Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
591. Kata8712 (válaszként erre: 590. - Nyűzli)
2012. márc. 8. 20:37
A séta vagy kocogás tuti hatásos. De min. 30 perc, mert akkor indul be az égetés igazán... És 7ente 3x.
590. Nyűzli
2012. márc. 8. 20:32

Sziasztok lányok! rég jártam erre, nagyon összejöttek a dolgaim, viszont lenne egy frappáns kérdésem hozzátok :)


Szerintetek mi az a mozgás vagy étrend vagy bármi ami jó vastag comb-vádli problémára?

Legalább 100 forumot átnéztem már és csak arra volt jó hogy elbizonytalanítson és kétségbe essek tőle... Amit az egyik oldalon ajánlanak , azt egy másikon agyon szapulják. Nem tudom mit tegyek van valakinek hasonló gondja?

2012. márc. 8. 10:55

Tök jó, hogy tudsz futni! Mindig csodáltam azokat, akik képesek voltak rá!

Én nagyon rossz "tüdővel" rendelkezem. egyszerűen nem bírom... :S


baba ügyben, volt hideg is - meleg is mostanában.

voltam a dokimnál, és megállapította, hogy ott van :D illetve mindjárt bogyót is adott, mert van egy vérömleny is mellette...

egyelőre nagyon rosszul vagyok, borzasztóan fáj a gyomrom... undorodom a kajáktól, de ha megeszem, nem jön vissza, vagy nem leszek rosszul tőle, csak gondolatban vagyok kész ... :S

588. tamra86
2012. márc. 6. 20:41
Sziasztok! Már 2 napja voltam futni, de eddig még nem lett a kedvenc sportom, tegnap 2,5, ma pedig 3,1 km volt a táv... Ezt a távot most egy ideig tartani akarjuk, már ha könnyebben megy, akkor majd bővítünk rajta! Most egy kicsit ki vagyok akadva, mert a hétvégén felszedett egy kilóm nagyon nehezen akar lemenni, de lehet ezt a futás is okozza... Meg már reggelire ebédelek mert későn kelek fel, nem tudom magam rávenni a 6 órai keléshez, ez is feldűhít, pedig akkor reggel is tornázhatnék, de azért sem adom fel... Még messze van augusztus 31-e, amikor indul a busz Görögországba, addigra formába hozom nagyon magam :) Remélem nektek is vannak jó tapasztalaitok, és remélem, ha lassan is de eléritek a céljaitokat! Laura neked babaügyben van fejleményed?
587. LauraJones (válaszként erre: 586. - Szonihuni)
2012. márc. 5. 14:29
jobbulást nektek!!! Pirítós, citromos víz... :(
586. szonihuni (válaszként erre: 585. - LauraJones)
2012. márc. 5. 11:16

drukkolok, bár a hüvelyi uh ilyenkor sokkal pontosabb. Na mind1 ő a doki, ő tudja, bár lehet tényleg nem a legjobb a gépe, és korán is mentél.

Én fogyok, de nem a diéta miatt :( A lányom is elkapta, reggel óta hány. (most alszik)

585. LauraJones (válaszként erre: 583. - Tamra86)
2012. márc. 5. 07:40

A hétvége nálunk is mindig rázós szokott lenni. Mert akkor mindenre van idő. És engem is mindig a párom késztet jóízű evésre, vagy ha itt vannak a párom gyerekei, mert akkor még sütisütés is szokott lenni, meg egy kis kedveskedés ez-az... :S


Elvileg 5-re megyek a dokihoz. Addig melózok keményen. Utálom a hétfőket... De gondolom nem vagyok vele egyedül...

584. LauraJones (válaszként erre: 582. - Szonihuni)
2012. márc. 5. 07:39

Olvastam, hogy a progeszteron hormon okozhat haspuffadást, szerintem én ezt nyögöm, főleg, hogy azért valljuk be, túl sok rostot sem viszek be... De az igazság az, hogy szinte semmit nem akarok megenni, nem kívánom, sőt. Csak azt érzem, hogy éhen halok... de amikor valami kajára gondolok, mindjárt érzem a számban az ízét, és oááh :S nem kell... :)


Pénteken csinált hüvelyi uh-t, de azzal mondta, hogy nem látja. Viszont azt mondta, hogy jövő héten, vagyis most, csináltassak egy rendes uh-t... egy jobb gépen, tehát lehet, hogy ott náluk egy ócskavas volt... ezzel vigasztalom magam egyébként...

583. tamra86
2012. márc. 4. 21:24
Hát csajos! A hétvégék engem kikészítenek... :) Ilyenkor mindig többet eszek a kelleténél... De mindig alig várom, hogy hétvége legyen, hisz akkor találkozok a barátommal, és ez a 2 nap a számomra felbecsülhetetlen. Ma köretnek hagymát, padlizsánt, cukkinit, paprikát, paradicsomot sütöttem össze egy kis olajon! Hát annyira féltem tőle, de nagyon finom lett! A férfiaknak fűszeres krumplit csináltam, és végre arra is rájöttem, hogy hogy kell! Húsinak pedig barackos és paradicsomos-mozzerellás csirkemell volt. Még nem vagyok nagy szakács... De a barátomtól kapott dicséretet bezsebelhettem, pedig ő aztán megmondja, hogy mit gondol! De ma teljesen odavolt az ebédért :) Tegnap egy kis parti is volt, ahol azért egy pár pohárka alkohol is lecsúszott! Hát ez nem tesz jót a fogyimnak! Biztos vagyok benne, hogy holnap már simán nem leszek 62 kg, de hétvégén mindig rám jön 1-2 kg, de az 2 nap alatt el is tűnik... AZ a lényeg, hogy péntek környékén a 61 kg el kell érnem :) Laura szorítok érted a holnapi vizsgálaton, hogy legyen ott az a pici baba! Húzzunk bele csajok a fogyiba, mert már itt a tavasz, a jó idő, és ideje megmutatni mindenkinek, hogy igenis, mi is lehetünk jó nők! Sok sikert mindenkinek és kitartás
2012. márc. 4. 20:06

lehet túl kicsi volt még azért nem látta. Általában 6-8. héten látszik jól az uh-n. Nekem anno csináltak egy vérvételt, és rá 2 hétre volt az uh.

A gyomrod fájhat a bébitől is. nekem pl olyan volt mintha lenyeltem volna a vizes ballont, soha máskor olyat nem éreztem

Hüvelyi uh volt?

2012. márc. 4. 13:54

Csináltam egy tesztet, és most nagyon erős csíkot kaptam. Szóval lehet a baba még sem akkor fogant, amikor gondoltam, és mondjuk kisebb, és nem látni úgy??? Vagy az UH tényleg egy ócskavas... :S

Hétfőn délután megyek az orvosomhoz, remélem a héten időpontot is ad egy UH-ra...

Amúgy én is "sz-rul" vagyok. Fáj a gyomrom. Nem tudom, mi van vele, mitől fáj, csak egész nap fáj...

2012. márc. 4. 08:14

nekem talán hétfőn újra kezdődik, bár valami gyomor vírust elkaptam, és 2 napja carul vagyok, ennek köszönhetően 72 vagyok megint (előtte visszajött minden) Próbálom innen kezdeni (ma se kívánok semmit) Meglátjuk.

Laura, mizu veled? Sajnálom ha mégse, de fiatal vagy :D

579. Ancsika13 (válaszként erre: 577. - LauraJones)
2012. márc. 2. 20:10

Jajj :(

Pedig több tesztet is csináltál...

Remélem csak a doki bambázta el!Írj majd mindenképp, hogy mi volt az UH-n!

Szorítunk neked ;)

578. Ancsika13 (válaszként erre: 576. - Tamra86)
2012. márc. 2. 20:08

Ügyes vagy,bár én tartanék ott ahol te,de sajnos elég messze állok még tőle :(

Ma is megvolt az aerobik Norbival és a torna popsira meg combra Rékával plusz kiegészítem még saját tornával is.A futás viszont sajnos megint elmaradt mert a kozmetikusomnál óriási csúszás volt és most meg olyan szél támadt, hogy már nem indulok el. :(

Nah de holnap mindenképp megyek futni is :)

Réka holnap nem lesz,mert már megvolt a heti három,Norbi meg csak kettő volt így ő lesz holnap is.Futás is megvolt már a három,de ott próbálok törekedni a heti 5re.

Viszont jó lenne valami tuti tipp amivel hasról illetve vádliról lehetne fogyni.Tudom a hasra a kardió a legjobb,de az meg olyan lassú :D Nah de a vádlival meg vagyok lőve,az izmos és ezáltal vastag,magassarkú mániám van és elég csúnyán mutat benne a egy izmos női láb :( Ha van valami tuti tipped azt szívesen veszem :))

További hatalmas kitartást,aztán kezdd el a futást is lassan,most már jön a jó idő is. :))

2012. márc. 2. 14:52

Gratulálok :)

én ma kicsit kétségbe estem... de most nem is akarok erre gondolni... elég annyi, hogy a sok rohangálás után a doki, ami ma megvizsgált, azt mondta, hogy nem lát babót... :S és hogy menjek el egy rendes uh-ra...

576. tamra86
2012. márc. 2. 09:50
Sziasztok! Már tegnap óta 62-vel kezdődök :) Megy ez a heti 1 kg szépen lefele... A tornával nem vagyok megelégedve, mert csak naponta 20 percet tornázok RR-ra, pedig már egy órát is bírok... Azt hiszem, hogy még mindig nagyon lusta vagyok :/ De tegnap sétáltam egy hatalmasat a városban, és a futást még most sem kezdtem el :( Kitartás mindenkinek... Meg tudjuk csinálni!
2012. márc. 1. 14:13
Én ma már túl vagyok egy aerobik-on Norbival.Nemsokára Rékával tornázok egy kicsit combra és popsira.A futás ma elmarad,mert a "lovagommal" leszek az időtájt amikor futni szoktam. :( No sebaj,majd holnap :))
2012. márc. 1. 11:56

Sziasztok Lányok!

Megvagytok még? :)Megy a fogyi?

Laura,milyen a terhesség első napjai?Remélem jól bírod! :)

Szonihuni,te hogy állsz a fogyival?Csinálod?

573. Ancsika13 (válaszként erre: 570. - LauraJones)
2012. febr. 27. 16:53
Igen,az.félek is, hogy beleszeretek :D
572. Ancsika13 (válaszként erre: 568. - Szonihuni)
2012. febr. 27. 16:52
Majd elmondom, hogy bevált e :))
571. szonihuni (válaszként erre: 569. - LauraJones)
2012. febr. 27. 10:23

Egy gyerekkel kinyílhat egy másik világ.

De én ikrekkel voltam itthon....... Én szülés után híztam meg, nem alatta. Fél év alatt híztam 15 kilot kb.

Mert: nyugis babáim voltak, és ettek, aludtak, nézelődtek. Sok dolgom nem volt velük. 3-4 óránként ettek, peluscsere és ennyi. Sétálni nem tudam velük egyedül fél évig mert bazi nagy és nehéz volt a babakocsi. Liftbe nem fért be, lépcsőn nem bírtam levinni. Ők az erkélyen levegőztek, én meg punnyadtam.

Vágytam arra, hogy elvigyem úszni őket, baba mama tornára, játszóházba stb. Nekem ez mind kimaradt :( 2vel lehetelen....

Szóval ne csügged, jó dolog lesz babázni. Nagyon nagy örömöt adnak, adtak nekem, csak hát a kilók, meg az unalom. Vágytam a nagy sétákra, mivel nyár elejiek, és egész nyáron szinte a lakásba kuksoltam... A szomszéd csaj 2 héttel elöttem szült ikereket, neki volt segítsége.... rossz volt azt is látni.

Na mindegy, túl vagyok rajta csak a kilokon nem...:(

2012. febr. 27. 09:25
wau, :) de jófej pasi :D
569. LauraJones (válaszként erre: 564. - Szonihuni)
2012. febr. 27. 09:24
hát őszintén szólva, eléggé elkeserített az, amit írtál :) Mert kb abban bíztam, hogy majd ha lesz egy lurkó, akivel foglalkozni kell, akkor nem lesz időm, annyit unatkozni, és zabálni... Bár ez lehet így lesz. Nem tudom. Csak akkor meg jön mellé megint az otthonlét állandóan, egyedül, egész nap. ... :S
2012. febr. 27. 07:51
hát kíváncsi leszek :D
567. Ancsika13 (válaszként erre: 566. - Szonihuni)
2012. febr. 26. 16:28

napi ajánlott adag 1-2x 12,5ml.edzés előtt félórával és főétkezés között.

Én csak egyszer iszom,futás előtt.

566. szonihuni (válaszként erre: 565. - Ancsika13)
2012. febr. 25. 19:59
ezt napi 1x kell inni? vagy hogy van, csak gyorsan megnéztem mi is ez. :D
2012. febr. 25. 14:49

Lányok!!!!

Képzeljétek van egy srác akivel alakul köztünk valami és kaptam tőle Liquid Carni-X 80.000-ret :)))

Már régóta akartam venni csak tesóm nem adott rá pénzt :D Erre ő meg megvette nekem ajándékba :))

Nah ettől tuti be fog indulni végre a fogyás :))


Ez a leírása :

Az L-karnitin egy biztonságos és hatékony aminosavszármazék, mely kritikus szerepet játszik az emberi szervezet energiatermelő és zsírégető folyamataiban. A karnitin nélkülözhetetlen komponense annak a transzport rendszernek, mely a sejtekben a zsírt a mitokondriumba szállítja, ahol eloxidálódik és energiává alakul. A karnitin hatékony zsírégető, javítja a szív anyagcseréjét, a munkabírást és a regenerációt.

564. szonihuni (válaszként erre: 563. - LauraJones)
2012. febr. 24. 12:30

dettó :D Jajj de sok mindenben hasonlítunk. Az édesség szeretet, a munka hiány, az itthonlét....

Az a baj ha itthon vagyok a törpékkel (és jövő hét elején is még itthon lesznek) akkor nekik főznöm kell. Akkor eszem én is azt. Persze ők tésztásak, krumplisak....

Illetve energia vámpírok, szóval ahhoz hogy bírjam estig ennem kell :D Ezért nem megy a fogy. Vissza is jött majdnem minden (-1 kilo maradt meg)

563. LauraJones (válaszként erre: 561. - Ancsika13)
2012. febr. 24. 11:50

nem, mivel nem tudom megvonni magamtól az édességet :D

olyan nincs, hogy ne egyek csokikát, vagy kekszet. nem feltétlenül minden nap, de időközönként muszáj édességhez jutnom: pl ízesített joghurtok, keksz, csokis keksz, süti... rettenetesen édesszájú vagyok. nekem nem mennem a fehérje diéták pl... mert egy kis kenyér, vagy tészta nélkül mit sem ér az élet :D


szóval igazából azt a 10 kilót kalóriaszámolgatással fogytam le. így meg tudtam engedni magamnak a kekszet is, meg mindent, semmiről sem kellett lemondani, akkor ettem, amikor akartam. csak mértékkel, pont annyit, amennyiről még a számok belefértek.


Hogy akkor elvesztettem a fonalat, az igazából azért volt, mert beteg lettem. Hónapokig csak nyomtam az ágyat. Aztán a munkahelyemen megtizedelték az embereket, és egyik pillanatról a másikra nem volt irodám. Vagyis egyik nap még 45-en jártunk az irodába dolgozni, aztán másnap már csak 3-an. És ez sajnos nem vicc. Az irodát felszámolták, így itthonról dolgok azóta is a hét nagy részében. Azóta, hogy itthon vagyok, nagyobb kísértés van, mert itthon megvan minden... :S Nincs társaság, ha unatkozom, eszem, ha nincs kedvem dolgozni, eszem... Szóval rémes egy környezet ez :(

Ezért sem megy igazából most a fogyi.


Hiányzik egy normális munkahelyi légkör.

562. tamra86 (válaszként erre: 560. - Ancsika13)
2012. febr. 24. 11:00
Én is félek attól, hogy ha egyszer abbahagyom a fogyókúrát, akkor szépen lassan visszajönnek a leadott kilóim... Igaz még 8 kilót fogyni akarok mindenképp, így messze van még a vége, de már gondolkozok, hogy hogy fogom szépen lassan visszaszokatni magam, hogy 6-ig tudjak enni, utána már igazából nem akarok...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook