Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
761. HnéViktória (válaszként erre: 758. - Sanyo81)
2011. szept. 25. 08:28

Köszönöm-és én is Boldog vagyok,hogy megismertem a Forevert a Katalint,és vele együtt a termékeket.


És mielött bárki félreértené ez nem reklám,hanem szívemből jött.

760. xxLady (válaszként erre: 748. - Diandra)
2011. szept. 25. 07:03

Szervusz,


az általad megjelölt erős csípőízületi kopásra használt Freedom mellé én ajánlanám az Active Ha terméket, amely az ízületeknél lévő kocsonyás kenőanyag jelenlétét biztosítja.

759. xxLady
2011. szept. 25. 06:57

Csatlakozom azokhoz, aki méltató szavakkal jellemezték a termékeket és a céget. :)

A termékekről oldalakat lehetne írni,annyira fantasztikusak, de önmagában az is elgondolkodtató, hogy háziorvosok és kórházi dolgozók ajánlják nem egyszer.. engem ez meggyőzött!


A cég korrekt, a bónuszaidból biztosíthat a saját családod termékfogyasztását, elvisznek nyaralni, minden apró előrelépésedet segítik és jutalmazzák.

Számomra azonban a forintban ki nem fejezhető érték az egyik legfontosabb: olyan pozitív légkört teremt, ami hozzájárult az életminőségem és egészséges javulásához. Mentálisan gyógyít.:)

758. Sanyo81 (válaszként erre: 757. - HnéViktória)
2011. szept. 25. 06:30
Gratulálok Nektek, azt az édes gyermekorvost meg imádom, kívánom hogy még nagyon sokáig segítse a munkánkat. Boldog vagyok, hogy Veletek lehetek.
2011. szept. 24. 22:15

Sziasztok!

Közben elolvastam néhány hozzászólást,és leírnám én is a véleményemet.

Kisfiam sajnos ételallergiás.Két éves korára megjártunk vagy 20 magánrendelést természetgyógyászt,nem tudták mi a baja,viszont addigra immunrendszere már alig működött a sok antibiotikum miatt.Fórumon írtam a problémámról,és egy édes gyermekorvos,akinek öröké hálás leszek ajánlotta a termékeket.Majd kártyát is.Nem volt semmi sem kötelező.Apránként lett meg a 2 pontom,nem profitálok belőle,mert nem vagyok ügynök tipus,de a termékek a gyermekemmel csodát tettek.Volt idő mikor nem tellett rá,abbahagytuk,Tórtúrát ismét megjártuk.Orvos antibiotikum havonta 2 doboz és legyengült lefogyott gyermek.Én inkább azt választottam,hogy Forever,és aloe vera mint orvos és patika.Hozzátenném soha nem hittem abban,hogy ezek valamit is segíthetnek,egészen odáig mig a saját szememmel nem láttam.Persze sokan azonnali hatást várnak,de ez nem csodaszer,idő kell neki mire hat,és ehhez bizony türelem és pénz kell,ez pedig sajnos sokmindenkinek nincsen.A lényeg én nem bántam meg hogy beléptem,a szponzorom azóta is mindnenben segít nekem,tanácsot ad ha kell éjjel is,és soha nem zaklatott,hogy léptessek be valakit vagy rendeljek terméket!Nagyon hálás vagyok,hogy megismerhettem a termékeket!

756. HnéViktória (válaszként erre: 748. - Diandra)
2011. szept. 24. 21:54

Kicsi fiam,5 éves és 2 éves kora óta kapja a berryt,de akkor már 3cl kapott alapesetben ,azonban ha beteg volt 2.szer fél dl egy nap.Többször kapta már a poomestent is mellé kúraszerűen,és a propolisz is csodákra képes.

Imádom ezeket a termékeket,mindenkinek ajánlom,akinek fontos az egészsége.

755. Diandra (válaszként erre: 754. - Sanyo81)
2011. szept. 24. 21:41
köszi!
754. Sanyo81
2011. szept. 24. 06:07
Napi 1 a normál fogyasztás, akut esetben emelni kellene. Orvos szponzorom betegei között azonban sok eset van, hogy napi 1 is nagy javulást hozott. Fiatal vásárlómnál a feles Freedom és 2 ásványi anyag jött be, de nem lehet általánosítani, nem tudhatjuk miből van hiányállapot. Az az igazi, ha a hagyományos terápia kiegészítéseként alkalmazzuk ezeket, ilyen esetben az orvosok is meglepődnek néha... :)
753. Diandra (válaszként erre: 750. - Sanyo81)
2011. szept. 23. 22:51
ja és most néztem a tasakos freedomot is, abból elég napi egy?
752. Diandra (válaszként erre: 750. - Sanyo81)
2011. szept. 23. 21:14

köszi szépen! a bébi a kidset nem eszi meg azért vettem neki berry-t, napi 10 ml-t adtam neki, de akkor emelem, bár bevallom nagyon nem szereti, csípős az íze szerintem is, de azért lelkes, mert ettől nő a haja, ezzel bemotiváltam :-D


az anyukámnak kellene a freedom, erős csípőízületi kopása van, azt gondoltam, hogy napi 1 dl egy hónapig, aztán napi fél dl amíg él (remélem jó sokáig). a három hónapig napi 1 dl lenne akkor a tuti azt mondod?

751. Sanyo81 (válaszként erre: 750. - Sanyo81)
2011. szept. 23. 07:06
Legfontosabb, ha nem vállalják a legalább 3 havi adagot ilyen dózisban, akkor inkább ne kezdjenek hozzá, mert a javulás nagyon lassú, kudarc lesz belőle meg késdobálás! :) Lehet 6hónap 1 év is mert a porcban nincs erezet. Én még ennék ActiveHA-t, Calciumot, Ásványi anyagot, Halolajat. Elmondom hogy miért. Az időseknél is képes nagyon látványos dolgokra.
750. Sanyo81 (válaszként erre: 748. - Diandra)
2011. szept. 23. 07:02

Igen, adható, de a natúr géllel ellentétben ezt be kell számolni a napi kalóriában. Súlyos esetben legalább 1 deci! Bár én 2 Freedom2GO-t innék, vagy amennyit a pénztárcám bír. Kb. 2 hétig semmi javulás nem lesz, talán még erősödni fog a fájdalom, ennek örülni kell, mert azt jelenti, hogy az ízületben megindult a javulási folyamat. Igyák tovább. A kártyás ára 10354. A F2go 24692.-/30 tasak.


A Berry ekkora adagban semmit nem jelent. A dobozon levő magyar adagolás is nagyon minimum. Egy 2 éves gyerek nyugodtan megihatja a 3cl-t majd emelve 5cl-re. Én 2x1 decit iszok, 1-2 2GO-t, 2FAB, ... plusz a bogyók. A kicsi a kidset is rághatja más édesség helyett.


Gratulálok a döntésedhez, hogy ilyen remek termékeket fogyasztatok. A fenti adagok és vélemények orvosi csapattól tanult dolgok, nem vagyok orvos, és nem gyógyítok, én így csinálnám csupán.


Mielőbbi Jubbulást!

Sanyi

749. Diandra
2011. szept. 17. 21:03
valaki?
748. Diandra
2011. szept. 17. 10:03

sziasztok!

tudna nekem segíteni aki ezzel foglalkozik? van pár kérdésem flp termékekkel kapcsolatosan.


1. a freedom cukorbetegeknek adható? erős csípőizületi kopás esetén mekkora adagot érdemes fogyasztani naponta illetve a kialakult helyzetre milyen enyhülést képes hozni? mennyi az ára?


2. 2 éves gyereknek napi 10 ml-t adok a berry-ből, ez rendben van?


nagyon köszönöm előre is. priviben is akár.

747. RytaMyca (válaszként erre: 741. - Sandokan Winnetou)
2011. aug. 12. 22:35

Szerinted mit válaszoljunk mi arra..."nem vagyok jártas az MLM rendszereben" ??????????????

Erre bocsi de én mint "MLM-es" nem is karok válaszolni!!!

Próbáld ki...persze találj ki és keress kifogásokat hogy ez miért nem jött be neked.

Mert mi MLM-k (legalábbis én) telefonálok a nap szinte bármely szakában...tehát nem napi 8 óra...:-)

Lehet minket azért elítélni, hogy nem napi 8-12-16 órában dolgozunk...hanem szinte reggeltől, estig igyekszünk eljuttatni azt ami nekünk bevált!!!!!!

2011. aug. 10. 12:31
Sziasztok! én kb 2 hónapja kezdtem el csinálni.az elején jól ment aztn kicsit feladtam sajnos ilyen tipus vagyok de mindenképp szeretnék vele foglalkozni szerintem a termékek is nagyon jók.
2011. aug. 9. 17:29

Sziasztok!

Rábeszélt az egyik régi ismerősöm a GIN-CHIA (aloeverás) termékre. Mit ne mondjak, ez nekünk nem jött be. Többet nem rendelek.

2011. aug. 9. 17:09
Már nincs,piramisjáték az egész,nincs akit beszervezz,és szerintem nagyon sokat kell "kilincselni".
743. tücsimücsi (válaszként erre: 742. - Sandokan Winnetou)
2011. aug. 9. 16:49
Én annyit tudok hogy Kósa L. Adolf és Schmitz Anna doktornő is otthagyta az FLP.-t...erről ennyit. Ők ketten már szinte a kezdetektől ott voltak. A doktornő beismerte hogy már nincs értelme folytatni, nagyon nehezen hozta meg a döntést.
2011. aug. 9. 12:44

Amvay = Amway A figyelmetlenségemért (sietség) elnézést kérek mindenkitől.


Néhány kiegészítő, gondolatébresztő kérdés-jótanács fogalmazódott meg még bennem, az előző írásomhoz kapcsolódóan-folytatólagosan, melyet szeretnék megosztani az érdekeltekkel:

- Tudják milyen instabil alapokon álló céget is választ magának új munkahelyéül, aki követi vezetőjét Gidófalvi Attilát (de írhatnám ide pl. Berkics Miklós nevét is) az FLP-ből az Organic Mission átverésbe? A cégnek egy saját termék csoporttal kellett megalapoznia valahogy jó hírét, megbízhatóságát, ezért kellet a NEW CHAPTER nevű amerikai gyártó készítményeit átdobozolva árusítaniuk, közékeverve az itthon gyártott HUMEVIT-REANAL termékeket. Igazából nincs pénzük elvégeztetni a klinikai-laboratóriumi vizsgálatokat a saját termékeire, ezért használják csak az amerikaiak vizsgálati eredményeit az átdobozoltaknál (alapanyag és termék esetében is)! Egy nemzetközi piacnyitást csak a legalább 100 konkurenssel rendelkező energia – fogyasztó - intim spray-kre, no meg a Goji Berry-re akarják alapozni? A kifizetői rendszerük, pedig gyanúsan (tisztán) bináris MLM pilótajáték, mert a 8 lehetőségből 5-nél (pl. pool-ok) csak 1000-2000 Forint kereset a reálisan elérhető, az emberek becsábításáért (500.000 Forintos kezdőcsomaggal) jár a „nagy” pénz! A termék forgalmazásából nem is lehet megélni! És van aki, ezt egy másfél órás előadás után meg is veszi (mosolyogva).

- Hányan várják Messiásként az érkező új arcot, az Organic Mission-ben. Sokan csalódni fognak, hogy nem az ő lábuk forgalmát növeli majd, hiszen csak nem fogják már őt kezdő pozícióba helyezni. Kíváncsi vagyok, hogy az erős Hervát Attila vonal (láb) mellett, a Berczeli Endre hogyan fogja elviselni a teljesen más stílust képviselő jövevényt (van az a pénz). Milyen páratlan személyiségek gyűlnek ott össze! Az egyik lábon a Dobi Sándor (a Hit Gyülekezete prominens képviselője a második-harmadik sorból) hipnotizálja belépésre a tagjelölteket, míg a másik oldalon egy minősíthetetlenül nagyképű stílusú Gidófalvi Attila fröcsögi a trágárságait. Bár, ha szerencséjük lesz a meghívott vendégeknek, vele keveset fognak találkozni a hazai színpadokon, hiszen neki a kapcsolatai révén a külföldi piacok meghódítását tűzték ki célul a vezetőség.

- Sokan azt gondolják, hogy a lépten-nyomon gombamód szaporodó új MLM cégek (vagy 100 körül járunk), az új rendszereikkel (bináris-trináris, mátrix, stb.) nagyobb megélhetési jövedelmet biztosítanak majd az olcsó ígéreteikkel, mint a hagyományos tradicionális struktúrával működők (Amway, NuSkin, FLP, stb.). Ezért félretéve a befektetett munkájukat, hűségüket, megérzéseiket gondolkodás nélkül pártolnak el a stabiltól az ingoványosba. A jelenlegi gazdasági helyzetben szűkülő piacon, egyre több „MLM sérült” mellett, ez több mint hazardírozás. Önök szerint mennyire tesz jót a piacnak, a tagoknak, a jelentéssel bíró cégeknek, hogy egy ilyen vetésforgó működik? Hogy a piacromboló módszereknek köszönhetően növekszik az elpártoltak száma, mert összekeveredik-összemosódik az MLM és a pilótajáték a piacon?

- Lehet a „nagyok” lassúak és kevésbé rugalmasak, de dollár-százmilliós tőkével rendelkeznek. Az ilyen átpártolások hatására, nem árulok el vele nagy titkot, ha azt mondom, hogy még az őszi parlamenti ülésszak megkezdése előtt létrejöhet egy zártkörű MLM „szeminárium” csak a meghívottaknak. A különbség, hogy ez egy elegáns szállodában lesz, amelyen a legnagyobb és legnevesebb MLM cégek vezetői fognak találkozni (Amway, NuSkin, FLP, stb.) kiegészülve a kormányzati körökben lévő MLM-es szakemberekkel, a KÉSZ (DSA) vezetésével. Nemcsak leszabályozzák majd a piacon eluralkodott tarthatatlan állapotokat, az adóelkerülésre szakosodott cégek státuszát (ilyen üres kincstár mellett, külföldi bejegyzésekkel operáló MLM cégek), de akár törvényi szabályozással is érvényt fognak szerezni a KÉSZ etikai kódexének, hogy megvédjék a piaci pozícióikat a minősíthetetlen-etikátlan viselkedésű cégekkel szemben. Vajon ezt azok is végiggondolták, akik már a sokadik cégben próbálkoznak? Egy ilyen megállapodás után majd hányan fognak megmaradni a piacon? A helyüket keresőknek, majd nehogy azt mondják: most van egy év pihenőidőd a gondolkodásra, vagy kezdheted a legalsó szintről az építkezést, hogy megtanuld a lojalitást és a tiszteletet a felső vonalad iránt.


Nem kívánok semmiféle (ok) nyomozást folytatni, pusztán a fórumozók figyelmét szeretném felhívni a körülöttünk zajló érdekes történésekre. Az itt lévők többségét érdekelheti a közeljövő néhány olyan eseménye, mely kihatással lehet az MLM területén végzett munkájára. Semmiféle állhírt, vagy sértegetést nem kívántam írásaimban közreadni, az itt szereplő információk némi utánjárással leellenőrizhetőek, vagy néhány nap - hét elteltével úgy is bizonyosságot nyernek.


Sandokan Winnetou

2011. aug. 6. 11:31

Tisztelt Fórumozók!


Én egyszerű földi halandóként tévedtem csak ide, nem vagyok én jártas az „MLM üzleti” életében. Nagy figyelemmel olvastam az írásaikat, és …….. hááát …..szóval hallottam egy s mást, ami felvetett bennem némi gondolatokat, amire esetleg válaszolhatnának nekem: (ezek nem légből kapott információk)


Adva van egy „úriember” Gidófalvi Attila (én maradnék azért az i betűnél, nem oly sok köze van az igazi nemes emberekhez), aki már a második MLM cégben építi a hálózatát.

- Amikor megváltak útjai az Amvay-től akkor, azok többsége, aki alatta volt, az követte őt, mint főnököt az FLP-be, mert a személye volt a „garancia” vagy inkább maradt az Amvay-nél a termékekhez hű hálózatépítőként?

- Amikor új állást keresett egy ilyen „nagy kaliberű” ember, akkor nyilván megkeresett több neves MLM céget is (NuSkin, Neways, FLP stb.) hogy itt vagyok jöttem hozzátok dolgozni. Ekkor fizetnek neki valami nagyobb egyszeri díjat (több milliót persze), hogy hurrá egy ekkora arc nálunk fog dolgozni vagy előröl kezdheti az egészet a legalsó szintről és úgy küzdi fel magát? Vagy hoznia kell egy nagy létszámú csapatot, akikkel bevásároltatja magát ebbe az új MLM hálózatba és pozícióban kiskirályként él tovább ott is?

- Azért nem vált ki furcsa érzéseket az emberekből (akár tagok, akár nem), hogy nini eddig A cég B termékét dicsérte, most meg C cég D termékét dicséri, miközben eddig ezt meg szapulta a rendszerükkel egyetemben? Ez így mennyire hiteles Önök szerint? (Mondjuk a reklámarcok sem szoktak úgy átmenni a Pepsi-től a Coca Cola-hoz vagy fordítva, de mindegy.)

- Mi van akkor, ha mondjuk eltelik 3-4 év, eljön 2011 nyara, és ez a Gidófalvi Attila (de lehetne mondjuk a Vágyi Jenő vagy a Berkics Miklós is) úgy gondolja, hogy ideje lenne tovább állnia, mert egy új pilóta játékos céggel az Organic Mission Zrt.-vel olyan jó kondíciókat sikerült letárgyalnia, hogy ő inkább átmenne oda. Itt nem úgy jött be a számítása, nem „elégedett” már a termékkel, a rendszer lassú, nem bináris stb. Ilyenkor odamegy a felső vezetőihez bejelenti elhatározását, esetleg megpróbál némi előnyösebb „pénzes” pozíciót kizsarolnia magának, majd érzékeny búcsút vesznek egymástól, átadja a csapatát és újra kezd mindent előröl?

Vagy - és én ezt tartom inkább valószínűnek – meglapulva mindent jól előkészítve hirtelen átpattan az új céghez és onnantól már megint azt dicséri és a másikat meg szapulja? És még megpróbálja a vonalát is rábeszélni, hogy gyertek ti is vegyétek meg a pozíciótokat és jó lesz nektek? Neki biztos sokat hoz a konyhára, de a többi már hányszor került bukóba?

- Ilyenkor mit mondanak majd az FLP-s felső vonalai? Ügyes vagy fiam, a jellemed király? Vagy milyen az, az új cég, akinek így kell „arcokat” gyűjtenie, hogy talpon tudjon még maradni, az átdobozolt amerikai termékeivel meg a Humet-Nutex magyar bio termékekkel? Ez tartja majd el, mert Romániából, Ukrajnából, Szlovákiából stb. összeszedi a volt Amvay-es, FLP-s régi cimborákat, hogy itt van egy még tutibb termék, ezt a hálózatot építsétek?


Nem tudom, hogy Önök mit gondolnak, szívesen olvasnám a véleményüket. Nekem mindenesetre megvan, és még egy két ilyen információ csak tovább erősíti bennem a képet. Várom hozzászólásaikat.


Sandokan Winnetou

740. Bodu (válaszként erre: 738. - Czero001)
2011. júl. 19. 16:44

Nem az FLP-nél dolgozom.

Viszont Berkics Mikit nagyon tisztelem és szeretem.Néha össze tudunk hozni egy közös ebédet,és akkor jól ki lehet dumálni a rendszer örömeit,problémáit.:-))))

Sok sikert!!!

739. czero001 (válaszként erre: 738. - Czero001)
2011. júl. 19. 09:52
bocsi, sokan nem hisznek benne...
738. czero001 (válaszként erre: 741. - Bodu)
2011. júl. 19. 09:52
Érdekes hogy sokan hisznek benne, pedig annyira logikus és egyértelmű...és nem kell sok időt ráfordítani stb...hol tartasz?
737. Bodu
2011. júl. 15. 13:02

A hagyományos MLM cégek ideje lejárt,és ez őket sem kímélte.Egyre több csapat távozik az FLP-től(is).

Legutóbb az egyik adu-ászuk:K.L.Adolf is lelépett tőlük.:-(

Ez van.

Innováció!!:-))))

736. Nelle
2011. júl. 15. 12:35
Sziasztok! Engem is elcsaltak már egy előadásra. Állást kerestem akkoriban, az önéletrajzom alapján választottak engem, ezt mondták. Én nem küldtem nekik önéletrajzot. Rossz érzésem volt az egésszel kapcsolatban, csak el akartam jönni onnan. Erre nemrég megint felhívtak, nem mondták miről van szó, csak hogy edzőséggel kapcsolatos, megint az önéletrajzomból idézett a lány, és hogy egy vidéki rendezvényről vannak meg neki az adataim. ??? Nem is voltam vidéki rendezvényen. Mindegy. Nagyon nem akarta elárulni telefonon, hogy miről van szó. Egészen addig nagyon kedves volt, amíg rá nem kérdeztem, hogy de ugye nem erről az aloe verás dologról van szó. Na innentől gonosszá vált és elbúcsúztunk. Honnan kapják meg az önéletrajzaimat? A régit is, a mostanit is. Én magam küldöm el nekik kamu álláshirdetésekre?
735. rolexes (válaszként erre: 734. - Czero001)
2011. júl. 14. 14:12
Üdvözöllek!Természetesen csatlakozz nyugodtan és kivánom,hogy járj sikerrel!Szubjektiv,hogy ki,hogyan itél meg valakit,valamit én amit leirtam azt tapasztaltam mégpedig a debreceni társaságnál és akiket én ott láttam és felszólalni hallottam messze nem voltak milliomosok!Az meg,hogy nem piramisjáték az ismét nézőpont....nekem nem egy ügyvéd,biró ismerősöm is annak mondta és tartja is de ez végül is csak egy dolog!Amúgy én sem a termékekre értettem,hogy nem jók.....sőt!De a társaság amit volt szerencsém itt debrecenben látni az amint irtam is felszines,pökhendi...volt és még akkor finoman is fejeztem ki magamat!
2011. júl. 12. 21:45
Persze az nem jó, ha erőszakos valaki...én pl holnap után csatlakozom a rendszerhez, és kimondottan az üzlet miatt elsősorban. És nem a befolyás miatt, hanem magam miatt. Én vállalkozó vagyok, de egy kicsit abszurd hogy 2 napra alig tudok elmenni szabira egy évben, és átlagosan élek. És akit nem érdekel az kuka, és menni kell tovább. Így nem ér csalódás. Magammal szúrok ki ha erőszakoskodok. A másik, hogy nem tartom piramisnak, ugyanis tizen éve van jelen az aloe vera, és nem egy nem kettő ember 1-2 év alatt ugyanúgy megkeresi a milliókat. Akkor? Ja akit nem érdekli, majd elgondolkodik, ha kap 20000 ft nyugdíjat. ha kap annyit!!! Lehetőség mindenki előtt ott áll, bármikor lehet vele élni. Akik a bemutatókon felszólalnak és "beképzeltek", hát szerintem én is büszke lennék a millióimra, amit persze bárki megkereshet.
733. rolexes
2011. júl. 5. 18:31
Sziasztok!Engem egy régi ismerősöm próbált meg beszervezni aki egész életében egy felszines,pénzfüggő volt és el akarta velem hitetni,hogy ez a Foreveres társaság milyen kedves és jó csapat.....hát....mit mondjak!Csupa profitorientált és felszines ember volt akiket az ember nem csak az érdekli őket,hogy fizess!Az lehet,hogy a termékek jók de,hogy az ott lévők beképzelt és felszines,maguktól elszállt emberek az biztos és ezáltal én és az ismerőseim nem igazán tartunk a termékeikre igényt!
2011. jún. 17. 15:51

Sziasztok Hölgyek és Urak!

Sok pozitív és negatív véleményt olvasok itt és más fórumokon az Forever Living termékeiről és magáról a hálózatépítésről, mint nagy üzleti lehetőségről. Azt gondolom, hogy mind a pártoló és ellenző tábornak a képviselőinek igaza van! A pártoló tagok között vannak felhasználók-fogyasztók, akik meg vannak elégedve egy adott termékkel vagy termékekkel. Az ellenzők tábora pedig vagy túl keveset tud, vagy akik megpróbálták úgymond "befűzni" őket...hát hogy is mondjam...kissé elszúrták.

Az MLM rendszer és most vonatkoztassunk el egy kicsit a FLP-től...alapvetően jó elméleten alapszik. Egy adott terméket használva bónusz pontok gyarapodnak mint pl: a pontgyűjtő kártyáknál. Lényeg, hogy valamilyen ösztönző megoldással próbálják ott tartani a fogyasztót. Tescoban és a Corában is van ilyen:-)))...vagy legalább is hasonló. Ha a fogyasztó meg van elégedve és ebből haszna is származik az alapból jó! Remélem azért ebben egyetértünk az ellenzők táborával is!?:-) Nem kívánok senkit meggyőzni vagy lebeszélni, de az Aloe Verának sok jót köszönhetek. Az, hogy most ezt a FLP gyártatja vagy egy Gipsz Jakab Bt. Nem érdekel!!!

Röviden elmesélem, hogy miért is szerettem meg ezeket a termékeket.

Kisfiam 3 évesen egy baleset folytán II/2-es égési sérülést szenvedett. Testének 25% megégett. 10 napig altatásban kezelték egy Bp.-i gyerekkórház égési intenzív osztályán. Senkinek nem kívánom azt amit mi és a fiam anno átéltünk!!! A kórház egyik orvosa, (nevét nem tudom, de ha jól emlékszem akkor Orosz származású) a konzultáció végén behívott az orvosi szobába és közölte, hogy a plasztikai műtéteket el lehet kerülni és bármennyire hihetetlenül hangzik, de a fiunk fel fog épülni és maradandó sérülések-szövődmények nélkül fog tudni tovább élni, ha elfogadjuk a tanácsát. Én nem sokat ellenkeztem! Aztán röviden vázolta, hogy miről van szó. Elmondta, hogy melyik termékeket vegyük meg és hogyan használjuk őket. Nem mondom azt, hogy nem voltam szkeptikus, de sok választási lehetőség nem volt. Utána olvastam, hogy mi is ez az Aloe Vera és milyenek a tapasztalatok olyan sérülések kezelésében, ami a fiaméhoz hasonló. Több szülővel beszéltem és mindenki bátran ajánlotta. Lényeg a lényeg, hogy kényszerből, de beléptem a FLP-be. Elkezdtük használni a termékeket amit az orvos anno javasolt és 7 hónap alatt 99%ban a úgymond meggyógyult.

Szóval én elhiszem, hogy van olyan ember akinek nem használ egy adott termék, sőt abban is egyetértek, hogy a hálózatépítésre nem mindenki képes, de alapból nem rossz a "szisztéma"...a termékekről nem is beszélve. A lejárató kampányok is készültek, mert voltak olyan konkurens cégek akik azt gondolták, hogy így majd ők is piachoz jutnak. Hát nem tudom...nekem meg ezt nem veszi be a gyomrom. Siker napra azóta sem járok és nem tapsolok meg csápolok, mert ez nem az én világom. Az évek alatt eljutottam egy bizonyos szintre, amivel egy kis pénzt is keresek, de nem ez fő profilom. Azt gondolom, hogy több lábon kell állni és ebben a mai világban ez egy jó taktika. Lehet, hogy csak 5 év múlva leszek manager, de az is lehet, hogy 10 év kell hozzá. Igazából ez sem izgat!:-) Ismerek olyat aki 5 hónap alatt megcsinálta. Hajrá! És örülök neki. Én nem hajtom ilyen gyorsan a szekeret. Emberek megkeresnek és kérnek termékeket. Van olyan aki csak használja és az istennek se akar belépni. Én első szóból tudomásul vettem és "nem mentem a nyakára":-) Hozom a terméket ő meg megveszi. Most az, hogy drága vagy sem...mindenki döntse el magának. Nekem nem volt drága mert meggyógyította a fiamat. Többet most nem szeretnék reklámozni, mert nem ez volt a fő cél. A célom csak az volt, hogy mint termékhasználó elmondjam a véleményemet. Igaz némileg több vagyok mint termékhasználó, mert az MLM szamárlétráján már eljutottam valahova, de ezzel nem foglalkozom. Majd ha meghalok akkor a fiam örökli és továbbviszi a szintemet ha akarja:-) Szóval aki fogyasztani akarja a termékeket, az forduljon orvoshoz és kérjen tanácsot...erre vannak korrekt szakemberek a FLP-ben is. Aki dolgozni akar és üzletet akar építeni az hajrá! Sok kitartást és sikert kívánok. ja...a 2 ponthoz nem feltétlen kell a nagy dobozt megvenni, mert sok olyan termék van benne a mi nem pörög! Ha 2 pontot akarsz összehozni, akkor az ismertebb termékekből kell összeválogatni és nagy valoszínűséggel nem marad a nyakadon!:-) ez csak egy tipp volt!:-) Akinek meg hányingere van ettől az egész FLP-től az használjon más terméket és bízzon abban:-)Üdv

R

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook