Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Önelfogadás fogyás után fórum

Önelfogadás fogyás után (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önelfogadás fogyás után

1 2 3
80. 388b941089 (válaszként erre: 79. - Dafke)
2013. nov. 23. 21:55
:)
79. dafke (válaszként erre: 78. - 388b941089)
2013. nov. 23. 21:44
Dehogyis :) Szerintem hoztam a maximumot :)
78. 388b941089 (válaszként erre: 77. - Dafke)
2013. nov. 23. 21:24
úristen.... akkor még másfél évet várnom kell.. :DDDDD
77. dafke
2013. nov. 23. 19:43
Nekem két év kellett ahhoz, hogy azt lássam, amilyen vagyok. De még most is sokszor csak a képeken látom a valóságot, a tükörben nem.
2013. nov. 5. 21:19
Szia, úgy tűnik sokan vannak, akik ilyen problémával küzdenek. Én is hasonlóan érzek, én 24 kg-ot fogytam és nem tudom felfogni, hogy normális a testsúlyom, hogy újra 38-as ruhákat hordok, hogy a környezetem folyamatosan azt mondja, hogy teljesen jól nézek ki. Azt hiszem, hogy ezt is fejben kell(ene) eldönteni, mint annak idején azt is eldöntöttük, hogy lefogyunk.
75. ketias
2013. nov. 5. 17:25
Szia! Én 46 kg fogytam és Nekem sincs meg az a hűha érzés. Ha elmegyek a kirakat előtt és belenézek, még mindig azt a dundi embert keresem aki voltam, s eltelik egy pár másodperc hogy felfogjam, amit látok az igaz. Szerintem kell fél év vagy egy év is, hogy el tudjuk Magunkat fogadni.
74. dovima
2013. nov. 4. 17:15
Szia.Én ugyanigy vagyok fogytam 27kg-ot mindenki mondja h szuperül nézek ki de én még mindig 81kg-osnak látom magam...pedig már a 16 éves lányom nadrágjait hordom és mégis "kövérnek" látom magam...
73. orsibigyu (válaszként erre: 71. - Anda39)
2013. nov. 1. 21:12
Ha elore tudnam en is idoben keszulnek. De neha jon haza a munkabol, s hirtelen otletkent," gyere menjunk el setalni a varosba". De nem var meg, hogy feloltozzek, kicsipjem magam: " jol vagy ugy, csak induljunk mar!":-)
72. orsibigyu (válaszként erre: 71. - Anda39)
2013. nov. 1. 21:09
Banatos nem vagyok, bar kinoz neha az egyhangusag, mert ugye mar tobb mint 3 eve gyesen vagyok, s tenyleg ritkan jarok el. S erzem, hogy jo lenne unnepelni. De a turkalda az egyik legidoigenyesebb dolog. Volt, hogy betertunk, de mig probalok addig a fiaim mindent szethuzgalnak, szegeny eladok:-D .... Most ennek van ideje. Az elotted szolo utan azt mondom, hogy nagyobb bajom ne legyen:-)
71. Anda39 (válaszként erre: 69. - Orsibigyu)
2013. okt. 31. 13:13

Nagyon jó, hogy sikerült lefogynod! Igenis ünnepelned kell, nehogy bánatodban visszahízz...

Nekem sincs pénzem drága ruhákra, viszont turkálóban pár százért is lehet nagyon jókat kifogni, és bizony én minden nap csinosan felöltözöm, hiába nem járok el a falumból dolgozni. Korábban kelek reggel, de akkor is rendbe teszem magam, mert nekem így jó. :)

70. Gabinnyo85 (válaszként erre: 69. - Orsibigyu)
2013. okt. 30. 15:20
Ezt sajnâlom,biztos nem egyszerű a helyzet,gond van sajna nem kell a szomszêdba menni! :'( Én Egyedül nevelem a gyerkőcöm,nekem sincs segítségem,az meg h kinek tetszek.... Magad fogadd el :)
2013. okt. 30. 13:55
Ugyanezt eltem en is at. Eloszor a hizassal. Nem vettem eszre, hogy meghiztam. Ma ha belegondolok, vagy nezegetem a kepeket szornyulkodok, de akkor buszke voltam, hogy nem is vagyok rossz formaba 2 gyerek utan. Lefogytam 10 kilot. Annyi vagyok mint mikor az elsovel teherbeestem, csak izmosabb , es megis soknak tunik. Neha ugy erzem, hogy segitene, ha egy jo kis shoppingolassal unnepelhetnek, de se penz se gyerekfelvigyazo nincs. Ugy erzem hiaba fogytam, ferjem nem szeret jobban, szebb ruhakat sem hordhatok, mert hova hordjam? Oviba? Ha megyunk valahova ferjem ugy siettet, hogy nincs idom kicsit kicsipni magam. En unnepelnek, de nem tudok, ezert felfogni sem tudom.Lefogytam es semmi nem valtozott.
2013. okt. 30. 12:39
Sziasztok! Jó mások tapasztalatait olvasgatni ebben a tèmàban! Én egy év alatt 42kg-tol szabadultam meg,az utóbbi időben én is átestem a ló másik oldalára..Mivel nem olyannak láttam az énképem mint ahogy azt elképzeltem,mindig azzal voltam,hogy még mindig kövér vagyok,pedig de sokan sopánkodtak,hogy szedjek vissza.... Most sem igazán azt eszem ami hmm de fincsi jol esne,belebolondultam az egészséges ételekbe,de próbálom magam elfogadni,és ha netán kisértésbe esnék,ami előfordul néha,már nem annyira esek kétségbe rajta! Sosem voltam sovány,most az vagyok,be kell látni,ált iskolában voltam valamikor olyan súlyba mint most.. El lehet fogadni magunkat uj külsővel is,és elhinni tleg sikerült,ehez nekem is sok idő kellett. :) Ha butaságokat írtam,ne kövezzetek meg :D
2013. okt. 30. 10:43

Kedves Sorstársak! Köszönöm szépen a sok bíztató hozzászólást, bízom benne idővel sikerül elfogadni az új tükörképet.

A kontrollban nagy segítségemre van a mérleg, ugyanis reggel és este mindig ráállok, nehogy elszaladjon velem a ló. :)

66. Anda39
2013. okt. 29. 10:57

Érdekes, hogy mennyi embernek probléma ez...!

Én is fogytam pár éve vagy 25 kilót, de akkor én láttam az eredményt, teljesen be voltam zsongva, hogy milyen kis méretű cuccok jók rám. Nálam fordítva működött a helyzet: úgy visszahíztam vagy 10 kilót, hogy észre sem vettem! Hogy ez hogy lehet? Fogalmam sincs - illetve végiggondolva van: először is nem mértem magam, elromlott a mérlegem, nem volt kontroll. Amikor egy ruhám szűk lett, kerestem egy másikat, ami persze nagyobb volt, de nem figyeltem rá. (Na ezért dobja ki mindenki azokat a göncöket, amikből kifogyott!)Furcsa módon a tükörben nem láttam, hogy hízok. Mondtam is a családomnak, hogy figyelmeztethettek volna (persze nem őket okolom, ez csak vicc).

Most megint fogyó fázisban vagyok, de most lassan csinálom, hátha jobb lesz így.

65. latina
2013. okt. 29. 09:12
Rájöttem, hogy nekem is testképzavarom volt :)Én tavaly tavasszal fogytam le ugyanezzel a módszerrel heti ütemben 13 kg-ot, majd utána még lejött rólam 2-kg, (szülések utáni háj)és vékonyabb lettem, mint mielőtt az elsővel teherbe estem. Most 35 éves vagyom és ugyanannyi mint 10 évvel ezelőtt: 62 kg, és eléggé izmos a sok tornától. A férjem szólt rám, hogy dobáljam már ki a gatyáimat, mert borzasztóan nézek ki, lóg rajtam minden ruha. Á, mondom, de akkor mit vegyek fel? Hát a terhességek előtti ruháimat, elraktam, jééé, rámjönnek...és még azok közül is sok bő volt. Akkor döbbentem csak rá, hogy nekem már nem kell lebernyegeket hordanom. A strandra is úgy mentem ki, milyen dagadt vagyok, és a férjem mutogatta a többi csajt, nézd már, hát jobban nézel ki, mint jópár tinilány! Basszus, tényleg :) Kb. egy év volt mire azt láttam a tükörben, ami a valóság.Még most is meglepődök, ha egy rég látott ismerős rácsodálkozik a lánykori alakomra.Fura ez...
64. timmka85 (válaszként erre: 53. - 4b6a2525df)
2013. okt. 28. 07:47
köszönöm a jó tanácsokat ,igen elkel döntenem utána hogyan tovább!!
63. timmka85 (válaszként erre: 56. - Icus)
2013. okt. 28. 07:45
igen ezen én is gondolkodtam hogy izmosodni szeretnék de olyan halyen lakom ahol nincs terem és a havi bejárás mindennel együtt 60000 lenne ezt sajna nem tehetem meg de ha lenne nálunk itt kondi vagy ilyesmi akkor mindennap mennék az tuti!heti 2 aerobik van csak a többit itthon nyomom!
62. timmka85 (válaszként erre: 55. - Icus)
2013. okt. 28. 07:43
ha hiszed Én is ugyanez vagyok csak szabadidö polo szindroma ,és igen most nagyméretben milyen jó cucok vannak !!stilusom még én semm találtammeg
2013. okt. 27. 18:28
Milyen érdekes, hogy pont ma léptem be hosszú idő után és ezt a cikket olvasom. Kb én is ilyen ütemben fogytam le, mint te (általában fél kiló-70 dkg/hét). Nagyon értem amit írtál, bár én nem szenvedek abban, amiben te. Viszont néha engem is elkap egy furcsa rettegés, hogy úristen, mi lenne, ha megint meg kellene csinálnom. És fizikailag hiába nem szenvedtem, de lelkileg engem is megviseltek az akkor érkező hullámvölgyek, amelyekre még mindig pánikolva tudok visszaemlékezni. Lehet, hogy tök természetes ez, mert nagyon kemény pszichés meló volt ez nekem és gondolom neked is. Sem előtte sem utána, soha, sehol, semmikor nem kellett olyan pszichés fegyelmet magamra húzni, mint a fogyásom alatti időszakban. Még most sem pihentem ki :-)
60. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 59. - Icus)
2013. okt. 27. 17:44
hihi, ez nem káros az egészségre:)
59. Icus (válaszként erre: 58. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 27. 17:10
:) egyik függőséget lecseréltem a másikra :)
58. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 56. - Icus)
2013. okt. 27. 14:20

helyben vagyunk;)

kettlebell the best!!!!!!!!!

57. güci86 (válaszként erre: 44. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 27. 11:28
igazad van, nem mindegy, hogy 50 kilós és lötyi vagy 60 és izmos :) helyes a meglátás ;) a hastánc pedig ad a nőiességnek egy kis löketet :)
56. Icus (válaszként erre: 46. - Timmka85)
2013. okt. 27. 06:01
Én már nem szeretnék fogyni, mert van rajtam vagy 8 kiló felesleges bő :( Én inkább izmosodni szeretnék :) egyre nagyobb súlyokkal dolgozom :D SZerintem próbáld meg te is a kettlebellt. Most már sok instruktor van csak meg kell találni a megfelelőt! :)
55. Icus (válaszként erre: 45. - Timmka85)
2013. okt. 27. 05:44
Na az öltözködéssel ugyan így vagyok egyszerűen nem találom a stílusomat. Állandóan csak faros és poló. Régebben jobban odafigyeltem a kiegészítőkre, meg az egész összhatásra. Most nem találok olyat amit szívesen viselnék. Vagyis csak a facen 'ledieshobbies' oldalon vannak képek és összeállítások, amik nagyon tetszenek, de a boltokban ilyet nem kapok... vagy ha valami hasonlót látok horibilisáron van :( De, bezzeg nagy méretben most rengeteg cucc van....
54. Icus (válaszként erre: 39. - Güci86)
2013. okt. 27. 05:36
Igen meg röhejes:) Legalábbis az én esetemben. Amikor pl. átölel az Uram, elkezd jajongani, Mostanában azért kicsit visszafogottabban csinálja, mert többször kiakadtam és "kitörtem". Legutoljára közöltem vele, hogy keressen kövérebbet, ha nem vagyok neki jó, mert akkor sem fogok visszahízni. Erre döbbenten rám néz, normális vagy??? Igen, csak már qurrvára elegem van .... PL. ha észre veszem, hogy "tapogat". Kifejtem: :) Elkezd simogatni és egyszer csak azt veszem észre, hogy átvált, végig tapogat mennyit fogytam :) Ugyanis már nem vagyok hajlandó ráállni a mérlegre, ha ott van. :) Valahogy nekem is védekezni kell, a negatív hullámok ellen :)
53. 4b6a2525df (válaszként erre: 50. - Timmka85)
2013. okt. 27. 05:21

hát ezek "csak" 10 naposak, nagyon alacsony (600 kcal)kalóriatartalmúak, szóval 10 napnál tovább nem csinálhatók, arra jók, hogy beindítsák a fogyást, de addigra jó lenne találnod egy életmódot (stabilan kialakított étkezési szokással, pl kalóriaszámlálással, napi 5x étkezés, 1200 kcal), mert különben semmit nem ér, 4-5 hónap alatt visszaszeded a leadott kilókat.


Tudom, én is csináltam mindenféle diétákat, meg is bosszulták magukat.


Nem ismerem a dukan diétát pontosan, de ha lehet egy életen át tartani, akkor van értelme csinálni.


Amire eléred a 72 kilót, addigra neked tanácsolnám, hogy nézegesd meg a paleot, Sok fiatal aki áttért rá, kétségbe van esve, nem akar tovább fogyni, ugyhogy hízókurás tanácsokat kérnek:)

52. 4b6a2525df (válaszként erre: 49. - Gbabi50)
2013. okt. 27. 05:14

Nekem is hiányoztak eleinte, de meg lehet szokni, utánna pedig elfogadni. Tudod, én sok mindentől felpuffadtam, és olyan jó érzés, hogy mostmár nem:)


Nekem az volt szokatlan, hogy olyanokat ettem, amit már vagy 20 éve nem (szalonna töpörtyű:)


Mivel szénhidrát függő vagyok (voltam) nekem a kenyér, vagyis inkább a tészta hiányzik a legjobban. Bár 100 féle kenyér van, de az nem olyan, mint amit kzel 60 évig ettél, De végülis találtam egyfajtát, ami számomra ehető.

Hát tésztát viszont nem. Bár vannak mostmár boltban kapható paleo tészták, de borzasztó rosszak, igy lemondtam róla. Bár a remény még éltet:) Nagyon klassz csoportok vannak a facebookon, rengeteg kisérletező kedvű emberke sok receptet és képet tesz fel:)


Még ami hiányzott az a sajt volt, de rehabilitálták, úgy, hogy a 60 napon túl érlelt sajtok már beleférnek a paleoba.


Na meg első nekifutásra (kezdetekkor) csillagászati árnak tünt az áttérés, mert horror ára van a liszteknek a súlyukhoz képest, kellett egy hónap, mire rájöttem, hogy mégsem drága, mert 2-3 lapos evőkanállal kell belőle.


[link] nézelődj ezen az oldalon


és ha fent vagy a facebookon, akkor kukkants be ebbe a klubba:) : [link]

2013. okt. 26. 23:08

En is ugyan ezt eltem at. 40kg fogyas utan,vasarlakor a nagy meretu ruhakat vittem eloszor a probafulkebe. Ido kell az atallashoz es talan kritikusabbak is vagyunk(nem csak onmagunkkal szemben),legalabb is ez az en tapasztalatom.


Gratulalok a fogyasodhoz!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook