Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
831. szonihuni (válaszként erre: 828. - LauraJones)
2012. nov. 9. 13:44

Gratulálok

Isten hozta Leventét :D

Én stagnálok, vergődtem, talán most újra kezdem.

65 vagyok, cél 58.... lenne

830. tamra86
2012. okt. 28. 10:08

Sziasztok Csajok!


Laura: Gratulálok a babához! Nagyon sok egészséget kívánok nektek! A fogyival persze csak csínján :)

Ancsika: Neked meg annyit tudok mondani, hogy tudom miről beszélsz. De kitartás. Igaz mi vagy 10 napot voltunk külön, de rengeteget fogytam, én annak a szakításnak köszönhettem a 57 kilómat, most meg az 59-et. De azért még sosem tudhatod, hogy hogy alakul.

Hát velem annyi, hogy sajnos nem követem a diétát, és néha olyan falási rohamok törnek rám. Eltervezem, hogy egyik héten csak salit eszek hússal, napközben megy is, de majd estére csokifalási roham tör rám. Szerintem a rendszertelen naplóírás, és hoxára látogatás miatt van. Amikor mindennap írtam, hogy mit eszek, hát nem mertem tényleg sokszor mást enni, mert nem akartam, hogy csalódást okozzak magamnak, amikor leírom vagy visszaolvasom. Most itthon vagyok a szüleimnél vidéken, hát itt meg főleg megy a nemdiétás kajázás, de ha visszamegyek ki kell mindenképp találnom valamit. És már a mozgást is teljesen elhagytam, hát ha így folytatom, tudom, hogy nem lesz jó vége, ezért bele fogok húzni...

829. Ancsika13 (válaszként erre: 828. - LauraJones)
2012. okt. 25. 23:53

Gratulálok!Jó egészséget nektek és sok-sok örömteli pillanatot a picihez! :)

Hát nekem most hirtelen leszaladt 6kiló még hátra van 4.Most épp a futásra álltam rá.plusz minimál kaja.ami ugye elég könnyen megy újabban...

2012. okt. 25. 16:54

Sziasztok!

A baba vasárnap megérkezett, 49 centivel és 3240 grammal született, és a Levente Lóránt nevet viseli. Jól vagyunk mind a ketten. Boldog vagyok, hihetetlen, hogy az én lurkóm!!! :D


Mostantól fogyi is indul, nem kemény diéta formájában, hanem odafigyelve, és inkább a sport oldalát megerősítve.

Ancsika Te hogyan vágsz bele most?


Szonihuni? Tamra?

2012. okt. 20. 13:37

Én most kezdtem újra.Szép nagy szerelmi bánattal megspékelve. :(

Mikor jön a baba?

2012. okt. 19. 17:43
Szia, hat persze, nem sokara ujra indulhat a fogyiii :)
2012. okt. 17. 14:06

Halihó Lányok!

Van itt még valaki?

824. tamra86
2012. szept. 28. 09:55
Sziasztok! Húúú, egy cseppet lemaradtam. Laura gratulálok a lagzihoz. És látom már mindjárt eljön a nap, hogy gyarapodjon a család :) Jól eltelt az idő. Sok egészséget kívánok nektek. Szonihuni, szerintem kezdünk telhetetlenek lenni fogyókúra terén. Annó,a mikor 80-85 kg-osak voltunk, hogy örültünk volna a 65-60 kg-nak. Most meg már elértük, és még sem vagyunk megelégedve. Én a nyarat végigettem. Otthon voltam, anya mindig csinálta a finomabbnál finomabb kajákat. Hát az 57 kg-ot nem sikerült megtartanom, de a ma reggeli mérlegem 58,8 kg-ot mutatott. De még mindig meg akarok szabadulni vagy 5 kg-tól. A hétvégéim még mindig nagy kajálásokkal telnek, de a hétköznap odafigyelek. Igaz most rákaptam a napi egy túró rudira, régen sosem nyertem, de ez a nyerési láz hajt :) Újra egyetem, de ez már az utolsó év, és utána jöhet a nagybetűs élet. Kitartást kívánok mindenkinek valakinek fogyi téren, valakinek meg babatéren. Vigyázzatok magatokra :)
823. szonihuni (válaszként erre: 822. - LauraJones)
2012. szept. 24. 12:40
ne is foglalkozz a súlyoddal. Ja és felejtsd el hogy a kis Levente hamarabb kibújjon!!!!! Ne kívánd ezt, neki ott jó most ahol van :D Te meg túl éledd, erős nő vagy.
822. LauraJones (válaszként erre: 821. - Szonihuni)
2012. szept. 24. 08:35

Szia :)

Még egyben vagyok. Elvileg mához pont egy hónapra vagyok kiírva. Izgi. Remélem egyébként 2 hét múlva kibújik :)

Végül vettem 2 szoptatós hálóinget, olyat amin van két lyuk mellnél. 1600 volt darabja, ennyit szerintem megért. Meg van gombos pizsim, azt is viszem majd.

Fogyókúra hiányzik már nekem is, meg a mozgás. Már 90 fölött vagyok :S Uff. Nem akartam ezt a súlyt elérni.

821. szonihuni (válaszként erre: 820. - LauraJones)
2012. szept. 23. 10:22

jól eltünt mindenki. Én nem fogyózom. Viszzamentem 65-66 közé :(

Majd remélem megjön az ihlet újra. Sok van még hátra.

Lasura kitartás neked :D

Ha nem vagy hálóingeds, ne vedgyél azért merdt szülni fogasz, max olyan pizsit, aminek gombos a felseje.. :D

Én pizsibe mentem szülni, és amikor már fetrengtem az ágyon akkor a szülésznő (vagy mit tom én ki) levette a gatyámat :D a(volt takaró is)

Eyébkén én sok fölös dolgot megvettem szüslésre amit most már nem vennék meg.

2012. aug. 28. 09:19

:) Aranyos vagy, köszönöm.

Gratulálok a barátnődnek! Hát nekem is közeleg a napom, kicsit már izgulok is, én nem tudom, mire számíthatok, nekem minden új lesz.


A neveket már a gyártás előtt kitaláltuk :) És mivel fiú lesz, így a Levente Lóránt nevet fogja kapni.


Nekem hiányzik kicsit a fogyózás. Egyelőre még tartom a plusz 9 kilómat, és még 2 hónap van hátra. De valahogy úgy gondolom, hogy ki fog bújni kb 2 héttel korábban. Vagy lehet csak bízom benne? :S Na majd meglátjuk.


Minden esetre még egy csomó mindent kéne vásárolnom... Hálóingeket, meg huzatokat, meg le kéne festeni a kiságyat. Sok a teendő... :S

819. szonihuni (válaszként erre: 818. - LauraJones)
2012. aug. 25. 20:24

sokat gondolok rád. Bnőmnek nincs már 2 hónapja, ő okt 8ra van kiírva...Neki a 2. gyerkőc lesz.

Tesóm meg lassan betölti a 4. hónapot :D Kislány lesz, végre kiderült.

Tényleg neve van már a pocaklakónak?

Én nem fogyózom megint egy jó ideje. 64 körül ingázom +- 1 kiló.... de marha kövérnek érzem magam :( néha kövrebnek mint amikor 74 voltam :(

818. LauraJones (válaszként erre: 817. - Szonihuni)
2012. aug. 22. 08:29

á :( valahogy féltem ettől a választól... :S

rá sem merek állni a mérlegre.

A hasam feszül, mintha egy jól felfújt lufi lenne, ami bármelyik pillanatban ki tudna durranni.

Már csak két hónapom van hátra. Nagyon durva :) Mindjárt szülni fogok!!!

817. szonihuni (válaszként erre: 816. - LauraJones)
2012. aug. 16. 10:36

megint nem tudlak megnyugtatni bocsesz :D

Most fogsz igazán flszedni. Ugyanis nagyjából a bébi kifejldőtt,de kb 30-35 cm és 1,5 kg (ha jól emlékszem. Szóval a bébi most fog nőni, és a hasad is igazán. mert legy vagy 54-56cm és 3,5 kg környékén, szóval azt a 3 kilót tuti átléped..

Én stagnálok. 64 körül ugrálok plusz minusz 1 kilóval :( most nem fogyózom 1000 éve. 63.3 volt a rekordom júliusban...

816. LauraJones (válaszként erre: 815. - Szonihuni)
2012. aug. 6. 11:55

jaj de jó :( ezzel megnyugtattál... de meg kell csinálnom, muszáj lesz valamit kitalálnom!!! Már 86-on állok. Már csak 3 kilónyi "szabad, betöltetlen helyem" maradt... És még 2,5 hónap.

Mennyit szed fel az ember lánya ebben a hátralévő időszakban? Többet, kevesebbet, vagy annyit, mint eddig? Mik a nagy számok?

Csak úgy nagyjából, hogy tudjak mire számítani... :S

815. szonihuni (válaszként erre: 814. - LauraJones)
2012. júl. 17. 11:56

Mérgembe rendeltem klímát, mire beszerelték jött a rossz idő :D

Na abba ne bízz :D

Én 64-65 kilosan lettem terhes 84 -el mentem szülni, 69-el jöttem haza. Ahelyett hogy lement az a 5 kilo feljött még 15.......

A punnyadás....

Ha van tejed akkor se biztos... Sokan lefogynak tőle, mert a tejhez sok zsír kell, és azt a testedből nyeri, de sok ismerősnek ilyenkor sajna az étvágya is megnő. És esznek, mert ha nem esznek, elapadhat a tej. A tej pedig kincs!!!!!!!

2012. júl. 16. 13:23

Szonihuni a himlők miatt nem irigyellek! Pont ebben a nagy melegben :S Rémes lehet...

64 kiló, de mesésen hangzik, ha "nagy" leszek, én is meg fogom csinálni. Jelenleg 82 kiló vagyok. :( Örülnék, ha babóval max 89-ig mennék fel. :) Az még sem 90, mert annak már a hallatától is rosszul lennék...

Bízom a szülés utáni nagy fogyásban!!!

2012. júl. 16. 10:27

Sziasztok!

Laura, üdv az asszonyok táborában :D

Én maratoni bárányhimlő partin vagyok lassan túl.

A fél nyaram ráment... Most kezdünk teljesen kijönni belőle.

A fogyimat abbahagytam, egy hete kezdtem újra. 64 körül vagyok, szóval kb 10 kilo minusz. még 6-8at szeretnék minimum.

2012. júl. 16. 10:19

Sziasztok Lányok! Megjöttem, na nem a nászútról, mert az egyelőre nem lesz. . . :(

A lagzink utáni hétvégén is lagziban voltunk, meg havi zárás a melóhelyen, ezer dolog volt, mostanra sikerül kb utol érni magam egy kicsit.


Tamra gratulálok a vizsgaidőszakhoz, a lényeg, hogy vége van!!! Ancsika Neked pedig a leadott kilókhoz!


Én pénteken töltöm a 26. hetemet, szinte már hihetetlen az egész. Nagyon kerek a hasam. :) Kezdek kompromisszumokat kötni a napi életben, mert már olyan gömbölyű, hogy itt-ott felakad, vagy útban van :)

811. tamra86
2012. júl. 6. 20:48

Végre ide is fel tudtam jönni. A vizsgaidőszakot már 2 hete kipipáltam. Hát most mit ne mondjak, szörnyű egy vizsgaidőszak volt. Nem kívánom vissza. Már 2 hete dolgozok... Úgyhogy nincs megállás... Látom mindenki fejlődik, valaki babailag, valaki fogyilag :) Nagyon ügyesek vagytok. Még a végén lehagytok engem is. Hát a fogyóról annyit, hogy mostanában nagyon elengedtem magam. Úgy 2 hónap alatt vagy 2-3 kg vissza is jött... De nem hagyom hogy ez tovább nőjön. Sajnos mérni nem tudom magam, mert a Debreceni mérleghez vagyok kalibrálva. Az itthoni még 54-et is mér, néhanapján, ami lehetetlen. Szóval most olyan 59-60 kg körül mozgok. De egy hete megint odafigyelek, hogy mit eszek és mikor... És megint elkezdtem futni, igaz még nem mindennap, de úgy 2-3 naponta. De tervezem, hogy mindennap megyek. És hasra meg popsira sem ártana gyúrnom... De munka után, olyan édes a pihenés :) Most a cél, hogy augusztus 30-ra elérjem az 55-56kg-ot (hisz akkor megyünk nyaralni, és jól kell kinéznem)

Mindenkinek kitartás! A lényeg, hogy magunknak tetszünk... :) (De az mikor lesz?)

2012. jún. 30. 11:26
88ról lement 69re.még sosem voltam ilyen "kis" súlyú :))) Juppiiii :))
2012. jún. 19. 09:43

Sziasztok Lányok! Hogy haladtok? Hogy viselitek ezeket a meleg napokat?

Én jelenleg babóval 22. hetemben járok, és plusz 2 kilónál járok. Elégedett vagyok egyelőre.

Hogy hatnak a bogyók?

2012. jún. 12. 09:14

na csak nem lett meg a 10 kilo erre a hétre :D

9,9 nél tartok. 64,1 voltam ma reggel.

807. fuszulka (válaszként erre: 789. - Szonihuni)
2012. jún. 8. 13:31

tudom hogy a norbi drága

de probáljátok

meg

sokal tömörebb és jobban laktat

és ugy nem felszivodo szénhidráttal készül

2012. jún. 8. 13:25

Helló mindenki! :)

Ahogy eddig megfigyeltem elég jó ez az Adiponix.Most már érzem az éhségcsökkentő hatását.Eddig kicsit paráztam,mert még talán éhesebb voltam,mint máskor,de tnap este óta tuti jó :)

Most már csak vmi sport kellene,mert a bicajom tönkrement tnap és a lábam meg fáj most, így futni sem tudok,akkor meg hogy égjen a zsír?! :(

805. AlBundy (válaszként erre: 804. - Szonihuni)
2012. jún. 8. 11:50

Igazából senkinek nem olvasom rendszeresen a naplóját, csak ha szeretném megnézni, mit eszik, mit sportol stb...:)

Lehet van olyan nap amikor megvan, de van amikor jóval kevesebb. Láttam azt hiszem olyat ahol nem ebédeltél és reggeli vacsora sem volt valami kiadós. Koplalni sem szabad.

804. szonihuni (válaszként erre: 803. - AlBundy)
2012. jún. 7. 12:37

szóval te vagy az egyik napló olvasom ....:D

Épp tegnap magától jött oda férjem, és közölte egyre csinibb vagyok. Én meg el vagyok keseredve. igen kéne a torna. Egy hasra, és egy fenékre (mert az meg nincs....)

Majd kitalálok valamit.

Én nem érzem úgy amúgy hogy keveset ennék. Az 1200 kalória meg van szerintem minden nap, vagy nem? Néha még úgy érzem sok is...

803. AlBundy (válaszként erre: 801. - Szonihuni)
2012. jún. 7. 09:00

Ezért nem jelent semmit a BMI, de még a mérleg sem. Az kell, hogy tetszen ami a tükörben van és nem amit a mérleg vagy egy index mutat.

Mozogni kell! Rém keveseket eszel néha szerintem. Leépül az izomzat is és nem csak a zsír.

Amúgy csak így tovább! A képeid között az utolsón már komoly a változás..:)

802. LauraJones (válaszként erre: 801. - Szonihuni)
2012. jún. 7. 08:09

Ezen ne parázz! Majd alakul az is. Van hogy stagnál a súly, de a centik mennek lefelé.


Egyébként el sem tudjátok képzelni, hogy mennyire hiányzik a fogyózás. Már szinte az életem volt ez az egész :D Na jó, nem azt mondom, hogy most nem kéne odafigyelnem, hogy mit eszek, vagy nem lehetne odafigyelni rá, met őszintén szólva, az utóbbi pár hétben eléggé elszaladt velem a ló. Olyanokat ettem, amiket amúgy sem kéne nagyon enni... De mától összeszedem magam, és írom, hogy mit eszek. Csak hogy lássam, nem jó ez így :D Nem ehetek mindenféle szemetet :D Főleg most nem!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook