dec. 13. 10:35

Bocs' Csilla, nem voltam elég figyelmes az olvasásánál!


A gumi általában megbízhatóan véd, csak arra kell vigyázni, hogy teljesen fel legyen tekerve. Ha pedig a fanszőrzetnél van fekély, le kell ragasztani. Amennyiben hüvelyváladék kerül a férfi szeméremdombjára, azt le kell mosni/fertőtleníteni.


Én valószínűleg úgy kaptam el annak idején, hogy használtam ugyan óvszert, de nem mostam le a hüvelyváladékot a fanszőrzetről, sőt megvakartam, és beledörzsöltem a vírusokat a bőrbe.


Egyébként férfiak számára már kifejlesztettek egy gumipelenka szerű védőeszközt, ami nem csak a hímvesszőt, hanem annak környékét is védi. Az interneten megrendelhető. (Kár, hogy korábban nem volt ilyen).

551. Szellő (válaszként erre: 550. - Csillagod)
2019. dec. 13. 08:11
Tombol a virus benned. Vitaminokat szedsz? Esetleg cukrot csokit diot eszel folyton? Alszol eleget? Joga vagy barmi ami lecsendesit?
550. Csillagod (válaszként erre: 548. - Csaba-2)
2019. dec. 13. 00:44

Kedves Csaba!

Én csak azt írtam "megfertőzhetem". Ez egy folyamatos szorongás. Az óvszer az alap már, de kellő védelem-e?

A halálos betegséget nem adhatod át a partnerednek.


Szellőhöz! Sajna ezt az előre megérzem dolgot még nem tudom használni, hisz folyamatosan van tünetem.

Cs.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook