Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
791. Hoxa (válaszként erre: 789. - Andus10)
2012. márc. 6. 16:24
Sokkal komolyabb ez, mint az óvoda, bár sokan tényleg úgy viselkednek, mint ha ott lennénk...
790. sasmadar (válaszként erre: 789. - Andus10)
2012. márc. 6. 15:30
Nem kérdés volt hanem válasz.
789. Andus10 (válaszként erre: 787. - Sasmadar)
2012. márc. 6. 14:25
Mi ebben az érdekes???Igen most tünt fel mivel nem lógok állandóan itt!!!Csak egy kicsit olyan ez a törölgetés,mintha óvodában lennénk!!!
2012. márc. 6. 14:00

Igaz nem én írtam, de ugyanaz a véleményem amit már más is írt.


Nem kell kezdőcsomagot venni, nem kell 150e Ft-ot befektetni. Ez csak egy lehetőség. Sőt ha valaki elolvassa azt a 14 pontos szerződést amit aláír akkor ott le van írva, hogy az FLP visszavásárolja tőle a termékeket, hogy ha nem akar ezzel foglalkozni.

Van több olyan munkatársam is akinek még a minimum vásárlás is gondot okozott. Megtartottunk egy bemutatót és máris meg volt az induláshoz szükséges rendelés.


Senkit sem köteleznek arra, hogy elmenjen minden szemináriumra vagy, hogy autóval járjon és fölöslegesen elpöfékelje a benzint.

Igen lehet gyalog, busszal stb is hálózatot építeni.

Ésszel kell csinálni. Minden vállalkozást lehet ész nélkül és felelőtlenül működtetni. Én is buktam már más vállalkozásban, mert hülyén csináltam.


"Véleményem szerint ez egy piramis játék, ami azoknak jött be, akik még az elején kezdték és nem voltak ismertek ezek a termékek..."

Véleményem szerint meg fogalmad sincs, hogy mi is valójában a piramisjáték. Az FLP egy legális MLM vállalkozás. Az meg egy nagyon jó sztereotípia, hogy az elején kell elkezdeni. Csak azt nem tudom, hogy mi számít elejének. Mert amikor az FLP magyarországra jött akkor már 20 éves volt a cég.


"Továbbá nagyon sok energiapazarlás, képzésekre járás"

Én már akkor is jártam képzésekre amikor az FLP-t még hírből sem ismertem. És azok a képzések kb ugyanilyenek voltak csak kb 4-5x ennyibe kerültek és semmivel sem adtak többet.

Sokan azért nem képesek az életükben előre lépni, mert saját magukkal nem foglalkoznak. Nem képzik magukat. Sok párkapcsolat is azért megy tönkre, mert mindenki a másikat hibáztatja, de saját magában a gerendát sem veszi észre.

Persze ehhez emberileg kellene fejlődni.


4-5 évvel ezelőtt amikor elkezdtem az ilyen képzéseket komolyan venni akkor sok esetben egy önző büdös bunkó voltam a párommal. De szerencsére sokat változtam ezt ő is elismeri.

Pedig nem sokon múlt, hogy elhagyjon. Fizikálisan soha nem bántottam nem is tudnám.

Nekem bőven megérte azt a pénzt amit a saját képzésemre fordítottam. Amióta meg MLM-ben kapom meg ezt a képzést azóta még sokat meg is spórolok vele.


Az írásodból kiderül, hogy nincs személyes tapasztalatod és mindenben csak a rosszat látod.

787. sasmadar (válaszként erre: 786. - Andus10)
2012. márc. 6. 13:41
Ez csak most tűnt fel. Elég érdekes.
786. Andus10
2012. márc. 6. 12:03
És vajon hova lett a többi közel 100 komment???Nagyon érdekes,hogy itt szó nélkül törlik emberek véleményét!!!!
2012. febr. 5. 19:16

Sziasztok!


Köszönöm János, hogy így kiállsz értem :)

Még soha nem dolgoztam mlm rendszerben, pont a leírtak miatt - a semmire vállalkozást indítani, tényleg őrűltség - ezt nem tudtam.

Viszont a termékeket mindenképp ki szeretném próbálni, mert csak jókat hallok róluk és szükségem is lenne rá :( Van esetleg hely ahol ezt és nem valami gagyit, olcsóbban belehet szerezni, vagy kizárólag üzletkötőktöl?


Köszönöm a válaszokat még 1x

784. Andus10 (válaszként erre: 783. - 91d19f7431)
2012. febr. 5. 14:01
Megkérdezhetem most mivel foglalkozol???Irhatsz privátba is!
783. 91d19f7431 (válaszként erre: 781. - Andus10)
2012. febr. 5. 13:21

Andus10,


Én tudom ,hogy Flp be nem divat elmondani a tényeket,hogy lépj be királyság lesz, csak amíg nem vállalkozó addig max terménybe veheti ki a netán jutalékot, amivel ugye nincs előrébb.


Mutass nekem tömegeket akik még ne hallottak volna aloe ről, mert én ismerőseim már mlm re utalástól illetve venned kell valamit már attól menekülnek.


Amway óta az embereket naponta mlm meg befektetés meg vegyél aranyat mlm be, meg co kvotát, már mindent rá akarnak sózni az emberekre többszörös áron.


ha venni akarsz gélt azt hozasd szlovénból vagy usa ból ,mert ott csak 16 usd 3200ft ba kerül.

782. 91d19f7431 (válaszként erre: 781. - Andus10)
2012. febr. 5. 13:10

szegényt nehogy már arra akard rávenni, hogy egy lefutot céggel szenvedjen, és főleg ,hogy vállalkozást csináljon csak amiatt hogy pénzt tudjon kivenni belőle, mert ugyee csak úgy lehet.


azért jó lenne ha elmondanák az embereknek még mielőttt bele rángatják őket, hogy vállalkozás nélkül nem fognak Flp től pénzt kapni, mivel csak számla ellenébe fizetnek.

781. Andus10 (válaszként erre: 780. - Cseppem87)
2012. febr. 5. 10:00
Szia!Szerintem Jánossal ellentétben egy próbát megér csatlakozni,vesziteni valód nem sok van!A termékeket én 5 éve használom,szedem és nem tudok panaszt mondani róla sőt...Nekem ez a mellék állásom mivel a fő állással éhen hallnék valószínű:-(((Ennyi röviden!
2012. febr. 4. 23:21

Hahó mindenki!


Néhány kérdésem lenne hozzátok...

Vélemények: érdemes e csatlakozni az FLP-hez?

Tényleg jók a termékek?

Használjátok őket tagokként vagy csak vetítés az egész?


Köszönöm mindenkinek aki véleményezte!

779. Andus10
2012. febr. 4. 14:58
Kedves János!Én szerencsére sem a válságot sem az áfa emelést nem éreztem meg,sőt,több az új frontom és a megrendelés is!!!!Különben Te hol tevékenykedsz???
778. 91d19f7431 (válaszként erre: 775. - XxLady)
2012. febr. 4. 14:52

célom nem volt, én csak irom amit látok tapasztalok.


2hét alatt 4 flp manager mondta hogy másba kezd és lezárta az mlm korszakot, mert annyit esett forgalma és embereik elvándoroltak botanoo emgoldex, kyani stb be, hogy megunták az álandó szélmalom harcot.

2012. febr. 4. 14:50

szökö évente ir valaki úgytünik.


hova lett a sok mlm fun?


lehet a válság áfa ár emelkedések miatt vissza eserr forgalmuk azt örülnek ha keresnek vele,

776. Andus10
2012. febr. 4. 13:35
Én néha-néha benézek!!!
775. xxLady (válaszként erre: 772. - 91d19f7431)
2012. febr. 4. 13:33
Ez volt a célod, nem?:)
2012. febr. 4. 13:21
Láthatod senki se ír.
773. Andus10
2012. febr. 4. 09:40
Na végre kedves János:-))
2012. febr. 4. 00:47
ez halott.
771. Andus10
2012. febr. 2. 19:38
Na nincs itt semmi mozgás??:-((
2011. dec. 14. 12:42

Helló


Senki se ír?

769. Andus10
2011. nov. 28. 07:48
Helló!Azért mennek el más mlm céghez,mert itt nálunk megérezték a pénz szagát,ízét és nem érik be pár 100ezer forinttal,hanem milliókat akarnak egyből kaszálni!Kicsit elszáll velük a ló!De vannak kívételek és örülök,hogy többségében mi itt maradunk!Én meg vagyok elégedve mint a fizetéssel,mint a termékekkel és nem is fogok átmenni sehova!!!
768. Andus10
2011. nov. 27. 23:13
Sziasztok!Az FLP-nél dolgozom lassan 6 éve, az elején döcögött,de szerencsére beindult,elértük az igazgatói szintet és már haladunk a soaring felé:-)Ha bármi kérdés van én is szívesen válaszolok,őszintén!
2011. nov. 12. 00:18
Hát itt aztán jócskán lehet olvasni hideget és meleget is. Én 1 hónapja léptem be, és nemsokára meglesz a 2 pontom, hogy aztán nagyker áron vásárolhassak. Az üzleti részét még nem kezdtem el, de tervezem, mert miért ne adhatnék magamnak egy esélyt? Igazából a családdal vásároltunk eddig olyan dolgokat, amiket azelőtt is fogyasztottunk. A Freedom, az Active HA és az Echinacea Supreme már bizonyított, és kipróbáltunk más dolgokat is, amik szintén beváltak. És hogy rámenősek a szponzorok??? Már akié... Az enyém egyáltalán nem!!! Elfogadja, ha nem akarsz semmit a cégtől, ha csak a termékek érdekelnek, és maximálisan segít, ha az üzletet is akarod csinálni. Csak annyit kér, hogy hallgasd meg. Ő most 200 ezret keres ezzel havonta, és ebből él, mert amúgy diák. Én eddig csak csupa jófej emberrel találkoztam a központban (a Szondi utcában, Budapesten). Szóval ha valaki vacillál, hogy belevágjon-e, akkor a szponzoromat ajánlom, ő elmond mindent.
766. Sanyo81 (válaszként erre: 765. - Danuska)
2011. nov. 1. 17:46
Adózási törvények miatt vagy vállalkozónak kell lenni, vagy (ami most jött be július 1 től) le lehet vásárolni. Na ez sem rossz ám!! Kiveszed a pénzed havi 300e forintig adómentesen?? Máshol ilyen nincs.
765. Danuska (válaszként erre: 763. - HnéViktória)
2011. okt. 18. 19:46
Köszönöm a segítséget! A győri csapathoz tartoztam. Érdekes, nekem azt mondták, hogy bármikor kivehetem a pénzem:S Sajnos a szponzorommal sem vagyok jól, az az inkább nem válaszol a leveleimre.
764. HnéViktória (válaszként erre: 762. - Danuska)
2011. okt. 18. 19:16
És természetesen a Forever telecenter,ahol a kódod ellenében minden kérdésedre választ kaphatsz.
763. HnéViktória (válaszként erre: 762. - Danuska)
2011. okt. 18. 19:15

Szia!

Nekem a szponzorom segített,egy nyomtatványt kell kitölteni,melyben nyilatkozol,hogy igénybe szeretnéd venni a bónuszodat.Tudomásom szerint le kell vásárolni.A hónap végéig le kell nyilatkozni,és következő hó 15.után tudod igényben venni.


Nem tudom hol élsz,de személyesen is be lehet menni a központba,és ott rögtön segítenek!

762. Danuska
2011. okt. 18. 15:22

Sziasztok!

A Forevernél dolgoztam, de nem tudtam csinálni a suli, a munka, és egyéb családi dolgok mellett. Valamennyi kis pénz kerestem vele, a levelet megkaptam. Azóta ki szerettem volna venni a pénzem, de nem tudtam, mivel nem mondták el, nem válaszolnak egy levelemre se. Valaki tudna segíteni, hogy miután megkaptam a levelet, a fizetésről, mit kell csinálnom? Előre is nagyon köszönöm!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook