Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Élet a fogyás után. Súlytartás, tapasztalatok. fórum

Élet a fogyás után. Súlytartás, tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. júl. 7. 12:16

szia Detti!

nem vagy egyedül bár nekem a tegnapi napom inkább hízókúrához hasonlított, és ebben a hónapba nse lesz kistesó:-(

sebaj ma igyekszem kopenzálni, holnaptól meg normálisan enni. ebéd sült pipicomb, ubisalival, utána is márcsak 1-esek:-) mozgás mára egy nagy séta volt, délután meg ha nem esik, biciklivel megyek a kozmetikushoz. tudom hogy ez enm olyan sok mozgás, de sok kicsi sokra megy:-)

2008. júl. 7. 09:32
Sziasztok fiatalok, nagyon elmentetek hétvégére...mindenki nyaral??? Én meg súlytartok egyedül? :DDD
313. dettinek (válaszként erre: 310. - Senico)
2008. júl. 5. 00:09

Szia senico!

Nem, hál istennek nem kellett dolgozni, viszont konferencián vettünk részt, szóval anap nagyrésze sajna azzal ment el, de este bepótoltuk, minden nap kb. 1-kor kerültük ágyba :)))

Én már legalább 2 hete nem méreckedtem, nem is tudom mikor fogok, picit félek azért, de most jól érzem magam a bőrömben, nem akarom elrontani a saját kedvem, ha esetleg több jött vissza mint amennyit én érzek...de én sem görcsölök már az evések, mondjuk most speciál nagyon sok dinnyét ettem, de annyira jól esett ebben a nagy melegben. Meg úgy emlékszem dinnyét talán lehet is enni sokat, de javítsatok ki, ha tévedek...

2008. júl. 4. 21:19
Norbert jól itt hagyott minket:-( még akartam tornázni dvd-re, de kislányom még mindig nem alszik így csináltam magamtól pár gyakorlatot utána meg táncoltunk, jól meg is izzadtunk:-) mostanában hiányzik a mozgás, a séta már nem elég, régebben sokat jártunk biciklizni, túrázni, de erre most nincs lehetőség így marad az otthoni mozgás:-)
2008. júl. 4. 18:47
Senico Balatonon én se az evéssel meg a mérleggel voltma elfoglalva. én is szerencsésnek érzem magam, mert mostanában viszonylag könnyedén sikerül tartanom a súlyomat. az lenne a legjobb ha ez a sok zöldség, gyümi, kevés kenyér,hagyományos köret, stb. már megszokás lenne és akkor nem kellene annyit görcsölni. ma is sikerült fél órát tornáznom, tudom nem hangzik soknak, de gyerek mellett az, főleg hogy most már menni kell vele egész nap:-)
310. senico
2008. júl. 4. 15:38
Szia Detti! Irigyellek Párizsért, remélem, nem kellett sokat dolgozni! Én sokszor megfigyeltem, hogy ha egy kicsit lekerül a napirendről a diéta, és valami eltereli figyelmem, pl. egy utazás, és nem azon görcsölök, hogy nem kellene annyit enni, simán tartom a mértéket, meg a súlyomat is. Érdekes, ti nem így vagytok vele?
309. senico (válaszként erre: 306. - 9c5ea9abb5)
2008. júl. 4. 15:29

Szia Zsófi!

Köszönöm kérdésed, tényleg jó volt, bár három gyereket szórakoztatni komoly kihívást jelent:).Nagyon ügyi vagy, ami a kajálást illeti.Nálam most leginkább az a cél, hogy ez az evés , meg " jaj de kövér vagyok" téma minél hátrébb szoruljon.Jó lenne úgy egészségeseket enni, hogy minél kevesebbet kelljen azzal foglalkozni, hogy mi is legyen az.Na mindegy, szerencsére tartom a súlyom, ha véletlenül kicsit többet eszem, pár nap elatt helyrebillen a mérleg. Ha belegondolok igazán szerencsés vagyok, a barátnőm mesélte, hogy csak 800 kcal-ás étrend mellett indul el lefele a súlya, ha többet eszik meg sem mozdul:(. Látom, elkezdtél tornázni, hajrá!

2008. júl. 4. 12:38
És azt elfelejtettem, hogy ott kint is a mértékletesség elve érvényesült, és érdekes módon éppen jól lehetett vele lakni! No igen, csak valaki bírjon betelni a fincsi sütikkel, gyümölcssalikkal...
2008. júl. 4. 12:36

Sziasztok, újra itt!

Volt egy kis "szabim", hogy úgy mondjam, kiküldetésben voltam Párizsban, és hát hogy mennyire sikerült magam tartani az elvileg diétához...hát nem volt olyan nehéz, eléggé lightos kajákat esznek ott is.

Jó, reggelire általában croissant volt vagy gyümisali müzlivel(mármint én ezeket ettem, isteniek voltak!!!), ebédre viszont vagy hal, pl. párolt lazac valamilyen egészséges köretel, zöldség, brokkolifelfújt, paradicsom, sajtok előételként, desszertnek is szinte mindig gyümölcs volt. De érdekes módon nem is éreztem azt soha, mint pl. itthon, hogy egy előétel-főétel-desszert után ne tudnék megmozdulni, mert úgy elteltem...lehet ebben az egészszéges, zöldséges, salátás életmódban valami :DDD

2008. júl. 3. 19:08
szia Senico, remélem sikerült pihenni, feltöltődni:-) én egész jól tartom a súlyomat, kezdem megszokni hogy csak reggel eszek kenyeret, meg ebédhez ritkábban rizst, tésztát, krumplit, egyedül az édesség a probléma.
305. senico
2008. júl. 3. 19:00

Sziasztok!

Mi is megjöttünk a Balcsiról, minden OK volt, bár tornázás szempontjából elhagytam magam.

304. c299b9bcdc (válaszként erre: 300. - Norberto1980)
2008. júl. 3. 11:08

Nem semmi Norbi, néztem az adatlapodom, a testzsírszázalékod nagyon kicsi lett! Esetleg nem túl kicsi már? :)


És hogyan folytatod mostantól, tartod a súlyod és a zsírszázalékot, vagy szeretnél izmosodni is?

2008. júl. 1. 12:54

megint eltűntetek?:-(

délelőtt sikerült tornáznom, reggeli virsli tk kenyér, ubi, tízórai dinnye, ebéd tojásos lecsó lesz, délután meg salátát szeretnék csinálni.

Norberto mi van azzal a bizonyos oldallal?;)

2008. júl. 1. 05:37
sziasztok. sehol senki? reggeli mérlegelés eredménye : kicsit kevesebb vagyok mint Balaton előtt pedig többet ettem mint szoktam. mától megint el akarok kezdeni tornázni egy kis formálódás, és jobb kondíció érdekében mert úgy érzem ezekhez a séta már kevés, és ebben a melegben meg nem is megyünk már olyan sokat sétálni (arról nem is beszélve hogy kiscsaj nem akar megmaradni a babakocsiban...).
2008. jún. 30. 13:34

sziasztok

nemrég értünk haza Balatonról, jó volt.

remélem ti is jól vagytok, holnaptól megint többet leszek.

a strandon találtam norbi update fagyit, meg igyekeztem sok zöldséget, husit enni, így nem volt olyan gázos kajálás szempontjából a nyaralás:-)

300. Norberto1980 (válaszként erre: 299. - D606bc0fd7)
2008. jún. 30. 06:15
Szedek vmi bogyót, meg naponta iszok probiotikus joghurtot. Remélem ez elég lesz. Sosem voltam puffadós, remélem ez tényleg csak az antibio hatása.
299. d606bc0fd7 (válaszként erre: 295. - Norberto1980)
2008. jún. 29. 08:58
Egyébként az antibiotikum valóban tönkrevágja a bélflórát :( Ha szeded a probiotikumokat, az mindenképpen sokat jelent. Egyébként biztos a terápia miatt vagy ilyen érzékeny mostanában (puffadás).
2008. jún. 29. 08:33

Puffadás?


Én borzasztóan hajlamos vagyok puffadásra! :( Valóban az a legjobb megoldás, hogy kerülni kell a puffasztó ételeket, szénsavas üdítőket, élesztős kenyeret, édességet....


Az édeskömény, lehet segít valamennyit, én próbáltam, de nekem nem jött be. Egy időben amikor már tényle görcseim voltak, akkor Espumis@nt szedtem. Na, az nagyon jó és ártalmatlan, gyógyszernek nem is nevezném. Érdemes kipróbálni...

297. Norberto1980 (válaszként erre: 296. - Dettinek)
2008. jún. 28. 21:30
Hétfőn veszek édeskömény teát. Azt olvastam az jó ilyen esetben. Szerintem a sok párolt zöldség okozta a problémát, az utóbbi időben ettem brokkolit, karfiolt ilyeneket. Ja meg tegnap és ma is tízóraira szilvát...
296. dettinek (válaszként erre: 295. - Norberto1980)
2008. jún. 28. 20:45

Szia Norberto! :)))

Hát igen, ez a hülye puffadás...lehet, hogy az antibiotól van, de nálam például a sok gyümölcs okozza ugyanezt, én is utálom! :( Ha valakinek van valami tippje, osszátok meg velünk, engem is érdekelne! :D

2008. jún. 28. 16:59
Vok csajok, csak sok a dolog. Tényleg, nincs valami tippetek haspuffadás ellen? Lehet hogy az antibiotikum kúra miatt dagadok mint a lufi? Pedig eszek sok probiotikumot.
294. senico
2008. jún. 28. 16:15
Mindenki vízparton????
293. senico
2008. jún. 28. 11:06

Sziasztok!

Jól sikerült tegnap a buli, az az egy két ital is jó hatással volt rám, amit megittam, már három napja fájt a fejem, de most elmúlt.:)))Az édességekről annyit, hogy szerintem jó előre be kell tervezni a bűnözést és akkor nincs az embernek lelkiismeretfurdalása.

2008. jún. 27. 21:57

Sziasztok!!! Na most értem haza, egész nap nem volt időm benézni, 9 előtt 5 perccel jöttem ki a munkahelyről szörnyű milyen hajtás volt...((( mindegy, hétvége :DDD


Megnyugodtam ami a bűnöket illeti :))) Anett, érdekes, amikor én is vadul diétáztam, és egyszer netántán megettem egy fagyikelyhet mondjuk 1-2 hónap uátn mint egyetlen édesség, annyira jól esett hogy elmondani sem lehet!!! :))) De azért ne nevezzük át a Fórumot, mert a végén még rákapunk, hogy "itt úgyis mindenki ezt csinálja, nem kellett volna megenni de naggggyyyon jól esett"!!!!! :DDD

291. d606bc0fd7 (válaszként erre: 290. - Senico)
2008. jún. 27. 20:12

:DDDD


Jó bulizást! :) És kellemes hétvégét! :-)


Norbi, de el vagy veszve... :D

290. senico (válaszként erre: 289. - D606bc0fd7)
2008. jún. 27. 19:22

:)))Lassan új címet kell adnunk a fórumnak!

" Amit nem kellett volna megennem, de állati jól esett.":)))Én mostanában kevesebb figyelmet szentelek a kajálásnak, kezdtem kicsit túlzásba vinni, majd szólok ha átestem a ló túloldalára.:)Egyébként bulizni készülök, ezer éve nem voltam sehol, remélem, jól sikerül! Jó hétvégét mindenkinek!!!

289. d606bc0fd7 (válaszként erre: 288. - Senico)
2008. jún. 27. 15:35
:))) Most ettem egy KitKat-et. El sem tudom mondani, hogy milyen jól esett :)
288. senico (válaszként erre: 287. - D606bc0fd7)
2008. jún. 27. 15:27
Hú, nekem ahhoz nagyon sokat kell ennem, hogy ne kívánjam az édeset, kipukkadásig, de már ilyen is volt.
287. d606bc0fd7 (válaszként erre: 283. - Dettinek)
2008. jún. 27. 09:57
Persze, velem is előfordul, utána meg napokig nem kívánom az édeset :-)
286. d606bc0fd7 (válaszként erre: 282. - Norberto1980)
2008. jún. 27. 09:56

Végülis igen, az a kis zselatin nem sokat dobott rajta :))) Egyébként is szinte 100% fehérje :-)


Még egyszer köszi :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook