Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közösség fogyni vágyóknak! Sok kudarc után... fórum

Közösség fogyni vágyóknak! Sok kudarc után... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 29. 15:05

Sziasztok! Hogyan éltétek túl a karácsonyi eszem iszomságokat? Én nem jeleskedhetek...:( De most két és fél napja, csinálok egy böjtöt, és remélem ezzel helyrehozom...amúgy most épp partiba megyek...nagyon szeretnék figyelni, hogy nehogy elszaladjon velem a ló.

Jó pihenést nektek!

56. tixtina (válaszként erre: 55. - ,,Csillagom")
2012. dec. 20. 12:58

Főleg a 8 ezer kalória után nagyon kevés:oo

Éltem én már 800 kalórián is,de akkor 20 éves voltam.

Most k.b. 1500-at viszek be,de nagytakarítást csinálok mellette,mozgok rendesen.

Már nem megy a Zumba,mivel fulladok.

Ha elérem a 80-at,akkor napi egy órát zumbázok.

55. ,,Csillagom" (válaszként erre: 53. - Tixtina)
2012. dec. 20. 07:38
1200 nagyon kevés, szerintem, leáll az anyagcseréd.Egyél inkább 1300-1500 között, az a legjobb és mozogj mellette amennyit csak tudsz, ha csak napi 1-2 óra séta,akkor az, én is azzal kezdtem még anno amikor még 108 kg voltam...sajnos
54. 816415c70c (válaszként erre: 52. - Bukovina)
2012. dec. 20. 06:59

:D :D


Folyamatosan óránként felmegyek a facebookra, és nézegetem a képét :D

2012. dec. 19. 22:35

Sziasztok!

Rengeteg kudarcon vagyok-remélem-túl:D

k.b. egy hónapja voltam dietetikusnál.

Megkaptam,miből,mennyit ehetek.

Hááát:ooo Borzasztó kevés,és nem is bírom tartani,de így is sikerült 5 kilótól megszabadulnom:)

1200 kalória lenne a maximum.

Nem számoltam,mennyit eszem,de majd januártól fogok naplót vezetni,és beszigorítani az étrendet.

A legrosszabb,az édesség hiánya.Súlyos szénhidrátfüggő voltam,és a megvonása fejfájást,ingerültséget okozott-rettenetesen feszült vagyok.

Tornázni még nem nagyon tudok,mert fulladok-de igyekszem többet mozogni,mint eddig.

Ezt a karácsonyt kell "túlélni"-sütök pár finomságot,de csak szagolgatok:))

2012. dec. 19. 22:04

Szia Beaty!

Ragaszd a lovagod képét a hűtődre:DD

2012. dec. 19. 13:52

sziasztok lányok, én nem tudom magam összeszedni, pedig kb. 2 hét múlva randim lesz.

hogy hozzam magam nagyon jó formába addig?

2012. dec. 16. 19:37

Gratula, ügyi vagy Dianit!:)

Én tegnap este nagyon dúrván bűnöztem...nem részletezem:) Ma meg persze fáj a hasam:((


Na sebaj, új hét kezdődik:))

49. dianit
2012. dec. 16. 13:22
Ügyi voltam tegnap, búcsúbuli volt és csak olyat főztem, amit én is eszek és ízlett a társaságnak. :) Igyekeztem finomra elkészíteni mindent, mert sokszor az a reakció, ha "barnát" látnak, hogy az biztos nem finom, pedig a barna rizs, a tk durum tészta is lehet finom! Már egy polc megtelj a búcsúajikkal :) és persze én is készültem mindenkinek valamivel. Már csak 4 nap és költözök haza...
2012. dec. 12. 21:21

Hmmmmm... csurog a nyálam:)) Az ananászt amúgy is imádom:)


remélem az álmod teljesül:)))

47. dianit (válaszként erre: 46. - Bukovina)
2012. dec. 12. 17:54

Húúú hát ha ide felvennének, az egy álom lenne - legalábbis ez volt az első benyomásom. Remélem tetszettem nekik, pár nap múlva értesítenek.


Tegnap vettem kecsketejet és egy ananászt, ma készítettem belőlük ananászos tejbegrízt (tönköly darából és nyírfacukorral). Nagggggyyyyyon finom!

2012. dec. 12. 07:00

Kitartás Dianit!! Nem vagy könnyű helyzetben, de nagyon nagyon sok sikert a mai állásinterjúhoz. Írd meg, hogy milyen volt.

Vigyázz a kajákra:)) ők nem vigyáznak ránk:DD


Szép napot!!

45. dianit
2012. dec. 11. 23:21
Ma búcsúztam az egyik munkahelyemen, jövő hét szerdán fogok a másikon és holnap megyek állásinterjúra egy pesti koliba. A súlyom tartom, de lefelé nem akar megindulni, meg persze én sem vagyok most erre ráhangolódva, talán ha lement ez az egész költözéses ügy, akkor jobban tudok figyelni a kajákra is. Jelenleg egy rezsólapom maradt és egy mikróm, ezekkel nem is megyek sokra :D legtöbbször veszek kaját. Kicsit fáradt vagyok, ami nálam már egy ideje nem jelnetkezett, fura :)
2012. dec. 11. 08:18

Sziasztok Eee és Beaty!


De jó, hogy itt vagytok! Ja is Dianit:))


Tök jó lenne, ha 4-en itt lennénk egymásnak, és bátorítanánk egymást!


Én 3. hete fogyózok és eddig -3, 5 kg ment le, amitől nagyon boldog vagyok.űNekem -20 kg a cél.:DD Igen, sajna ilyen sok.

Nekem a kajára kell figyelnem, különösen a vacsik a gyenge pontjaim, na meg az édességek.

Edzésre bőven járok, abban nincs hiányom, mert nagyon szeretem, múlt héten 6x voltam. Kikapcsol egyszerűen. Feltölt.


Mára is nagyon nagyon sok erőt nektek!


Beaty!

Nagyon hasonló cipőben járunk. Nekem is a magán (egész pontosan a pasik) életem romokban hever, teljesen elcsüggedtem:(

Ezért is hagytam el magam, és ez nekem plusz 20 kg-t jelentett 2 év alatt. Sajnos. Ciki, de ez van.

De nem ciki felállni és küzdeni!


Na most ennyi!


Tartsuk a kapcsolatot!


Sziasztok, legyen szép napotok!

43. -Eee- (válaszként erre: 42. - 816415c70c)
2012. dec. 9. 22:42

Háát nekem a kajálás általában a legnehezebb.. Konkrét diétákat egyáltalán nem tudok betartani mert nagyon macerás lenne a munkahelyemen, úgyhogy most próbálok egy ideje egészségesebb kajákat venni, enni - persze mikor hogy bírja a pénztárcám, és egy ideje csökkentettem az adagot is, ami bevált. Az elején még többször voltam éhes, mostmár nem bírok megenni ebédre pl 2 rántotthúst körttel mint régen. A héten csak salátákat rendeltem ebédre és próbáltam estére is azt enni vagy max egy kis barna kenyeret jó minőségű sonkával ha már nagyon untam a zöldet.

Mivel elég sokszor elcsábulok, nekem a mozgás ami láthatóan segít - nyár végén vettem egy kondibérletet, azóta kis megszakításokkla heti 2-3 alkalommal próbálok eljárni. Mivel a kardio segít leginkább a fogyásban, egy alkalommal kb 70%-át kardiózok (ez kb. 40-60 perc folyamatos kényelmes futást vagy ellipszist jelent) és hogy legyen valami a zsírpárnák helyett, gépezek a maradék időben, persze ha fáradt vagyok, az súlyozást kihagyom.

Próbáltam én is itthon edzeni egy darabig, de sajna nem ment... Pár alkalom után hiába elterveztem valami mindig fontosabb volt, pedig jobb lenne visszaszokni rá.


És neked mik a terveid, hogy fogod csinálni?

42. 816415c70c (válaszként erre: 41. - -Eee-)
2012. dec. 9. 12:19

Hellóka :)


2 napja minden okés, tegnap tornáztam és ma is fogok bár még elég nehezen megy...Rubint Réka... :D

Pont nekem is hasonlóak a céljaim, nagyon nehéz nekem a súlytartás és egészséges étkezés...de most mindent bele :)

Hajrá neked is, te mit sportolsz és hogy állsz a kajálással?

41. -Eee- (válaszként erre: 40. - 816415c70c)
2012. dec. 9. 10:19

Halihó!

Na, hogy ment az első nap? Hajrá-hajrá, kitartás, nagyon jók a céljaid!

Amúgy pár éve én is így voltam, koleszban laktam, szörnyen táplálkoztam és nem bírtam rávenni magam a mozgásra. Aztán egyszer elhatároztam hogy változtatok és már minden más. Fogytam 10 kg-t amiből azóta visszajött 5 :(, ezt akarom most leadni + totál egészségesen élni hogy tartsam is a súlyom.

Na és ki hogy halad?

Szép hétvégét!

2012. dec. 8. 07:06

Jó reggelt mindenkinek! :)


Nos én mától kezdem a fogyimat, már alig vártam ezt a napot, végre annyira elszántnak érzem magam, mint még soha :)

Majd írok Naplót is :)

Kitartás és hajrá mindenkinek!

39. dianit
2012. dec. 7. 15:56

Én most a költözés miatt nem nagyon tudok írni, de megvagyok még :) és a héten voltam presszoterápián. Nagyon szeretem mert segíti a méregtelenítést és a bőrömön nagyon szépen látszik is :) Sajnos edzeni csak egyszer mentem végül :( de nem adom fel!


Jól vagytok?


Anita

2012. dec. 7. 15:19

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni a közösséghez, remélem vagytok :)

Nekem is főleg 1 éve volt nagyon sok kudarcom a fogyókúrámban, meg sajnos az életemben is, de a kettő nagyon összefügg, egyáltalán nem tudtam magam lelkileg összeszedni a fogyáshoz, viszont azt is érzem, hogy hogyha így folytatom, akkor nagyon nagy bajok lesznek ami az egészségemet illeti.

Holnap kezdem el a fogyimat, képes naplóm is lesz, csak mivel most jelentkeztem be, még nem tudok írni.

Gyertek, csináljuk együtt, nekem a célom a női gyönyör, magabiztosság, erő...amit én úgy tudok érezni magamban, ha sportolok, egészségesen étkezem és törődöm magammal :)

22 éves vagyok, nincs párom, mert nem vagyok a külsőmmel megelégedve és mindenkit csak elriasztok magamtól. Na ebből elég volt...talpra kell állni :)

2012. dec. 5. 21:20

Mi a helyzet veletek?

Én most jól állok, valami hosszú idő után (kb egy év) átkattant a fejemben...és elszánt vagyok!


Olyan érdekes ez, nem lehet tudni, hogy mitől függ ez, sokszor lelki dolgokon múlik szerintem.

36. -Eee- (válaszként erre: 30. - Krisz42)
2012. dec. 4. 22:16
Krisz42, hogy megy az otthoni edzés? Én is ebben gondolkodtam/gondolkodom, mert olcsóbb és kényelmesebb megoldás lenne, de valahogy nem bírom magam rávenni :(. Most kondiba járok, próbálom rendszeressé tenni, hátha ha megszokom a mozgást, itthon is menni fog, de sajna eddig akárhányszor kezdtem bele midnig csődöt mondtam - valahogy a bringa helyett végül a fotelben kötök ki pár alkalom után :(. Szóval mi a titkod? ;)
35. bukovina (válaszként erre: 34. - Dianit)
2012. dec. 2. 21:17

Dianit!!


Nagyon jól hangzanak a kitűzött céljaid!!

Menni fog! Jó edzést a hétre:))

34. dianit
2012. dec. 2. 21:03

Nekem káosz volt a hétvége és egy óra múlva kezdődik a következő hét (este 10-től dolgozom). Hazam mentem segíteni anyukámnak, mert csütörtökön vizsgázni fog, annyira sem volt időm, hogy telefonáljak, pedig lett volna pár ember, akit fel kellett volna hívnom... annyit mostam főztem stb., hogy egy ideig nem szeretnék házi munkáról hallanai sem :)


Én most két célt lőttem magam elé, az egyik a rendszeres (min. heti 3) testmozgás újra szokássá alakítása. A nyáron ez szuper jól ment, de most küzdök vele, az előző két hétben két-két alkalommal mentem, most jön a 3 (hétfő, szerda, csütörtök). A másik cél a jó alapanyagokból készült ételek fogyasztása. (Tehát nincs mennyiségi korlát jelenleg.) Sajnos ezzel is küzdök, pedig ez is jól ment korábban, de októberben nagyon elcsúsztam és azóta most kezdek hekyre rázódni. De sikerülni fog :)

2012. nov. 30. 15:28

Amúgy hogy vagytok? Hogy telet a hetetek? Fogyózás szempontjából?

Mi a célotok?


nekem a heti -1 kg, de összesen havi -3 kg.:))

Mindez 7 hónapon keresztül. Ki is találtam magamban, hogy ez 28 lépés...(28 hét) ebből kettőt megtettem eddig...így nem tűnik végtelennek.

32. bukovina (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2012. nov. 30. 15:26
Köszi Krisz, hogy leírtad...hallottam róla...Csak nem tudtam, hogy ez az:))
31. bukovina (válaszként erre: 27. - Dianit)
2012. nov. 30. 15:25

Mivbel én nagyon elkötelezett és lekes megszállottja vagyok a spinningnek, nagyon kiakasztó az ilyen történet, mint a Tied is!

Nagyon sok (majdnemhogy minden) az edzőn múlik.

Spinning és spinning között óriási különbség van...(a spinracingről nem is beszélve) Meg kell találni a számodra jó trénert. Aki téged tud lelkesíteni és motiválni, és kihozni belőled a legtöbbet! Van ilyen:))


és nyugi, teljesen normális, ha a 2. órán leülsz:)) A 200.-dikon is az...ma nekem épp megjött, de attól elmegyek este, de nem vagyok fizikailag a csúcson, többször le fogok ülni:))

30. Krisz42 (válaszként erre: 29. - Dianit)
2012. nov. 29. 21:55
A dance aerobik jobban tetszene,de egyenlőre itthoni edzésben gondolkodom.Tavaly jártam kondi terembe.Megizmosodtam,de a combomról egy deka zsír nem jött le.Most is,h bringával járok a fenekem formás,alatta pedig az izmos combom,rajta a zsírral.Ezét akarok kardiós mozgát,mert onnan eddig semmivel nem jött le.
29. dianit (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2012. nov. 29. 21:07
Én szeretek futni és pont azért mert egyszerű, nem kell arra koncentrálni, hogy melyik lábam merre és melyik kezem merre mozdítsam, mint pl. egy step aerobic órán, amit egyébként ajánlom, hogy bróbálj ki ha még nem tetted eddig :) szóval nekem a futás pihentető, tudok közben gondolkodni és jó alaposan leizzadok.
28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - Dianit)
2012. nov. 29. 19:08
És a futás jó?Én is gondolkoztam rajta,csak én a komplikáltabb mozgáokhoz vonzódom,évekig táncoltam és az hiányzik,de most márcélzottan az állóképességem és az izomzatom akarom fejleszteni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook