Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3137. Zsuzsa73
2018. máj. 2. 09:14
Sziasztok...Véletlenül jutottam ide,ápolásin vagyok a 18 éves KISFIAMMAL.....
3136. Zsike005 (válaszként erre: 3104. - Happy day)
2018. febr. 17. 17:57
Szia! Lady Klimax tea, a Herbáriától. Napi 1 liter. Nekem csak ez segitett!
3135. Zsike005
2018. febr. 17. 17:53
Köszi ,hogy itt lehetek! Bizom benne, hogy talákok barátnőket!
3134. divica
2018. febr. 4. 20:39
67 éves négyszeres nagymama vagyok. 77 kg-ról indultam jan. 29-én. Egyelőre nagyon élvezem a diétát.
2018. jan. 24. 09:32
Köszönöm a befogadást. :)
3132. Ancsaaa78
2017. nov. 24. 03:24

Sziasztok!

Férjnél vagyok, 39 éves,2 gyermekem van. Szociális gondozó és ápoló vagyok egy intézetben. Szívesen beszélgetek és ismerkedem bárkivel. Becsülöm aki egyenes és őszinte. Sajnos a környezetembe a kétszínűség a divat,azt én nem tudom követni, így jó lenne egy kis változatosság ;) Szép napot!

2017. nov. 23. 11:05

Sziasztok!

39éves gyermektelen nő vagyok,most költöztem a vajdaságba a páromhoz.Szeretek motorozni,olvasni,sütni,főzni,kézimunkázni,barkácsolni.Szívesen beszélgetek határon innen és túl :-)

Legyen szép napotok.

2017. jún. 22. 14:54
De így se úszod meg a műtétet, csak ez a fajta többe kerül...
3129. GaboGabo77 (válaszként erre: 3128. - Pöttyös 4)
2017. jún. 22. 14:52

Sziasztok!


Látom hogy ez főként női oldal, de pasiként talán elmondhatom saját tapasztalatból, hogy ennek a drága és túlontúl is ütős tablettának (116 db 29 napra, 2x2, azaz napi négy bogyó több mint harmincezerért) igen nagy ára van, nemcsak szedésekor, de később is, mert a plasztikai sebész még sokkal drágább, a hasplasztika félmilliótól kezdődik. Induláskor 16 hétig kell szedni, az csak durván egy százas egy negyedévre, viszont ha a havi 5-6 kg mínuszt vesszük, sok is.

Ráadásul a szer az egyik hatóanyaga miatt túlmozgásos „Duracell nyuszivá” tesz, egész nap csak tekernéd a szobabiciklit. Ezért is nem szabad este túl későn bevenni, mert nem hagy aludni, pörget éjjel is. Hajnal négykor meg kidob az ágyból, hétvégén is, amikor az ember délig aludna. Olyan mint a szintén agyra ható Reductil, amit régebben szedtem, amíg be nem tiltották, mert teljesen elveszi az étvágyad és túlpörgetve magas vérnyomást okoz. Van némi „kék gyémánt bogyóhoz” hasonló merevedéses mellékhatása, aminek mára már csak a csajom örül igazán.

Negyvenedik szülinapom, azaz év eleje óta szedve bő öt hónap alatt 122 kilóról 94-re fogytam le, ami a 180 cm magasságomhoz viszonyítva szép és jó (e közel harminc kiló mínuszra büszke is a szert ajánló ortopéd orvosom, mert így mégsem kell majd csípőprotkó), de lóg rajtam a bőr, mint tehénen a gatya, és nem tudom mennyit adok majd még le akaratlan is, hány plasztikai műtétre lesz még szükségem. Ismerőseim azt hiszik hogy valami nagy betegség miatt változtam így meg, de a haverok előtt is vérciki, hogy míg ők jóizűen zabálnak, én étvágytalanul csak turkálom az ételt. Szóval tényleg az ember gatyája is rámegy a gyors fogyásra, ha ezt korábban tudom, jobban átgondoltam volna. Viszont legalább nem távolítják el a fél gyomrod, mint a Tóth Verának.

2017. jún. 14. 00:03
Elnézést. Nem 26 hónapja ment le a 12kg, hanem 16 hónap alatt. :)
2017. jún. 14. 00:00

Sziasztok! 42 éves vagyok, és 20 hónapos kisfiam érkeztével + 32 kg túlsúly is feljött rám.A szoptatás alatt nem diétáztam, de olyan falási rohamaim voltak, hogy az el nem mondható. 62kg-al kezdtem a terhességet és 94 kg-al fejeztem be. A szülés után (császár), nagyon bevizesedett a lábam, kezem. Mindenem. 4-5 liter vizet ittam meg egy nap. A kórházból 90 kg-al jöttem ki, de ott is állandóan ettem. Ilyen még soha nem történt velem. 26 hónapja nem szoptatok, mert már elfogyott. Azóta csak 12 kg-ot sikerült leadnom.

Nappal bírom a diétámat, de éjszaka sokszor arra ébredek, hogy nagyon kívánom az édességet. Eszek is ezt azt, igaz próbálok mértékkel, diétázok és mellette tornázok is. Tudtok valamit erről, hogy mitől lehet? Kérlek segítsetek, ha tudtok. Ötletek, bármi. Már ha 10 kg-tól megszabadulnék boldog lennék és csinos.Egyszerűen megállt a mérleg a 78 kg-nál.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

3126. manóka27
2017. máj. 30. 15:11
Sziasztok! 27 éves nő vagyok, Csornán élek a párommal és egyéni vállalkozóként otthonról dolgozom fordítóként. 1,5 éve költöztem Csornára Veszprémből, és itt a környéken eddig nem sikerült összebarátkoznom komolyabban senkivel. A munkámból adódóan nem nagyon járok közösségbe, csak amikor a párommal megyünk el valahova. Kedves, kissé visszahúzódó, barátságos, segítőkész vagyok. Szabadidőmben szeretek biciklizni, sportolni, túrázni, és jól esne egy vagy akár több barát, akivel megoszthatnám ezeket illetve, akivel tudnánk jókat beszélgetni, programokat szervezni. Kicsit nehezebben nyílok meg, de hiányzik az emberek társasága és szívesen barátkoznék, ismerkednék bárkivel, akár innen Csorna környékéről, vagy messzebbről is. :)
2017. máj. 17. 22:26
oké
2017. máj. 16. 10:48
Szevasztok! Jöhetek közétek én is?
3123. 8f1a316d17 (válaszként erre: 3117. - D14c8fa5f9)
2017. máj. 16. 06:37
Szia! Spirituális területen, saját tapasztalatok által meglehetősen otthon vagyok. Írj, ha úgy érzed segíthetek, kérdezz!
2017. ápr. 25. 12:15
Sziasztok! 30 eves 2 gyermekes anyuka vagyok es boldog hazassagban elek a ferjemmel. A napokban regisztraltam az oldalra,mert talaltam par erdekes temat,ami erdekel :-) szep napot Mindenkinek:-)
3121. Diezel
2017. márc. 10. 09:04
Dziasztok mi is ujak vagyunk kintha valaki tudna nemet nyelv nelkul munkat ahova nem kerik anyira a nyelvet .vagy egy ceget akor kerlek segits.elore is koszi kriszta
3120. lutaker (válaszként erre: 3117. - D14c8fa5f9)
2017. márc. 6. 11:49
Szia.Max.sarlatánt találsz erre...:-) Luta.
2017. márc. 1. 12:59
Szeretném olyan emberekkel felvenni a kapcsolatott akik epilepsziába szenvednek.én 48-éve vagyok ebbe a betegségbe. az utolso roham nagyon megkeseritette az életem olyan rosszul ájultam el hogy a gerincem összeropant.Holnap megyek az mri eredményért és az orvosomhoz hogy mi legyen a tobábbi teendö. voltatok már ilyen helyzetbe???
3118. Tommboy
2017. febr. 17. 23:14
Sziasztok,vácon lakok. Kedvelem a kirándulást,zenét,turázást,szoval a természetet. Szeretek kenuzni,sátorozni,bringázni,tehát aktivan pihenni. Megbizható odaadó barát tudok lenni azok számára akik,szükségét érzik társaságomnak. Én barátot lélek,és nem test alapján választok. Köszi megtisztelö figyelmedet :) Ne feledd ! Annyit érsz,amennyit magadbol tudsz adni másoknak.
2017. febr. 1. 22:13

Sziasztok! 20as éveimben járó fiatal lány vagyok Csongrád megyéből. Fiatal korom ellenére elég sok dolgot megértem már, és sok negatívum ért. Legtöbb a kinézetem, külsőm kapcsán. Ezért kicsit magamba zárkóztam és különös dolgokra kezdtem figyelni. Azért is regisztráltam ide, mert itt elég sok felhasználó van, és hátha valaki tud nekem segíteni. Halottlátót, médiumot, gyógyítót, spiritiszta embert keresek. Ha ismersz valakit, kérlek írd meg nekem. Nagyon fontos lenne. Évek óta keresek valakit, aki hasonló akár a putnoki halottlátó hölgyhöz.

Egyébként szívesen barátkozom, ha úgy érzed nem rémisztettelek el a leírtakal örömmel veszem leveled!:)

2017. jan. 21. 18:13
Sziasztok! 24 éves nő vagyok. Komárom-Esztergom megyében élek. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, olvasni és filmet nézni. Zárkózott, csendes vagyok, de hamar meg tudok nyílni. Szívesen barátkoznék, beszélgetnék bárkivel.
2017. jan. 14. 07:45
Heló mindenkinek. Nagyfoku zsirmájám van. Akinek van ilyen betegsége. Vagy tud segiteni. Barmilyen eszmecsere vagy segitség jól jönne. Szeretnék ebből kigyógyulni. Köszi. Főleg diétás receptek érdekelnek amik kimondottan erre jók. Vagy napi étrend. Kalória felbontasban. Köszi.
3114. Őzike5555 (válaszként erre: 3102. - Kata2016)
2017. jan. 14. 07:27
Szia. Én özvegy anyuka vagyok. Nekem is van egy kamszfiam. Lehetünk Barátnők ha gondolod. Én szivesen utazgatoom. Egyszer esetleg eljönnél hozzám én meg hozzád. Sok szép látnivaló van ott Magyarországon és gondolom aRomániában is . mit szól. Szia. Őzike5555
3113. Őzike5555 (válaszként erre: 3104. - Happy day)
2017. jan. 14. 07:21
Szia. A Buki Gyuribácsi honlapján találsz e4re megoldast. Vannak különbözö gyógyteái erre is találsz. Sik sikert. Őzike5555.
2017. jan. 8. 01:36

Üdvike!

Vagyok, aki vagyok, a többi nem számít.

2016. dec. 31. 02:40

Üdv!


25 éves vagyok (egy örök gyerek és egy koravén "alteregóval"). Keresztény vagyok. Szeretek zenélni/ hallgatni a zenét, filmet nézni, írni, állatokkal foglalkozni, rajzolni, agyagozni, beszélgetni, ha jó passzban vagyok. A repülés/repülők nagyon érdekelnek. Szeretem a sportokat nézni is, sokfélét kipróbáltam. Csendes, zárkózott vagyok, de ki tudom nyitni a számat, amikor kell. Szeretem a humort is.

Most hirtelen ennyit tudtam magamról írni.

3110. globus (válaszként erre: 3109. - Disznoperzselo)
2016. dec. 30. 23:37
Nyáron mit fogsz csinálni?
2016. dec. 30. 22:27
Én egy disznoperzselő vagyok. Az ember, aki a disznóperzselővel perzseli a disznót. Azért disznóperzselő, mert ez egy hiányszakma. Disznó van bőven mindenütt, ám a disznóperzselő nem terem meg minden bokorban. Ha volna sok disznóperzselő, akkor lehetnék mondjuk disznó is akár. De mivel nincs így, kizárásos alapon mi más is lehetnék mint disznóperzselő?
2016. dec. 29. 09:57
Sziasztok! Alapjába véve egy életvidám "srác" vagyok. Sokat szoktam magamban énekelni, illetve autó vezetés közben.Szeretek barkácsolni! Ritkán vagyok letörve. Szeretem az egyszerű embereket,akik nem nagyképűek, és kényesek!Szívesen ismerkedem lányokkal, hölgyekkel, asszonyokkal! Ha írsz, biztos lehetsz benne, hogy válaszolok! Puszi a hölgyeknek, és Üdv az uraknak!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook