Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
621. LauraJones (válaszként erre: 619. - Helga9110)
2012. márc. 26. 12:09

Egyet értek! Egyél többször, keveseket. napi 1200 kcal-t minimum és maximum.

Szerintem még az is jó ötlet lenne, ha mondjuk egyszer átszámolnád egy átlagos napodat, hogy mennyit eszel meg ezzel a módszerrel, amit csinálsz. Lehet, hogy ott van a kutya elásva. Mindent fel kell írni, egy pohár tejet is. :) Vagy 2 szem szotyolát... :)

2012. márc. 23. 20:21
Akkor ne koplalj, mert azonnal el kezdesz tartalékolni. (ez tapasztalat) Egyél tényleg 5x. kb 1000-1200 kaloriát/nap, mozgás meg csak lightosan, de legyen, ne izomlázad legyen inkább izzadj. Ja és igyál sokat.
619. Helga9110 (válaszként erre: 618. - Szonihuni)
2012. márc. 23. 17:26
eddig 94 kg voltam arról akartam 70re...mostmár 96,5ről kellene:/
2012. márc. 23. 17:25

Üdv Gyuláról :D

Mindjárt megyek vacsizni...:D Svédasztal.....

Helga, szerintem sok még a mozgás, lehet izmosodtál. Az izom nehezebb mint a zsír. Mennyi kiloról mennyire szeretnél fogyni? Szerintem egyél napi 5x. Kezd kb 7-kor és 3 óránként. A tízórai, meg az uzsi legyen lepkefing, 1 alma, 1 narancs, 3-4 korpás keksz, ne legyen nagy kaloria bevitel, csak az emésztést indítsa be.

2012. márc. 23. 16:32

sziasztok.


másfél hete elkezdtem fogyókúrázni.6 után nem eszek, azon kivül napi 3szor eszem kis menyiséget, esténként 20-30 perc taposógépezek emellett hasprés és alhasi és oldalhasi na meg csípő gyakorlatokat végzek...mégis 2,5 kilóval nehezebb vagyok mint eddig...Miért van ez???

616. LauraJones (válaszként erre: 615. - Szonihuni)
2012. márc. 23. 06:21
sürgős :) Ez jó :DDD
2012. márc. 22. 13:18
ma megrendeltem. Szerintem kedd szerdán kapom meg, mondtam sürgős :D
614. LauraJones (válaszként erre: 612. - Szonihuni)
2012. márc. 22. 12:24
És mikor tervezed beszerezni a bogyókat?
613. szonihuni (válaszként erre: 611. - LauraJones)
2012. márc. 22. 10:27
Örülök hogy mégis van babó :D Kitartás neked
2012. márc. 22. 10:24
Nekem az a nagy gondom hogy nagyon hamar leáll a fogyásom, és fogalmam nincs miért, bármin változtatok nem érek el változást. Apa nem örül neki, de megmondtam neki csak a leggyengébbet veszem, és csak próbára. De ha nem jó, akkor abba is hagyom, nem egy összeg. 10-20e-t sajnálnék azért kidobni.
2012. márc. 22. 07:32

Amikor én először fogyóztam, akkor 10 kilót adtam le 3 hónap alatt, szóval nem lehetetlen. Szerintem egyébként az nem egy csúcsteljesítmény, mert ha kiszámoljuk, az durván 12-13 hét alatt 10 kiló, vagyis nem egészen heti egy kiló... Amikor valahogy rákattantam erre az egészre, akkor minden nap jó volt a kalóriákkal, és ingadozás nélkül mentek is lefelé a kilók, hol tornáztam, hol nem.

Aztán beteg lettem. Enni sem akartam, hónapokig nyomtam az ágyat, még sem fogytam :S Azóta nem találok vissza ehhez a bekattanáshoz. Bár jelenleg ugye nem is vágyom rá... :)

Vagyis egyébként vágynék rá! Tehát szeretnék küzdeni azért, hogy jobb alakom legyen! De amikor itt haldoklom a gyomrom miatt, nehéz arra gondolni, hogy nem kéne félóránként enni :D

610. tamra86 (válaszként erre: 609. - Szonihuni)
2012. márc. 20. 22:20
Szorítok Neked, hogy sikerüljön, és majd várjuk a tapasztalatokat :)
2012. márc. 20. 18:49
Én csak annyit várok tőle, hogy ne álljak meg 3 hét után.... ha már ezt elérem vele akkor oké. Kb heti 1 kilo a cél, 3 hónap alatt szeretnék 10-12 kilot leadni
608. tamra86
2012. márc. 20. 18:46
én is próbáltam az acai berry-t majdnem egy hónapig szedtem, de rájöttem, hogy semmivel sem fogyok többet vele, így abba hagytam, és a heti 0,5-1 kg így is megvan, remélem szonihuni neked be fog válni a hoodia :)
2012. márc. 20. 18:40

Ó szegénykém... Engem is megvisel, hogy néha hányok mostanában, hát még egy gyereket... :(


Hallottam már a nevét, de többet sajna nem. Én is tudom, hogy az ilyen szerek mellett úgyan úgy kell csinálni mindent, de valahogy tudat alatt meg sz*rok rá. :( Azt hiszem, nem vagyok elég érett agyban ahhoz, hogy ezt fel tudjam fogni :)

Nekem általában az első 2 hétben nem megy le semmi, hiába csinálom jól. Nekem csak utána indul be.

Remélem beválik majd, és minden mellékhatástól ... mentes lesz... :)

2012. márc. 20. 18:38

Durva hányás-fosós, a lányom. Félő volt a kiszáradás.

Hoodia. Most kezdek utánaolvasni. Mellette diétázni is kell, meg mozogni, de nincs stagnálás....nekem az a gondom hogy 2-3 hét után már stagnálok. Ez nem tűnik olyan drágának hogy 1 próbát ne érjen meg.

605. LauraJones (válaszként erre: 604. - Szonihuni)
2012. márc. 20. 18:30

Ó jajj, mi történt? ki került be, és miért???


és milyen varázsbogyóra gondoltál??? nekem az a bajom a varázsbogyókkal, hogy ilyenkor teljesen abba vetem a hitem, és nem foglalkozok azzal, hogy nekem is kéne tennem érte. vagyis zabálok össze-vissza, és közben bízom a csodában :(

2012. márc. 20. 18:25

Itt vagyok . Újra 73,5 kilósan :(

A héten már oviznak végre (volt 1 hét kórházozás is) de 7végén megyünk "romantikázni"

Hétfőtől újra indul a fogyi és asszem varázsbogyóhoz fogok nyúlni........ nem megy másképp....

Laura mi van veled?

2012. márc. 20. 16:54

Kinek a pap, kinek a paplan :D


3 km, nekem csodának tűnik, én jelenleg 100 m után azzal küzdök, hogy életben maradjak :D és úgy, hogy nem adtam bele apait anyagit, csak egy lassú kis kocogás...

jó lenne kicsit kocogni megtanulni, az én állóképességem egyenlő a nullával sajnos... erre szuper lenn, meg amúgy is. csak most itt a babó... talán majd utána... most mindent halasztok egy kicsit...

602. tamra86
2012. márc. 13. 22:28
Belenéztem a zumbába, hát nekem így első ránézésre nem nagyon jön be, úgyhogy még hanyagolom. A futást még mindig űzzük, egyre jobban szeretem, igaz még ezt a 3 km-ess távot is nagy nehezen tudjuk lefutni, de minden beleadunk, és ez már csak jobb lehet, a múlthéten elhanyagoltam a tornát, de tegnap 40, ma pedig 60 percet RR-ztam, és végre a mérleg 62 kg alatti értéket mutatott, számszerint 61,7kg... Igaz most a kajázást ia visszafogtam, mert az elmúlt héten kicsit sokat ettem szerintem, és azért nem fogytam, most 3 napig saláta és sült gomba... isteni, nagyon szeretem, és napi 2 adag kapucsínó vagy jegeskávé még leszalad... Hát remélem, hogy még márciusban elérem az 59-et, annyira szeretném... A legjobb az egészben, hogy a párom teljesen meg van elégedve velem, sőt már azt mondta, hogy ne nagyon fogyjak, de én meg akarom neki mutatni, hogy ennél is tudok csinosabb lenni... Nekem ezek a plussz bókok adnak nekem erőt... Kívánom, hogy mindenki érje el a kitűzött célját... És sok erőt mindenkinek a kitartáshoz... Igenis meg tudjuk csinálni
601. LauraJones (válaszként erre: 599. - Tamra86)
2012. márc. 11. 17:52
én szeretem :) olyan az egész, mintha rendesen ráznád a lábaid, kezeid, csípődet... és közben élvezed az egészet :) Szerettem csinálni, engem egyébként nagyon kimerített, mindig túl hajtottam magam, és az átlagpulzusom egy 40 perces videó anyag alatt kb 158 volt :) Ami nem kevés :) De ezt sokkal kevésbé vettem észre, mint mondjuk egy Norbi dvd-nél..
600. LauraJones (válaszként erre: 598. - Nagyari)
2012. márc. 11. 17:49
Szia :))) Köszi, nem ugrálok, csak valahogy szóba jött a téma, és korábban sokat csináltam ilyesmit. Most pihi van. Azért köszönöm a figyelmeztetést :D
599. tamra86
2012. márc. 11. 14:29
hát ezzel a futással, és ezekkel a hétvégékkel nagyon stagnálok 62-63 kg között, egy kicsit ki is vagyok akadva, ezért jövőhét elején csak zöldség, gombás napokat akarok tartani, már úgy szeretnék 60 kg alá kerülni, pedig már lassan a kapujában állok, és most egy tapottat sem akar mozdulni, inkább felfele megy, mint lefele... Hát kész őrület ez a fogyókúra... A zumbát már én is megnézem, hogy milyen, hátha azzal jobban menne... :)
598. nagyari (válaszként erre: 594. - LauraJones)
2012. márc. 10. 09:51

Szia!Szúrópróba szerűen olvasgatok bele fogyis fórumokba,mert én is fogyózok.Bocsi,hogy imeretlenül belekotyogok,de éppen a Te beírásaid kerültek elém /és én meg éppen bába vagyok:)/,szóval, ha ott a babó +pici vérömleny,akkor most eszedbe ne jusson zumbázni,vagy bármi mást!

Pihenés,pihenés,pihenés...de gondolom ezt az orvos is mondta.

597. Nyűzli (válaszként erre: 596. - LauraJones)
2012. márc. 9. 20:07
Igazad van, nem gondoltam hogy van zumba DVD is :D akkor ezek szerint haladnom kell a korral, le is fogok egyet tölteni! :)
596. LauraJones (válaszként erre: 595. - Nyűzli)
2012. márc. 9. 12:58
hát igen a keret dolog ismerős... én még sosem voltam élő zumba órán :) eddig csak az ezerféle dvd-re ugráltam a tv előtt, az sokkal olcsóbb :D
595. Nyűzli
2012. márc. 9. 10:27
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam hogy akkor mégsem választottam rosszul! a Zumbát is kipróbálnám, de jelenleg nincsen se kondira se semmi fitneszteremben végzett csoportos mozgásra keretem... :( majd talán következő vagy azutáni hónapban félre tudok spórolni ilyesmire
2012. márc. 9. 06:25

Ez minden nőnél gond, nálam is. A combjaim aránytalanul nagyok.

Én is zumbáztam sokat egy időben, most sajna semmilyen sportot nem csinálok. :S

A futás szerintem amúgy jó lehet, mert minden futó lába szép vékony izmos, szálkás...

593. Vircsa (válaszként erre: 590. - Nyűzli)
2012. márc. 8. 22:55
Én mindenre, erre is a Zumbát tudom neked javasolni. Hasonló gondom van, mert én is olyan típus vagyok, hogy alapjáraton elég vastag a combom, vádlim, és ha hízok, akkor is rögtön combra megy minden, de amióta tolom az Zumbát ezerrel, nagyon gyorsan vékonyodik és izmosodik. Próbáld ki!
592. Vircsa
2012. márc. 8. 22:54
Huhú, -15 kg !!!! :))) Igaz, emeltem a heti Zumba adagom, most 7-9 között ingázik, mikor hogy. Nagyon jól érzem magam a bőrömben, hosszú idő után újra. Vagyis, kezdem. :) Még pár kilótól mindenképp meg szeretnék szabadulni, és most először érzem azt, hogy van indíttatásom, kedvem és kitartásom is ahhoz, hogy ha már elértem a kitűzött súlyt, akkor ne álljak le, hanem folytassam ezt az életvitelt és végre az alakformálással is foglalkozzak. Bár megjegyzem, a Zumba sunyi módon nagyon jól karbantartja a testet :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook