Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Élet a fogyás után. Súlytartás, tapasztalatok. fórum

Élet a fogyás után. Súlytartás, tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
345. 1174e9918f (válaszként erre: 343. - FleurXbrokenwings)
2010. jún. 20. 10:35
Most olvastam vissza sztem is jobb lenne ha 50 körüli állapotodra visszahiznál egyetértek,hogy a 66 a ló túloldala lenne.....
344. 1174e9918f (válaszként erre: 343. - FleurXbrokenwings)
2010. jún. 20. 10:33
Szia 39kg vagy én sürgősen felkeresnék valami dokit:(Bár nem olvastam vissza mi okból lettél ennyire könnyű és hogy hány centi vagy de ez borzasztó....
2009. jún. 14. 19:26
köszi a választ, valószínűleg majd megpróbálok beszélni a családommal hogy másképpen főzzenek, mert tudom hogy nem jó az étkezésük, de sajnos ők ezzel nem törődnek. Az is ezt mutatja, hogy kizárólag csak velük hízom, mikor azt eszem amiket ők. Viszont 44 nem akarok megint lenni, arról nagyon nehéz volt lejebb menni :D de megfogadom amit írtál és hízok még 1-2 kilót. Mégegyszer köszi!
342. Ancsika000 (válaszként erre: 341. - FleurXbrokenwings)
2009. jún. 14. 18:46

Kecves Fleur Xbrokenwings!


Valószínüleg azért nem válaszol a kérdésedre senki, mert az a 39 kg tényleg nagyon kevés. Ha kiszámolod a BMI- det, akkor a 16,23 érték fog kijönni, ami azt jelenti, hogy alultáplált vagy. Én azt javaslom neked, hogy hízz vissza legalább 44 kg- ra, majd ezt próbáld megtartani. Hogy hogyan? Kerüld a zsíros ételeket. Ha teheted egyél sok fehérhúst(pulyka, csirke, hal, nyúl, galamb)és zöldséget. Kerüld a fehérlisztet, persze ez nem azt jelenti, hogy nem ehetsz meg egy pogácsát, csak azt, hogy ne legyen belőle 2 pogácsa.

és, ne haragudj, nem kioktatni akartalak, csak egy jó tanács volt. Vigyázz az egészségedre, mert, ha te nem teszed, más sem teszi meg helyetted.

2009. jún. 14. 18:34
Sziasztok! 21 éves lány vagyok 155cm/39 kiló, és azt szeretném megkérdezni hogyan tarthatnám meg a súlyomat??? Nem akarok hízni, vagy ha hízok is max 42kg-ig. Úgy érzem így pont jó vagyok de nem akarok túl sok figyelmet fordítani a diétázásra vagy ilyesmikre, volt mikor fordítottam, voltam már 66kilós is, de azt még én sem tudom hogy hoztam össze. A nyáron hazautazok a szüleimhez akik iszonyú zsírosan étkeznek és mindegyikőjük duci, csak én "lógok ki". Énis sokat szoktam enni, de abba kellett hagynom a mozgást és szerintem azért híztam el. Manapság már nem mozgok annyit, és szerintem az étrendemen is változtatnom kell, hogy ne hízzak vissza. Szerintetek mi lenne a jó? Már sokakat próbáltam megkérdezni de mindenki azt mondta rá hogy jajj inkább hízz vissza 50re, de azt én meg nem akarom, olyat még nem hallottam aki a kérdésemre válaszolt volna... légyszi adjatok valami tippet, előre is köszi!
340. senico
2008. szept. 1. 20:08

Szia Detti!:)))

Jól eltűntél!

Ha jársz még erre, és elküldenéd azt a pár linket, nagyon megköszönném. Köszike!!!

339. senico
2008. aug. 22. 12:39

Szia!


Én is egész nap az olimpiát nézem itthon, bár közben azért teszek -veszek, ha nem is nagyon haladok semmivel.:))) Ismerem a Brill-t, lehet, hogy majd elballagok és körülnézek ott is. Én a Béla utcába jártam egy ideig, de kondizni nem szívesen mennék fiúk közé, bár nem tudom megmagyarázni, hogy miért.

A férjemet egyébként már ettől az egész fogyókúra témától kiveri a víz, így próbálom kihagyni belőle.Múltkor megkérdezte, hogy miért van barna színe nálunk a palacsintának.(Azt hittem nem veszik észre, hogy graham lisztből készült.:))Igazából nem tudom mit szeretek jobban, amikor azt mondja, hogy nagyon vékonyka vagyok, vayg amikor azt, hogy jól nézek ki. Én sem tudom igazán, mit akarok.Most 63 kg vagyok, és 175 cm. Te hány centi magas vagy?

Na szia én is megyek, bár azt hiszem, a vizilabda meccshez nem lesz idegzetem.

338. dettinek (válaszként erre: 337. - Senico)
2008. aug. 22. 11:12

Szia senico!


Bocsi hogy csak most, de volt munka eddig rendesen meg most is van...de azért gondoltam beugrok válaszolni :)))


Szóval nekem is az a gondom, hogy az álomsúlyom 58 kg lenne, na igen, a párom is mondta akkor hogy hízzak vagy 2 kilót, nagyon vékony vagyok úgy (istenem, hát kinek ne lenne az az álma, hogy azt mondják neki hízzon!!! :DDD) Szóval most olyan 60 körül vagyok, nagyon jól érzem magam a bőrömben, persze jobb lenne ha 58-at mutatna a mérleg, de ez már tényleg paranoia meg beképzelem magamnak hogy akkor valamivel jobb lenne...pedig nem, és remélem hogy ami azóta feljött az izom :)))


Hát, cicifronton én is egy 10 centit ledobtam...nem baj, így is tetszik:)


Én az aerobicot annyira nem csípem most, amúgy a Brillbe járok, ismered? Viszont gépes edztésekre járok, sokkal kényelmesebb, én osztom be, mikor mit csinálok, itt megvan a kardio és a súlyzós is.


Ha Te is elkezdesz járni, szívesen segítek ha tudok :), illetve majd adok 1-2 linket is, amit én is olvasgattam, nézegettem, erőt és infot merítettem belőle :DDD


Megyek vissza dolgozni (+ Olimpiát nézni, isten áldja az Online tv-t, végre megvan az 1. de remélem nem utolsó aranyunk!!!! ), majd még jövök, írj ha van időd :D


Szija!!!

337. senico
2008. aug. 20. 18:52

Szia Detti!:)))


Végre van egy szusszanásnyi időm, na meg persze a géptől is sikerült elüldöznöm mindenkit.:)Azt már régóta akartam írni neked, hogy én nem vagyok ám olyan vékony, sokszor úgy gondolom, hogy jó volna ledobni még egy 3-4 kg-t, de olyan jól beálltam erre a súlyra, úgy hogy elég jókat eszem, hogy szerintem kár volna felborítani ezt az egyensúlyt.Lehet, hogy kínkeserevesen sikerülne elérnem az álomsúlyt, és utána már nagyon ügyelnem kellene rá, hogy mit eszem. Így marad a kis úszógumi, a férjemnek úgyis így tetszem, ki nem állhatja, ha zörögnek a csontjaim.Meg sajna cicifronton sem engedhetem meg magamnak a fogyást. Régen amíg nem volt három a gyerek eljártam aerobikozni, de mostanában minden ilyesfajta törekvésem kudarcba fullad.Én igazán a jó kis táncos ugri-bugris órákat szerettem, akkor tényleg mindenki fülig érő szájjal ment haza. Most itthon tornázgatom, meg futni járok, pontosabban jártam, aztán most a nyaralások miatt egy kicsit ellustultam. Te régebben is sportoltál valamit, vagy most kezdted? Melyik terembe jársz? Én most valami tánctanfolyamra szeretnék elmenni, bár nem tudom, hogy van-e valahol az én korosztályomnak kezdő tanfolyam, nem nagyon szeretnék a tinik között bénázni. Ha nem jön össze, és nem találok a közelben semmi elfogadhatót, szerintem nekem is marad a kondi szeptembertől. Majd lehet hogy kérek tanácsot, hogy hogyan kezdjek hozzá.

336. senico
2008. aug. 19. 16:45
Most olvasom, hogy budapesti vagy!!! Nem tudom, valamiért az volt bennem, hogy Debrecenben laksz.Megírod priviben, hogy merrefele laksz?
335. senico
2008. aug. 19. 16:42

Szia Detti!


Hát... azért tényleg minden elismerésem, hogy ilyen régóta nem ettél lisztes, cukros dolgokat. Nem semmi, ez már tényleg komoly életmódváltás!!!Csak azt az űrt kéne egy kicsit kitölteni valamivel, hogy ne legyen hiányérzeted.Utaltál már rá, hogy ha rákészülsz egy-egy bűnözésre, már nincs annyira lelkiismeretfurdalásod. Miért nem eszel ilyenkor egy kicsit azokból, amiket nagyon-nagyon kívánsz???

Egyébként kedvet kaptam tőled, és ma jól bevásároltam zöldségekből, gyümikből, megpróbálom meg is enni őket...:)))Pár nap kihagyás után ma már letudtam a tornázás adagomat is.Szóval most minden szuper, lehet, hogy ez annak köszönhető, hogy végre úgy érzem sikerült kipihennem magam valamennyire. Látsz már magadon valami változást a kondizásnak köszönhetően???

334. dettinek (válaszként erre: 333. - Senico)
2008. aug. 17. 22:15

Szia senico! :)))


Hát...szerintem többet mint amennyit kellene. Az a baj, hogy még mindig imádok eni, vagyis csak imádnék, vannak bizonyos dolgok, például az édességek, CSOKI, amikből régen rengeteget ettem, de tényleg, és most maga az érzés hiányzik, mintha valami űr maradt volna most ezeknek a dolgoknak a helyén. Én naggyon nagyon ritkán eszem édességet, és bárcsak úgy éreznék mint Te, hogy nem híznék vissza ha eszem akkor sem.:SSS Vagy legalábbis úgy lenne.


Amúgy én is amolyan vegetálós létben vagyok most, nagyon nagyon ritkán főzök, szinte tényleg csak azt a pár dolgot eszem, amit a diéta alatt is, mert így kényelmes. GYümit meg mindig veszek hazafelé. Hát nem tudom hogy lesz ez is. Most hétvégén szortíroztam a spejzban-hűtőben, a lisztet olyan régen használtam, hogy meg is kukacosodott, ki is dobtam rögtön, a zsemlemorzsával együtt, kristálycukrot meg több hónapja nem is használtam...áhhhh...


De talán a hozzászólásaimból is látszik, hogy mennyit foglalkozom ezzel, csak nem akarom itt untatni a jónépet :)))

333. senico
2008. aug. 17. 18:43
Ja, és igen eszem édességet egész sokat, már néha arra gondolok, hogy ha akarnék sem tudnék most meghízni,régen ennyi kajálástól, már rég fölszaladt volna rám pár kiló.Neked mennyi energiádat emészti fel ez a testsúly kérdés?
332. senico
2008. aug. 17. 18:34

Szia Detti!

Örülök, hogy jól vagy.

Hát én egyáltalán nem viszem túlzásba a diétát, sőt... Igazából mostanában még egy paradicsomot is nehezemre esik összevágni a vajas kenyeremhez, tiszta mázli, hogy nem hízom. Kicsit össze kellene kapni magam a kajálás meg a torna terén, (meg más egyéb területén is az életemnek), eléggé vegetálósnak érzem magam, valahogy nehéz nekem az arany középút, hol a ló egyik, hol a másik oldalán vagyok.

331. dettinek (válaszként erre: 330. - Senico)
2008. aug. 13. 21:59

Szija senico, de jó hogy Te is írtál!!! :D


Hát én meg valahogy megfeneklettem ebben a diétás dologban, eléggé egyhangú a kajálásom még mindig, mintha még mindig diétáznék, csak már fogyni nem akarok... de olyan kényelmes hogy nem kell kitalálnom mindenfélét hanem a jól megszokott kis bevált ételeket eszem. Amúgy azt hiszem én is tartom a súlyom, néha +- pár deka, fél kiló, de sztem azért (vagy legalábbis remélem :) )mert a szervezetem próbál beállni erre az ideális súlyra.


Nem mondom, ez már tényleg a súlytartás időszaka, nem olyan szigorú, mint a diéta, a gyümiket este még most sem tudom elhagyni!!! :))) Ma este is hazaértem kb. fél 9-re a kondiból, utána: málna, alma, pici ananász, dinnye!!! Hát olyan jól esett :DDD


Mi lehet Norbertoval??? Még anno ígérte hogy majd kiad nekünk egy tuti kis receptkönyvet azokból, amiket ő is eszik, én már nagyon várom, kiváncsi lennék rá, amúgy is ajól bevált, kipróbált recepteket szeretem én is.:)


Milyen suli kezdődik, a gyerkőcöké? :) Az biztos, hogy család mellett, ha már másnak is kell főzni, azért bonyolultabb ez a diéta kérdés...ott van az a sok csábító étel, amit ugye azért nekik el kéne készíteni, hiszen mindenki nem diétázhat.


Én már annyi süti receptet kiírtam innen-onnan, hogy szerintem vagy 2 hónapig minden nap tudnék sütni valami finomat, és azután elkezdeném a sütis-receptfüzeteket, amiből megint vagy 1-2 évig minden nap ellátnék valakiket ínycsi-fincsi sütikkel.:)))) Van egy pár tényleg, amire nagyon rá vagyok kattanva (mondanom sem kell, több ezres kalóriabomba mindegyik :D ), és sztem igaz az, hogyha mondjuk rákészülj egész héten, hogy szombaton eszem egy fini fagyikelyhet, nem lesz akkora lelkifurdalás...Te eszel édességet, igazi, nem édesítős, zabkorpás dolgokat? Vagy már mindent helyettesítesz egészséges hozzávalókkal? (Én pl. a cukrot-már amenyit eszem - sztíviával, lisztet zabkorpával, de mondjuk azt sem eszem sokat...és hogy sikerül emellett a családnak is főzni, vagy Nálatok akkor mindenki egészségeseket eszik? :DDD

330. senico
2008. aug. 13. 19:49

Szia Detti!


De jó, hogy írtál!!! Én tartom a súlyom összevissza kajálás mellett, egy kicsit szoktam tornázni, Rubint Réka edzéskártyáira, de remélem, ha elkezdődik a suli, meg az ovi, majd több időm lesz és én is elnézek egy konditerembe, vagy táncolni.Amúgy most egy kicsit magam alatt vagyok, és ilyenkor mindent utálok magamon...:(((

2008. aug. 13. 14:47

Sziasztok csajok és Norberto,


hát mi ez a nagy pangás??? Be szoktam nézni, de soha nem találok itt senkit, ezek szerint mindenki szépen tartja a súlyát :)))


Én kb. 2 hónapja elkezdtem mozogni is mellette, konditerembe járok, nagyon szeretem, utána annyira jó érzésem van, és még jót is tesz! :D


Amúgy tányleg, hogy megy Nektek a súlytartás, és milyen étkezés mellett?


Írjatok!!!

2008. júl. 17. 05:55

sziasztok, remélem nem áll le teljesen a fúrum, merre vagytok?

tegnap eljutottam tonázni, jól esett, el is fogok járni, igaz csak heti 1x, de a héten már itthon is tornáztam.

327. dettinek (válaszként erre: 326. - Senico)
2008. júl. 11. 11:57

Szia senico!


:) Hát persze, azért a nyaralás megkíván egy-két bűnös dolgot ;)))) No és pizzéria mellett meg pláne!

Köszönöm szépen, Neked is nagyon jó nyaralást, én sztem vasárnap utazom, mert hétfőre lehet vasutas sztrájk lesz...:S


Hajrá gyümölcsök :DDD

326. senico
2008. júl. 11. 09:59

sziasztok

csak benéztem, millió dolgom van, készülődünk az útra.:)))Jók legyetek amíg nem jövök!:)Detti neked is jó nyaralást!Szerintem nem olyan egyhangú az étrended, és ha kívánod nagyon a gyümit, hát mikor egyél, ha nem ilyenkor nyáron, amikor szezon van?Engem sem tudna senki lebeszélni a tejeskávéról, pedig tudom, hogy nem kéne olyan sokat innom, de mit csináljaqk imádom!:)))Megmértem magam 62-63 kg között vagyok. Kíváncsi leszek, mit mutat a mérleg egy hét múlva!Nem hiszem, hogy salátát fogok enni a pizzériában esténként.

2008. júl. 10. 06:15

sziasztok

nem ment a gépünk, ezért ne mjöttem.

Detti Norbertonak igaza van ám!

furcsa, tegnap szendvics és keksz volt a fő táplálékom, viszont a hasam laposabb és a mérleg is megint 61 kg-t mutat.

a héten már kétszer sikerült tornáznom, ma is tervben van:-)

324. dettinek (válaszként erre: 323. - Senico)
2008. júl. 9. 21:28

:) Hát igen de azért ne adjuk fel, tartsuk a frontot, bár hétvégén én is elutazom egy hétre, már úgy várom!!! :D És állítólag hétvégén lesz vagy 35 fok, úgyhogy strandolás ezerrel :D


Huuu, hát kedves senico, sztem baromi sokat eszem mostanában (de lehet, hogy a sok gyümitől érzem olyan elteltnek magam)! És való igaz, azért nem merek mérlegre állni, mert sztem visszajött vagy 4 kg a 10-ből, ami lement, de most nagyon jól érzem magam a bőrömben, úgyhogy nem izgat, csak legalább jó abban a tudatban lenni, hogy 62-ig vagyok...(nem akarok e fölötti számot látni, tuti csalódásként élném meg :((( Persze lehet hogy pozitívan csalódnék:)


Amúgy nem eszem keveset, viszont a normális kajára még mindig nem sikerült visszaállnom. (liszt, cukor, rizs, krumpli, tészta nem.


Szóval: reggeli - sovány, zsírszegény túró, fügés müzlivel; ebéd - zöldségköret/sali, husi (cscomb, marhasteak, csirkemell általában, de most a hétre megint rendeltem Gastroyal szénhidrátszegény ebédet) Ebéd után már igazából csak gyümölcsöt eszem, tudom hogy ez sem jó, próbáltam is leszokni róla, de egyszerűen nem megy! Most ez lett a nasik helyett, alma, dinnye, ananász, meggy, ribizli. Még ezekből is próbálom a kevésbé cukrosakat enni, szóval pl. barackot, szilvát nem is eszem. Csak ásványvíz, esetleg nagyritkán Norbi Updatees italporból szörp. Tízórai 1-2 alma/1 sovány natúr joghurt/2 dl paradicsomlé/2 szelet Norbi hamlet. Uzsonna ált. 2 alma.


Na ugye hogy nem is olyan kevés? :)


Hát kb ennyi, eléggé egyoldalú, és már régebben Norbertoval is beszélgettem erről, hogy tényleg vissza kéne állni a normálisra, de nem megy.:(((((

323. senico
2008. júl. 9. 18:17

A többiek már megint jól leléptek. Mi is megyünk szombattól Olaszországba egy hétre, de ha hazajöttünk utána már nincs semmi program a nyárra betervezve, úgy gondolom, hogy én is komolyabban veszem majd egy kicsit a testmozgást, talán megcsinálom a Rubint Réka egyhónapos edzéstervét.

Detti, kíváncsi lennék, hogy mennyit eszel mostanában egy nap, mert nekem úgy tűnik, hogy nagyon komolyan veszed a diétát.:)Miért félsz a mérlegtől, úgy érzed felszedtél egy kicsit??? Én is ilyen vagyok, ha úgy érzem, hogy nem tetszene amit látok, inkább meg sem mérem magam, de van amikor kimondottan megnyugszom, pl. ha rosszabbra számítottam.

322. senico (válaszként erre: 321. - Dettinek)
2008. júl. 9. 18:07
:)))
321. dettinek (válaszként erre: 320. - Senico)
2008. júl. 8. 20:32

Huh hát így visszaolvasva tényleg kicsit gáz, basszus sztem már az agyamra ment a fogyi...már a gyümölcsöktől is félek, áhhh...komolyan :DDD

Fruktóz és glükózmanók kíméljetek!

320. senico (válaszként erre: 319. - Dettinek)
2008. júl. 8. 15:54
Szerintem diétás szempontból teljesen oké volt. Még ha azt kérdezted volna, hogy benyomtál egy nagy adag somlóit!:)
2008. júl. 8. 12:44

Sziasztok!

Most ebédeltem, és az lenne a kérdésem, hogy vajon nagyon kics*sztem magammal, vagy sem? Mármint hogy grillezett pulykamellet ettem (pici volt) sóskafőzelékkel, (szénhidrátszegényen:)), viszont utána benyomtam 3 almát :S

Szabad ezt így, esetleg még jót is tesz (mint pici desszert), vagy inkább várjak 2-3 órát és csak utána egyek gyümölcsöt?


Köszi köszi előre is ! :D

Amúgy Ti hogy álltok mint súlytartók? Én vagy 3 hete nem méreckedtem :S


:) Senico: egyetértek Veled, nekem is nagyon nehéz visszaállnom a diétás, nagyon nagyon megszigorítós kajákra, nem is megy azonnal (amúgy a másik baj az, hogy nem nagyon tudom, most amiket eszem azok diétásak, szabad e, vagy sem???-ha valaki tudna ebben segíteni, légyszi szóljon)...pedig lehet h. vissza kéne állnom csak 1-2 hétig, hogy összeszűküljön a gyomrom.

318. senico
2008. júl. 7. 19:30

Sziasztok!

Én azért nem nagyon írok mostanában, mert nem különösebben diétás az étkezésem.Szerencsére jó barátságban vagyok a mérleggel (még), így úgy határoztam, hogy nem nagyon szigorítok, csak próbálok egészséges dolgokat enni. Persze tudom , hogy nem lesz ez mindig így, mert ha egy kicsit megváltozik az életem, elmegyek dolgozni pl., többet fogok ülni, na meg a így a harmincon túl, úgyis arra halad a dolog, hogy hízik az ember, egyébként mindig ezt szoktam mondani a férjemnek is, amikor piszkál, hogy felszedhetnék egy kicsit. A mozgás nálam is elég alkalomszerű, úgy tervezem, ha hazajövünk a nyaralásból, augusztusban már nem lesz olyan sűrű a program és megpróbálok visszatérni a rendes kerékvágásba.

Zsófi, én is marha sokat szoktam enni mielőtt, mikor, meg miután megjön, valahol azt olvastam, hogy ilyenkor megnő egy kicsit a nők kalóriaszükséglete(kb.+300kcal), na én nem ennyivel eszem többet, de ráfogom a hormonokra.

Detti tökre igazad van, hogy marha sokba kerül ha az ember egészségesen akar enni, még a zöldségek csak-csak elmennek, én a húsokon vagyok teljesen kiakadva, sokszor alig tudom kitalálni, hogy mit egyek esténként, mert nem áll itthon hegyekben a csirkemell, vagy a sonka sem.

317. dettinek (válaszként erre: 315. - 9c5ea9abb5)
2008. júl. 7. 14:16
Zsófi, a mozgásra elfelejtettem írni, persze hogy jó a séta és a bringa is, én is inkább többször kicsit mozgok, de már nekem is hiányzik a mozgás, úgyhogy ma megyek le konditerembe, hogy érezzem hogy vannak izmaim is:)
316. dettinek (válaszként erre: 315. - 9c5ea9abb5)
2008. júl. 7. 14:13

Szia Zsófi!

Örülök, hogy itt vagy, és nem vagyok egyedül :D

Kistesót szeretnétek? Hát igen, ahhoz gondolom sokat kell gyakorolni ;) Bár nekem ez még sztem elég messze van.


Én most voltam ebédelni, hát mit ne mondjak...inkább főzök magamnak otthon. Csirkemelles sült zölséget ettem (pari, cukkini, hagyma, paprika), persze köret nélkül, de szólnom kellett a csajszinak a kajáldában, rakjon már még hozzá egy kicsit, mert baromi kevés volt így a köret nélküli adag...úgyhogy ettem még hozzá egy paradicsomsalátát, de így is már most éhes vagyok.


Nem tudom, hogy várják el az embertől, hogy egészségesen éljen, ne legyen elhízva, mert az ugye nem jó, a TB-nek kell fizetni, stb. Viszont olyan drágán adják a dolgokat, hogy tényleg csak az tud egésszégesen élni, akinek pénze van. Persze nem panaszkodom, de a pari sali 330 Ft volt, na most kb 3/4 - 1 db paradicsom volt felszeletelve (kb 60-80 Ft, vagy kevesebb) Ja és valami lé, meg kocka hagyma.


Én is elhatároztam, hogy akkor mától megint vegyük szigorúbban a diétát, nem azt mondom, hogy elengedtem magam (nekem még mindig a gyümölcsök jelentik a kísértést így diétás időszakban :)))) Viszont 2-3x azért elkapott este a falási roham, na volt minden tegnap is: dinnye, meggy, alma...amúgy ilyeneket lehet enni, mit gondoltok?


Illetve 1-2 túlettem magam müzlivel, bár anyum kinevetett, amikor említettem neki, hogy "úgy bezabáltam este müzliből..." mert hogy attól hogy lehet jóllakni :DDD Még mindig jobb mintha csokit vagy fagyit tömnék magamba, ezzel nyugtatom magam :)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook