Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


197. rozina
2004. márc. 25. 12:25

Sziasztok, gondoltam bemutatkozok ha már ilyen hosszú eszmefuttatást nyomtam!:)

27 éves pesti lány vagyok. 170 magas és 75-80 között./mérleg sajna rossz/.

Már voltam 95 kg és 4 hónap alatt lefogytam 60-62-re hasonlóan az atkinszes módszerekhez, de akkor még nem tudtam, hogy ez az. Akkor mondjuk én ettem 0%-os joghurtot, inkább kefírt mint tejfölt + amikor bejöttek a tavszi gyümik abból is egy kicsit.

Igazán amivel elrontottam, hogy volt olyan időszak amikor alig ettem valamit naponta.

Ja és ami fontos szerintem hogy minden nap / de legalább 5x/ tornáztam a héten.

Azóta eltelt több mint három év és szépen lassan ennyi viszzajött. Bár igazán én 64-65 kilósan érzem jól magam, úgyhogy most ez a célom.

Hát ennyit magamról. Írnék még de szólt a főnök, munka van!!!!!!

NAGYON JÓ A HONLAP ÉS A FÓRUMOK!!!

PUSZI MINDENKINEK: ROZI

196. spagoca
2004. márc. 24. 23:31
Mi tizen mentünk el és 9-en leszoktunk a cigiröl.Három ember megy be egyszerre és egy félig szivott csikket kell bevinni amit betesznek a gépbe.Egy rézlapra kell tenned a kezedet és a fejedre is ilyet tesznek.Ez 15 percig tart.Csak egy kezelés kell ami 5000 ft.Teljesen fájdalommentes.Ha nem birod ki,hogy ne cigizz vissza mehetsz 2 héten belül ami ingyenes.Sok vizet kell inni utána.Én se hittem benne,a férjem se aki napi 2 db marlborot elszivott.De szerencsére sikerült,pedig elötte mindent megprobáltam, tapaszt ,rágogumit.
195. vince (válaszként erre: 194. - F954ece72f)
2004. márc. 24. 20:40
magnes terapia szerintem kamu. En voltam ki is fizettem az otezret erte es egynapig semmi majd utana csak azon gondolkoztam, hogy belerugok, majd bele is rugtam a haz falaba, majd egy ejszaka nem aludtam es harmadnam azt mondtam, vagy az agyverzes vagy a tudorak ha igaz, nyert a rak:)))))))))) szerintem akaraton mulik az is mint a fogyas. Atkins irhatna a cigire is valamit.
194. f954ece72f (válaszként erre: 191. - Spagoca)
2004. márc. 24. 20:37

Milyen az a mágneses terápia?Ezt még nem próbáltam, de ha nem fogyok majd elszeretném mesélni a barátnőmnek, hogy túlestem rajt.Akkor nem szidni hanem sajnálni fog és az olyan jóóó:))

Sajnos tényleg divat még a halliszt belekeverik a tápba és a disznókkal etetik meg.

Irok is Atkins apánknak, végre tudok én is újat mondani számára:))

193. rozsaajq (válaszként erre: 191. - Spagoca)
2004. márc. 24. 20:03
Akár én is kezdhettem volna így a bemutatkozász, mágnes nálkül. Egyél borjút, sertés-szűzet stb. Hajrá!!!! :)
2004. márc. 24. 19:54

Sziasztok!


Móni vagyok, 21 éves. 14 éves koromig jó alakom volt, aztán folyamatosan, minden évben jött fel pár szemtelen kiló! Most ott tartok, hogy 74-75 kiló vagyok (hozzá 165 cm). Eddig ez nem nagyon zavart, mert én nem láttam magam ennyinek, de most elhatároztam ( a nyári bikinis fotók nagy nyomást gyakoroltak rám), hogy visszaszerzem a versenysúlyom, és megint max 60-65 kiló leszek! Így találtam rá az Atkins diétára és erre a honlapra! Nekem szerencsére annyi segítségem van, hogy nem egyedül csinálom, hanem Anyuval!Remélem pár hét múlva én is írhatok a fórumokba, hogy hány kilótól szabadultam meg!:)

Kitartás mindenkinek!Üdv:Móni

191. spagoca
2004. márc. 24. 16:49
Sziasztok.Spagoca vagyopk, 41 éves.20 év után leszoktam a dohányzásról egy mágneses terápiával és 13 kg-ot hiztam.Én már akkor elkezdtem az Atkinsot amikor nem jelent meg a könyv.2hét alatt 4 kg-ot fogytam de tiszta kiütés lettem.Most lett meg az allergia vizsgálat eredménye, hogy a halakra vagyok allergiás, pedi azt nem is ettem.Azt mondta a dr-nő,hogy valoszinü a csirkétől és a pulykától lettem az amit állitólag hallisztel etetnek.Hétfőn ismét elkezdtem az Atkinst de most már jobban vigyázok és csak a piacon a parasztnéniktöl vásárolok csirkét.Hátha azt kukoricával etették.
190. Julcsi
2004. márc. 23. 21:21
Kedves Fórumozók! Köszöntelek Benneteket, én egy "új fogyis" vagyok. Kb. 4 hete kezdtem el, és már az első 10 nap után 4 kilóval voltam könnyebb! Most egy kicsit megtorpant súlyleadás, de szerintem kicsit "csaltam", és ezért van a probléma. Az elmúlt pár éven nagyon sok kúrát kipróbáltam, de mindig visszajöttek a kilók, sőt egyre magasabbra szökött a mérleg nyelve. Most viszont nagyon könnyen tudom tartani az előírásokat, nálam is a kávé elhagyása jelentett nagyon nagy gondot. Most visszatértem a csökkentett koffeinesre, de lehet, hogy ez akadályoz az eredményekben. Ti hogyan bírjátok? Mit csináltok, ha rátok tör a végtelen édességérzet? Én ilyenkor megeszek pár szem dióbelet, de szerintem ez sem tesz jót. A kenyérről teljesen lemondtam, viszont sajtot sokat eszem. Azt hiszem megint vissza kellene térnem a kezdő szakaszhoz, mert nem vagyok megelégedve az utóbbi egy hét eredményével. Nálatok is volt ilyen kudarcélmény? Már nem sokat kellene leadni, csak 3-4 kilót, de áll minden! Vígasztaljatok meg, nincs semmi baj, csak az ételek összetételével van baj! Egyébként mióta csinlom a diétát, nagyon jól érzem magam, tele vagyok energiával. Jó fogyást mindenkinek!
189. dundy (válaszként erre: 167. - 86a9cee13d)
2004. márc. 23. 21:19

Biztos, hogy a Depo okozta?

Nem tudom elhinni. Alátámasztja egy szemész, vagy gynekológus statusza?

188. Szücsi
2004. márc. 23. 21:18

Sziasztok!

Fordítva csináltam a dolgot, elobb írogattam, most én is bemutatkozom:

Szücsi vagyok, 39 éves leszek nyáron, gerincproblémáim miatt mindíg olyan kis hógolyó voltam. 10 éve négy gerincmutétem volt 5 hónap alatt, nyaktól fenékig fém van a hátamban, a lábamból és a csípombol is vettek ki hozzá csontot... Szóval nem ugrándozom nap közben. Gyalogolni nem sokat tudok, gépkocsival járok és igyekszem mindíg a legközelebbi helyen megállni. Szóval se torna (ez a lustaság és az esti fáradtság) se szaladgálás, se semmi. Mostanra olyan lett a fazonom, ha csípore teszem a kezem, mint a teáskanna. (tudjátok az a szép gömböllyu). Na, gondoltam egy nagyot és most lefogyok. Láttam a TV-ben, hogy 50-60 kilókat adtak le emberek, hát miért ne csinálnám meg én is? 110 kilóról kezdtem február 9.-én, most 103 vagyok és közel 10 napja stagnálok. De már egy páran közületek megvígasztaltak, így nem ingok meg, megyünk tovább. Hát ennyi. Ja, a 17 éves fiam is fogyizik velem és egy hete már a férjem is.

187. Szücsi (válaszként erre: 154. - Anett59)
2004. márc. 23. 21:07

Szia Anett!

Ne szedj hashajtót, mert tönkre megy a berendezésed! Én minden este egy csésze mályvateát iszok (20 tasak, kb 800,- Ft) és minden reggel megoldás van! Ez salaktalanító, fogyasztó tea, az íze... hát az... szóval ez egy jó kis tea!

186. Mrs Atkins (válaszként erre: 182. - 9b0d6366c0)
2004. márc. 22. 17:40
Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. Kitartást és erőt- egészséget kívánok hozzá. Nekem bevált, és úgy tűnik másoknak is. Úgyhogy mindent bele Dékata! Szurkolunk Neked!
185. Baron (válaszként erre: 184. - Vince)
2004. márc. 22. 13:20
És milyen igaza volt:)
184. vince (válaszként erre: 181. - Baron)
2004. márc. 22. 13:13
egyszer egy orvos baratom mondta,a legegeszsegtelen dolog a vilagon az elet. Tehat az atkins max segit az egeszseg megorzeseben.
183. vince (válaszként erre: 182. - 9b0d6366c0)
2004. márc. 22. 13:12
Mindent bele ugyis menni fog, no para
2004. márc. 22. 12:19

Sziasztok! Dékata vagyok, novemberben leszek 40 éves. Már hetek óta figyellek Benneteket, és úgy döntöttem mától én is beszállok Hozzátok. Elszántságotok és sikereitek erősítettek meg abban, hogy talán nekem is sikerülhet újra csinosnak lennem.

Remélem a Ti segítségetekkel és a saját akaraterőmmel sikerül ledobnom 20 kg-ot.

181. Baron
2004. márc. 22. 11:15

Sziasztok, Baron vagyok, 43 éves nő, kb. 15 kg túlsúllyal. Mióta az eszemet tudom, fogyózom. Most úgy döntöttem, hogy adok egy utolsó sanszot magamnak, ha most sem sikerül, akkor feladom, és tudatom a világgal, hogy én már ilyen maradok, és kész:) Kicsit tartok az Atkins hosszú távú veszélyeitől, de úgy döntöttem, hogy nem fogom követni a szélsőségeket, és inkább nem csinálok abból gondot, ha ne adj isten 25 gr szénhidrát csúszik le egy nap, nem 20, mint hogy az egészségem rovására menjen a diéta. Mert azt azért tudnia kell mindenkinek, hogy az Atkins-módszer erősen vitatott.

Kitartást mindenkinek - magamnak is!:)

2004. márc. 21. 21:22

Helló mindenkinek,


Erika vagyok, 22 éves, és 65 kiló. Január 3-án még 78-at nyomtam. Elegem lett abból, hogy nem tudtam magamnak csinos ruhákat venni, mert csak gizdafelsőket találtam mindenhol. Meg még van néhány oka hogy meguntam azt az állapotot, de szerintem ez hasonló a tieitekkel. Atkinsről csak futtában hallottam, nem túlzok, csak annyit tudtam, hogy szénhidrátmentesen kell enni. Mit jelent a szénhidrát?-kérdeztem. A főnökömtől megkérdeztem, mivel anno diétásnővér volt, és elmagyarázta mit ne egyek, és hogy vigyázzak, hogy napi 160gr-nál többet ne egyek. Biztam benne, így megfogadtam. Nekem az Ő tanácsa keveredett Atkinsével. Jan.4 óta 13kilót adtam le, ezzel a módszerrel. És boldog vagyok, hogy eddig eljutottam. A napokban eszembe jutott, hogy meg kellene már keresni egy kicsit bővebben mit takar az igazi Atkins diéta...hát megdöbbentem. Napi 20-30gr szénhidrát? Én ennek az ötszörösét megeszem egy nap, és mégis lefogytam! Nem szedek semmit mellé, nem vagyok bulímiás! Hát, ennyit akartam megosztani veletek. Szerintem nem kell olyan komolyan venni a napi 20-30-at.

179. Melcsa
2004. márc. 19. 09:36

Sziasztok!


Melcsa vagyok, 29 éves, 160 cm és már csak 68 kiló, mivel a hétfői kezdés óta 2 kiló máris leugrott!!! Fantasztikusan jó a siker érzése.

Úgyhogy mindenkinek kitartás! Nekem amúgy nagyon nagy segítség, hogy szolidaritásból az egész család velem fogyózik. :) Nyárra le akarok fogyni és ezért képes vagyok bármit megtenni. A munkatársnőm pont most sétált el az asztalom előtt egy tölcsér fagyival. Hát ez az igazi kihívás!

178. Tia
2004. márc. 19. 09:12

Sziasztok Tia vagyok!


25 éves, mindig is 'jóhúsban' lévő.

Elegem lett abból, hogy a mindenki azt mondja milyen jól nézel ki még így 'erős testalkattal' is. Hát persze mert azt hiszik azárt mert valaki kövér akkor annak zsákot kéne húzni a fejére, ha meg nem teszi jönnek a kedves megjegyzések. Hát ezért szeretnék csatlakozni és mindenkivel együtt fogyni és életmódot váltani.


177. Momo
2004. márc. 18. 22:40

Sziasztok! Úgy gondolom hogy itt az ideje hogy bemutatkozzam! Móninak hívnak és 23éves vagyok kb február 20 körül kezdtem az Atkins-t bár az első két héten át csak úgy szoktattam magam a gondolathoz (na jó már visszafogtam magam)és után keztem az első szakaszt.

165 cm vagyok és januárra elértem a 90 kgt. De hála az Atkinsnak most kb. 81-et nyomok. Imádok sportolni mármint amikor van időmrá. És rettentően optimista vagyok ugyhogy ha valakinek lankad a kedve csak szóljon és felvidítom. Na azt hiszem más nem jut az eszembe.

176. molntak
2004. márc. 18. 22:32

Ja és a férjem a 2 héten egy buli alkalmával Kb.:1/2 l rumot nyomott magába.

És ugyanúgy fogyott tovább.

Persze ez nem jelenti azt hogy ez mindenkinél így működik!!!!

175. molntak (válaszként erre: 168. - Gyöngyi)
2004. márc. 18. 22:23

Csak a nem édes töményeket ihatod. borok, sör, cherry, unikum és persze a pezsgő tabu.

egyébként minden pia kcal-ja sok


174. buksmuks (válaszként erre: 166. - 57075b2453)
2004. márc. 18. 10:50

Nyanya egy cipőben járunk én is kaptam egy ilyen finom szurit a nőgyógyásztól és majdnem +20kg..nem tudom van e köze de azóta már szemészetre is le kellett mennem mert az addigi csucsi látásom egyik napról a másikra eltünt..:((

remélem az Atkins erre is jó mármint a szuri okozta kilókra

173. Hoxa
2004. márc. 18. 08:25
Már 330-an vagyunk, hittétek volna? :)
172. rozsaajq (válaszként erre: 158. - Molntak)
2004. márc. 17. 20:11

Az erő legyen Veled!!!!

Én egy héttel később, de elkezdem.

DRUKKOLOK! Írd meg a tapasztalataidat, had tanuljunk belőlük.

2004. márc. 17. 20:07

Sziasztok!

Figyelgetem a honlapot, olvasom a könyvet, már orvosnál is voltam, laborban is...

Hétfőre tervezem a kezdést...

Nem is hiszitek, milyen erőt adtatok nekem a létetekkel...

Szentendrei vagyok. 6 éve- a második szülésem óta- semmilyen módon nem tudok fogyni. Egy grammot sem! Pedig mi mindent próbáltam már... De hát Nektek beszélek? Ti ezeken már ugyanúgy túl vagytok, mint én. Nekem nagyon-nagyon-nagyon sokat kell fogynom. Kívánjatok erőt, s írjátok tovább a tapasztalaitokat. Az eddigieket is köszönöm mindenkinek! Minden elismerésem a Tietek, akik tartjátok az "életforma-váltást". Az erő legyen vel/etek/ünk!!!!!!!!!!!!!

170. Krisz (válaszként erre: 148. - Kata)
2004. márc. 16. 23:25
Szia Kata! Köszönöm! Eldöntöttem: Márc.27-én kezdem el. Addig barátkozom a gondolattal, hogy nem lehet tejet és gyümölcsöt fogyasztani. Ez a kettő azért hiányozni fog, de ki fogom bírni. Szeretnék 65 kg lenni. Ez -20 kiló. Már várom, mi fog történni.
169. f1dcbad22d (válaszként erre: 168. - Gyöngyi)
2004. márc. 16. 23:07

Szia Gyöngyi!


Vodka ,Tequila abban tuti nincs.

2004. márc. 16. 18:45

Sziaszto!!

Gyöngyi vagyok,3 hete csinálom, eddig 5 kg ment le és istenien érzem magam. Rengeteget eszem, mivel én amúgy is húsevő vagyok, ez a diéta nekem bejön. Jó a kedvem, mert látom az eredményt. Egyedül a gyümölcs hiányzik, de úgy láttam azt nem lehet az első fázisban.

Ti hogy álltok az alkohollal? Nem mintha nagy piás lennék, de társaságban.... Az Atkins azt írja, hogy az égetetett szeszekben (konyak,whisky) nincs cukor, de a többiről nem ír.Nem is tiltja, de az engedélyezettek között sincs.Tudtok erről valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook