Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
561. Ancsika13 (válaszként erre: 555. - LauraJones)
2012. febr. 23. 22:32
És az édesség megvonással fogytál le 10kilót?vagy mással? áruld el légysziiii! :) :) :)
2012. febr. 23. 22:31
jéééé én is ezt csináltam.4 után semmi kaja,csak víz.sikerült is lefogyni 7hónap alatt 25 kilót.csak hát visszajött 10. Azt kell most eltüntetnem.Épp most kezdtem hozzá újra. :))
2012. febr. 23. 19:53
Fúúú :) Én meg pont az ellentéted vagyok :D Állandóan éhes vagyok, úgy kell tartóztatnom magam :D
558. tamra86 (válaszként erre: 557. - LauraJones)
2012. febr. 23. 15:10
Hát nem tudom, annyi előnyöm van, hogy az én párommal most külön lakunk, más városban, így nincs kísértés. Gimiben is úgy fogytam le, hogy 4 után nem ettem, a tesóm is, ő 50 kiló alá is fogyott, és tudom, hogy nekem ez bevált, és lehet ez ad nekem erőt, hogy ne egyek. De megmondom őszintén, hogy nagyon sokszor nem is vagyok éhes... Sajnos napközben sem, sokszor úgy erőltetem magamra, hogy legyen bennem egy kis szilárd anyag... Tudom, hogy ez nem jó, de nem tudok rajta változtatni, sokszor ott hagyom az ételt, mert jön a nem kívánás, undorodás, és utána hányinger... Ez ellen kellene még tennem valamit
2012. febr. 23. 15:00

Szia Tami! Köszönjük, hogy megosztottad velünk a sikersztoridat :) És látod, minden jó, ha a vége jó.


Az én első kérdésem az, hogy bírod ki, hogy nem eszel 4 óra után? Hazaér a párom, és csak este eszünk együtt, rám olyan zabálhatnék jön rám... :S

556. tamra86
2012. febr. 23. 14:42
Sziasztok! Mióta az eszemet tudom én is fogyókúrázok! Még gimiben sikerült 58 kg-ot elérnem a 65 kg-ról (160cm, 25 éves), de az már 7 éve volt. Mindig olyan 65 kg körül mozogtam. Majd 2006-ban megismerkedtem a barátommal, amitől kezdve folyamatosan jöttek rám a kilók, már nyáron 80 kg felett voltam. Már akkor tudtam, hogy változtatni kell, de nem vettem komolyan. Majd november végén csúnyán összevesztünk, és szakítottunk, az az időszak hozta el nekem, hogy fogyjak: akkor hirtelen 1 hét alatt 5 kg-ot fogytam, mert nagyon nem volt étvágyam. Majd dec. 5-én kibékültünk és akkor voltam 72 kg. És akkor eldöntöttem, hogy nem akarok kövér lenni (mert egy fiú sem akar kövér lányokkal járni, és én nagyon nem akartam elveszíteni, kínszenvedés volt az a 10 nap, amíg nem vele voltam). Az én taktikám, hogy 4 óra után semmit nem eszek, esetleg gyümölcsöt, vagy egy tejeskávét, de ez nagyon ritka. Rengeteg salátát eszek köretként, és hétvégén azért kicsit bűnözök, mert csak akkor lehetünk együtt a párommal, és néha 4 után más is lecsúszik. De kellenek is ilyen napok, mert nem akarom, hogy összeszűköljön a gyomrom, ami lehet már meg is történt, hisz hétköznap alig eszem valamit, ami persze az egyetemnek is köszönhető, mert szinte reggeltől estig ott vagyok, és sokszor elfelejtek enni, vagy egyáltalán nincs rá lehetőség. Ma mértem magam is most 63,7kg vagyok. Az első cél, hogy az 57 kg-ot elérjem, és utána pedig az 55 kg. Sosem voltam még ennyi kiló, de most érzem, hogy erős vagyok és kibírom. Valamint majdnem minden nap 40 percet tornázok Réka DVD-ire. A kapcsolatom rendeződött sosem voltunk ilyen harmóniában mint most. Most már a barátom engem soványnak hív és ő a dagi... Pedig régen dagi volt a becenevem. Igaz velem rossz dolognak kellett történnie, hogy észhez térjek... De már nem bánom... Nagyon jól érzem magam a bőrömbe, és nem győzöm bezsebelni a dicséreteket... Kitartás kívánok mindenkinek, és nem szabad sosem feladni! Tami
555. LauraJones (válaszként erre: 553. - Ancsika13)
2012. febr. 23. 14:08

"Régen" = 1 éve még én is nagyon jól bírtam, 10 kiló lement egyből szépen lassan, kb 3 hónap alatt. De ott elvesztettem a fonalat, és azóta sem találtam meg, ami rémes :( Már rég nem itt járnék, ahol most :S


Szóval nem vagyok egyedül, én csinálom, ahogy írtam is, nem drasztikusan,de muszáj, mert egy nap alatt képes lennék akár 5000 kalóriát is bevinni, és mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül :S

És ezt meg is ismételném napról-napra...

Így garantáltan 30 kilót szednék fel amit a babára fognék, utána meg szenvednék az alakommal...

Nem szabad!!!

554. LauraJones (válaszként erre: 551. - Szonihuni)
2012. febr. 23. 14:05

igen, fent van a naplómban a képe, meg a képeimnél is. erősebb egyértelműen :)

de mondjuk ez az érzékenyebbel is van, szóval lehet azért. Ma léptem elvileg a 6. hétbe, szóval hétfőn már a dokit kellene felkeresni szerintem.

De azért hétvégén lehet, hogy még egyet tesztelek, hogy lássam van-e különbség. Minden esetre érzem, hogy az vagyok. :) Úgy fizikailag is. Nem vagyok rosszul, hanem érzem, hogy ott van :D


Mi az hogy nem fogyózunk?

Ezerrel fogyózok :D Nem drasztikusan, de a fogyózás segít mértéket tartani, mert amúgy feneketlenül el tudnám magam hagyni, és mindent arra fogni, hogy de a baba... Holott érezhetően nem vagyok még kívánós. Nem akarok elhízni, főleg ilyen butaságok miatt, hogy ráfogom a babára, amikor nem is ő indít ezen az úton... Észnél kell lennem.

553. Ancsika13 (válaszként erre: 550. - LauraJones)
2012. febr. 23. 11:24

Régen fene nagy akaraterőm volt,mostanában egy kicsit alábbhagyott... :(


Sok-sok erőt kívánok neked hozzá!De hidd el megéri.Csak úgy olvadni fognak lefele a kilók!

552. Ancsika13 (válaszként erre: 551. - Szonihuni)
2012. febr. 23. 11:22
Szonihuni,te sem fogyizol??egyedül maradtam? :( :( :(
2012. febr. 23. 11:10
csináltál 2. tesztet? ha már nem fogyózunk......... :)
2012. febr. 21. 11:48

én - őszintén szólva - életem legnehezebb fogyókúrájába csaptam bele. mivel le akarok mondani minden édesről, ami eddig igencsak meghatározta az életemet... szóval én is módszert váltottam, mondhatjuk így is :D


biztosan sikerül, ha egyszer bejött, akkor máskor is be kell neki jönni :D

549. LauraJones (válaszként erre: 547. - Ancsika13)
2012. febr. 21. 11:46
dehogyis :) nem is értem, hogy tudtam volna félre érteni D:
2012. febr. 21. 10:49

Lányok nektek hogy áll a fogyókúra?

Én most megint módszert váltottam.Visszatértem arra, hogy 4óra után nem eszek és persze a napi egy,másfél óra sport.Anno ezzel a módszerrel 25 kilót fogytam,most 10-13-at akarok.Remélem újra sikerül! :)

547. Ancsika13 (válaszként erre: 544. - LauraJones)
2012. febr. 21. 10:47
Nem rosszindulatúan mondtam,remélem nem értetted félre :))
2012. febr. 21. 09:55
Még szép :D A fogyiról nem tettem le :) Ha most nem is az az elsődleges célom, hogy lemenjenek a kilók, akkor az, hogy egészségesen egyek, és egy falat cukrosat, csokisat, kekszeset ne egyek... Illetve az, hogy ha hízok a babával, akkor ne legyek több a végén 85 kilónál. Nem akarok többet!!!!
545. szonihuni (válaszként erre: 543. - LauraJones)
2012. febr. 21. 08:24

azért ajánlottam ezt a 2 könyvet ;) Ráadásul ezeket a párom is szívesen olvasta, őt is érdekelte mi zajlik bent :D

Nekem életem legszebb 8 hónapja volt :D Bár hozzáteszem, 1 napot se volta rosszul. Bár most is vannak azért szép napjaim. Most is itt reggeliznek mellettem és közbe énekelnek :D Mert az kell evés közben ..... :D


Azért remélem ha össze is jött a baba, akkor is itt maradsz ezen a topikon.

544. LauraJones (válaszként erre: 542. - Ancsika13)
2012. febr. 21. 07:30
Lehet, de akkor legalább mindenkinek lesz egy jó napja, amikor rám néz :D
543. LauraJones (válaszként erre: 540. - Szonihuni)
2012. febr. 21. 07:29

Ahha, értem. A netet nem bújnám, mert sajnos, amikor beteg lettem, akkor elég sokat bújtam, és rájöttem, hogy tényleg sok a rém történet... :S


De a könyv nekem hasznos lenne, mert tényleg nem tudok semmit, még a fejlődésről sem igazán. Meg semmiről :S

542. Ancsika13 (válaszként erre: 537. - LauraJones)
2012. febr. 20. 22:38
Szerintem nem fogsz tudni úgy csinálni,mint ha mi sem történ volna.Egy két lábon járó vigyorgó smiley leszel.Tuti, hogy csak ennyit fognak belőled látni az emberek. :))))
2012. febr. 20. 20:26
bocs de sokszor nem érzi az M betümet :( pár helyen kimaradt :D
2012. febr. 20. 20:25

Na egy tanács. Ne bújd a netet és a könyveket :D

Nekem volt 2 könyve , az első 9 hónap, meg a terhesség nagykönyve, abba annyik voltak leírva, mikor mi fejlődik.

A neten rémtörténetek hegyei vannak. Elég egy jó doki és pár info. Ez tök természetes folyamat, mindent érteni fogsz, és minden meglepően jön majd egyértelműen magától. Én egyszer pl bepánikoltam kb 18 hetesen hogy nem érzem a babákat. Felhívta a dokim, hogy én azonnal holnap megyek hozzá UH-ra. Ezt persze este 9kor :D (idióta faj a terhes nő :D) Fél órán keresztül tök türelmesen magyarázta el nekem hogy 20. hét előtt ne várjak semmit :D Ja és ez mind azért volt mert olvasta sok embernél hogy ár a 16. héttől érez mozgást.... Több ilyen kirohanásom nem volt :D 3-4 hetente volta dokinál, és az elég volt :D

2012. febr. 20. 20:06

igen, terveztük, pont februárra :D

November óta próbálkoztunk, de isten igazából nem ragadtuk meg az alkalmakat... :) Csak februárban. :) És rögtön utána 2 nappal már szédültem... rám jött a szalonna és a tepertő zabálhatnék :S

:DDD

Van egy könyvem a terhességről, elég vaskos, csak eddig a lustaság miatt nem álltam neki...

de most már muszáj lesz

2012. febr. 20. 18:45
ezek a tesztek már 99%osak ami azt jelenti hogy ha azt jelzi hogy terhes vagy akkor 100% hogy az vagy, ha nem jelzi akkor is kb 1% hogy tévedhet hogy mégis az vagy. Én mire terhes lettem nagyon kiokosodtam, nagyon vártuk már őket. Gondolom tervezett baba lenne
2012. febr. 20. 18:36
köszi :) ez olyan hihetetlen... reggel tesztelek egy másikat... aztán lenyugodok :D és néhány napig úgy csinálok, mint ha mi sem történt volna :D
536. Ancsika13 (válaszként erre: 530. - LauraJones)
2012. febr. 20. 18:29

Azt írják, hogy ha csak halványan is de megjelenik akkor majdnem 100% a terhesség! :)

szóval én gratulálok,de szintén csak halkan :))

535. LauraJones (válaszként erre: 534. - Szonihuni)
2012. febr. 20. 18:28
:) akkor jó... még sosem voltam terhes :D
2012. febr. 20. 17:23
akkor ne csoda hogy halvány, még ne hemzseg benned a hormon :D
2012. febr. 20. 17:19
és halkan köszönöm D:
2012. febr. 20. 17:19
csütörtökön kellett volna megjönnie, de nem jött :) és még csak nyoma sincs :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook