Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


23. ella87 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2014. ápr. 19. 12:37
Hello! azért tévedés ne essék, nem a világ legkövérebb nőjének a dumáját adtam elő, és semmiféle anorexiás ideákat nem hajszolok. Egyszerűen arról van szó, hogy tényleg van rajtam hat plusz kg, ami zavar, mert alacsony vagyok és hidd el, hogy igen meglátszik. Tudom, hogy vannak olyanok, akiknek nagyobb súlyproblémáik vannak, de attól mert kevesebb van, engem még ugyanúgy zavar. Ennyi az egész.
22. Mókuska6 (válaszként erre: 1. - Ella87)
2014. ápr. 19. 12:34

Szia! Én 25 éves vagyok, hobbim (volt) a mekibe járni heti 3-4 alkalommal, cukrot cukorral enni, nem mozogni, aztán csodálkozni, hogy ki az a nő aki visszanéz rám a tükörből!

Én nagyon szívesen csatlakozom hozzád. Bár 3 hónap szerintem kevés, legalábbis nekem igen! Nem akarok diétázni amikor percre pontosan azt figyelem mikor mit ettem! Én élni akarok mellette ami nem azt jelenti, hogy zabálok, de megvonni magamtól semmit nem akarok. Megettem egy csokit? Na és? este egy két körrel többet futok. Nem akarok jojózni ezzel csak ezt szeretném kifejezni.

Nagyon sokszor kezdtem már bele hülye diétákba és mindnek az lett a vége hogy megettem a bolt csokikészletét és a mekit is kiettem a kínálatából. Szóval mára már rájöttem, nekem nem ez a helyes út. Eddig "jól" haladok, bár messze még a vége és sokat kell tenni érte. Én havonta egy fotót készítek magamról, (ez a terv) eddig egy kép van a "kezdet képe". Hónap végén jön a másik :) Kilót nem nagyon nézek inkább centit és várom a pozitív visszajelzést. :)

21. csimik
2014. ápr. 19. 11:31
En is most szeretnek belekezdeni egy kis fogyiba, de nalam a dietak nem mennek. Egy ismerosom 3 honap alatt 10 kilot adott le napi fel oras tornaval Jillian Michaels-szel...ezt szeretnem kiprobalni. A harom honap eppen idealis, addig kell szuneteltetnunk a babaprojektet es jo lenne ez ido alatt megszabadulni par kilotol. Tudom, hogy utana jon a baba es nem fogok tovabb tornazni, de nagyon nem erzem jol magam a boromben es szeretnem majd a terhesseget konnyebben kezdeni!
20. gribedli*** (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2014. ápr. 19. 11:22
Mert anelkul lapos marad es plottyedt.
2014. ápr. 19. 10:37

Sok sikert szeretnék kívánni. Én 63ról indultam januárban és most tartok 60nál. Tudom lassú, de így legalább tartósabb lesz. Heti 4-5 alkalommal futok ahogy időm és energiám engedi a másfél éves lányom mellett. 160 cm vagyok és 28 éves, és én is szeretnék 55 kg alá menni, szóval sorstársam vagy :))

Nemrégen kezdtem el egy kedves barátnőm tanácsára a 150 grammos szénhidrát diétát, 20. napja csinálom és szerintem nagyon jó és tartható. Naplót vezetek, ha érdekel gyere nyugodtan :)

2014. ápr. 19. 09:45
Én 3 éve leadtam 20 kilót 6 hónap alatt, és naplót is írtam itt róla... most nemrég, fél éve abbahagytam a dohányzást, és visszajött 12 kiló szintén fél év alatt... Szóval én Veled tartok :)
17. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2014. ápr. 19. 09:02
Nekem egy kicsit sem tetszik, ha hátrafelé a fenék ilyen nagy lesz.
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2014. ápr. 19. 08:59
Miért kell a súlyzó?
15. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Ella87)
2014. ápr. 19. 08:53

6 kg 3 honap alatt lemegy! Ajanlom a cellulitisz ellen a guggolast nagy sulyzokkal es sokat!:)


Guglizd be: squat inspiration


Nezd meg a kepeket, amiket kiad, nagyon nagyon motivalo az edzeshez:)

14. gribedli*** (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2014. ápr. 19. 08:51
Jó, de azt is Nezd, hogy 3 honapot irt a csucsforma eleresehez, ebbol azert kovetkeztethetsz, hogy nem lehet az a tobblet olyan sok, mert kulonben 3 honap alatt nem vegezne vele:)
13. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Shany.d03)
2014. ápr. 19. 08:46

Persze a húszas éveimben engem is jobban zavart ha volt néhány kiló feleslegem, de én ilyenkor kökeményen el kezdtem mozogni és 1-2 hét alatt le is ment az a néhány kiló. Egyedül csináltam, csapat nélkül. Nem kellett buzdítania senkinek.


Egyébként így 40 felett sem kell senki ahhoz, hogy megszabaduljak néhány kilótól, azaz nkább centitől:)

12. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Főnix01)
2014. ápr. 19. 08:44

Igen, zavaró lehet, de nem annyira, hogy csapatot kelljen verbuválni a siker eléréséhez.


Igen, inkább ilyenkor kapjon észbe, ami azt jelenti, hogy bemegy az első tormaterembe és el kezd mozogni, vagy otthon csinálja.


Én mindig ezt teszem.


Sajnos nem ritka a betegség miatti elhízás, csak sokan nem tudják, hogy attól híztak el. Ha csak beolvasol néhány itteni pajzsmirigyes, PCOS, inzulin rezisztenciás topikba, már látod, hogy mennyien vagyunk ilyen betegséggel "megáldva". Ezek az esetek kezelést és nagy-nagy odafgyelést igényelnek és akkor nincs elhízás.

2014. ápr. 19. 08:43

Sziasztok


Én is szeretnék csatlakozni. Kbázist én is vezetem, a célomhoz napi 1189 kalóriát ehetek, és ha minden rendben megy, az első célomat, az 59 kilót 3 hónap múlva, az 55 kilót 6 hónap múlva érhetem el.


Karácsonykor, karácsony után rossz passzban voltam, bánat ettem, és popcornból, ropiból egyebekből nagyon hamar felszaladt 4 kiló. :(


Hetente 3 x járok spinracingre, 2x hot ironra, és most találtam youtubon valami napi 15 perces has "programot", ahhoz a piros napok elmúltával hozzákezdek, mert 15 percem van mindennap. Futni se lenne rossz, de nem szeretek :(

2014. ápr. 19. 08:21

Sziasztok!

Az a pár kiló is lehet ultrazavaró. Személy szerint fogytam 4 kg-ot, és jobban érzem magamat, még hátra van három, nem mondanám magamat teltnek, de mégis borzaszó rossz volt az a pár kiló plusz.

És még ez egy jó dolog, hogy ilyenkor "kap észbe", nem 100 meg 120 kilósan. Az megint más, ha valaki betegség miatt hízik meg, de azért az egész ritka.

Neked, kedves fóruminditő, sok sikert kívánok! Vedd figyelembe a centiket is, a kilók valamikor hazudnak :)

9. shany.d03 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2014. ápr. 19. 08:15
Egyetértek veled. Sok 100-120 kg-os nő, örülne ha csak ennyi lehetne. Bár tudom fiatalon sokkal hiúbb az ember. De mindenki maga tudja hogy érzi jól magát a börében.
8. Jasmine23 (válaszként erre: 1. - Ella87)
2014. ápr. 19. 07:47
Sok sikert! :) ha odafigyelsz a kajára és tornázol is mellette, biztosan eléred a célod. mindent bele ;)
2014. ápr. 19. 07:43

Nem értem a nőket változatlanul!

61 kilósan előadni a világ legkövérebb nőjének a dumáját, elég szomorú....

Neked max. mozognod kell, hogy feszes legyél és nem fogynod. De te tudod. Igen, ez egy újabb olyan fórum, ahol egy anorexiás ideát hajszol valaki....

2014. ápr. 19. 01:06
Szia, én is most kezdem újra a diétám. Nálam Insanity az abszolút nyerő, plusz persze diéta... Hajrá...
5. ella87 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2014. ápr. 18. 23:03
Jó ötlet a napló! :) Köszi a biztatást!
2014. ápr. 18. 22:45

Csajok, en csak drukkolok, nem csatlakozom, mert kicsi fiam van, aki meg szopizik. De igyexem mellette "figyelni" a kajara es mozogni :)

A testmagassagodhoz es a korodhoz az idealis igen 52-54 kg lenne, de az alkatodtol, csontozatodtol, formadtol stb.sok minden mulik, ugyhgy hajraaaa

Naplot vezess rola mindenkepp! Az a legtutibb, akiketolvastam eddig,mjind motivaciooo, es en jelentkezem elso olvasonak :)

2014. ápr. 18. 22:20
Nem világkatasztrófa, de hidd el szükség van rá. Elég könnyű vagyok, csalóka ám a súlyom. Tiszta merő narancsbőr a combom...igazából kb 6 kg-t szeretnék kb leadni, és feszesíteni.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Ella87)
2014. ápr. 18. 22:18
Neked nem nagyon van szukseged fogyora, azt hittem hogy sokkal tobb kilo vagy ugy irtad mintha vilagkatasztrofa lenne a sulyod :)
2014. ápr. 18. 22:09

Sziasztok!

Már nagyon régóta merítek erőt az itteni fórumokból, most viszont úgy döntöttem, hogy én is indítok egyet, hátha együtt könnyebb!

A helyzetem a szokásos, már-már uncsi fogyózós: a télen eléggé elengedtem magam, és felkúsztak a kilók. Nagyon bánt, mert tavaly nyáron kitartóan futottam és diétáztam, egész szépen ment minden, de most megint nagyon elégedetlen vagyok, és jön a jó idő, vetkőzni kell :) Száz szónak is egy a vége, jött a bizonyos "kattanás", eléggé elhatároztam magam, most csakazértis lefogyok!26 éves vagyok, 164 centi és jelenleg 61 kg.

A tervem, hogy az étkezéseimet kalóriabázison vezetem, és mellé megint elkezdek futni és tornázni. Egy kedves barátnőm győzött meg, miszerint az egész csak egyszerű matek, és egy kis odafigyelés. Mindig volt rajtam plusz, és most az egyszer az életben szeretnék olyan alakot, amilyenre mindig is vágytam. persze egy jó adag bizonyítási vágy is van bennem, de ez más okokból.

Örülnék, ha valaki csatlakozna, és tudnánk egymást segíteni ezen a rögös úton :) Én úgy érzem, most erős vagyok, talán tudok másoknak erőt adni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook