Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15262. Norin_
okt. 23. 14:13

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi, mert picit tanácstalan vagyok. Szeretném kipróbálni az ajakfeltöltést, sok orvost, és nem orvost is követek instagramon, akik ezzel foglalkoznak. Nem szeretnék hosszú hónapokat várni időpontra, ezért a mindenki által ismert dokik, mint Pónyai Katinka, Hegedűs Beáta, stb. kiesnek. Találtam egy lányt, akinek nagyon szimpatikusak a munkái, viszont nem orvos. Ellenben számtalan ilyen képzésen részt vett, meg lehet nézni az okleveleit, egyaránt tanult itthon és külföldön is, CPD certifikációja van.

Tudom, az az alapelv, hogy csak orvoshoz...

De miért? Úgy értem, hogy alaposan utánajártam az említett lány képzéseinek, és a komplikációkezeléstől kezdve az anatómián át, mindent tanulnak. Azt hiszem 9 ilyen képzésen volt. Valóban nem szabad rábíznom magam?

Őszintén szólva, pár hónapja még el sem mertem volna gondolkodni azon, hogy nem orvos kezei közé feküdjek, de azóta az összes ismert dokitól láttam (főleg privátban kapott képeken, mivel ezeket nyilván nem posztolják) durván elrontott ajkakat. Csomósodás, szövetelhalás és hasonlók...

És ráadásul más országokban is legálisan működhetnek azok, akik a megfelelő képzéseket elvégzik. Szerintetek tényleg mindenki sarlatán, aki nem orvosként tölt?

Nem akarok vitát generálni, csak véleményeket szeretnék, mert én már a sok kutakodás után elbizonytalanodtam. Előre is köszönöm annak, aki megosztja az álláspontját. :)

15261. Damianmode
okt. 16. 22:15

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a New Beauty Anti-aging és Orvosi Esztétika központról?

Dr. Parrák Zita és Dr. Széchenyi Kornél az orvosok.

15260. BBB_9797 (válaszként erre: 15258. - Gaaanita)
okt. 16. 20:12
Szerintem egyáltalán nem lesz látványosan puffadt ekkora mennyiségtől. Simán bevallalhatod az idopontod:)
15259. Janky80 (válaszként erre: 15258. - Gaaanita)
okt. 15. 22:05

Szia, normál esetben pláne 0,5 ml esetén nincs semmi látványos. Ha esetleg eltalál egy eret bekékülhet.

De a fél milli az annyira kevés...

Még ha penge vékony szád van akkor is.

Ha beduzzad árnika krémmel lehet kenni.

Saját tapasztalat alapján én nem izgulnék, de láttam olyat hogy belilult de azt le lehetett alapozni.

Fél millitől nem lesz akkora duzzanat ami feltűnő lenne.

15258. gaaanita
okt. 15. 11:51
A feltöltés után kinek mennyi idővel lappadt le a szája? 0,5 ml-nél van arra esély, hogy a töltés után 30 órával már ne legyen duzzadt a szám, vagy ez hiú ábránd? Jelen helyzetben állandóan változnak a dolgok, és mikor időpontot foglaltam, akkor még nem tudtam, hogy rá másnap egy fontos eseményem lesz. Inkább halasszam el a beavatkozást? Köszönöm.
15257. Vörej
okt. 15. 11:17
Sziasztok, dr. Csernus - Phillips Krisztináról van valakinek tapasztalata?
15256. BBB_9797
okt. 13. 21:47

Sziasztok!

Járt valaki a közel múltban szilikonolajos szájfeltöltésen?

Tapasztalatokra és tippekre lennék kíváncsi:)

15255. gaaanita (válaszként erre: 15254. - Velvet67)
okt. 9. 16:11

Köszönöm a válaszod. Én is erre gondoltam, hogy ha ugyanaz a hialuron mehet az arcra is, akkor természetesen van bőven helye ahol elfér, így nem vész kárba természetesen. Csak nem tudtam, hogy ugyanaz megy a szájba mint az arc más területeire. Azt szeretném, ha nem lehetne látni a feltöltést, csak minimálisan lennének teltebbek az ajkaim,

kb. mint akkor amikor pl. peteérés van.

15254. Velvet67 (válaszként erre: 15253. - Gaaanita)
okt. 8. 17:44

Természetesen nem kell az egészet betöltetni... de van olyan hialuron, amiben nincs is annyi...

vagy ha maradna anyag és ki kell fizetni, akkor valahol az arcomba töltetném, ahol volumenhiány van...

egyébként meg nagyon kevés 1 ml főleg, ha alulra felülre is megy... fél-fél ml vagy kicsit több felülre... ha lemegy a duzzanat alig lesz látható mert mennyiségre olyan mint 3-4 csepp víz egy kiskanálban.

15253. gaaanita
okt. 7. 12:57
sziasztok, tudnátok segíteni? Ha valaki nem szeretne 1ml-t töltetni az ajkaiba, akkor az hogy szokott lenni? Meg kell akkor is venni az egész ampullát vagy ilyenkor hogy van, hazaviszi, mit csinálnak a maradékkal pl? Mert én 1 ml-t biztos nem szeretnék elsőre belerakatni a számba. Köszönöm a választ!
15252. jankak98 (válaszként erre: 15247. - Tina9999)
szept. 30. 10:40
Szia, én Katinkánál voltam, imádom, imádtam, nagyon szép lett a szám, nov 25-én megyek újra :)
15251. Manteau22 (válaszként erre: 15101. - Queenie)
szept. 28. 23:34
Szeretném én is elolvasni, kértem engedélyt :)
szept. 27. 13:41
Sziasztok. Van valkinek tapasztalata a pen-es töltéssel? Mennyire tartós a tűs megoldáshoz képest. Hová érdemes menni? Köszönöm.
15249. Damianmode
szept. 24. 22:53

Sziasztok! Ha valakit esetleg érdekel, az újpesti Springday Medicalban (volt Oxygen) jelenleg akciós a hyaluronsavas ajaktöltés.

1 ml 90.000 Ft helyett 72.000 Ft.

Ma voltam Kovács dokinál, aki ajánlotta nekem a bullhorn lip lifting-et (ajakemelés). Van tapasztalatotok erről a beavatkozásról?

A mai hyaluronsavas töltés eredményéről van kép a galériámban.

15248. Zétus112 (válaszként erre: 15236. - MissEva)
szept. 23. 10:59

Szia!

Nekem is szilikon olaj van a számban már sok éve!Semmi problémám sincs vele!Sőt!!Én is szeretnék még rakatni bele de aFészerfalvi doktor úr nem válalta mert szerinte elég ami benne van.

Én is dokit keresnék aki szépen tölt és dolgozik szilikon olajjal.Neked sikerűlt találnod azóta?Vagy valaki tudna ilyen dokit?

Köszönöm

15247. Tina9999
szept. 21. 10:06

Sziasztok

Én Dr.Hegedűs Beáta és Dr. Pónyai Katinka között vacilálok szájfeltöltésre.Még nem voltam soha.

Járt már valaki náluk? Mik a tapasztalatok?

Köszönöm!

15246. Tina9999 (válaszként erre: 15008. - Fannikaaa92)
szept. 21. 10:02

Szia!

Mik a tapasztalataid? Jól sikerült?

Én is hozzá szeretnék menni.

Köszi!

15245. Damianmode (válaszként erre: 15243. - Radvan_kata)
szept. 9. 10:47
15244. Damianmode (válaszként erre: 15243. - Radvan_kata)
szept. 9. 10:22
Hegedűs Bea árai kint vannak a weboldalán. De idén még egyszer lesz nála áremelés.
15243. radvan_kata (válaszként erre: 15192. - Vera76)
szept. 8. 20:50
Tudsz árakat a Hegedus Beahoz?
15242. Joanne33
szept. 6. 11:34
Sziasztok, szilikon olaj van a szàmba kb 10 éve már... másodjára fordul elő velem hogy kijön egy herpesz és utànna végig a szàmon , nagyon csúnya, nehezen gyógyul, viszket fàj az egész szàm dagadt is...szerintem bevan gyulladva. eddig is volt herpeszem de nem így. Nagyon ilyesztő, szerintem köze lehet a szilikonnak ehhez. Vkinek esetleg hasonló tapasztalat vagy vmi tanács? :-((((
szept. 5. 10:29
Sziasztok! Valami tud valamit Wagnerről? Dolgozik még? :D
15240. szurikáta92 (válaszként erre: 15238. - Melaszka)
szept. 5. 10:28
Nekem is reggelente püffedtebb :D
15239. Vera76 (válaszként erre: 15238. - Melaszka)
aug. 31. 00:30
Szia! Igen, nálam is előfordul reggelente ilyen!
15238. Melaszka
aug. 28. 20:32
2 hónapos a szám, imádom. A kérdés az, hogy más is tapasztal olyat, mintha reggel be lenne dagadva? Úgy is tetszik, csak furcsa, hogy reggel feltűnőbb 😁
15237. Vera76 (válaszként erre: 15237. - Damianmode)
aug. 21. 15:20
Szia! Tényleg nem orvos. De ha objektívek akarunk lenni, akkor azt is tegyük mellé, hogy Julie Horn (weben van róla sok info, a munkáiról képek) sem orvos, csak certified aesthetic nurse (ha jól tudom) és az ő módszerét is tanulták, alkalmazzák a mi felkapott töltős orvosaink (Pónyai Katinka, Hegedűs Bea, Fercsik Tóth Beatrix, stb.) Szóval ezen az alapon nem para. Azon az alapon viszont igen, h ezt nem teszi az Everlast egyértelművé, nekem kicsit kummantás feelingje van így a dolognak, és emiatt vagyok bizalmatlan.
15236. MissEva
aug. 19. 02:40

Sziasztok. Tudnatok budapesti plasztikai sebeszt ajanlani,aki csinal russian lips feltoltest szilikonolajjal? (Van mar szilikonolaj a szamban,szep csak keves es akinel eddig voltam,nem tolt bele tobbet.

A russian lips: most lattam . Ha jol latom vastagabb lesz az ajak elolnezetbol es oldalrol is kiall. En is ilyet szeretnek.

Afshin-t hivtam fel tavaly es azt mondta,h nem jut hozza csomomentes szilikonolajhoz.

Feszerfalvinal voltam idokozben masert es o azt mondta,h eleg van a szamba,nem akar nagyobbat. Kosz,h en dontom el,h milyen legyen a szam.

15235. SzisziP (válaszként erre: 15101. - Queenie)
aug. 9. 22:21
Szia, kopogtattam, köszi szépen!
15234. Damianmode (válaszként erre: 15228. - Adrijana)
júl. 24. 22:10
Esetleg képet tudnátok mutatni, aki volt az Everlast Beauty-nál szájfeltöltésen? Az insta oldalukon annyira szép szájakat látok.
15233. kismacska01 (válaszként erre: 15231. - Queenie)
júl. 22. 19:44
Köszönöm az infót. Kopogtam hozzád.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook