Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2093. főnix01 (válaszként erre: 2092. - Bibity)
2014. júl. 6. 09:00

Este tízkor jutok csak le. Ez a melóhely edzőterme :) Viszont napközben nem szabad használni.

Lehet, ez a T25 ennyi volt, mert nem tudom letölteni. Le kellene töltsem, mert az edzőteremben nincsen internet. Marad a sok futás, guggolás, kitörés. :(

2092. bibity (válaszként erre: 2090. - Főnix01)
2014. júl. 6. 08:57
Van olyan edzőterem, ahol este nincsenek? Oda én is járnék:) Felénk mindegyik túlzsúfolt..
2091. bibity (válaszként erre: 2090. - Főnix01)
2014. júl. 6. 08:55
Igen, ez intervall kardió, nem kell más kardió mellette. Nagyon jól égeti a zsírt onnan lentről:)
2090. főnix01
2014. júl. 6. 08:46
Elsőre tetszik ShaunT T25-je :D R emélem esténként nem lesz senki az edzőteremben :D Az úgy isjó, nem, hogy futok előtte? Ahogy láttam ez is kardió mozgás :)
2089. Kata7555 (válaszként erre: 2062. - Guruljka)
2014. júl. 6. 07:50
Köszi, megnézem :-)
2088. csikil4ny (válaszként erre: 2081. - Bibity)
2014. júl. 6. 05:38
Attól is függ, hogy mennyi pluszból kell olvadniuk, rajtam még van elég sok. :(
2087. Guruljka (válaszként erre: 2085. - Főnix01)
2014. júl. 5. 23:12
Éppen belenéztem egy tévéműsorba, de nem figyeltem végig. Az amerikai iszlámról szólt, és sportolnának, de a Ramadan ebben gondot okozott, mert a meccs nem lehetett napközben, akkor nem bírták volna a terhelést. Nem tudom, mi lett a megoldás a végén.
2086. Guruljka (válaszként erre: 2083. - Bibity)
2014. júl. 5. 23:10

Hihihi, a ShaunT is szerepel a linkgyűjteményemben, de ilyen falábút még nem láttál, mint amilyen én vagyok. Már a bemelegítés elején sem bírtam követni. :D Ha a négy végtagom csak kétfele van, az már nekem nem megy.


A tempósabb dolgok sem mennek, és ezt nem is értem, miért nem. Három éve nem dohányzom már, és a légzéskapacitásom nem jött vissza. Alig veszek levegőt. Mozgás közben is csak felületesen.

Odafigyelve sikerül mélyeket lélegezni, de akkor elrontom, amit csinálni kéne.

Nyilván mivel kevés az oxigén, nem bírom a gyorsabb tempót.

2085. főnix01 (válaszként erre: 2083. - Bibity)
2014. júl. 5. 23:01
Szia! Köszönöm, mindenkèppen utàna nèzek :-) mai kaja kipipàlva. Csak az első napok nehezek. Az egyik kollègám a Ramadant csinàlja most. Nem tudom, mennyire ismeritek, iszlám vallàshoz tartozik, hogy minden èvben egy hònapig csak napnyugtàtòl napkeltèig ehetnek-ihatnak. Mèg 40 fokban is. Tavaly is vègigcsinàlta, most is bìrjA. Nagy akaraterő kell hozzá, az biztos.
2084. bibity (válaszként erre: 2082. - Guruljka)
2014. júl. 5. 22:55
Megnézem mindenképp, kíváncsi vagyok :))
2083. bibity (válaszként erre: 2065. - Guruljka)
2014. júl. 5. 22:53

:)) Tatarekről hallottam, de még nem néztem meg. Meg fogom nézni.

A fitness blendert ismerem, de még nem tornáztam ottani videóra.

Most a ShaunT T25 edzését csinálom, bő 4 héttel vagyok meg, és ez faragta le a csípőmet, meg a combomat, ami szuper, csak ugye a derekamnak is kéne utána menni:)

Valaki kérdezte, hogy lehetne comb-fenékről fogyni: nálam a T25 alfa rész ezt elérte (meg is lepődtem rajta:)

2082. Guruljka (válaszként erre: 2081. - Bibity)
2014. júl. 5. 22:50

Inkáébb riszálásnak hívom. :D


Tatareket nézd még meg. :D Tetszeni fog, de ne csak a bemelegítést nézd meg az elején!

2081. bibity (válaszként erre: 2069. - Csikil4ny)
2014. júl. 5. 22:46

Juhúú, 4 centivel én is már boldog lennék, gratulálok!! Akkor ráállok erre az oldalsó húzásra, remélem, jóra gondolok a linkelt videók alapján.

Köszönöm a tanácsokat Guruljka!

2080. Guruljka
2014. júl. 5. 21:07
Én úgy képzeltem el, hogy akár egy asztal széle is lehet, csak stabil legyen.
2079. főnix01 (válaszként erre: 2076. - Beakitty)
2014. júl. 5. 20:42
Ködzönöm :-) a rudas pozìtùrát hogy kell elkèpzelni?
2078. csikil4ny (válaszként erre: 2076. - Beakitty)
2014. júl. 5. 19:59
Júj, ezt kipróbálom köszönöm, egyelőre még az olvasásában is elfáradtam, de nem fogom feladni. :)
2077. Guruljka (válaszként erre: 2075. - Beakitty)
2014. júl. 5. 19:21

Köszi, a csalántea nekem nem jó, nem tudom, mi miatt.

A zselatint eszem inkább, az ízületeimet inkább finoman dolgoztatom. Nem pakolgatom, nálam nincs kényeztetés.

Sok folyadékot (édesítetlen, gyenge tea) iszom, szinte folyamatosan kortyolgatok.

Már eddig is visszafogytam a lánykori súlyomra, csak másképp néz ki mégis. (Annyira viszont nem zavar, mert nem akarok bikiniben pompázni.) De már a megtartásához is naponta kell edzenem.

2076. beakitty (válaszként erre: 2073. - Főnix01)
2014. júl. 5. 18:37

Rúdban megkapaszkodsz, csípődet felbillented, utána behajlítod a térded (de nem derékszögig!!!, hanem annál tompább szögben), összeérnek a bokáid és a térdeid is majdnem, és rugózol térdből ebből a helyzetből fel majd le úgy harmincat-ötvenet (edzettségi szinttől függően). Nem nagy rugózást, csak úgy 20 centis mozgásintervallumosat, vagyis nem egyenesedsz fel közben egyszer sem, csak a legvégén. Mindenképp nyújtsd le. Ne ijedj meg az égő érzéstől, ez a cél!

Hátsó comb: hasra fekszel, kezed a homlokod alá teszed támaszkodni, és behajlítod a bal a térdedet. Százszor emelgeted fel a levegőbe hátsó combból és fenékből. Utána a jobb térdeddel. Utána magad mellé teszed a kezed, továbbra is hasonfekve maradsz és mindkét lábadat szintén behajlított térddel egyszerre emeled. Első alkalommal meg sem tudják általában csinálni a százat, viszont 5-10 alkalom után jó fog menni. Narancsgyilkos gyakorlat.

2075. beakitty (válaszként erre: 2072. - Guruljka)
2014. júl. 5. 18:28
Nem baj, ha nem sikerül elsőre. Idővel fog, csak kitartás. Az ízületeidre csalánteát kell inni, jó sokat, meg sok-sok vizet. Tegyél rá zselatinpakolást.
2074. Guruljka
2014. júl. 5. 18:18
Néztem egyébként a P90 X-et, de ennyi előíráshoz én már vén vagyok. :D
2073. főnix01
2014. júl. 5. 18:14

Azèrt ez milyen szìvás, hogy a derèkròl relatìve le lehet szedni a zsìrt ilyen-olyan tornàval. Bàrcsak a combròl ès csìpőről is ilyen könnyű lenne!

Ma jò napom van. Edzèst pedig folytatom hètfőtől, mert jön vissza a kollègám. Azèrt agyilag lefàraszt mindenről gondoskodni. Nem tudom, mivel faraghatnènk combròl. A futàs mindenhonnan visz. Edzőtrrembe tudok csak menni, mert szobàban nem tudok edzeni. Remèlem sikerül. Tènyleg màr az a pàr centi hiànyzik a boldogsàghoz.

Cirmiana mielőbbi gyògyulàst kìvànok!!

2072. Guruljka (válaszként erre: 2071. - Beakitty)
2014. júl. 5. 18:06

Tudod, én kevésbé vagyok energikus, és csak itthon tudok edzeni.

Így 50 feletti (sőt már a 60-hoz közelebbi) korban már átértékelődik sok minden, például nem jelentem ki semmiről hogy így és csakis így lehet. Hiába dobáltam a medicinlabdát fiatalabb koromban, most már vigyáznom kell az ízületeimre is, mert még a kis medicinlabda súlyánál kisebb súlytól is megsérülhetek. Kétszer volt eddig húzódásom, mindkétszer kicsit óvatlanul emeltem a terhelést.

Pillanatnyilag nem tudok konditeremre költeni, de eljárni sem tudnék, mert a busz is drága. Autóm meg sose volt.

Bele tudok gondolni, hogy más is járhat hasonló cipőben, sőt olyan is sok van, aki napi 12 órát dolgozik, vagy kisgyerekkel/gyerekekkel van otthon, és nem tudja megoldani a felügyeletet.


A link, amit hoztál, nagyon is jó egyébként. El is feledkeztem róla, mert elvette a kedvem két éve, hogy nem igazán élő az oldal már. (Legalábbis akkor nem volt az.) Ezek a kis videók és gyakorlatok viszont hasznosak.


Ha a fórumindító áttér a helyes táplálékozásra és nem lesz már gyengébb a kelleténél, meg fogja tudni csinálni, de egy kezdőnek talán erős még ez a has-gyakorlat. Én sem tudtam két évvel ezelőtt végig végezni, de most mindjárt kipróbálom! :D

2071. beakitty
2014. júl. 5. 17:52

Hallottál a P90X-ről? Nagyon hatásos állítólag. Ha otthon akarod elérni a csúcsformát és ilyen gyors eredményt akarsz. A derékról a háj legfőképp a helyes táplálkozás, a kalóriadeficit és kardió hatására kopik. És igen, oldalramozgás, pl forgás római padon medicinlabdával.

Meg itt egy szuper hasazós sorozat:

[link]

2070. Guruljka
2014. júl. 5. 17:22

Van a faluban egy emberke, aki sokáig fiatalok edzőjeként dolgozott, talán kézilabda. Most az egyik boltban találkozom vele, talán ő a tulajdonos, nem tudom.

Valahogy szóba elegyedtünk, és ő is azt mondta, hogy valóban, a derékról az oldalra mozgások hatására "kopik" a háj a leginkább.

2069. csikil4ny (válaszként erre: 2059. - Bibity)
2014. júl. 5. 17:16

Engem is Guruljka okított, amit ad az biztos hatékony, az utóbbi egy hónapban a derekamról lefaragott az ő általa javasolt torna 4cm-et, úgyhogy nálam bevált.


Cirmi mielőbbi felépülést!

2068. hulló csillag (válaszként erre: 2066. - Cirmiana)
2014. júl. 5. 16:32
Szia! De jó hogy túl vagy rajta! :) gyors felépülést kívánok!!
2067. 993dda84ef (válaszként erre: 2066. - Cirmiana)
2014. júl. 5. 14:39

Értem, laparoszkópia, úgy könnyű!:D Több folyosókör?? Kevés! Legyen még három!:D


Igen, az altatás előtti, utáni koplalás mocsok egy dolog! Nálad gondolom speciális diétára is szüksége lesz, pontosan mi az instrukció?


Kitartás!:D

2066. cirmiana
2014. júl. 5. 14:33

Köszi a drukkokat ;-) hát tegnap nem éppen csúcsformában éreztem magam, de ma már több folyosókört is lenyomtam, sőt lépcsőztem is ;D

a fő bánatom, hogy nem ihatok kávét, úgyhogy szétmegy a fejem...

Rekabeka sebészeti, igen, de szerencsére meg tudták csinálni laparoszkóppal, ami nem egy nagy vágást jelent, hanem három kicsit, talán 1-2 cm-s, és ilyen bedugott szondákkal v nikkel dolgoznak, nem tudom, én aludtam :D igazából az altató meg a koplalás készíti ki az embert gondolom, ugyan fájnak még a sebek, de most már gyorsan fogok gyógyulni.

2065. Guruljka (válaszként erre: 2064. - Bibity)
2014. júl. 5. 13:37

Pontosan! :D


Ráadásul kellemes, vidám is.


Tatareket ismered? 10 db különböző tíz percese van.

A neve kevéssé ismert, de ő dolgozta ki az IronBox-ot, és több sztár edzője.

A honlapjáról letölthetőek a 10 percesek, és egy 60 perces is. De a 10 perceseket is sokféleképpen lehet variálni már.


És a Fitness Blender-t ismered?

2064. bibity (válaszként erre: 2060. - Guruljka)
2014. júl. 5. 13:19
De jó, köszönöm, ezt nem ismertem! Ezek a 10 percek beférnek akár más edzés mögé is, vagy napközben egy kis felfrissülésként:) mindenképp kipróbálom, ha neked már bevált!
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook