Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2012. febr. 20. 16:43

halkan gratulálok :D

A halvány csík is csík....

A tesz egy olyan hormont mutat ki ami csak terhes állapotban van a nő szervezetében, soha máskor. Ha csík van, akkor ott az a hormon....

Csinálj 1-2 nap múlva is egy tesztet ha azon is van halvány csík akkor 100% :D (mennyi ideje késik? )

2012. febr. 20. 16:19
teszteltem, de nagyon halvány lett, kép van az adatlapomon. nem tudom, most mi van... szerintetek???
2012. febr. 20. 14:56
én is számoltam, és volt is akció ovu tájékán. :) csütörtökön lett volna ugye 2 hét, azóta meg csak telnek a napok... :) és már legalább 10 napja szúr az oldalam, szédelgek... :) és ez nem influenza :D
2012. febr. 20. 14:53

elméletileg fogantatás után 2 héttel ár pozitív a teszt (nekem az volt) Kb akkor amikor meg kellett volna jönnie. De 3-4 hétre már tuti, szóval ha 2 hetet késik már, érdemes tesztelni bőven :D

Drukk :D Mi számoltuk a napokat, aztán meg volt melyik reggel tesztelünk. Egyikünk se bírt elaludni, így hajnal 2kor csináltam :D 2 csík lett azonnal

2012. febr. 20. 14:42
Köszi :) Délután remélem kiderül, tesztelek egyet, ha hoz a párom, meg reggel is, ha esetleg a délutáni nem azt mutatná, amit kell :D
526. Ancsika13 (válaszként erre: 521. - LauraJones)
2012. febr. 20. 13:42

jújj nagyon drukkolok neked!!

én nem tudok segíteni a kérdéseidben,de gondoltam leírom, hogy mennyire szorítok! :)

2012. febr. 20. 11:52

ja :) igen :D MÉZ


Sajnálom a pasidat :( Remélem nem lesz komoly... Gyerekként a fülfelszúrást utáltam a legjobban, meg az arcüreg felszúrást :( Sajnos mindkettőből volt részem, bőven :(

524. szonihuni (válaszként erre: 523. - LauraJones)
2012. febr. 20. 10:03

máz=méz :D

Bocs csak a fiam reggel óta sír annyira fáj a füle, (most elaludta) de csak 1kor tudom dokihoz vinni....

523. LauraJones (válaszként erre: 522. - Szonihuni)
2012. febr. 20. 08:26

Köszi!


Igen, nem is fogyózni szeretnék első sorban, rosszul írtam, hanem elhagyni a rossz szokásaimat :D


Mi az hogy máz? Az mi? :D

522. szonihuni (válaszként erre: 521. - LauraJones)
2012. febr. 20. 08:21

drukkolok neked :D

Mondjuk akkor magyarázat lenne a hangulat ingadozásodra is :D

Ha babát vársz akkor semmi képpen ne fogyózz inkább az egészséges, minőségi étkezésre figyelj oda. Na eg a napi 5x étkezésre, és ne a nassolásra. Én aki extra hajlamos vagyok a hízásra. "csak" 82 kiloval mente szülni az ikrekkel. Bár a végén beindult rendesen, de szerinte nőttek int hogy én híztam.

Nekem is bele kéne fognom újra.... de fáj a feje, a fogam, a gyerekek is itthon ég, és a fia nincs jól :( Azt hitte holnap ár mehetnek, de szerintem kilőve.

Cukor helyett máz. Lisztből van egy rahedli más fajta int hogy búza. Félbehagyom, mert nyúznak :D

2012. febr. 20. 07:34

Sziasztok! Hétvége letudva, anyukáméknál voltunk otthon, annyit ettem, amennyit el sem tudtok képzelni. :S

De tegnap este megérett bennem valami. Igaz, hozzájárult az is, hogy úgy érzem, van egy pocaklakóm is :D

Nem biztos, de nagyon úgy fest a dolog, és megfogadtam, hogy ha lesz, akkor minden rossz szokásomat elhagyom. És most úgy érzem, hogy itt az ideje. Kéne vennem egy terhestesztet, ma talán sort is tudok rá keríteni.

De az a lényeg, hogy nem tehetem ezt magammal, és a babával.


Nem csak fogyózni szeretnék, hanem elhagyni mindazt, amitől úgy gondolom, hogy nagyon rosszat teszek magamnak.

Ebben kérném is a segítségeteket, hogy szedjük össze azokat a gondolatokat, amik egy jó, fenntartható, táplálkozás alapelvei.

Pl, hogy

- cukor minimalizálása,

- édesítők minimalizálása

- lisztek elhagyása

- gluténmentes dolgok fogyasztása inkább (ha muszáj)

(itt mondjuk kicsit gondban vagyok, mert a kukorica dolgokról azt mondják, hogy azok erősen savasítanak, és az sem jó. :S)

- zsíros és fűszeres ételek mellőzése

- sok sok folyadék

- sok zöldség, kicsit kevesebb gyümölcs

...


segítsetek még, szedjük össze, milyen egy jó egészséges táplálkozás! :)

520. Vircsa
2012. febr. 19. 22:11
Még mindig stagnálok, nem hiszem el!!! :((( Úgy döntöttem emelem a zumba adagomat :D hétfő, kedd, péntek duplázás lesz, így 5 nap alatt 8 zumba lesz. Jó lesz!! Így már csak beindul!
519. szonihuni (válaszként erre: 518. - Helga9110)
2012. febr. 18. 07:55

Bocs a belepoffért, de ez a legrosszabb amit csinálhatsz.

Nem is kell majd zabálnod utána akkor is a dupláját fogod visszaszedni. Ha 20 cm-t kell fogynod az nem kevés. Lehet gyorsan is fogyni lásd itt lejjebb a többieket, hogy 14 kilo 3 hónap alatt.

Olyan ásványi anyagokat veszel el a szervezettől, hogy nagyon nagy baj is lehet belőle.

Én csináltam 600 kaloriát, de szigorúan orvosi felügyelet mellett, és szerintem így is ráment a gyomrom.

Nem aludni kéne hanem mozogni.

A sok folyadék persze elengedhetetlen.

egyél napi 1000 kaloriát minimum (az se sok) és mozogj napi 30 percet....

2012. febr. 17. 19:41

Jól olvastad:)nem eszek se kenyér féléket se tésztát.gyümölcsöt meg zöldséget eszek.és 6 óra után egyáltalán nem eszem semmit.amikor tudok sokáig alszom, hogyne legyek folyton éhes.és sok vizet fogyasztok, az elveszi az éhség érzetet.

Az első nap pl kis adag paprikás krumplit ettem ami olyan 180 kcal,meg egy kávét ittam ami 55 kcal.

Holnapra max 2 almát tervezek ami 100-150kcal körül van.mellette reggel és este felülésezek, szépen elosztva azt a 300-at de ebbőlis sokkal többre törekszem...hát hasizmom már van:)már csak a felesleges súlynak kell eltünnie:)

517. Ancsika13 (válaszként erre: 515. - Helga9110)
2012. febr. 17. 18:28

Egy nap alatt 6cm-rel lett kisebb a hasad?Vagy elírtad?Vagy én olvastam félre? :)

És mit eszel ami 500kcal tesz ki?Csinálnám én is a kcal számolást,de nem igazán van kedvem ahhoz, hogy számolgassam, hogy egy zsömlében és egy szelet párizsiban mennyi van. :))

esetleg ha elárulnád,te miket eszel akkor lehet hogy könnyebben menne nekem is.

Köszi előre is :))

516. Ancsika13 (válaszként erre: 514. - LauraJones)
2012. febr. 17. 18:26

Én is így vagyok,mint te/ti.Ölni tudnék egy falat csokiért,hogy a chipsről ne is beszéljünk.úúúúr isteeen.egyszer legyek túl rajta.tuti megünneplem :P Aztán kezdhetem elölről az egészet :D

Kitartás a hétvégéhez!Óvatosan a kajákkal ;)

515. Helga9110 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 17. 14:40

Sziasztok!


Én akalória számlálás melett és a felülésekmelett döntöttem, és hatásosnak bizonyul.

3napja csak 500kcal-t viszek be a szervezetembe, és 300 felülést csinálok.Persze rengeteg vizet iszok.

tegnap óta a hasam 6 cmer lett kisebb, a csípőm 3al és a combom is 3al. Már nagyon várom a további napok eredményét,mertmég 20 cmert le kell adnom a hasamból...

2012. febr. 17. 12:08

látom Te is rossz korszakodat éled :(

én egyfolytában valami édeset vagy zsírosat kívánok...

lehet a pirosbetűs napok közelsége miatt is...

ráadásul hétvége lesz, és ma megyünk haza szüleimhez. 2 tortát is viszünk magunkkal... meg anyukám biztos finomakat fog főzni...

szóval esélyem sincs, még ha akarnám, akkor se'.


Fel a fejjel. Hétfőn minden visszaáll a régi kerékvágásba! Addig meg lazíts egy kicsit!

2012. febr. 16. 14:55
1 tábla milka................... :(
2012. febr. 15. 14:06

Az ember kedvének is jobbat tenne ha kint hétágra sütne a nap...

és ezer fok lenne, későn lenne sötét, és lehetne mindenfelé csavarogni, tekerni, gurulni, meg ami jól esik.

511. Ancsika13 (válaszként erre: 509. - LauraJones)
2012. febr. 15. 10:31
Jajj Laura én is ezt kérdezem.Már mennék bicajozni és persze az sem ártana, ha nem fagyna le esténként a fél arcom futás közben :))
510. Ancsika13 (válaszként erre: 506. - LauraJones)
2012. febr. 15. 10:30
Köszönöm szépen én is szorítok, hogy neked is sikerüljön és azért is, hogy újra legyen erőd elkezdeni fogyózni.Remélem a téli depressziód is elmúlik hamar!
2012. febr. 15. 09:45

Sziasztok!

Jobbulást a betegeknek!

Mikor lesz már vége a télnek???

Menni akarok ki ültetni, kapálni, meg mittomén :)

2012. febr. 15. 08:19
Nekem megint hétfő óta van 2 kisbetegem.... így mindenre jut időm csak odafigyelni nem....
507. LauraJones (válaszként erre: 493. - D83e49c42d)
2012. febr. 14. 13:47

jól van naa :) megy magamtól is...

egyébként azóta nem néztem egy részt sem meg, de már egyre inkább hajlok rá :)

506. LauraJones (válaszként erre: 489. - Ancsika13)
2012. febr. 14. 13:45

Megnéztem a képeket! Most is nagyon csinos vagy!

De szorítok, hogy összejöjjön az, amit terveztél.

A depi nagyján túl vagyok, azt hiszem.

Tegnap majdnem újra is kezdtem a fogyózást. De végül este cukiban voltunk, ma meg valentin nap van, hétvégén meg haza megyünk szüleimhez, sok finomség vár, úgy hogy végül hétfőből állok ismét csatarendbe.

Április 15-ig szeretnék 75 kilóra lefogyni, tudom, hogy nem lesz egyszerű, mert gyakorlatilag egy éve ingázok 78-75 között... többnyire az alkalmi kihágásaim miatt. Ezen kéne túl lépnem, és garantált lenne a siker...

505. Ancsika13 (válaszként erre: 504. - Vircsa)
2012. febr. 14. 10:33

Szénhidrátot én sem eszek,gyümi,zöldség,fehérje nálam is megy.zumba nem mert nálunk nem tartanak órákat.viszont futok,gyalogolok jobb esetben heti 7x,rosszabb esetben heti4x.

Remélem nekem is lemegy a fölösleg.Jobb lenne ha még több is mint 10 :D

De kis telhetetlen vagyok :))

504. Vircsa (válaszként erre: 502. - Ancsika13)
2012. febr. 12. 21:57
Nem eszek szénhidrátot, csak zöldség, gyümölcs, fehérje és heti 5x zumba, és megpróbálom a napi minimum 2 l folyadékok betartani.
503. Vircsa (válaszként erre: 501. - Ancsika13)
2012. febr. 12. 21:55
Akkor lehet ez ilyen előre elkönyvelhető stagnálás ennyi fogyás után. :D Remélem azért pár nap múlva mostmár beindul...
502. Ancsika13 (válaszként erre: 500. - Vircsa)
2012. febr. 12. 21:47

jah és hogy érted el a 14mínuszt?

rám visszajött 10 és attól szeretnék megválni,de nem nagyon tudom, hogy is. :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook