Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 17. 08:07

Én meg 70 alatt vagyok :D 69,5 :D 4,5 kg 3 hét alatt.

nem rossz.

710. tamra86
2012. ápr. 16. 20:16
Sziasztok Csajok! Hogy álltok a fogyival? Hát nekem végre sikerült 60 alá kerülnöm. A legkisebb súlyom 59,1 kg... Aminek kimondhatatlanul örülök. Most pedig megint tartok egy visszafogott hetet, sok zöldséggel, és levessel :)
2012. ápr. 16. 14:44
Tudom, de megpróbálok egészségesen enni. Mert ha nem akarok, akkor valahogy mindig átesek a ló túl oldalára... :(
2012. ápr. 16. 12:33
Én nem azt mondtam hogy tonna számra edd, de iktesd be az étrendedbe, ha ennyire oda szeretnél figyelni, akkor írj egy vázlatos étrendet magadnak, és heti 2-3x ehetsz nyugodtan tésztát. Akkor legalább látod mennyire eszel változatosan, Egyél sok főzit is. Tényleg nem a súlyoddal foglalkozz most! Nem kell zabálni, de minden kell a szervezetednek most (cukor kivételével). Most nem a te súlyod a fontos ;)
707. LauraJones (válaszként erre: 706. - Szonihuni)
2012. ápr. 16. 12:21

:) Igyekszem.

Alapvetően imádom a tésztát, mindegy milyen kulimász van rajta :D

De a korábbi fogyókúrázás keretében már erről is teljesen lemondtam. :( Nem hiszem, hogy jó lenne visszatérni rá, mert a csokievésből is mi lett? :)

Nem hiányzik ez nekem :D

De tény, hogy több túrót és kemény sajtot kéne ennem és vennem :) ha már csak az van...

706. szonihuni (válaszként erre: 705. - LauraJones)
2012. ápr. 16. 12:10
bevallom fogalmam nincs :D Nem ittam még soha. Sajtos tejfölös tészta? Én azt sokat ettem. (durum tészta :D) Házi tejföllel isteni. Na meg túró is. Azt még pl anno akkupunktúra mellett is lehetett enni. Szóval hajrá, figyelj oda hogy legyen otthon :D
705. LauraJones (válaszként erre: 704. - Szonihuni)
2012. ápr. 16. 12:04

úúúú, gratulálok!!!!

ez bődületes!! Kíváncsian várom a holnapi mérlegelést.


Az a baj, hogy tejet nem iszom már nagyon, meg joghurtokat sem, mert ég tőlük a gyomrom, lágy sajtokat a fertőzés miatt nem merek enni. Maradnak a kemény sajtok, ami meg sokszor vagy van otthon, vagy nincs... :S Esetleg túró. De sokszor elfelejtek ezt is venni. Szóval azt lehet mondani, hogy a korábbiakhoz képest nem iszok tejterméket... És ez nem jó. A szójatej szója, de azért van benne calcium nem?

704. szonihuni (válaszként erre: 703. - LauraJones)
2012. ápr. 16. 11:53

Egyél tejterméket, csak jó minőségüt. Kell a csontoknak. De azért ne vidd túlzásba.

Holnap lesz a hivatalos méredzkedésem, de úgy néz ki már 6ossal kezdődik a súlyom :D Bő 2 hete bogyózom 3 nap szünettel, és 3 hete fogyózom. Kb -4,5kgnál tartok.

703. LauraJones (válaszként erre: 702. - Szonihuni)
2012. ápr. 16. 10:10

Magán a doki :) Szóval fizetős, nem is keveset kell nála ott hagyni. De most amit írtam azért nem úgy írtam, hogy ettől ő egy tökfej, vagy ilyesmi, mert megnéztük, amit kellett, és még mutogatott ezt is, azt is... Csak hát késett, nem is keveset... Aminek persze számtalan oka lehet, de akkor is :D


Október végére vagyok kiírva...


Egyébként nagy az elhatározás. Mától lemondok az édességről. Először csak az a tervem, hogy a szó szoros értelmében vett édességeket hagyom el: kekszek, csokik, cukrok, ...

Aztán ha ez megy majd, akkor egy kicsit minden káros dolgot próbálok majd mellőzni.

A fehér kenyeret már most elhagyom, igazából eddig sem nagyon ettem már, de ezen túl még annyit sem. Csak magvas, teljes kiőrlésű, rostos, korpás... szóval inkább valami magasabb mindőséggel bíró pékárut szeretnék majd fogyasztani. Illetve a múltkor már megálltam a tejpultnál, és szemeztem a szójatejjel... Ez már valaminek a kezdete :D


Apropó, hogy hatnak a bogyók???

702. szonihuni (válaszként erre: 701. - LauraJones)
2012. ápr. 13. 09:10

Korrekt doki :D Magán? Fizetsz érte?

(ha nem akkor visszaszívva)

De akkor jó ha minden ok. Elméletileg mikorra vagy kiírva?

2012. ápr. 13. 06:51

Ja mozizás :) Először tényleg mozi filmre gondoltam :D D hüle vagyok :P


Semmi extra nem volt. Úgy értem a doki késett 1 órát. A párom meg egy órát lógott el a munkahelyéről, úgy hogy ő pont lemaradt a filmről :(

Pedig úgy izgult, meg be volt sózva :)

Aztán gyorsan megnézte amit kellett, nem sokat nézelődtünk, talán egy fél perccel többet, mint szoktunk máskor. A doki elégedett volt, azt mondta szépen fejlődik. Láttuk a lábait, meg az ujjait :D

Úgy ficánkolt mint valami sellő :) Bár ettől függetlenül remélem, hogy fiú lesz :D

700. szonihuni (válaszként erre: 699. - LauraJones)
2012. ápr. 12. 13:58

ezeket ehetsz te is. Az állati eredetű zsír nagyon kell :D Ne egyél mesterséges cuccokat :D A folyadék ivást meg beszéld meg a dokiddal.

Nem mesélted még milyen volt a mozizás? Párod volt?

2012. ápr. 12. 13:44
olyan sok minden van, amire egy terhesség alatt figyelni kell... az őseink biztos nem figyeltek ennyi mindenre... nem igaz??? házi tejet ittak, meg szalonnát, kolbászt krumplival. Mi meg ne együnk semmi ilyet, mert baj lesz :S
698. szonihuni (válaszként erre: 697. - LauraJones)
2012. ápr. 12. 11:51
én se amíg nem lett kőkemény a hasam és totál beparáztam....
697. LauraJones (válaszként erre: 694. - Szonihuni)
2012. ápr. 12. 11:42
h, erről a dologról még nem is hallottam... :S
696. LauraJones (válaszként erre: 693. - AlBundy)
2012. ápr. 12. 11:41
Ezt én is hallottam, de ez nem igaz. Testsúly kilogrammonként 30 ml vizet kell inni naponta. Vagyis egy 80 kilós embernek 2,4 liter vizet. A 4 liter már határ eset. Ha valaki mondjuk egész életében sokat ivott, akkor lehet, hogy nem árt, de egyébként biztosan nem használ...
695. AlBundy (válaszként erre: 694. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 13:55
jaaa... ok..:)
694. szonihuni (válaszként erre: 693. - AlBundy)
2012. ápr. 11. 13:33

én Laurának írtam hogy ne vigye túlzásba az ivást, mert már nem fogyózik.... :D

Nekem konkrátan nem szólt a doki, és nyár elején szültem, az utolsó hónap már nagyon meleg volt, és ittam mint állat, és totál ödémás lett a hasam, a lábam meg tiszta víz. A hasamnál azért lett gáz, mert így kockázatos lett a császár aminek a valószínűsége 95% volt (és az is lett) A dokinak úgy kellett szabnia, hogy pont a határon vágott ahol még lehet... Ez nekem jó mert nem látszik, de így lehettek volna komplikációk. Csak ezért tanácsoltam.

693. AlBundy (válaszként erre: 691. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 12:54
Nagyon is kell inni sokat! Segíti a fogyást! Csak éppen vizet, a vizesedés valamennyire igaz, de az pont annyi ha utána 2 napig nem iszol rendesen folyadékot el is tűnik. Testsúly 20 kg-onként 1 liter víz. Ennyit kéne inni elméletileg, bár tudom, hogy ez rengeteg.
692. LauraJones (válaszként erre: 691. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 12:52

aha értem. most hogy már nincs annyi gyomorbajom, úgy érzem, hogy talán tudok majd ilyenekre is figyelni. muszáj lesz, nem akarok 30 kilót felszedni.

nem tudhatom, milyen fajta vagyok :)

vékony biztos nem :D

ha az édességet el tudnám hagyni, ami több szempontból is jó lenne, akkor már félig nyert ügyem lenne... meg az ilyen zsíros, vajas dolgokat... kenyeret... megint olyan mint egy fogyókúra :)

2012. ápr. 11. 12:37
ezt az orvos mondja :D Nekem is az ikrekkel 12-13 volt megszabva :D lett 18-20.... De csak 4-5 kiloval jöttem ki nehezebben mint amikor terhes lettem. Egyél annyit amennyi jól esik, csak nem zabálj, a falási rohamokon szerintem úrrá lehet lenni, ha nem vonod meg azokat a dolgokat magadtól amit megkívánsz. Ja és ne arra gondolj hogy kettő helyett eszel, mert ez tényleg hülyeség. Én pl majdnem 1 hónapi csak sajtos tésztán éltem mert azt kívántam :D Próbálj sok gyümit és zöldséget is enni. Inni viszont ne igyál extra sokat, mert vizesedéshez vezethet.
690. LauraJones (válaszként erre: 688. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 12:14

8 kiló, de szép is lenne!!! Én már most 2 kilónál járok, és csak az első 3 hónapon vagyok túl... Mától elkezdtem írni, hogy mennyit, és miket eszek, mennyi kalória értékben, csak hogy lássam a szörnyű valóságot :D

Csak reggelire megettem 499 kcalt, már a gondolatától is rosszul vagyok :D

Korábban egyáltalán nem is reggeliztem :) Most meg egy kisebb fajta lakomát toltam be...

2012. ápr. 11. 11:22
Ezek azért alsó értékek. A végére úgy kell számolni, hogy kb 3,5 kg a gyerek. 1-1 kiló a víz és a méhlepény, és némi adalék, a többi egy kis zsiradék, na meg a tejtermeléshez is majd kell zsír a szervezetből.
688. szonihuni (válaszként erre: 687. - LauraJones)
2012. ápr. 11. 11:21
Igen, hízna. Amit soroltam az elején azok miatt. 1 gyerekkel kb 8kg a normál hízás, ehhez viszonyíts. Mondjuk az utolsó hónapba tuti 2-3 kilo jön rád akkor nő igazán a bébi. szóval az első 8 hónapba olyan 5-6kilo a normális hízás, de ha több ne aggódj, majd lemegy :D
687. LauraJones (válaszként erre: 686. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 10:26

Tudom mitől hízok, sajna lecsúszik időnként némi édesség... :S De ha nem menne le, akkor is többet eszek, drasztikusan többet. Reggelire is már egy fél bárányt :P

Korábban meg nem is reggeliztem egyáltalán :)


Egyébként ha az ember lánya normálisan enne, adott határok között, akkor is hízna ilyenkor????

686. szonihuni (válaszként erre: 684. - LauraJones)
2012. ápr. 11. 09:38

Ja igen azt kihagytam hogy azért lefekvés előtt minimum 1- 1 1/2 órával azért.

Laura milyen volt a mozi? Hogy vagy? Mitől hízol??? Megsúgjam? :D Alakul a méhlepényed is, meg a magzatvíz is alakul..., meg kívánósabb vagy :D

685. LauraJones (válaszként erre: 683. - Szonihuni)
2012. ápr. 11. 09:14

Hát én is úgy ettem, amikor fogyóztam, napi 1200.

A hivatalos lapok szerint van egy nyugalmi állapotban elfogyasztott energia mennyiség, ami akkor is nő, ha egész nap nem csinálsz semmit. Az alap 1300-1400 körül szokott lenni. Ezért reális lehet az 1200.

684. LauraJones (válaszként erre: 680. - Parvulus)
2012. ápr. 11. 09:11

Sziasztok Lányok!


Őszintén szólva nálam úgy van, ha este küzel a lefekvéshez eszek, akkor sajna éhesen ébredek reggel, egyébként meg, ha eltelik némi idő a vacsi és a lefekvés között, akkor nem úgy ébredek mint aki meg tudna enni egy lovat is :D

Nekem ez a tapasztalatom


Szonihuni, jobbulást Neked és a pasidnak :) És gratulálok a szép számhoz!


Én sajna híztam egy kilót megint, de igazából tudom is, hogy miért... :(

2012. ápr. 10. 11:33
nekem azt mondták a nagy okosok, hogy napi 1000-1200 kaloriát azért minimum meg kell enni, mert az alatt raktároz a szervezet.
682. Parvulus (válaszként erre: 681. - Szonihuni)
2012. ápr. 10. 11:03

Köszike.

Az, hogy segített-e, majd kiderül a mérlegen :P

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook