Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2213. ella87
2014. júl. 10. 17:04

óó, én nagyon is tudok tekeregni (vagy csak azt képzelem magamról), de egyszer elmentem egy zumbára, és az valamiért nagyon nem tetszett, pedig biztos voltam benne, hogy élvezni fogom, imádok táncolni. De akkor még csak meg sem izzadtam, és furán éreztem magam kicsit. Érdekes volt, hogy szinte csak nagyon túlsúlyos csajok voltak az órán.

Viszont a salsa, és a latin zene örök kedvenc, végül is az is mozgás :)

2212. Guruljka (válaszként erre: 2210. - Csikil4ny)
2014. júl. 10. 13:30

A hátulsó sorban van egy nő, sárga pólóban és barnás sortban, na ő olyan, mintha magamat látnám!

Mármint mozgásban. Fele annyi mozgással végzi, mert ő se tud így tekeregni. :D

2211. csikil4ny (válaszként erre: 2209. - Guruljka)
2014. júl. 10. 13:10
Jó, találj ki, mert én se szeretnék lemaradni róluk. Én nem tudom mikor leszek képes a Tatarek 10 perceseinél többet csinálni (jó, duplázok), az is lehet vele öregszek meg.
2210. csikil4ny (válaszként erre: 2207. - Guruljka)
2014. júl. 10. 13:08
:D Hát ez jó, nem szoktam kacagni másokon, de ez elégé vicces. :D
2209. Guruljka
2014. júl. 10. 13:06

Jaj, ezt mondta már valaki, de azt hittem, megjavult.


Majd kitalálok valamit. Félek, nehogy töröljék.

Nekem megvan a gépemen, de ezt az Avi formátumot nagyon nehéz konvertálni, hogy küldhető vagy másolható lehessen.

2208. csikil4ny (válaszként erre: 2205. - Guruljka)
2014. júl. 10. 13:04
Feliratkoztam, azt írja, hogy letöltés, de csak megnyítja. :(
2207. Guruljka
2014. júl. 10. 13:03

Bocs! Tényleg régen nézem már.


Ez jó lesz:


[link]

2206. Guruljka
2014. júl. 10. 13:02
2205. Guruljka (válaszként erre: 2204. - Csikil4ny)
2014. júl. 10. 13:01

Hozok én perzsa zumbát nektek, nekem tetszik!!! - csak utánozni nem vagyok képes. Bár lehet, hogy már régen próbáltam.... :D


Csiki, feliratkoztál a hírlevélre? (Nem küld semmit, de akkor lehet letölteni.)

2204. csikil4ny
2014. júl. 10. 12:59

Guruljka én nem tudom letölteni, valamiért nem engedni a rendszer, csak megnyítja ahogyan a többit is. :(


Cirmi nálunk is ez van mostanában: reggel 5-kor ébred a kicsi és emelgeti a fejem, hogy keljek fel. Épp most írtam egy másik oldalon, hogy ha valami olyat tornázok ahol le kell feküdni a földre akkor is ezt csinálja. :)


Ella ha szeretsz salsazni, miért ne? Én is jártam az egyetem alatt két évig versenytáncosokkal latin-amerikai táncokra, a botlábaimmal és a botfülemmel is nagyon élveztem. (Most jut eszembe, lehet, hogy nem csak a szerelmi bánat miatt voltam én akkor csúcsformában, de akkor nem a súlyom foglalkoztatott :D )

2203. Guruljka (válaszként erre: 2202. - Ella87)
2014. júl. 10. 12:19

Én az otthon végezhető edzésekben tudok tanácsot adni.

Amit szórakoztatónak és vidámnak találok, és szépen alakulok is tőle, az a Tatarek Rezső honlapján levő videók.

Fura neve ellenére nem akárki ez a Rezső.

A tartásomon sokat javítottak a hátizmos edzései, és a vállam, karom talán fiatalabb koromban se volt ilyen szép. Végzek mást is, de nem ennyire szívesen.

10 db tíz perces videó, amelyeket lehet kombinálni, mert mind másik izomcsoportra dolgozik. Ha letöltöd, akkor van egy 60 perces is.

A bemelegítés az elején mindnek ugyanaz. nem azt kell nézni. :D

2202. ella87
2014. júl. 10. 12:14

Azon gondolkodtam, hogy valami új sportot kéne keresni, amit élvezek és amiben lehet fejlődni. Hát végül a salsa maradt, azt már csináltam, de most úgy szeretnék haladó szintig eljutni.


Tudom, hogy ez nem nagy sport, de legalább mozgás.

Igazából az úszáson kívül nem nagyon jutott eszembe semmi élvezhető :D egy barátnőm csinálja ezt a rúdtánc aerobikot - jó én nyilván nem nyomatnám - és olyan kondija meg alakja lett tőle, hogy hűha.


nincs valami tippetek?

2201. ella87 (válaszként erre: 2200. - Cirmiana)
2014. júl. 10. 12:11

Még szeretnék fogyni egy kicsit, meg feszesedni, izmosodni tovább. 54 körül viszont megállok, voltam én már 48 is, nem áll jól :)

A vizsgát pedig újra fogom csinálni, nem kell újrajárni, nem is tudnám, mert ez nem egy tanfolyam, hanem kőkemény nappali képzés, erre nem fogok bejárni még egyszer, mert nem is azon múlt..

Most egy másik egyetemen a hátramaradt szakdogámat fogom befejezni, mellette pedig tanulok, és dolgozom, aztán pedig a vizsgát megcsinálom szépen. Szóval nincs baj :)


Képzeljétek lányok, szerintem én beiratkozom salsázni :)

2200. cirmiana
2014. júl. 10. 11:28

Ella ha napközben 56 vagy, akkor reggel még kevesebb, nem? Nagyon szuper ;-) akkor már csak megtartás lesz, igaz?

tényleg mire jutottál magaddal, nekifutsz majd újra a vizsgának? Ahhoz újra kell járni a tanfolyamot is ?

2199. cirmiana
2014. júl. 10. 11:25

Sziasztok, ki hogy van?

én kivagyik kicsit, a kisebb lányom tegnap 5-kor, ma meg negyed 5-kor kelt, remélem nem akarja továbbvinni ezt a sorozatot :D

2198. cirmiana (válaszként erre: 2197. - Gribedli***)
2014. júl. 9. 21:44

Nem is ezért tudtam előre, hogy most nem leszek csúcsformában, hanem a műtöttség miatt :)

A térd izét nem láttam előre, de az utóbbi időben az is eléggé visszavett a mozgásomból.


Egyébként én is valahogy így vagyok vele, ahogy te írod: most vannak bizonyos elképzeléseim magammal kapcsolatban, hogy miket szeretnék kihozni magamból iylen téren, de ha kedvet kapok, jól megy, jól esik, akkor nem zárkózom el a folytatástól sem majd nyilván... ezt majd akkor látom meg, hogy szinten tartani akarok-e majd, vagy még továb fejlődni. De egyelőre jussunk el addig!

2197. gribedli*** (válaszként erre: 2174. - Cirmiana)
2014. júl. 9. 18:24
Ez igaz, de 3 honap alatt nagyon sokat lehet javulni, barmilyen szintrol indul az ember. Mondjuk az evek soran valtozik az is, hogy mit gondolunk csucsformanak, ha belegondolok, 10 evvel ezelott teljesen mas volt az idealom, es azt az idealt mar reg megvalositottam azota es megsem az volt a csucsformam, ha azt vesszuk, hogy a mostani meg jobb. De addig nem tudtam, mig nem szembesultem vele, hogy tobbre is kepes vagyok:)
2196. gribedli*** (válaszként erre: 2177. - 993dda84ef)
2014. júl. 9. 18:13
Hát igen, nekem jobban is tetszik a tesója, de Serena a nagyobb sztár!:)
2195. gribedli*** (válaszként erre: 2193. - Csikil4ny)
2014. júl. 9. 17:56
Hajrá!:)
2194. Guruljka (válaszként erre: 2178. - 993dda84ef)
2014. júl. 9. 17:52

Jó, hogy vigasztaltok. Köszönöm.


Az a "gáz", hogy én elég sokat foglalkoztam az egészséges táplálkozással, és valahogy mindent "elfelejtettem".

Amikor egyedül maradtam (és piszokul megijedtem, mi lesz a fiammal, ha az én ápolásom miatt ki kellene maradnia a suliból, és hogy huszonévesen tényleg a kövér anyja hátát kell-e mosnia)- akkor gyönyörűen beugrott minden.

Csak frissítettem, amit régen is tudtam. Tény viszont, hogy egyre több minden rendelhető a a neten, és a futárok is egyre olcsóbbak. De amikor kettőnk jövedelméből éltünk, még inkább jutott volna még az akkor elég drága futárra is.


Még a férjem mondogatta (kínjában szegény, mert sokáig nem szólt), hogy meghíztam, de szinte sírva mondtam, hogy nem tudom, mitől, ez van, hisz öregszem!

Ajánlgatta, hogy szívesen próbálna másféle ételeket. Mondtam, hogy a helyi boltban nincs zabpehely. Jóformán csak azt ismeretem, pedig itt ültem a neten.

Két hónappal a halála után már tudtam rendelni zabpelyhet, kölest, hajdinát.

Mintha valami szemellenző lett volna rajtam. Nem értem, na.

2193. csikil4ny
2014. júl. 9. 17:35
Éljen az edzés, alig bírok leülni, felállni, egyáltalán mozogni :)
2192. Zebra25 (válaszként erre: 2150. - Vacsa)
2014. júl. 9. 15:58
Már alakul:)
2191. ella87
2014. júl. 9. 14:09
éééés elmentem a mérleg mellett, ráálltam, 56!! juhú
2190. ella87
2014. júl. 9. 13:50
elmentem futni, hát nem rám szakadt az ég? :) élveztem!
2189. ella87 (válaszként erre: 2186. - 388b941089)
2014. júl. 9. 13:49
így igaz :) De erre nélkületek biztos nem jöttem volna rá. és neked, a naplódnak is nagy szerepe van ebben :)
2188. bibity (válaszként erre: 2129. - 993dda84ef)
2014. júl. 9. 12:24

Sziasztok!

A térd kérdéshez: nekem bevált eddig, hogy 2 jógaszőnyeg, plusz egy polifoam egymáson, és úgy tornázok. Ha egy réteg kimaradt, megfájdult a térdem. Lehetne még szuper talpú edzőcipőben csinálni, de nekem nincs, meg az alattunk lakó sem díjazná.


Epe, zsírok: Guruljka, együttérzek veled! Próbáld nem ostorozni magad, hiszen az akkori legjobb tudásod szerint cselekedtél. Régebben, még 1-2 éve sem volt elérhető ennyi jó infó. Én évekig olvasgattam fitness magazinokat, és sehogy sem tudtam fogyni. Ma már fogom a fejemet, de akkor nem tudtam honnan tájékozódni.

Amúgy a 4 éves kisfiamnak és a férjemnek epeköve van. Nekem nincs... Én is ostorozom magam rendesen, mit kéne csinálnom, hogy jól tápláljam őket! De nem tudom, hol a hiba...illetve nem szeretik a zöldséget:(


Cirmiana, a férjem epéjének két ősellensége van, illetve egy: a kisült disznó zsír. Sült kolbász, hurka, és tejfölös kolbászos rakott krumpli, amitől begörcsöl. Biztos Te is hamar kitapasztalod, hogy mit bírsz!

2187. főnix01
2014. júl. 9. 12:01

Sziasztokk! Nekem is vlt hasi műtètem, fel is kelleyt vágni kèt hètig bìrtam otthon lenni, utàna mentem dolgozni :-D szèt untam magamat.

Ma megyek edzeni. Remèlem hamar vègzünk :-)

2014. júl. 9. 11:59
A csúcsformát nem is lehet elérni 3 hónap alatt, mindig van hova fejlődni. ;)
2185. csikil4ny
2014. júl. 9. 11:53
Persze Ella, én annak idején csak azért jöttem mert egy aktív előre húzó társaságot kerestem, gondoltam ha lejár a 3 hónap majd előlről kezdem a számolást, én nem vagyok időhöz kötve :)
2184. ella87
2014. júl. 9. 11:42
@ feladni, nem felérni, kicsit előre jár az agyam :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook