Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15328. Zsofee (válaszként erre: 15326. - Macsek.)
2023. aug. 3. 12:14

Uhh,


Hát, ha ezeket előre tudom, 2x átgondolom.

Köszi mégegyszer 😚♀️

15327. Macsek. (válaszként erre: 15322. - Zsima)
2023. aug. 3. 12:08

Szia,


nekem még soha nem volt ilyen.


Ha nem tetszik, ki lehet oldatni, van olyan doki, aki vállal hialuron kioldást.

15326. Macsek. (válaszként erre: 15325. - Zsofee)
2023. aug. 3. 12:06

Szívesen :)


Nekem azt mondta a doki, hogy 2 hétig tilos bármilyen sporttevékenység, szolárium, napozás, szauna.


Elvileg sminkelni sem szabad 5-7 napig, de mivel nekem sajnos belilult egy kicsit, a 4. napon muszáj volt rúzst felkennem, mert emberek közé mentem, és nem akartam, hogy kérdezgessenek, hogy mitől lila foltos a szám? Semmi bajom nem lett a rúzstól egyébként.


Az első két napon hűsítsd jégzselével, de max 10 percig, naponta párszor.

15325. Zsofee (válaszként erre: 15324. - Macsek.)
2023. aug. 3. 11:43

Üdv Macsek,

Köszönöm a választ, sokat segített 😗

Egy pici maradék ment az alsóba, az szinte nem látszik; 'nemenjenkárba' jeligével.

A sport megvonás mennyire relevans?

15324. Macsek. (válaszként erre: 15323. - Zsofee)
2023. aug. 3. 10:22

Szia,


csak a felső ajkadba ment bele 1 ml??? Az nem sok egy kicsit?


Kérdésedre válaszolva, én 3 nap szabit vettem ki + a hétvége, mert az első pár napon nagyon fel van duzzadva, olyan igazi kacsás :) Aztán szépen kezd leapadni.

Ha téged nem zavar, hogy nagyon duzzadt, akkor holnap tudsz emberek közé menni, de ha nem szeretnéd, hogy kérdezgessenek, és bámulják a szádat, akkor vegyél még ki szabit szerintem.

Hétfőre már tökéletes lesz.

15323. Zsofee
2023. aug. 3. 09:51

Sziasztok,

Itt is új vagyok, a feltöltésben is. 46 múltam.

Tegnap volt életem első beavatkozása, egy hyaluronos felső ajak töltés 1 ml.

Borzalmasan meg van duzzadva, oly annyira, hogy kivettem egy szabinapot.

Doki javasolta, hogy 2-3 napig ne nézzek tükörbe, felesleges. Jegeljem, sport ill. minden más addig kuka.

Valóban holnapra várható, hogy emberek közé tudok majd menni?

Köszi a válaszokat :)

15322. zsima
2023. aug. 1. 18:21

Sziasztok!

Van masnak is olyan tapasztalata, hogy a feltoltes utan joval ( en 4 honapja toltettem 1 ml-vel) a szam konturja felett vegig egy keskeny savban fel van duzzadva, mint egy kis hurka es olyan mintha feher lenne a szam felett vegig, eleg rohejes. Egy termeszetes, vastagabb ( nem tul vastag) szajat akartam volna, de ettol tobb km-rol "ordit rola", hogy mű....:-( Mit tehetek? Mitol lehet ez? A lany, aki csinalta, csak szettarja a karjat, h ez ilyen es kesz, viszont sokaknal lattam "normalis" feltoltott szajakat.... :-( Most azon gondolkodom, hogx tudnam kivarazsoltatni belole az anyagot, mert meg vekonyabban is szebb volt!

15321. Victoria2 (válaszként erre: 15309. - Kira2424)
2023. márc. 8. 15:51

Szia☺️

Igen Awil nagyon jó ! Azóta én is voltam nála és felülre középre rakott még bele egy kis szilikont nekem is.

Awil érti a dolgát .

15320. Victoria2 (válaszként erre: 15316. - BBB_9797)
2023. márc. 8. 15:47

Szia

Igen van.

Szilikon olajat 80000ft ért azt hiszem a hialuront is.

15319. Polla2 (válaszként erre: 15318. - Polla2)
2023. febr. 21. 14:02
Elnéztem az évet! 😅
15318. Polla2 (válaszként erre: 15312. - Elyn)
2023. febr. 21. 13:59

Szia!

Nekem szemem alatt már oldottak hialuront. No para. Szinten 40-es korosztály.

2022. szept. 6. 17:46
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, valakinek volt-e olyan töltés után, hogy az ajka zsibbadt, ez mitől van, és kell-e ezzel orvost keresnem, szombaton volt töltve és még az alsó ajkam mindig eléggé érzéketlen.Köszönöm előre is
15316. BBB_9797
2022. szept. 4. 18:38

Sziasztok!


Esetleg van arról valakinek információja, Awil mennyiért tölt szilikont?

2022. febr. 24. 13:58

Sziasztok.

Van egy gyerekkori kis heg a számon.

Már kettő ajaktoltesen voltam és ahol a heg van, oda nem került anyag. Más ott a szövet azért nem kerül oda? Halistennek nem látszik, a nyelvemmel érzem. Csak érdeklődnék más járt már így?

15314. Spatiphyllum (válaszként erre: 15313. - H.Edina)
2022. febr. 17. 20:38
Amúgy lekopogom, de most a 3. után jobban látszik, szóval szépen alakul. :) Nekem tűvel töltötték. Ha több részletben apránként (max 1ml/alk) töltik a szád akkor nem kell kacsaszájtól félned.
15313. H.Edina (válaszként erre: 15311. - Spatiphyllum)
2022. febr. 17. 10:02
Még nem vettem rá magam a 3. alkalomra de nagyon gondolokozom rajta. Viszont azt megkérdezhetem hogy milyen technikával töltöttek neked? Mármint pennel vagy tűvel? Most a penes megoldáson gondolkodtam nézegetek folyton pro-kontra dolgokat hogy jobb-e és elvileg az anyag mélységét tekintve mármint hogy a bejutási mélységet elvileg a pen sokkal mélyebbre tudja juttatni az anyagot mintha tűvel csinálnák ezáltal elvileg tartósabb tud maradni. Viszont ami miatt nagyon nem tudok dönteni hogy arra meg azt mondják hogy sokkal kevésbé szabályozható a töltése és annyira lehet vele olyan szépen formázni mint tűvel. Azért nem akarok eldeformálódott kacsa szájat sem szóval most minnél több infó érdekel. <3
15312. Elyn
2022. febr. 2. 19:08

Nekem az 1ml sok lett,takargatom,nem érzem harmonikusnak az arcommal.Igaz én nagyon természeteset szerettem volna.Elmondtam többször az orvosnak,hogy nekem nagyon keveset tegyen,inkább csak egyfajta "tonizálást" kértem.Erre kaptam egy új szájat,ami nekem nevetségesnek tűnik,főként,hogy én nem 20on éves,hanem 40es nő vagyok.Érthetetlen számomra,hogy az orvosok miért nem hiszik el,hogy van aki nem akar nagyon látványos változást.Próbáltam keresgélni,utána járni,hogyan lehet csökkenteni,de úgy tűnik csak az idő lesz a megoldás, alig várom,hogy szívódjon a töltés:(

Kellemetlen 1_2hónapnak nézek elébe,nehezen viselem....addigra bizom benne,hogy elfogadható lesz..

Ha tud valaki megoldást a kisebbítésre azt szívesen venném..bár az oldásról olvastam,attól azért kicsit félek..

15311. Spatiphyllum (válaszként erre: 15310. - H.Edina)
2022. jan. 28. 19:58
Szia! Nekem most került bele harmadik alkalommal 1 ml és hasonlóan érzem… második és a harmadik között fél év telt és olyan volt mintha “eltűnt” volna az anyag. Ha gondolod nézd meg a naplóm.
15310. H.Edina
2022. jan. 27. 15:11

Sziasztok

Volt már valakinek hyaluron ajakfeltöltése? Mik a vélemények?

A saját tapasztalatom két és fél hónapja volt az első gyönyörű szép volt kb 1-2 hétig majd kezdett "felszívódni" aztán 1 hónapja újra azzal már rendesen helyre állt a kívánt vasatgságra formára viszont (lehet csak én vagyok paranoiás) de én megint úgy érzem hogy alig látszik mások körülöttem azt mondják hogy látszik de nekem semmi nem tűnik fel kivéve ha erősen átmaszírozom ahogy mutatták akkor kb fél napig megint látom hogy beduzzadt de kb ennyi.. Annyi pozitívat hallottam a hyaluron ajaktöltésről van olyan ismerősöm akinek 6 hónapja ugyan olyan szép. Mondták hogy nagy valószínűséggel az elsőt szinte teljesen el is fogja szívni a szervezetem de a második már tartós lesz amit én nem tapasztaltam. Nektek hogy vált be és érdemes-e egy utolsó próbát tennem vele hogy még egy töltés vagy pedig várjak és valami mást tegyek próbára? :( Illetve ha nektek bevált valami akkor tudnátok tanácsot adni? (Nyílván nem azonnal töltetném más anyagokkal a szám megvárom még felszívódik.) A másik ami nagyon érdekel a szilikon olaj arról tudtok írni tapasztalatot?

15309. kira2424 (válaszként erre: 15308. - Victoria2)
2021. dec. 29. 13:43
Awil. Nekem Félszerfalvi tett először bele. Nem lett egyforma a szám felső része. De azt mondta, hogy nem tesz bele többet. De én nem többet akartam ,hanem hogy javítsa ki. Azt mondta, hogy azt sem fogja, mert a két felünk nem egyforma ,asszimetrikus, és nekem az eredeti szám is asszimetrikus volt. Így Awilhoz mentem. Ezt elmondtam neki, röhögött egyet ,megviszgált és azt mondta, hogy ott semmi anyag nincs benne 🤷‍♀️🤷‍♀️ pedig szilikont kaptam. 1 milit töltött bele ,a jobb felső részbe. Mondom ennyi tuti nem kell. Mondta, de fog. Sőt szerinte még fog kelleni korrekció, de menjek vissza 6 hét múlva. És igaza van. Még fog kelleni
15308. Victoria2 (válaszként erre: 15303. - Dreamer1)
2021. dec. 20. 23:54

Szia

Azóta Félszerfalvinál is voltam de nekem nem hajlandó már tölteni szilikont a számba mert szerinte már túl nagy. Amúgy van neki.

Közbe még nyomoztam és állítólag

Dr Tóth Andrásnak is van szilikonja.

Remélem tudtam segíteni.

15307. B.e.r.n.y. (válaszként erre: 15306. - Cyamiau)
2021. nov. 28. 11:05

Szia!

Nekem sajnos eléggé kiszáradós . A dr.organic Aloe Verás ajak ápoló az egyetlen ami segít . De ez tényleg helyre rakja a számat .

15306. Cyamiau
2021. nov. 24. 14:04

Sziasztok, van itt olyan, akinek nagyon könnyen kiszáradós, cserepesedős a szája és úgy töltetett bele?

Volt utána valami javulás ilyen téren vagy egyáltalán nem befolyásolja?

15305. B.e.r.n.y.
2021. nov. 9. 09:57

Sziasztok!

Wágner Pál dolgozik mèg ? Esetleg tudja valaki ?

Köszi előre is .

15304. kira2424
2021. nov. 5. 17:31
Krasznai tölt még szilikonnal?
15303. Dreamer1 (válaszként erre: 15301. - Victoria2)
2021. aug. 28. 13:00

Szia! Ugyanez a storym pepitába, bár nekem szívodott fel szépen. Most hogy eltelt 10 év, már csak a fele van benne kb., Félszerfalvi féle..

A szilikonolaj akkor az ő elmondása szerint nem volt engedélyezett nálunk.Dr. Gillnél egyszer voltam konzin, de nagyon elrémisztett, ahogy kapart, gondoltam itt sok jó nem várna a melleimre, nem mentem vissza.

Ha esetlwg ralálsz a Félszerfalvin kívűl mást aki használja, megtennéd hogy értesítessz? Előre is köszönöm!

15302. Inid (válaszként erre: 15179. - Myrcella)
2021. aug. 14. 07:11
Szia mi lett akkor a száddal?
15301. Victoria2
2021. júl. 8. 12:52

Sziasztok!

Nekem régóta szilikon olaj van a számba (2007-ben kezdtem még Wágner töltötte , utoljára 2008ba voltam nála.) Idő közben még azért voltak rátöltögetések, 2016-ba Dr Gill,2017-be Dr Félszerfalvi, 2018 márciusban újra Dr Gill.

Most már jó nagy azt mondják 🤭😁 de én imádom illik az arcomhoz. Nekem az ég világon semmi bajaom a szilikonnal, legjobb! Nem csomós nem torzul nem lesz kisebb nem fáj semmi bajom nincs vele csak azzal kell vigyázni túl ne töltesse az ember mert akkor csak műtéti úton lehet eltávolítani.De inkább szilikon mint itt hialuronaztati vagyonokért és nagyon sokan panaszkodnak hogy nem látszik hamar kimegy stb...

Mostanában megint rám jött egy olyan hogy ahh de még egy ici pici csak kéne felülre középre.

Ezért tegnap elmentem a barátnőmmel a Dr Gillhez (ő szerdánként szokott rendelni a Bajcsy Zsilinszky út 60-ba 16-tól 18-ig)

Hát csajok hozzá ne!!!! Teljes lecsúszott alkoholista lett belőle. Úgy be volt rúgva hogy alig bírt menni és beszélni. Az a rendelő tönkre ment,koszos büdös,és ami a lényeg neki nincs szilikonja azt mondta a who már nem engedélyezi.

Nem tudom kinek lehet még,talán a Félszerfalvinak....

Pár éve is volt ilyen rém hír keltés hogy már nem lesz szilikon bla bla de aztán mégis volt.

15300. szurikáta92 (válaszként erre: 15297. - Rena1316)
2021. júl. 6. 11:30
Szia! Nekem kb 4 éve van szilikonolaj alul-felül. Nem volt vele semmi gondom eddig. De ha tudsz jó dokit, aki csinál akkor légyszi írd meg :D
2021. júl. 5. 19:52

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy ki csinál az országban szilikonolajos ajakfeltöltést? Én Wagner dokihoz jártam sokáig, de úgy tudom, hogy sajnos ő már nem rendel. :(

Másik kérdésem, hogy vannak-e tapasztalatok a fox/cat eye kezeléssel kapcsolatban? Valóban kitart 1-másfél évig, vagy csak marketing kamu?

Jah...tapasztalat - a Dr. Goodwin klinikát nem ajánlom, 450 ezret hagytam ott, kb. 2 hete és semmi sem látszik már. Ennyit róluk...

Köszi a válaszokat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook