Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
701. Sanyo81 (válaszként erre: 700. - 4a2722f9a5)
2011. febr. 17. 11:35
Igazából egy nőtől egy férfi ilyesmit nem kérdez, de lehetett olyan 70 körül, és 55 környékén lehet most. Hozzáteszem, hogy az anyagiak miatt csak a port itta, és azt is nagyon durván, szinte alig evett mást, de nem is sportolt semmit. Én vékony vagyok, nem tudom mekkora probléma ez, de én a Clean 9 vagy Clean 30 kúrák szerint csinálnám, van is hozzá kedvezményes összeállítású csomag. De mindenképpen azt javasolnám, vedd fel a kapcsolatot egy orvostanácsadóval a Forevertől. Nagyon szivesen segítenek.
700. 4a2722f9a5 (válaszként erre: 697. - Sanyo81)
2011. febr. 16. 08:41

Köszönöm válaszod!


És az ismerősöd mennyit fogyott ezzel a módszerrel a 3 hónap alatt?


Erika

2011. febr. 16. 08:23

Sziasztok!

Én tegnap voltam ilyen bemutatón!Nem tudom hogy csináljam-e?

698. Sanyo81
2011. febr. 16. 08:11

No nem mondtam el, hogy hogyan... :)

Én hízásra fogyasztom és úgy jó az íze, ha 0,5-0,7 liter vízhez teszek egy mérővel. Én persze kaja után, Te kaja helyett. A dobozon más adagolást ír, asszem 2-2,5 deci vízhez 1/3 mérő...

végülis mindegy, a lényeg, hogy ne legyél éhes.

697. Sanyo81 (válaszként erre: 696. - 4a2722f9a5)
2011. febr. 16. 07:59

Szia.

Igazából a szponzit kellene kérdezned, de az egyik fogyasztóm tapasztalatát elmondom:

Az ultrát itta (egyébként hasonlítsa össze bárki a konkurrensekkel!!), dél után már csak ezt, délelőtt mindent evett amit kívánt. Látványos volt a fogyás, és csak elenyésző százalék jött vissza. Folyamatosan mennek a kilók, a kiszemelt cél kb 2-3 hónap alatt jött el, de az utolsó héten kegyetlenül szenvedett már. Unta, amit persze megértek. De működött.


Mellé lehet fogyasztani a Garciniat, hogy a kolbász ne másszon ki a hűtőből, ezt étkezés előtt fél órával 2-4 szemmel, sok vízzel.


Valamint a Leant, ami pedig a felszívódást csökkenti le. Együtt bámulatos lehet az eredmény, csak legyél kitartó.


+mozgás


+van a raktárban Clean 9 és 30 fogyis prospektus.


Pénztárca kérdése, én még ennék hozzá: gélt, teát, probioticot, zöldségtablettát. Hidd el, lefogysz, mindenki megkérdezi majd hogy csináltad, és úgy fogsz sugározni, hogy magától felépül egy jól fizető üzleted is!


Ezt garantálom! Reklamálni nálam lehet! És akkor segítek.

2011. febr. 15. 12:47

Sziasztok!


Tudvki infót adni a shake-el kapcsolatban.

Hogy érdemes fogyasztani, hogy valóban hatásos legyen és fogyasszon.

Mit párosítsak hozzá és hogyan táplálkozzam!

Előre is köszönöm


Erika

695. Zumrut
2011. febr. 9. 00:45

Sziasztok FLP-sek!


Én 2 éve léptem be a barátnőm unszolására, de rövid idő után abbahagytam a business építést.

Ez a fajta munka a buldózer típusú embereknek való.

A barátnőm gyerekkora óta egy erőszakos teremtés, nem ismeri a nemet.(Ennek ellenére szerettem.)

Ezért az elsődleges postoló-kérdezőnek így ennyi idő távlatából azt tudom mondani, hogy ha valaki rendelkezik ezzel a dömper attitűddel, akkor érhet el sikereket, és kereshet sok pénzt.

A másik oldalon az olyan emberek állnak mint én.

Akik kínosan érzik magukat, ha embreket kell hívogatni, noszogatni, győzködni és stb. Aki erre képtelen, arra meg az mlm-es rányomja, hogy nem szeret dolgozni, pedig ez habitus, és naivitás kérdése.

Én nem hatódom meg a színpadra kiálló sírva-örülő példaképektől, és nem tudok tapsolni, éljenezni, mert ő most 4 pontos lett. Igen, ez lehet siker. Sikerült neki értékesíteni, és további tagokat generálni. Szóval ezt kéne megtapsolni. Ez nem színház.. És igen, ez amerikai mintára megy.

Továbbá én nem szeretném a hétvégéimet FLP-s bulikkal tölteni, mert ugye itt alig kell dolgoznod, de mégis minden hétvégéd foglalt.Szinte kötelezően!!!

A barátnőm már 3 éve ezt nyomja. A két kisgyerekére hol ez, hol az vigyáz, mert a hétvége a rendezvényé, hétközben meg szüntelen csörög a mobilja. Állandóan úton van, 1/1-ezik, a gyerekek meg hisztérikusak lettek az örökös nyüzsgéstől.


A termékek árait pont ma néztem, és azt hittem dobok egy hátast. Amerikai viszonylatban is horror!

A magas jutalékok ennek köszönhetőek, ebből adódóan pedig csak a valóban aktív, renszeresen dolgozók keresnek. Ha a rendszerbe belép vki, az vásárol is, hisz hogy másképp buzdíthatna másokat ugyanerre? Viszont ha csak a vásárló szinten reked meg, akkor pénzkidobás az egész hosszú távon, hisz Aloe gélt, és hasonlóan jó vitaminokat

jóval olcsóbban be lehet szerezni.

Ha folyamatosan dolgozunk, akkor térül csak meg saját vásárlásunk.

Itt sikereket csak folyamatos rendezvény mekkával lehet elérni, és ez teljes elkötelezettséget kíván.

Az FLP-ben aktív dolgozók együtt nyaralnak, együtt építenek üzletet, együtt járnak WC-re stb.

Aki nincs benne az üzletben, az pedig meghal számukra.

Kicsit fura volt azt látni, hogy 20 éves barátság után, én is meghaltam (legalábbis barátnőm számára), miután nem folytattam a ténykedést.Egy ideig még hívtam, de más témája nem volt a Sikernapon kívül, és nem is keresett többé. Ha fél év után összeakadtunk, munkámat becsmérelte, és feltette a régi lemezt, had pörögjön.

A termékek egyébként hatásosak,és jól felépített a marketing is, csak szemérmetlenül drágák.

Az ide társuló emberek pénzt szeretnének keresni, de itt főleg költeniük kell, hogy majdan pénzhez jussanak. Esetleg...A kapcsolati tőkéről ne is beszéljünk. Aki elég ismerőst tud megtalálni ezzel, és nem riad meg a combos telefonszámlától, meg a sok NEM-től, az csinálja. Valószínűleg nem tartja majd szánalmasnak a színpadi hatásvadász fellépéseket sem.

Egyébként nem ítélek el senkit sem, mert láttam hogy vannak emberek akik sikereket érnek el, és örülnek hogy egy közösséghez tartoznak, ahol sok az ösztönzés, lelkizés stb.

Van aki itt talál magára, mert úgy érzi ez volt az ő nagy önmegvalósítása. Kinek mire van igénye.

Én csak azt nem értem, hogy ők miért nem értik meg azt is, akinek ez nem jön be. Miért kell elvakultan zaklatni másokat, és lenézni azt aki kevesebbet keres ugyan, de abban boldog amit csinál.

Ezen a ponton pedig kétségbevonom a rendszer oly magasztalt személyiségépítő hatását.

694. Sanyo81
2011. febr. 3. 08:30
Mint ahogy a legtöbb ember aki belenéz az üzleti részbe én is sokáig elidőztem a 2, pontos szinten, és szinte elérhetetlennek láttam a 25 pontos supervisori szintet. De vajon sikertelennek számít e az aki hasonlóan tesz? Nos, ez csak egy lehetőség, senki ne gondolja, hogy akár ha aláírja a papírokat rögtön milliomos lesz. De nem is kell agyon költekeznie magát, így nem is mondható, hogy akár egy fillért is bukna valaki. Ha a való villát nézed, azt kiszámolod, hogy mennyit buktál? Nem. Január hónapban történt velem valami, erértem a 25 pontot. Lesznek előadásaim, szívesen megosztom bárkivel azt a módszert, hogy hogyan sikerülhet Neked is! Mert sikerülni fog! Kérdés az, hogy hajlandó vagy e kivárni, és még akkor is itt leszel...
693. RytaMyca (válaszként erre: 692. - C96507dec4)
2011. jan. 17. 15:12
Én foreveres vagyok, tehát tudom hogy jók, engem kifejezettem mellhártyás "kúra" érdekel, legalábbis tapasztalat, vélemény. Azért köszönöm, minden jót, szia
692. c96507dec4 (válaszként erre: 691. - RytaMyca)
2011. jan. 16. 22:52

Más nevében nem szólhatók csak a sajátoméban. Az biztos, hogy jók a termékek és hatnak is! Az is igaz, hogy nagyon drágák de, be lehet szerezni olcsóbban is!Persze vigyázni kell, mert Ukrajnából hordanak be hamis forever-es termékeket amik nem érnek semmit. Már belefuttattam, sajnos. Rondán erőszakosan beléptetik az embert és utána odébb állnak.

Én nagyon beteges vagyok, rengeteg antibiotikumot szedtem és szinte majdnem havi szinten. A gyerekem szintén, télen havonta volt itthon egy hetet, mert meg volt fázva. 2009-ben elkaptam egy vírusfertőzést (influenzaszerűséget)40 fokos lázzal feküdtem, este bementünk az ügyeltre kaptam egy antibiotikumot este bevettem, éjjelre jobban lettem és lement a lázam. Reggelre megint 40 fokos láz és a többi minden újra, hiába vettem be az este felírt gyógyszert semmi történt! Este megint ügyelet, újabb antibiotikum megint jobban voltam és reggelre megint kezdődött minden előröl már nagyon rosszul voltam és iszonyatosan fájt a mellkasom de, a tüdőmben a lerakodás nem akart felszakadni. Este már kihívtuk az ügyeletet Ő már kórházba kart küldeni de, egyedül nem hagyhattam itthon a 12-éves gyerekem, így egy 3. antibiotikumot kaptam. Avval is csak úgy jártam mint az előzőkkel. Nagyon megijedtem, hogy a betegség elvisz. Amikor beléptem kaptam egy füzetet amiben volt 3-4 orvos telefonszáma akik alkalmazzák a forever termékeket, a másodikat sikerült is elérnem. Elmondtam neki mindent, ő pedig mondta, hogy az antibiotikum nem ér semmit mert, hogy csak baktériumokra hat és nekem valószínű vírus fertőzésem van, de mivel már vettem be belőle ezért bekel szednem az egészet. Majd azt mondta igyak 1dl. gélt 2 szerre elosztva 1 nap, plusz szedjek forever ehinaciat pontosan nem emlékszem vagy 3 x 5 db.-ot vagy 5 x 3-at, plusz, hogy felszakadjon a lerakodás és ne fájjon a mellkasom garlic thime-t abból is azt hiszem 3x 5db.-ot. délutánra hozták meg a cumót, délután fogyasztottam aztán este és reggel, délelőtt már feltudtam kelni láz nélkül és elláttam a teendőket. A fiam mellettem aludt, ápolt sőt volt, hogy bele ivott a teámba és semmi baja nem lett, pedig mindenkit lefertőztem aki meglátogatott. Mielőtt elkaptam a fertőzést előtte 2-3 hónappal szólt a gyerekorvos, hogy vérszegény a fiam, vettem neki a forevernél a Naturels 18-at azt szedte. Annyira megerősítette az imunredszerét, hogy még én is csodálkoztam. Azóta kétszer voltam hasonló beteg és semmit sem kapott el, csak az orrát fújja ki párszor és ennyi. Remélem most nem kiabáltam el! Próbáld csak ki, biztos, hogy jó lesz.

2011. jan. 14. 21:08
Szedett valaki mellhártya gyulladásra valamilyen flp-s terméket??? Érdekelne kinek vannak ilyen tapasztalatai.
2011. jan. 12. 14:38

Sziasztok!

Nem szeretnék belépni a hálózatba, viszont érdekelne, hogyan juthatnék hozzá a Kids vitaminhoz egyébként?

Csobánkán élek, Békásmegyer és környéke, valamint az Újpest metró és környéke ez a terület amit érintek.

Írjon privit aki tud segíteni:-) Előre is köszi!

689. genia (válaszként erre: 688. - Roni7979)
2011. jan. 12. 07:07
Volt ilyen az ismeroseim kozzul ,3honap mulva rendezodott fel ev utan maradt terhes .
2011. jan. 12. 05:58
Berryt ajánlottak, de egyre rosszabb a véleményem ezekről a termékekről. Soha nem késett még 20 év alatt és soha nem maradt ki. Egy hónapos kúra után mensesem sincs. Remek!
687. RytaMyca (válaszként erre: 683. - Roni7979)
2011. jan. 11. 22:53

Még ilyen tapasztalat nem volt, de remélem neked a Berryt ajánlották:-))

Nőgyógyos problémára ez a jobb.

2011. jan. 4. 15:46
Ja..értem..erre nem tudok válaszolni...ilyesmire nem szedtem..
685. roni7979 (válaszként erre: 684. - Homokóra)
2011. jan. 4. 15:45
Nincs kérdés, tapasztalat érdekelne... Másnak is felborította-e a ciklusát? Vagy volt-e valami változás a ciklusban?
684. homokóra (válaszként erre: 683. - Roni7979)
2011. jan. 4. 14:59
Mi a kérdés?
2011. jan. 4. 14:48

Engem is érdekelne, hogy van-e valakinek Forever Livinges tapasztalata? Mi egy hónapja kezdtük a kúrát, babavárás miatt (páromnál alacsony spermaszám, nálam a méhnyálka nem épül fel rendesen a fogigátló óta)

A kúra a következő:

* Mindkettőnknek fél-fél deci aloe sűrítmény reggel és este.

* Napi két szem fejenként a méhpempő kapszulából.

* Napi két szem mindkettőnknek a béta karotinból.

* És napi két szem fejenként a Maca-ból.

A 26-27 napos rendszeres ciklusom teljesen felborult és 30.napja semmi. Pedig minden PMS tünetem megvan!

682. conann
2010. dec. 31. 13:12

Véletlen keveredtem ebbe a fórumba és láván a témát gondoltam megosztom saját tapasztalatomat és véleményemet is.

Kb 6-7 éve ismerkedtem meg először ezzel az mlm rendszerű üzlettel egy beszervezés folyamán (forever living) ami már akkor erőszakosnak és gyanúsnak tűnt nekem. Nem léptem be! Azóta eltelt idő folyamán kb 9 ismerősömet szervezték be sikerrel. Mind belebuktak kisebb nagyobb anyagi veszteséggel. Ez nálam 100% visszaigazolást jelent a megérzéseimre nézve. De hogy ne csak az én véleményemre hallgassatok szépen kérek mindenkit aki a hasonló dologba való belépésen gondolkozik mindenféle képen olvassa el a következő cikket elejétől a végéig, és legyen nagyon figyelmes.

Az MLM rendszer is piramis játék csak mivel az illegális ezért kitalálták, hogy egy terméket tesznek e mögé az üzlet mögé amiről ráadásul sok olyan dolgot állítanak ami nem felel meg a valóságnak.


A " Tíz kritikai észrevétel " résztől kezd el olvasni a "Lásd még"-ig.

Olvasd el figyelmesen !!!


[link]


Sajnos amire még rájöttem, hogy azok az emberek akik ezeket cáfolják nagy részük (kb 90%) hazudik vagy olyan magas fokon áll a piramisban, hogy tényleg haszonhoz tud jutni.

681. alexdp7
2010. dec. 7. 12:16

Smiley-Dee!


Küldtem privit mert a megadott e-mailed nem jó....(legalábbis az e-mail szolgáltaló nem engedte elküldeni)


Ha olvasod válszolj pls:)

680. dafocska (válaszként erre: 673. - 5127f3d08a)
2010. nov. 20. 21:11
ez teljes mértékben így igaz!! Nagyon kellemeset csalódtam ebben a cégben...az elején annyira negatív voltam,de megérte a nyitottság és a bizalom:P
679. dafocska (válaszként erre: 232. - Kingi7)
2010. nov. 20. 20:59
Csak annyi...én ebben dolgozom,és én tanusítom hogy jó,nem átbaszás..pont azaz hogy nem mindig a pletykáknak kell hinni,meg nem kéne olyannak jártatni a száját,aki életébe bele se nézett és még ilyet szól hogy max tapasztalatot nyerhetsz vele,hááhá:D:D Csak azért mert vmiröl nemtud vki,az nem jelenti azt hogy nem is létezik;) igenis jó,sőőt..durván kellemeset csalódtam a pénzben:D Csak ajánlani tudom,hogy legyetek nyitottak,és járjatok utána olyantól,aki tényleg tudja miröl szól ez...:) szerencsére én is igy tettem,és mára már észbe kaptam:P
678. szkatha
2010. okt. 17. 16:26

Szia!


Megkaptam a privit, hívni foglak. :)


Üdv,

Katha

677. nevergeorge (válaszként erre: 676. - Nevergeorge)
2010. okt. 15. 08:59

De ez szól mindenkinek aki tud segíteni:

Szeretnék minden információt megtudni erről az ALOE VERA FLP-s MLM rendszerű dologról.

Termékek, Árak, jogi része (pl reklámozási lehetőségre nézve), jutalékok, %-ok, szintek, csapatépítés stb stb stb.

Ide írjatok:

gyurcikaa@freemail.hu


Köszönöm!

676. nevergeorge (válaszként erre: 675. - Szkatha)
2010. okt. 15. 08:54

Tudnál segíteni nekem?

Lenne jópár kérdésem.

Privátot írtam.

675. szkatha (válaszként erre: 657. - Pupákné)
2010. szept. 30. 19:21

Szia Timi!


Tényleg nem annyira értem, hogyhogy nem tudod, hogyan kell elkezdeni. Hiszen az a lényege az egésznek, hogy az elején fogják a kezedet, mint a járni tanuló babának és majd' minden lépésedet segítik. És ebben benne van az is, hogy az elején intenzíven figyelsz, tanulsz, és SOHA SEMMIT nem csinálsz egyedül. Ezt vagy beszéld meg a mentoroddal, vagy azt tudom javasolni, amit Macskaszemes írt. Én is szívesen segítek, amennyiben ő nem elérhető és sürgős kérdésed van. :)

674. 5127f3d08a (válaszként erre: 657. - Pupákné)
2010. szept. 27. 20:11
Timi valami nem stimmel. Az elején nem is kellene csinálnod csak tanulni. tudunk beszélni telcsin ?
2010. szept. 27. 20:00
Aki dolgozik benne tudja ,hogy jó. Mondom aki dolgozik, és nem aki megpróbálta,és pár nap után azt mondta, :hülyeség . Aki nem dolgozik, annak véleménye van róla, az amit hallott a szomszédjától , a sógorától az ismerősétől. Aki nem dolgozik benne mindent "tud" róla: hogy hülyeség, drága ,telített , mindenki azt csinálja, piramis.Ha valakit érdekel ne olyantól kérdezzen akinek csak véleménye van róla de nem dolgozik benne. A vélemények a legolcsóbb árucikkek, a tények viszont magukért beszélnek. Akik benne vannak,dolgoznak. Keményen. Nem a lottó ötöst vették meg azzal, hogy beléptek.De legalább ennek a munkának perspektívája van. És itt a vezetők azon vannak, hogy a kezdők minél hamarabb pénzt keressenek.Lényeg: itt veled együtt bármennyi pénzt lehet keresni, rajtad azonban egy fillért sem.Azok az emberek akiket rugdosni kell, hogy dolgozzanak ,itt nem sokra mennek. Itt senki nem rugdos senkit, hogy dolgozzon, nincs főnök-beosztott viszony.Vien írását olvastam.Én is szekeptikus voltam , de utánanéztem dolgoknak, és rájöttem köszönő viszonyban sincs avval amit hallottam ezekről a dolgokról. És tudjátok mit? Én kerestem meg egy profi szakembert akitől tanulom a szakmát. Mert ez is egy szakma. Egy elit szakma, bármennyire hiszik azt , hogy ez a perifériára csúszott emberek biznisze.Büszke vagyok arra , hogy ennél a cégnél dolgozom orvosokkal, diplomásokkal, diploma nélküliekkel diákokkal és sok más emberrel.Nem azt mondják, hogy öreg vagy, fiatal vagy, túlképzett vagy, képzetlen vagy, itt megfogják a kezed és segítenek .Irigylem Vient 21 éves, és nagyon jó helyen van,Ő ha lesz elég kitartása, nem fog egész életében gürizni.Neki men "állása" lesz mint egyes embereknek. Hanem haladása. Szép napot mindenkinek.
672. szkatha
2010. szept. 27. 19:45

Sziasztok! Hát az én sztorim fogyni akarással kezdődött, de abból azért nem lett semmi, mert életem szerelme kutyusomnál nagyon agresszív rákot diagnosztizáltak, így mindent ráköltöttem, amit magamra költöttem volna. Itt meggyőződtem rögtön arról, hogy valóban van alapja annak, amiket mondanak, és nemcsak hitegetnek a termékekkel kapcsolatban. 2 kutyust is igen jó eredménnyel kezeltem, aztán párommal saját tapasztalataink is jók lettek. Játszva megcsináltam az első üzleti szintet és utána megálltam, mert nem érdekelt tovább. 2 év pihi és saját levemben főddögélés után, amikor már az öngyilkosság gondolata kerülgetett az anyagi kilátástalanság miatt újból intenzív kapcsolatba léptem szponzorommal - bár ezt a szót inkább mentorra cserélném, az sokkal kifejezőbb számomra. Ő kirángatott életem egyik legmélyebb szakaszából, és már csak ezért is hálás vagyok neki.

Amúgy az egész közösségre ez a fajta összetartás a jellemző. ami viszont még legalább ennyire fontos: itt tanulhatsz, méghozzá rengeteget és igen olcsón, ráadásul olyan dolgokat, amiket azonnal hasznosíthatsz is, és még pénzt is kereshetsz vele. Ezt 3 diploma után (az egyik pedagógusi) igen fontosnak tartom megemlíteni, manapság ez egy nyomós érv lehet.

A velük eltöltött évek alatt (mert azért a pihenőidőben nem voltam teljesen passzív, az általuk mutatott irányt kezdtem el követni és falni) annyi hasznos és a mindennapokban alkalmazható dolgot tanultam, mint az iskolákban eltöltött közel 30 év alatt soha. És már csak ezért is megéri. Olyan emberek között lehetek, akiknek az az érdeke, hogy én fejlődjek, akik a tudásuk legjavát adják ezért, akik mindig meghallgatnak, akiknek mindig van kedves szavuk hozzám. És a legfontosabb: mellettük én is ilyenné váltam. :)

Köszönöm, hogy ezt elmondhattam és hogy elolvastad! ;)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook